Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

daj znać co Ci odpiszą, ja też nie widziałam tego punktu wcześniej, ale przyznam że nie zawsze czytam regulaminy. Może dopiero teraz to wprowadzili żeby dać szansę wygrać innym. Jeżeli ten punkt był już wcześniej to ciekawe jak to się ma do tych konkursów, gdzie wyniki ukazały się tego samego dnia a większość nazwisk takie same:

Rossnet > Konkursy > wynik
Rossnet > Konkursy > wynik
Rossnet > Konkursy > wynik

Odnośnik do komentarza

goniaa00
daj znać co Ci odpiszą, ja też nie widziałam tego punktu wcześniej, ale przyznam że nie zawsze czytam regulaminy. Może dopiero teraz to wprowadzili żeby dać szansę wygrać innym. Jeżeli ten punkt był już wcześniej to ciekawe jak to się ma do tych konkursów, gdzie wyniki ukazały się tego samego dnia a większość nazwisk takie same:

Rossnet > Konkursy > wynik
Rossnet > Konkursy > wynik
Rossnet > Konkursy > wynik

napisałam email do nich:36_2_14:

Odnośnik do komentarza

szybkie udostepnij i polub i chyba mało chętnych jak na razie
URWISKOWO | Facebook

drugi
też tylko dziś kubek
Veroni | Facebook
a te owieczki wczoraj były cudo szkoda że nie ja wygrałam :D :D

zapraszam też na mój blog - kto ma ochotę są już dziś nowe linki do konkursów ;)

dałam w polecanych wasze strony

łowca okazji
szczęście mamy
okazje w sieci
o darmowych próbkach
blog Eweliny
kogoś ominęłam?:D

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

lilithbb
szybkie udostepnij i polub i chyba mało chętnych jak na razie
URWISKOWO | Facebook

drugi
też tylko dziś kubek
Veroni | Facebook
a te owieczki wczoraj były cudo szkoda że nie ja wygrałam :D :D

zapraszam też na mój blog - kto ma ochotę są już dziś nowe linki do konkursów ;)

dałam w polecanych wasze strony

łowca okazji
szczęście mamy
okazje w sieci
o darmowych próbkach
blog Eweliny
kogoś ominęłam?:D

Najlepiej dodaj na blogu możliwość Dodawania Twojego bloga do Obserwowanych.
Taka statystyka może Ci się kiedyś przydać, a poza tym zainteresowani będa na bieżąco z Twoimi notkami. :)
I witam w swiecie blogosfery.

Poza tym u mnie paczka od Wrigley. :)))

A tu macie testowanie -krem LUMENE - Natural 3-Action Day Treatment :
https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=10151338088481834&set=a.213829146833.163116.134586081833&type=1&theater

Zapraszam do siebie Świat kobiety i jej dziecka
Zyskam zyskaj
i na profil bloga na FB:TUTAJ

Odnośnik do komentarza

lilithbb
szybkie udostepnij i polub i chyba mało chętnych jak na razie
URWISKOWO | Facebook

drugi
też tylko dziś kubek
Veroni | Facebook
a te owieczki wczoraj były cudo szkoda że nie ja wygrałam :D :D

zapraszam też na mój blog - kto ma ochotę są już dziś nowe linki do konkursów ;)

dałam w polecanych wasze strony

łowca okazji
szczęście mamy
okazje w sieci
o darmowych próbkach
blog Eweliny
kogoś ominęłam?:D
dziękuję ;*

Zapraszam na mój blog:
Dzięgielowska.pl

Odnośnik do komentarza

miraga_
lilithbb
szybkie udostepnij i polub i chyba mało chętnych jak na razie
URWISKOWO | Facebook

drugi
też tylko dziś kubek
Veroni | Facebook
a te owieczki wczoraj były cudo szkoda że nie ja wygrałam :D :D

zapraszam też na mój blog - kto ma ochotę są już dziś nowe linki do konkursów ;)

dałam w polecanych wasze strony

łowca okazji
szczęście mamy
okazje w sieci
o darmowych próbkach
blog Eweliny
kogoś ominęłam?:D

Najlepiej dodaj na blogu możliwość Dodawania Twojego bloga do Obserwowanych.
Taka statystyka może Ci się kiedyś przydać, a poza tym zainteresowani będa na bieżąco z Twoimi notkami. :)
I witam w swiecie blogosfery.

Poza tym u mnie paczka od Wrigley. :)))

A tu macie testowanie -krem LUMENE - Natural 3-Action Day Treatment :
https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=10151338088481834&set=a.213829146833.163116.134586081833&type=1&theater

Dziękuję za radę - dodałam - mam nadzieję że dobrze :D ;D

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

mika3008
coraz więcej blogerek... hmmm, ja też dopiero początkująca. a może etatowe blogerki z wyskoką liczbą odsłon, by dały nam kilka rad? :) bo mi naprawde imponuje ich wysoka "oglądalność", liczba fanów itp. ja nawet ogłosiłam konkurs na blogu w zamian za polubienie i obserwowanie... i co? 3 osoby tylko :(

Ja działm tylko kilka miesięcy, ale wiem, że trzeba się promować, zwłaszcza swoje konkursy :)
Np. tutaj: CANDY, ROZDANIA I KONKURSY NA BLOGACH

Zapraszam do siebie Świat kobiety i jej dziecka
Zyskam zyskaj
i na profil bloga na FB:TUTAJ

Odnośnik do komentarza

Ja założyłam bloga bo lubię konkursy i dużo ich znajduję, wcześniej wpisywałam koleżankom na różnych stronach (nawet o roślinach) linki a tera tylko piszę że mam nowe konkursy i same zaglądają :)
Dla przykładu dziś dodałam 2 testowania, 5 konkursów i dużo polub i udostępnij.
Blog mam 3 dni i wyświetlanie ok 80 dziennie - wiem że mało ale to dopiero trzy dni :)
Za to obserwujących zero :D :D

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

siwa0010_
Konkurs Dziewczyny zobaczcie może jesteście :) Mi się udało :D
Mam pytanie odnośnie wysyłki nagród z AskGfk ile mniej więcej idzie?
te wyniki to trzeba z linijką czytać, haha. Mogliby chociaż za alfabetem poleciec
jeśli chodzi o askgfk to tak:
jeśli złożyłaś zamówienie między 1 a 15 dniem miesiąca to nagrodę dostaniesz ok. 30
jeśli złozyłaś między 15 a 30 to nagroda będzie ok 15 następnego miesiąca. nie ważne czy złozyłaś 1 czy 15 oni dwa razy w miesiącu grupują zamówienia. przeważnie są nagrody w regulaminowym terminie, czasem 2 dni wczesniej. ostatnio dwa dni pożniej mi przyszedł kubek term

Zapraszam na mój blog:
Dzięgielowska.pl

Odnośnik do komentarza

mika3008
coraz więcej blogerek... hmmm, ja też dopiero początkująca. a może etatowe blogerki z wyskoką liczbą odsłon, by dały nam kilka rad? :) bo mi naprawde imponuje ich wysoka "oglądalność", liczba fanów itp. ja nawet ogłosiłam konkurs na blogu w zamian za polubienie i obserwowanie... i co? 3 osoby tylko :(

konkurs nic nie da jak nie masz odwiedzin :)

Żeby blog był popularny musi być dość wysoko w wyszukiwarkach, a żeby był wysoko trzeba go pozycjonować. Ja zlecam i płacę za pozycjonowanie żeby mieć odwiedziny, bo samo założenie bloga nic nie daje.

Odnośnik do komentarza

lilithbb
Ja założyłam bloga bo lubię konkursy i dużo ich znajduję, wcześniej wpisywałam koleżankom na różnych stronach (nawet o roślinach) linki a tera tylko piszę że mam nowe konkursy i same zaglądają :)
Dla przykładu dziś dodałam 2 testowania, 5 konkursów i dużo polub i udostępnij.
Blog mam 3 dni i wyświetlanie ok 80 dziennie - wiem że mało ale to dopiero trzy dni :)
Za to obserwujących zero :D :D

nie zapomnij wyłączyć swoich wyświetleń, bo wtedy tak naprawdę nie będziesz wiedziała ile miałaś z zewnątrz, bo jak nie wyłączysz to te wyświetlenia to sama sobie będziesz nabijała :)

Odnośnik do komentarza

goniaa00
mika3008
coraz więcej blogerek... hmmm, ja też dopiero początkująca. a może etatowe blogerki z wyskoką liczbą odsłon, by dały nam kilka rad? :) bo mi naprawde imponuje ich wysoka "oglądalność", liczba fanów itp. ja nawet ogłosiłam konkurs na blogu w zamian za polubienie i obserwowanie... i co? 3 osoby tylko :(

konkurs nic nie da jak nie masz odwiedzin :)

Żeby blog był popularny musi być dość wysoko w wyszukiwarkach, a żeby był wysoko trzeba go pozycjonować. Ja zlecam i płacę za pozycjonowanie żeby mieć odwiedziny, bo samo założenie bloga nic nie daje.

gonia, ale to kosztuje.... dla mnie to jednak zabawa, odskocznia od codziennosci. chyba zamiast reklamy wolałabym dzieciom zabawkę kupić...

hmmm, podzielę się z Wami moją refleksją... Nie wiem, jak Wy, ale ja gram w konkursach, pisze o próbki itp nie tyle z potrzeby, bo stac mnie na kosmetyki czy zabawki, ale po to by miec jakis punkt zaczepienia... tu czekam na wyniki, tu na listonosza i jakos ten czas mija :)

Zapraszam na mój blog:
Dzięgielowska.pl

Odnośnik do komentarza

goniaa00
lilithbb
Ja założyłam bloga bo lubię konkursy i dużo ich znajduję, wcześniej wpisywałam koleżankom na różnych stronach (nawet o roślinach) linki a tera tylko piszę że mam nowe konkursy i same zaglądają :)
Dla przykładu dziś dodałam 2 testowania, 5 konkursów i dużo polub i udostępnij.
Blog mam 3 dni i wyświetlanie ok 80 dziennie - wiem że mało ale to dopiero trzy dni :)
Za to obserwujących zero :D :D

nie zapomnij wyłączyć swoich wyświetleń, bo wtedy tak naprawdę nie będziesz wiedziała ile miałaś z zewnątrz, bo jak nie wyłączysz to te wyświetlenia to sama sobie będziesz nabijała :)

a jak się swoje wyłącza?

Zapraszam na mój blog:
Dzięgielowska.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...