Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

goniaa00
mnie się też wydaje że te konkursy na rossnecie są jakieś oszukane, czasami może wybiorą parę osób żeby nie było. Jak się czyta wynika to w każdym konkursie wygrywają chyba same rodziny bo te same nazwiska i te same miejscowości, jakoś nie wierzę w zbieg okoliczności w tej sytuacji, np.

Anna Abrachamczyk Połomia
Jacek Abrachamczyk Połomia

Cezary Adamek Tarnowskie Gory
Weronika Adamek Tarnowskie Góry

Mariola Ambroziak Płock
Paulina Ambroziak Płock
Włodzimierz Ambroziak Płock

Joanna Augustyniak Skarżysko Kościelne
Dariusz Augustyniak Skarżysko Kościelne

Ewa Baran Daleszyce
Magda Baran Daleszyce
Iwona Baran Daleszyce

katarzyna baranowicz sieradz
sebastian baranowicz sieradz

Ewa Baranowska Łomża
Sylwia Baranowska Łomża

Barbara Bartkowska Mława
Jarosław Bartkowski Mława

Monika Basiuk Świdnik
Wojciech Basiuk Świdnik
Wiesław Basiuk Świdnik
Maciej Basiuk Świdnik

Anna Bejster Chełm
Dorota Bejster Chełm
Zbigniew Bejster Chełm

Wojciech Bergier Zawiercie
Marcin Bergier Zawiercie
Barbara Bergier Zawiercie

Klaudia Bołdowska Zgierz
Maria Bołdowska Zgierz
Jolanta Bołdowska Zgierz

Andrea Chorubczyk Zabrze
Marek Chorubczyk Zabrze
Gabriela Chorubczyk Zabrze

Maria Gawłowska Włocławek
Marta Gawłowska Włocławek
Marta Gawłowska Włocławek
Piotr Gawłowski Włocławek
Krzysztof Gawłowski Włocławek
Paweł Gawłowski Włocławek

i mnóstwo innych, pisałam kiedyś do nich w sprawie jakiegoś konkursu i odpisywali, ale jak się zapytałam o te dziwne wyniki to cisza do tej pory

mi najbardziej podoba się xxxx xxxx z Zielonej Góry, może wykrzyżykuję swój dowód i pojdę odebrać? :)

"Potykaj

Odnośnik do komentarza

ja już wysłałam wiadomość ciekawe czy odpiszą, kiedyś pytałam się o ranking do konkursu gdzie jest do wygrania 200 rowerów to mi babka odpisała że ranking jest tylko do ich wiadomości, dla mnie bezsensu, wiadomo już że wygrają osoby podstawione, zazwyczaj jak są konkursy na zapraszanie osób to jest ranking publiczny.

Odnośnik do komentarza

Nasze zdjęcie też było zgłoszone do Entliczka jednak nie udało się :((. Zresztą zauważyłam, że nie mamy szczęścia w konkursach fotograficznych. Może ja nie umiem robić zdjęć?
U nas dzisiaj listonosz przyniósł Poradnik żywieniowy większego dziecka wraz z obiadkiem i próbką kaszki Bobovita. Poza tym dotarła wygrana z szybkiego konkursu na fb Donegal: pilniczek, naklejki na paznokcie i wycinacz do skórek. Ja się załapałam na jeden z żeli Bourjois na rossnecie. Poza tym dziś wiadomość, że wygrałam na Gerberze sierpniowe środy grając z konta męża. Bo u mnie ta aplikacja nie działa.

Odnośnik do komentarza

ewelszczes
Nasze zdjęcie też było zgłoszone do Entliczka jednak nie udało się :((. Zresztą zauważyłam, że nie mamy szczęścia w konkursach fotograficznych. Może ja nie umiem robić zdjęć?
U nas dzisiaj listonosz przyniósł Poradnik żywieniowy większego dziecka wraz z obiadkiem i próbką kaszki Bobovita. Poza tym dotarła wygrana z szybkiego konkursu na fb Donegal: pilniczek, naklejki na paznokcie i wycinacz do skórek. Ja się załapałam na jeden z żeli Bourjois na rossnecie. Poza tym dziś wiadomość, że wygrałam na Gerberze sierpniowe środy grając z konta męża. Bo u mnie ta aplikacja nie działa.

U mnie też jest żel:) I też dziś próbka z Bobovity:)

Ja też rzadko wygrywam w konkursach na fotki, ale tym razem się udało:)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kkce8ytrb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3io4pu01i4j1c.png

Odnośnik do komentarza

nnt. ale muszę to napisać. Chcę zrobić teraz darmową reklamę jednej z blogerek która kopiuje treści z innych blogów Jeśli polujesz na okazje to dobrze trafiłeś! nie rozumiem jaki jest sens zakładać bloga i kopiować słowo w słowo od kogoś innego. Jeżeli nie potrafi dziewczyna skleić kilka prostych zdań to po co zakładać bloga. Co innego gdyby skopiowała tekst z głównego źródła i umieściła do niego link, sama tak czasami robię zmieniając co nie co lub kopiuję informacje które są w regulaminie, ale nigdy nie kopiuje treści z innych blogów. Pisałam do niej ale pokasowała już komentarze żeby inni nie przeczytali, twierdziła że nic nie skopiowała ale jak byk widać że to skopiowane:

Rowery cross - jej
Rowery cross - skopiowane

a teraz popatrzcie na mój tekst TUTAJ
i przerobiony mój tekst na jej TUTAJ

wiem że zagląda na mojego bloga bo sprawdziłam i ma sporo zdjęć skopiowane z mojego bloga bo to łatwo sprawdzić, nawet się nie wysili żeby samemu poszukać zdjęcie w google. Nikomu nie bronię zaglądać na mojego bloga i czerpać z niego informacje na swojego bloga ale nie ładnie jest kopiować.

Czy od Was też kopiują treści?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...