Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

siwa0010_
aldonka23
siwa0010_
He he chyba się nie spodziewała takiego zainteresowania. A pytał ktoś na ile ta reklama ma być na blogu?

a jak wstawia sie baner?

na razie mi banera nie przesłała, zależy gdzie masz bloga

Ja mam bloga na bloog.pl (platforma wp.pl) i też się chętnie dowiem, jak się wstawia banner. I jeszcze jedno: czy platformy blogowe nie ograniczają w jakiś sposób takich reklam na blogach?

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kkce8ytrb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3io4pu01i4j1c.png

Odnośnik do komentarza

Olinka
siwa0010_
aldonka23

a jak wstawia sie baner?

na razie mi banera nie przesłała, zależy gdzie masz bloga

Ja mam bloga na bloog.pl (platforma wp.pl) i też się chętnie dowiem, jak się wstawia banner. I jeszcze jedno: czy platformy blogowe nie ograniczają w jakiś sposób takich reklam na blogach?

jak dla mnie najlepszy jest blogger, zresztą ostatnio dużo osób ucieka z tego blogg.pl i przenosi się właśnie na bloggera. Poczytaj sobie regulaminy blogów tam mają na pewno wszystko napisane, na blogerze możesz wstawiać sobie banery, reklamy i co tam chcesz byle by było wszystko zgodne z reg.

Jeżeli chodzi o wstawianie banera to chyba na każdym blogu jest podobnie, musisz umieścić kod html

Tu podaj tekst alternatywny odsyłacz obrazkowy

lub

Tu podaj tekst alternatywny sam baner

Odnośnik do komentarza

larvunia
ja mam na blogger
ale czego nie możesz odnaleść? Opcje chyba sa takie same? Czy nie?
Ja wygląd mam w kazdym blogu inny i opcje te same wszędzie.

larvunia jesteś kolejną osobą która kopiuje z mojego bloga, weszłam właśnie z ciekawości na Twojego bloga i od razu rzuciło mi się w oczy sposób umieszczania postów bo robisz to tak jak ja, no i porównałam sobie i perfidnie kopiujesz, nawet masz w jednym konkursie mój link polecający. Powtórzę po raz kolejny w necie jest mnóstwo podobnych stron ale do jasnej ciasnej jak już kopiujecie to chociaż zmieniajcie coś żeby to nie podpadło. Często mam umieszczone jakieś moje linki polecające i po tym wiem że te osoby ode mnie kopiują.

Twój wpis
Mój wpis

Twój wpis
Mój wpis

Odnośnik do komentarza

goniaa00
Olinka
siwa0010_

na razie mi banera nie przesłała, zależy gdzie masz bloga

Ja mam bloga na bloog.pl (platforma wp.pl) i też się chętnie dowiem, jak się wstawia banner. I jeszcze jedno: czy platformy blogowe nie ograniczają w jakiś sposób takich reklam na blogach?

jak dla mnie najlepszy jest blogger, zresztą ostatnio dużo osób ucieka z tego blogg.pl i przenosi się właśnie na bloggera. Poczytaj sobie regulaminy blogów tam mają na pewno wszystko napisane, na blogerze możesz wstawiać sobie banery, reklamy i co tam chcesz byle by było wszystko zgodne z reg.

Jeżeli chodzi o wstawianie banera to chyba na każdym blogu jest podobnie, musisz umieścić kod html

Tu podaj tekst alternatywny odsyłacz obrazkowy

lub

Tu podaj tekst alternatywny sam baner

A gdzie wklejam te kody? Może głupio pytam, ale naprawdę jestem w tym zielona...:)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kkce8ytrb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3io4pu01i4j1c.png

Odnośnik do komentarza

larvunia
ja mam na blogger
ale czego nie możesz odnaleść? Opcje chyba sa takie same? Czy nie?
Ja wygląd mam w kazdym blogu inny i opcje te same wszędzie.

Miałam po prawej stronie wklejony link do funpagu na facebooku i po zmianach zniknął tak samo statystyki. I zaloguj też nie mogę odnaleźć, muszę szukać strony głównej po google.

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

larvunia
goniaa00 nie ciśnij się tak, już zmieniam.
Nie wiedziałam że to jakiś problem, przepraszam.
Od niedawna w tym siedzę i pewnie nie raz zrobię coś nie tak nie świadomie.

edit:
oooo i Gorzowianka ;)))) Pozdrawiam ;)))) Całe życie tam mieszkałam od 5 lat na wsi...

to że siedzisz w tym od niedawna to nie powód żeby kopiować, prosiłabym abyś usunęła jeszcze moje linki polecające ze swojego bloga

Odnośnik do komentarza

goniaa nie znamy się, ale uważam, że jak coś do kogoś masz to na priv
robisz zamieszanie tu a ten wątek nie do tego służy
Mnie też potraktowałaś ostro, choć mogłaś zwyczajnie na priv napisać, ze mną da się dogadać ze wszystkim a nie szum robić na forum. Lubisz chyba jak się wokół Ciebie coś dzieje. Chodzący ideał nie jesteś a innym wytykasz. Nie mówię że nie masz racji, bo ją masz i Cie przeprosiłam nie raz i nie tylko tu bo i na priv. Ale zachowanie masz że ho ho... to nie dla mnie. Jest mi przykro za takie traktowanie, gdzie człowiek przeprasza a ta dalej swoje i docinki.

Myślałam że trafiłam na fajne forum.
Dziewczyny żegnajcie, ja nie mam zamiaru się kłucić jak ktoś nie potrafi zwyczajnie pogadać tylko od razu atak.

:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

larvunia
goniaa nie znamy się, ale uważam, że jak coś do kogoś masz to na priv
robisz zamieszanie tu a ten wątek nie do tego służy
Mnie też potraktowałaś ostro, choć mogłaś zwyczajnie na priv napisać, ze mną da się dogadać ze wszystkim a nie szum robić na forum. Lubisz chyba jak się wokół Ciebie coś dzieje. Chodzący ideał nie jesteś a innym wytykasz. Nie mówię że nie masz racji, bo ją masz i Cie przeprosiłam nie raz i nie tylko tu bo i na priv. Ale zachowanie masz że ho ho... to nie dla mnie. Jest mi przykro za takie traktowanie, gdzie człowiek przeprasza a ta dalej swoje i docinki.

Myślałam że trafiłam na fajne forum.
Dziewczyny żegnajcie, ja nie mam zamiaru się kłucić jak ktoś nie potrafi zwyczajnie pogadać tylko od razu atak.

zgadzam się z Tobą w100% i nie mam już nic do dodania... szkoda gadać :/

zapraszam na swojego bloga:
http://perfekcyjnamamabyc.blogspot.com/
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqio4pz0qx1c04.png
http://www.suwaczki.com/tickers/74didf9h9kk6ohxy.png

Odnośnik do komentarza

larvunia
goniaa nie znamy się, ale uważam, że jak coś do kogoś masz to na priv
robisz zamieszanie tu a ten wątek nie do tego służy
Mnie też potraktowałaś ostro, choć mogłaś zwyczajnie na priv napisać, ze mną da się dogadać ze wszystkim a nie szum robić na forum. Lubisz chyba jak się wokół Ciebie coś dzieje. Chodzący ideał nie jesteś a innym wytykasz. Nie mówię że nie masz racji, bo ją masz i Cie przeprosiłam nie raz i nie tylko tu bo i na priv. Ale zachowanie masz że ho ho... to nie dla mnie. Jest mi przykro za takie traktowanie, gdzie człowiek przeprasza a ta dalej swoje i docinki.

Myślałam że trafiłam na fajne forum.
Dziewczyny żegnajcie, ja nie mam zamiaru się kłucić jak ktoś nie potrafi zwyczajnie pogadać tylko od razu atak.

żałosne, gdybyś nie kopiowała moich wpisów to bym nie musiała nikomu zwracać uwagi. Lubię jak wokół mnie się coś dzieje? śmieszna jesteś, podaj przykład, bo jakoś nie zauważyłam żebym zwracała na siebie jakoś uwagę. Sorry jakie moje zachowanie, czy obraziłam Cię jakimś niegrzecznym słowem? Napisałam na forum i na priv że kradniesz moje wpisy i żebyś usunęła moje linki polecające. Napisałam że możesz dalej kopiować ale masz zmieniać żeby nie raziło w oczy i jakie to jest wg Ciebie zachowanie? Może jeszcze mam Ciebie pochwalić.

Sama nabroiłaś, sama się przyznałaś a teraz wielkie pretensje do mnie.

Nie muszę robić szumu wokół siebie, zauważ Cornelia K że jak wklejam linka do jakieś okazji to wklejam link bezpośredni do okazji a nie do informacji na moim blogu, tak jak Ty to robisz, wszyscy widzą Twojego bloga w podpisie więc po co go wklejać na każdej stronie, zresztą admini wcześniej prosili żeby nie spamować.

Odnośnik do komentarza

goniaa00

a Ty dalej spamujesz

goniaa00
larvunia
goniaa nie znamy się, ale uważam, że jak coś do kogoś masz to na priv
robisz zamieszanie tu a ten wątek nie do tego służy
Mnie też potraktowałaś ostro, choć mogłaś zwyczajnie na priv napisać, ze mną da się dogadać ze wszystkim a nie szum robić na forum. Lubisz chyba jak się wokół Ciebie coś dzieje. Chodzący ideał nie jesteś a innym wytykasz. Nie mówię że nie masz racji, bo ją masz i Cie przeprosiłam nie raz i nie tylko tu bo i na priv. Ale zachowanie masz że ho ho... to nie dla mnie. Jest mi przykro za takie traktowanie, gdzie człowiek przeprasza a ta dalej swoje i docinki.

Myślałam że trafiłam na fajne forum.
Dziewczyny żegnajcie, ja nie mam zamiaru się kłucić jak ktoś nie potrafi zwyczajnie pogadać tylko od razu atak.

żałosne, gdybyś nie kopiowała moich wpisów to bym nie musiała nikomu zwracać uwagi. Lubię jak wokół mnie się coś dzieje? śmieszna jesteś, podaj przykład, bo jakoś nie zauważyłam żebym zwracała na siebie jakoś uwagę. Sorry jakie moje zachowanie, czy obraziłam Cię jakimś niegrzecznym słowem? Napisałam na forum i na priv że kradniesz moje wpisy i żebyś usunęła moje linki polecające. Napisałam że możesz dalej kopiować ale masz zmieniać żeby nie raziło w oczy i jakie to jest wg Ciebie zachowanie? Może jeszcze mam Ciebie pochwalić.

Sama nabroiłaś, sama się przyznałaś a teraz wielkie pretensje do mnie.

Nie muszę robić szumu wokół siebie, zauważ Cornelia K że jak wklejam linka do jakieś okazji to wklejam link bezpośredni do okazji a nie do informacji na moim blogu, tak jak Ty to robisz, wszyscy widzą Twojego bloga w podpisie więc po co go wklejać na każdej stronie, zresztą admini wcześniej prosili żeby nie spamować.

Dziewczyny zgadzam się z Gonią, i nie dlatego zeby narobić szumu wokół siebie. Uważam że takie kopiowanie nie ma sensu, sama wchodzę na różne blogi by zobaczyć czy nie ma czegoś nowego, co akurat mogłam przeoczyć, ale napisanie swoimi słowami nie wymaga wielkiej pracy , tym bardziej że prowadzenie bloga nie polega na kopiowaniu pracy innych, są przypadki kiedy wszyscy kopiują to samo co napisał organizator danego konka czy testowania ale to już tak nie razi. sama jak zaczynałam zdarzyło mi się coś napisać bardzo podobnie ale starałam się coś swojego nabazgrać. Uważam że to taki delikatny kop do tworzenia czegoś "własnego" ze strony Goni i za jakiś czas przyznasz jej racje. Co do Corneli to też racja, wiem że chcesz wypromować swojego bloga a raczej podnieść jego oglądalność ale nie na tym rzecz polega, my tutaj widzimy Twój link i pewnie nie jedna z nas tam zagląda :)
I dziewczynki na pewno żadna z Nas nie chce Wam zrobić przykrości :) To wyjątkowo fajne forum i zawsze możemy na siebie liczyć :)

"Prosiłam o wszystko by cieszyć się życiem, dostałam życie by cieszyć się wszystkim"
http://darmowe-probki.blogspot.com/
http://beautydream00.blogspot.com/
zapraszam :)

Odnośnik do komentarza

Cornelia_K
siwa0010_
AAA nno i bym zapomniała zapraszam do mnie na bloga na konkurs :) Mój mały kosmetyczny misz masz!: KONKURS! :)

a to nie jest spamowanie ??? :)

Ja dałam link bezpośredni do konkursu a to że się odbywa na moim blogu to chyba nic złego?! jak wiesz kiedy jest więcej postów to konkurs spadnie z głównej strony więc po jakiego czorta ma ktoś szukać :D nie wklejam w każdym poście linków na bloga bo kto go będzie chciał poczytać to poczyta :) Nie chciałam Cię w żaden sposób urazić po prostu wyraziłam swoją opinię więc nie rozumiem po co ten odwet :lol:

"Prosiłam o wszystko by cieszyć się życiem, dostałam życie by cieszyć się wszystkim"
http://darmowe-probki.blogspot.com/
http://beautydream00.blogspot.com/
zapraszam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...