Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny pamiętacie te konkursy na rossnecie co się nazwiska powtarzały, pisałam o tym u mnie na blogu. Ostatnio przybyło mi parę nowych komentarzy, bo osoby z forum e-konkursy zaczęły się pluć jak mogę tak pisać, że wylewam żale bo nie wygrałam (z tym że nie brałam udziału w tych konkursach, bo przeważnie biorę tylko udział w konkach na polecenia) Weszlam na to forum na wątek rossnet i poczytałam kilka ostatnich stron i normalnie zamurowało mnie. niektórzy się plują że po naszych donosach rossnet zmienił regulamin i nie mogą już grać na babcię, ciocię, wujka, męża itd (osoby te miały po kilka kont) a co ciekawsze to ktoś proponuje wygranie na rossnecie za kasę. Nawet nie chce mi się wchodzić z nimi w dyskusję bo i tak będę tą złą która pisze źle o rossnecie. Ale jestem w szoku co niektórzy są w stanie zrobić dla nagród.

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

goniaa00
dziewczyny pamiętacie te konkursy na rossnecie co się nazwiska powtarzały, pisałam o tym u mnie na blogu. Ostatnio przybyło mi parę nowych komentarzy, bo osoby z forum e-konkursy zaczęły się pluć jak mogę tak pisać, że wylewam żale bo nie wygrałam (z tym że nie brałam udziału w tych konkursach, bo przeważnie biorę tylko udział w konkach na polecenia) Weszlam na to forum na wątek rossnet i poczytałam kilka ostatnich stron i normalnie zamurowało mnie. niektórzy się plują że po naszych donosach rossnet zmienił regulamin i nie mogą już grać na babcię, ciocię, wujka, męża itd (osoby te miały po kilka kont) a co ciekawsze to ktoś proponuje wygranie na rossnecie za kasę. Nawet nie chce mi się wchodzić z nimi w dyskusję bo i tak będę tą złą która pisze źle o rossnecie. Ale jestem w szoku co niektórzy są w stanie zrobić dla nagród.

Gonia mi odpisał rossnet,ze ten nowy regulamin własnie niedawno wszedł dlategoc co do wczesniejszych wygranych były niekombinowane itd:noooo:

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

lilithbb
Butik oszalał i rozdaje nagrody
https://apps.facebook.com/rozdajemy_ciuchy/?state=8fe199681a7f9816b6654c897ba392e9&code=AQCzrBpSuTxKWAupIMrghreOCcb1jqNFYv6s8iRbLMWlm2z4fW9hm0Pkxtlkl_u7Z_G-wrDfwkdRkOvHSEqxedPL_q1fyULxc7xv4oNz8-W0aaJv3-9sedaJZfXPrTiC4A2F4gocaQySVc0QMJXbBg3R4wRjErYFCc7L33lBRz3UkAAbFjjEzRlim1eoSzCdy3ETq5jnfess3KrTta0a0dVu#_=_

nie wchodzi mi link:36_2_43:

Odnośnik do komentarza

goniaa00
dziewczyny pamiętacie te konkursy na rossnecie co się nazwiska powtarzały, pisałam o tym u mnie na blogu. Ostatnio przybyło mi parę nowych komentarzy, bo osoby z forum e-konkursy zaczęły się pluć jak mogę tak pisać, że wylewam żale bo nie wygrałam (z tym że nie brałam udziału w tych konkursach, bo przeważnie biorę tylko udział w konkach na polecenia) Weszlam na to forum na wątek rossnet i poczytałam kilka ostatnich stron i normalnie zamurowało mnie. niektórzy się plują że po naszych donosach rossnet zmienił regulamin i nie mogą już grać na babcię, ciocię, wujka, męża itd (osoby te miały po kilka kont) a co ciekawsze to ktoś proponuje wygranie na rossnecie za kasę. Nawet nie chce mi się wchodzić z nimi w dyskusję bo i tak będę tą złą która pisze źle o rossnecie. Ale jestem w szoku co niektórzy są w stanie zrobić dla nagród.

gonia00 ludzie potrafią być perfidni aby tylko coś wygrać to jest jak wyścig im więcej tym lepszy jestem.Ja już tam nie biorę udziału w konkursach nie ma po co i tak wygrywają stali bywalcy.

Zapraszam do obserwowania także mojego bloga Witam w moim Świecie

Mój Blog http://57-402.blogspot.com/

http://cap41.caption.it/12209/captionit2154523123D32.jpg http://s2.pierwszezabki.pl/036/0360309612.png?6042
http://s2.suwaczek.com/201004191565.png
http://s5.suwaczek.com/20090725580117.png :)

Odnośnik do komentarza

goniaa00
dziewczyny pamiętacie te konkursy na rossnecie co się nazwiska powtarzały, pisałam o tym u mnie na blogu. Ostatnio przybyło mi parę nowych komentarzy, bo osoby z forum e-konkursy zaczęły się pluć jak mogę tak pisać, że wylewam żale bo nie wygrałam (z tym że nie brałam udziału w tych konkursach, bo przeważnie biorę tylko udział w konkach na polecenia) Weszlam na to forum na wątek rossnet i poczytałam kilka ostatnich stron i normalnie zamurowało mnie. niektórzy się plują że po naszych donosach rossnet zmienił regulamin i nie mogą już grać na babcię, ciocię, wujka, męża itd (osoby te miały po kilka kont) a co ciekawsze to ktoś proponuje wygranie na rossnecie za kasę. Nawet nie chce mi się wchodzić z nimi w dyskusję bo i tak będę tą złą która pisze źle o rossnecie. Ale jestem w szoku co niektórzy są w stanie zrobić dla nagród.

Ale jaką masz teraz reklamę bloga ;D
Przyznaj o ile się zwiększyła liczba wejść ;D
Reklama dźwignią handlu
kontrowersja źródłem reklamy :D

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

lilithbb
goniaa00

Ale jaką masz teraz reklamę bloga ;D
Przyznaj o ile się zwiększyła liczba wejść ;D
Reklama dźwignią handlu
kontrowersja źródłem reklamy :D

tak, liczba wejść mi się zwiększyła, ale przy tej obecnej to i tak jest niezauważalna

Odnośnik do komentarza

agaluk1

Co do rossnetu dobrze, że coś robią, choć wątpię żeby to coś zmieniło...

Zmieniło, już są nowe regulaminy, i przy konkach na razie widać mniejszą liczbę osób grających. Wygrać tylko można raz na miesiąc, licząc od ostatniej wygranej.

Wiecie co, teraz wiem że źle zatytułowałam mój temat że rossnet oszukuje, może faktycznie jest uczciwy. Miał niedopracowany regulamin co pozwalało granie bandzie oszustom na wiele kont z tego forum: ROSSNET :: Forum :: e-Konkursy.info - o krok od wygranej Osoby są tak żałosne że ja pierdziele, chwalą się że grają na wiele kont żeby wygrać, grają za pieniądze, to już totalna żenada.

Bawią się w detektywa, widziałam że znaleźli mnie na tym forum i czytają moje posty. (wkleili też link do bloga jednej z Was, znaleźli jej profil na FB i na forum się naśmiewają) Żeby Wam zaoszczędzić czasu to piszę tutaj zazwyczaj o próbkach i testowaniu. Byście zajęli się ciekawszymi rzeczami, ale widocznie sami jesteście nie zaciekawi, bo nawet nie wiem jak można nazwać "bandę" oszustów.

Odnośnik do komentarza

goniaa00
agaluk1

Co do rossnetu dobrze, że coś robią, choć wątpię żeby to coś zmieniło...

Zmieniło, już są nowe regulaminy, i przy konkach na razie widać mniejszą liczbę osób grających. Wygrać tylko można raz na miesiąc, licząc od ostatniej wygranej.

Wiecie co, teraz wiem że źle zatytułowałam mój temat że rossnet oszukuje, może faktycznie jest uczciwy. Miał niedopracowany regulamin co pozwalało granie bandzie oszustom na wiele kont z tego forum: ROSSNET :: Forum :: e-Konkursy.info - o krok od wygranej Osoby są tak żałosne że ja pierdziele, chwalą się że grają na wiele kont żeby wygrać, grają za pieniądze, to już totalna żenada.

Bawią się w detektywa, widziałam że znaleźli mnie na tym forum i czytają moje posty. (wkleili też link do bloga jednej z Was, znaleźli jej profil na FB i na forum się naśmiewają) Żeby Wam zaoszczędzić czasu to piszę tutaj zazwyczaj o próbkach i testowaniu. Byście zajęli się ciekawszymi rzeczami, ale widocznie sami jesteście nie zaciekawi, bo nawet nie wiem jak można nazwać "bandę" oszustów.

Goniu, podeślij link do tego forum i wpisów, jeśli możesz.

Edit. No tak, nie zauważyłam. Muszę się tam zarejestrować, żeby przeczytać. Wrrr

Zapraszam

Doł

Odnośnik do komentarza

http://www.darmolandia.pl/z/pl_f_f_voucher_a4.pdf Laski tutaj macie kupon zniżkowy do Tesco na ubrania F&F ważny do 5.12. Przy zakupach za minimum 50zł otrzymuje się 25zł rabatu. Liczą się ubrania dziecięce również i kupon ważny jest również na przecenione towary :) W weekend wydrukowałam kilka i poszłam dzidzię obkupić to zapłaciłam 150zł za zakupy, które wynosiły 300zł. Więc myślę, że promocja bardzo się opłaca :) Tylko trzeba dzielić ciuszki na osobne paragony :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2banlic7dvxj3k.png

Odnośnik do komentarza

nie ma sensu ciągnąć tego tematu, ja już go skończyłam i napisałam u mnie że więcej nie dodaję komentarzy, na temat rossnetu już się nie wypowiadam, napisałam o tej całej sprawie bo mi podesłano linki, wcale nie brałam udziału w tych konkursach (tylko grałam o rower) a teraz wyszło że niby się użalam że nie było mnie na liście. Na rossnecie najczęściej można wygrać kosmetyki, a te mi są nie potrzebne bo mam zawaloną całą łazienkę nimi i mój mi każe to wydawać bo i tak tego nie zdążę zużyć.

a tak na marginesie to dostałam dzisiaj fajną ofertę współpracy od jednej z firm, której kosmetyki można było znaleźć w ShinyBox. Napisali że obserwowali różne blogi i mój został wybrany bo im się spodobał. Muszę tylko odesłać na papierze że zgadzam się na współpracę, a w zamian będą mi przysyłać produkty i próbki do testowania. Tak się zastanawiam czy jak wyślę tą zgodę to czy mi później będą przysyłać same próbki które będę musiała testować i recenzować, a pełnowartościowe produkty zobaczę raz na rok. No ale jeszcze z parę dni się zastanowię i przemyślę sprawę.

A tutaj testowanie na bangla:
testowanie

Odnośnik do komentarza

hej, wiem, że nie w temacie...
mam problem z mężem, w pt zabrało go pogotowie, objawy świadczyły o pęknięciu wrzodów, w sb hemoglobina spadła na tyle, że trzeba było transfuzję robić, dziś też się nienajlepiej czuje. ordynator na urlopie, w szpitalu chaos, ciężko się coś dowiedzieć. dziś miał usg, było wszystko ok. jutro DOPIERO ma miec gastroskopię i teraz tak.... boję się, że ma raka, bo trochę się w necie naczytałam. czy spotkałyście się może z takim przypadkiem? wiecie coś z doświadczenia??? objawy- krwiste stolce, wymioty z krwią, brak apetytu, ogólne osłabienie....

Zapraszam na mój blog:
Dzięgielowska.pl

Odnośnik do komentarza

wesolabeti
Mika mój brat miał taki objawy w wieku 11 lat- był w kilku szpitalach razem z Centrum Zdrowia Dziecka i Instytucie Hematologi w Warszawie- łącznie ok 3 mies. Okazało się że pękły wrzody na żołądku - lekarze też byli zdziwieni.
Dużo zdrówka dla męża i siły dla Ciebie
Pozdrawiam

jak to się leczy? bo mówię Wam w tym jarosławskim szpitalu jest koszmar!!!

Zapraszam na mój blog:
Dzięgielowska.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...