Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

lilithbb
Dziewczyny jak mam bloga i zrobiłam na górze osobne strony jak dodać nowego posta na stronę - tak aby był oddzielnie. Np mam stronę "moje testowanie" i chciałabym opisać oddzielnie nową rzecz na stronie a mogę jedynie edytować stronę czyli opisywać jedno pod drugim?

Na stronie nie możesz dodawać postów, dlatego to się nazywa strona. Możesz jedynie podlinkować sobie etykietę i będziesz miała tam tak jakby posty

Odnośnik do komentarza

Pisałam do rossnetu w sprawie tych ich konkursów a zwłaszcza zwycięzców i dziś po dwóch tygodniach przyszła odpowiedź:

Szanowna Pani,

Dziękujemy za nadesłane uwagi.
Zapewniamy, że Laureaci są wyłaniani w sposób uczciwy, zgodnie z systemem określonym w Regulaminie każdego z konkursów.
Nasze konkursy cieszą się ogromnym zainteresowaniem - często całych rodzin, które regularnie nadsyłają do nas swoje zgłoszenia, stąd Pani obserwacja. Nie jest to na chwilę obecną zabronione w regulaminie, nie stanowi zatem naruszenia jego postanowień.
Nie wykluczamy zmiany regulaminów konkursów w przyszłości, by uniknąć podobnych sytuacji.

:o_no:

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6i09kny4b3aa8.png

:36_2_25:

Odnośnik do komentarza

margolcia33
Pisałam do rossnetu w sprawie tych ich konkursów a zwłaszcza zwycięzców i dziś po dwóch tygodniach przyszła odpowiedź:

Szanowna Pani,

Dziękujemy za nadesłane uwagi.
Zapewniamy, że Laureaci są wyłaniani w sposób uczciwy, zgodnie z systemem określonym w Regulaminie każdego z konkursów.
Nasze konkursy cieszą się ogromnym zainteresowaniem - często całych rodzin, które regularnie nadsyłają do nas swoje zgłoszenia, stąd Pani obserwacja. Nie jest to na chwilę obecną zabronione w regulaminie, nie stanowi zatem naruszenia jego postanowień.
Nie wykluczamy zmiany regulaminów konkursów w przyszłości, by uniknąć podobnych sytuacji.

:o_no:
mi nic nie odp

Zapraszam na mój blog:
Dzięgielowska.pl

Odnośnik do komentarza

Odnośnie Rossnetu- to wydaje mi się, że jak to już Ewelka zauważyła, oni mają szablon odpowiedzi, który wysyłają w identycznej formie każdej niezadowolonej osobie. Prawda jest taka, ze chcąc czy nie pisząc o nich robimy im reklamę, a o szum medialny im chodzi. Nic im nie udowodnimy, a przy okazji spora liczba osób dowie się, że na ich stronie organizowane są konkursy.
Czy UOKiK się tym zainteresuje? Może warto do nich napisać, ale jakie dowody przedstawicie? Screeny wyników? W razie czego służę pomocą i na blogu i na profilu blogów na FB. W rozdmuchiwaniu problemów mam pewne doświadczenie, niestety.

A Shiny Box- gdyby nie ta maseczka z Dermedic to byłabym naprawdę zadowolona. Chociaż, z drugiej strony mogliby dorzucić coś z wód perfumowanych. Tego jeszcze w SB nie było.

Dzięki za link do konkursu z metkami. Mam tyle tego w domu, ze mogłabym lumpeks otworzyć. Z przyjemnością pobawię się w wycinanie metek ;)

Z próbek mam dla Was tylko taki link, za pośrednictwem którego możecie zamówić darmowy pakiet odsypek herbat od Smaku Sztuki, ale trzeba pokryć koszty przesyłki: PrĂłbki herbat | Herbata online | Sklep z herbatą.

Prekursorki teraz wysyłają maile do swoich ulubionych blogerek i proponują indywidualne testowanie.

Zapraszam

Doł

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, czytając regulaminy konkursów na rossnecie, zaciekawił mnie jeden punkt:

Każdy Uczestnik Konkursu może dokonać zgłoszenia udziału w konkursie wyłącznie jeden raz i wygrać tylko jedną nagrodę. W konkursach Rossnet można wygrać jedną nagrodę w ciągu miesiąca (licząc od daty publikacji wyników konkursu, w którym uczestnik został laureatem).

Co o tym myslicie? Zauważyłyście to? Bo prawdę mówiąc mi to dopiero dziś się rzuciło w oczy...

Odnośnik do komentarza

kasiaja1
Dziewczyny, czytając regulaminy konkursów na rossnecie, zaciekawił mnie jeden punkt:

Każdy Uczestnik Konkursu może dokonać zgłoszenia udziału w konkursie wyłącznie jeden raz i wygrać tylko jedną nagrodę. W konkursach Rossnet można wygrać jedną nagrodę w ciągu miesiąca (licząc od daty publikacji wyników konkursu, w którym uczestnik został laureatem).

Co o tym myslicie? Zauważyłyście to? Bo prawdę mówiąc mi to dopiero dziś się rzuciło w oczy...

nie widziałam tego
a napewno znalazly sie osoby ktore wygrały wiecej razy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...