Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co normalnie jestem w wielkim szoku. Dostałam zaproszenie na wywiad do radia w związku z moim blogiem no i cholera nie mogę jechać bo mam w weekendy kurs i cały dzień jestem poza domem. Szkoda, taka promocja przejdzie mi koło nosa

Odnośnik do komentarza

aldonka23
dziewczyny a jak na blogu ustawia sie lubie to albo ile osob zagladało?

zależy na jakiej platformie masz założonego bloga, ja preferuję tylko blogspota, ale na każdym blogu są statystyki i tam widzisz ile osób odwiedziło bloga i z jakiego adresu przyszli.

A co do "lubię to" to ustawia się to na fb a później kod wkleja się na bloga

Odnośnik do komentarza

goniaa00
Wiecie co normalnie jestem w wielkim szoku. Dostałam zaproszenie na wywiad do radia w związku z moim blogiem no i cholera nie mogę jechać bo mam w weekendy kurs i cały dzień jestem poza domem. Szkoda, taka promocja przejdzie mi koło nosa

A nie chcą umówić się z Tobą na inny termin? Szkoda by było takiej okazji.

Ja to ostatnio trafiam tylko na konkursy dla przyszłych mam, może którąś z Was to zainteresuje:
Patent na kosmetyk! Wygraj zestaw kosmetyków Suavinex!
Patent na kosmetyk! Wygraj zestaw kosmetyków Suavinex! - Uroda.com

Nagrody: luksusowe kosmetyki dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam marki Suavinex

Zapraszam do siebie Świat kobiety i jej dziecka
Zyskam zyskaj
i na profil bloga na FB:TUTAJ

Odnośnik do komentarza

U mnie ankieta jeste - już wypełniłam

Angel ale ja Ci tego Jacobsa zazdroszczę. Muszę się ruszyć i też wygrać :) oj ... przydało by się.

Dostałam maila od Gerbera - ankieta była na FB kiedyś - wyślą śliniaczek - ubogo trochę. Będzie dla siostrzenicy :)

Witam. Bardzo proszę o głosik - MOJE - https://mastertlc.sslpro.pl/list/more/id/429 - 2x klik i będzie moje - naleśniki

zapraszam na bloga: http://kolorowo-torcikowo.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

Angel1090
lilithbb
A co tam można zdobyć?

Zestaw do kawy mrożonej: kawa Jacobs Cronat Gold, podstawki papierowe z przepisami, książeczka z przepisami, 2 szklanki z podwójnym dnem, 2 łyżki, 2 podkładki pod te szklanki, 3 mini syropy barmańskie i foremka silikonowa do kostek w kształcie kawy :)

Bierzcie udział. Ja wrzuciłam przepis tylko jeden wczoraj i dziś wygrana. Warto.
Mój był z fotką. :36_7_8:

Jacobs Kawa Mrożona | Konkurs

Zapraszam do siebie Świat kobiety i jej dziecka
Zyskam zyskaj
i na profil bloga na FB:TUTAJ

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...