Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dziś dwie wygrane od Mama i ja
mam szczęście w ich konkursach :D
kubek i książeczka z imionami
filiżanka ręcznik i książeczka :D

oraz klocki za ozdobę własnoręcznie wykonaną na święta :)

Udało mi się też zamówić dzis krem na Nowe nowe za 900 punktów...
ostatnio strasznie wysokie mieli te punkty a że miałam właśnie tylko 900 na nic mnie nie było tam stać :D
a kiedys pamiętam były po 600, nawet 400 ...

czekam na 19 nagród :D a dostała juz któraś te skarpeteczki z banku komórek?

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

lilithbb
Już się przejechałam na prince polo więc nie dam się naciągnąć na princesse :D :D
A do tego w mojej okolicy nie ma odbioru...

a co się stało? ja dzisiaj kupiłam 2 pincessy ale nie wiem czy wezmę udział w konkursie, bo boję się konkursów gdzie trzeba podawać nr telefonu. No właśnie jak bierzecie udział w takich konkursach promocyjnych gdzie trzeba podać nr telefonu to czy oni później przesyłają jakieś smsy reklamowe?

Odnośnik do komentarza

Na telefon przychodzi potem info o wygranej i potwierdzenie. Potem nie dostałam żadnej reklamy.
A co się stało?
Dziennie wysyłałam tam 15 kodów (które wcześniej zbierałam) i NIC nie wygrałam a kodów chyba ze 100 poleciało.
Błyszczyki chyba nie są takie drogie więc nie wiem czy się opłaca tyle opakowań kupować ;D no chyba że chętnych nie będzie ale skoro o smycze się biją ...

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

200 osób, które za rekomendacją polubią stronę
https://www.facebook.com/sklepsamuel?ref=stream#!/photo.php?fbid=441214192600493&set=a.418076258247620.99253.410690535652859&type=1&theater
otrzyma próbki kosmetyków.

Jak nie macie kogo wpisać kto polecił, to możecie mnie, podam na priv dla chętnych.

Zapraszam do siebie Świat kobiety i jej dziecka
Zyskam zyskaj
i na profil bloga na FB:TUTAJ

Odnośnik do komentarza

goniaa00
lilithbb
Już się przejechałam na prince polo więc nie dam się naciągnąć na princesse :D :D
A do tego w mojej okolicy nie ma odbioru...

a co się stało? ja dzisiaj kupiłam 2 pincessy ale nie wiem czy wezmę udział w konkursie, bo boję się konkursów gdzie trzeba podawać nr telefonu. No właśnie jak bierzecie udział w takich konkursach promocyjnych gdzie trzeba podać nr telefonu to czy oni później przesyłają jakieś smsy reklamowe?

Tak Moja Droga, tym sposobem dorobiłam się cotygodniowych ofert od Skoku Stefczyka, wróżki jakiejś tam od siedmiu gwiazd i boleści, dzwonią do mnie z jakiejś firmy Corcośtam, która raz sprzedaje biżuterię, innym razem maszynki do golenia.

Zapraszam

Doł

Odnośnik do komentarza

nadja-maja
goniaa00
lilithbb
Już się przejechałam na prince polo więc nie dam się naciągnąć na princesse :D :D
A do tego w mojej okolicy nie ma odbioru...

a co się stało? ja dzisiaj kupiłam 2 pincessy ale nie wiem czy wezmę udział w konkursie, bo boję się konkursów gdzie trzeba podawać nr telefonu. No właśnie jak bierzecie udział w takich konkursach promocyjnych gdzie trzeba podać nr telefonu to czy oni później przesyłają jakieś smsy reklamowe?

Tak Moja Droga, tym sposobem dorobiłam się cotygodniowych ofert od Skoku Stefczyka, wróżki jakiejś tam od siedmiu gwiazd i boleści, dzwonią do mnie z jakiejś firmy Corcośtam, która raz sprzedaje biżuterię, innym razem maszynki do golenia.

Wszystko powinno być w regulaminie - czy będą przetwarzać twoje dane czy je usuną po konkursie.
Ja się dostałam do takiego spisu podając swoje dane ... w szpitalu O_o nie wiem czy wiecie ale jak odbieracie pudełko z próbkami dla maluszka to trafiacie do banku danych :P

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

lilithbb

Wszystko powinno być w regulaminie - czy będą przetwarzać twoje dane czy je usuną po konkursie.
Ja się dostałam do takiego spisu podając swoje dane ... w szpitalu O_o nie wiem czy wiecie ale jak odbieracie pudełko z próbkami dla maluszka to trafiacie do banku danych :P

dlatego podałam fałszywe dane :36_1_21: dowodu nie sprawdzali, wzięli ankietę, dali pudełko i poszli :) a przy konkursach jak każą podawać adres i telefon to podaję zawsze mój stary nieaktywny numer :)

Odnośnik do komentarza

Konkurs:
Rozdadzą 3 szampony, jeżeli podwoi się ich liczba fanów.
https://www.facebook.com/pages/Aloe-Grisi/318910834825950?ref=stream#!/photo.php?fbid=305690616218390&set=a.259831154137670.62855.257736394347146&type=1&theater

I ZAPRASZAM na Konkurs na moim Blogu:
Do wygrania BON zakupowy do sklepu internetowego Allekosmetyki.pl o wartości 50,00zł
Świat kobiety i jej dziecka...: Ogłaszam Konkurs „Karnawał”.
:36_1_22:

Zapraszam do siebie Świat kobiety i jej dziecka
Zyskam zyskaj
i na profil bloga na FB:TUTAJ

Odnośnik do komentarza

Angel Gratuluję synka:)
u mnei rok skończyl, sie średnio a mianowicie pożarem szopki min z opponami i sprzetem ogrodowym... Nowy Rok witaliśmy w asyście straży pożarnej.... mam nadzieję,że 2013 będzie szczęśliwy.... aha!! 22.12.12 o 22 mój Daniel poprosił mnei o rękę więc w tym roku będzie ślub:): wszytskiego dobrego w Nowym Roku:) i wygrywajmy!!!

"Potykaj

Odnośnik do komentarza

akobitka
Angel Gratuluję synka:)
u mnei rok skończyl, sie średnio a mianowicie pożarem szopki min z opponami i sprzetem ogrodowym... Nowy Rok witaliśmy w asyście straży pożarnej.... mam nadzieję,że 2013 będzie szczęśliwy.... aha!! 22.12.12 o 22 mój Daniel poprosił mnei o rękę więc w tym roku będzie ślub:): wszytskiego dobrego w Nowym Roku:) i wygrywajmy!!!

Gratuluję :)
Narodowy Test Skóry

Zapraszam na mój blog:
Dzięgielowska.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...