Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

martamp
Miraga powiedz mi jak to jst z UiZ, oni sami wyszukują blogerów, czy są jakieś akcje. Już tam się dawno zarejestrowałam, anie wiem do tej pory jak to działa :D

Przepraszam, że odpowiem niepytana.
Marto, jeśli jesteś autorką artykułów dostajesz kilka rzeczy do testowania ,,z przydziału" bez konieczności zgłaszania się do testów. Tylko miesiącu trzeba się napisać, żeby sobie ,,zasłużyć" ;)
Pozdrawiam :)

Zapraszam

Doł

Odnośnik do komentarza

nadja-maja
martamp
Miraga powiedz mi jak to jst z UiZ, oni sami wyszukują blogerów, czy są jakieś akcje. Już tam się dawno zarejestrowałam, anie wiem do tej pory jak to działa :D

Przepraszam, że odpowiem niepytana.
Marto, jeśli jesteś autorką artykułów dostajesz kilka rzeczy do testowania ,,z przydziału" bez konieczności zgłaszania się do testów. Tylko miesiącu trzeba się napisać, żeby sobie ,,zasłużyć" ;)
Pozdrawiam :)

No to już nie jest takie proste i oczywiste. Na pewno nie wystarczą opinie i recenzje o produktach. :)

A tu konkurs na FB, tylko trzeba czekać na 1000 komentarzy, a na razie jest 600:
https://www.facebook.com/BRZUCHATKI#!/photo.php?fbid=437973382920288&set=a.244569235594038.77980.224952550889040&type=1&theater

Zapraszam do siebie Świat kobiety i jej dziecka
Zyskam zyskaj
i na profil bloga na FB:TUTAJ

Odnośnik do komentarza

Mirago, nie chodzi mi o dodawanie recenzji tylko o pisanie ,,normalnych" artykułów.
Na dole strony, bodajże tam, gdzie znajdują się informacje o kontakcie, jeszcze niedawno wisiało ogłoszenie o naborze redaktorek.
Trzeba wysłać kilka tekstów do wglądu, dać namiar na swojego bloga z gotowymi recenzjami i trzymać kciuki, żeby przyjęli do grona redakcji :)

Zapraszam

Doł

Odnośnik do komentarza

nadja-maja
Mirago, nie chodzi mi o dodawanie recenzji tylko o pisanie ,,normalnych" artykułów.
Na dole strony, bodajże tam, gdzie znajdują się informacje o kontakcie, jeszcze niedawno wisiało ogłoszenie o naborze redaktorek.
Trzeba wysłać kilka tekstów do wglądu, dać namiar na swojego bloga z gotowymi recenzjami i trzymać kciuki, żeby przyjęli do grona redakcji :)

Wiem o co Ci chodziło, tylko innym piszę, by czasem nie zrozumieli, że wystarczy dodawać recenzje.
Poza tym jak ja do nich napisałam w sprawie "Zostań Redaktorem", to właśnie wspomnieli mi tylko o tym dodawaniu opinii o kosmetykach. Więc nieźle tam mieszają.
No i niektóre dziewczyny mówiły mi, że mają problem z późniejszym wyegzekwowaniem tych niby "nagród" za artykuły.
A więc sprawa nie jest taka oczywista, ale możecie próbować. Pewnie każdemu odpisują co innego :)

Zapraszam do siebie Świat kobiety i jej dziecka
Zyskam zyskaj
i na profil bloga na FB:TUTAJ

Odnośnik do komentarza

miraga_
nadja-maja
Mirago, nie chodzi mi o dodawanie recenzji tylko o pisanie ,,normalnych" artykułów.
Na dole strony, bodajże tam, gdzie znajdują się informacje o kontakcie, jeszcze niedawno wisiało ogłoszenie o naborze redaktorek.
Trzeba wysłać kilka tekstów do wglądu, dać namiar na swojego bloga z gotowymi recenzjami i trzymać kciuki, żeby przyjęli do grona redakcji :)

Wiem o co Ci chodziło, tylko innym piszę, by czasem nie zrozumieli, że wystarczy dodawać recenzje.
Poza tym jak ja do nich napisałam w sprawie "Zostań Redaktorem", to właśnie wspomnieli mi tylko o tym dodawaniu opinii o kosmetykach. Więc nieźle tam mieszają.
No i niektóre dziewczyny mówiły mi, że mają problem z późniejszym wyegzekwowaniem tych niby "nagród" za artykuły.
A więc sprawa nie jest taka oczywista, ale możecie próbować. Pewnie każdemu odpisują co innego :)

Oj tak. Odnośnie tej ostatniej kwestii to masz rację. Niestety :(

U mnie dzisiaj paka właśnie od Urody i zdrowia, wygrana koszulka na Za młodzi za szybcy- dziękuję osobie, która podała do tego konkursu link i mail w sprawie współpracy :)

Zapraszam

Doł

Odnośnik do komentarza

Kurde dziewczyny nie uważacie że to co dzieje się na Fb przechodzi ludzkie pojęcie? Oswoby który tam grają ewidentnie wykorzystują choroby dzieci by tylko wygrać, strasznie mnie to drażni i nie dlatego że zgarniają nagrody ale dlatego że jest mi szkoda tych maluszków ;/

"Prosiłam o wszystko by cieszyć się życiem, dostałam życie by cieszyć się wszystkim"
http://darmowe-probki.blogspot.com/
http://beautydream00.blogspot.com/
zapraszam :)

Odnośnik do komentarza

akobitka
Olinka
agaluk1
Czy otwierają Wam się te wyniki :
Rossnet > Konkursy > wynik

Otwierają, ale nie ma listy laureatów. Czasem tak bywa na Rossnecie. Będzie pewnie za jakiś czas.

a mi się pięknie otwiera jednak jak to bywa nie ma mnie na liście zwycięzców:) wycwanili się umieszczając listy niealfabetycznie... :)

może specjalnie żeby nie rzucały się w oczy nazwiska z tych samych miast

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...