Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

Yulia
Te okulary, to Buy Prescription Eyeglasses Online, Reading Glasses, Cheap Eyewear Frames | Firmoo.com nie jest to strona polska, ale jest tłumaczenie, ja maila też pisałam po polsku. a to adres email freeglasses@firmoo.com

Do mnie też napisali. Czekam już na okulary.
Ja odpisywałam po angielsku :)

Zapraszam do siebie Świat kobiety i jej dziecka
Zyskam zyskaj
i na profil bloga na FB:TUTAJ

Odnośnik do komentarza

siwa0010_
mika3008
dostał ktoś wiadomość od POL? To chodzi o ten konkurs z kremami do rąk dla pierwszych iluśtam osób.
"Gratulujemy wygranej w konkursie marki POL.
Prosimy o podanie dokładnego adresu do wysyłki nagrody."
Nie wiem czy to chodzi o ten krem, czy cuś...

Też mam, chodzi o ten krem do rąk z ziaji :)

i ja też mam

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli za wysyłkę tych okularów tżeba płącić ??? Ile - bo nie mogę się odnaleźć - u mnie kiepsko z angielskim - ąz wstyd się przyznać....

Odpisali mi na maila, coś przetłumaczyłam, ale nie chcę się naciąć. Miraga, Yulia - Wy płaciłyście ?

Witam. Bardzo proszę o głosik - MOJE - https://mastertlc.sslpro.pl/list/more/id/429 - 2x klik i będzie moje - naleśniki

zapraszam na bloga: http://kolorowo-torcikowo.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

martamp
Aha, czyli za wysyłkę tych okularów tżeba płącić ??? Ile - bo nie mogę się odnaleźć - u mnie kiepsko z angielskim - ąz wstyd się przyznać....

Odpisali mi na maila, coś przetłumaczyłam, ale nie chcę się naciąć. Miraga, Yulia - Wy płaciłyście ?

Ja jeszcze czekam na okulary, ale przesyłka ma być darmowa w ramach wspólpracy.

Firmoo dla swoich klientów ma taką propozycje, że pierwsze zamówione okulary otrzymuje się gratis, płacąc jedynie za przesyłkę.
I taką pewnie złożyli propozycję lilithbb.

A tu konkurs:
Konkurs z marką OsmozaCare
Do wygrania jeden z 20 zestawów OsmozaCare.

Zapraszam do siebie Świat kobiety i jej dziecka
Zyskam zyskaj
i na profil bloga na FB:TUTAJ

Odnośnik do komentarza

Cieszę się ogromnie, ponieważ dotarł do mnie Zajączek z Eco Bawek. To moja najmilsza współpraca.
Ponadto wczoraj wygrałam 3 naturalne mydełka (ale będzie mycie), książkę. Odezwała się do mnie również pani reprezentująca sklep z zabawkami z zapytaniem o współpracę no i ponownie pisarz, Jacek Getner zaproponował zrecenzowanie jego najnowszej powieści :)

Dawno nie miałam tak udanego tygodnia.

Zapraszam

Doł

Odnośnik do komentarza

Info z FB Dermedic https://www.facebook.com/#!/pages/Dermedic/108885635863525:
"Drodzy fani, działamy też lokalnie, więc serdecznie zapraszamy mieszkańców Łodzi i okolic do konkursu na antenie Radia Parada (96 fm), w którym do wygrania aż 14 zestawów kosmetyków Dermedic (maska nawadniająca, płyn micelarny, 3 x maseczki
matujące Normativ 2 x5g, 1 x maseczka aktywnie peelingujaca Tolerance Clear). Codziennie od poniedziałku do czwartku w godz. 20-22 zadanie konkursowe: Dokończ zdanie: Moja skóra potrzebuje nawilżenia dermokosmetykami Hydrain3 Hialuro, bo.. i wyślij swoją propozycję smsem na podany na antenie numer."
ON LINE

Zapraszam do siebie Świat kobiety i jej dziecka
Zyskam zyskaj
i na profil bloga na FB:TUTAJ

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...