Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dzisiaj pudełko ShinyBox, kosmetyki BingoSpa, smycz od fejsmena i drugi kubek z zaopiekuj się mną.

Miałam dzisiaj telefon dotyczący euro. Pani zapytała się czy może przeprowadzić ankietę. Zapytałam się skąd ma nr telefonu. Powiedziała że brałam udział w konkursie i podałam tel. Mówię jej że nie podaję nigdy telefonu, jak już trzeba to zmyślam, ale swojego nie podaję. To powiedziała że ktoś może zalogował się na moje konto i za mnie podał. No dobra mówię, zadała mi 3 pytania i mówi że potwierdzi teraz dane. Mówi mi moje imię i nazwisko, mówię że to ja. Podaje adres, mówię że tak. Mówi że poda mi teraz pesel a ja mam potwierdzić czy to mój. Mówię jej że takich danych nie będę potwierdzać. Mówi że to potrzebne. To ja znowu że nie podam jej numeru i się rozłączyła. Najlepsze jest to że zadzwoniła do moich rodziców, a że tu przebywam tymczasowo bo pomagam mamie po operacji to na mnie trafiła. Mieszkam gdzie indziej i na pewno nie podaję numeru telefonu moich rodziców. Ciekawa jestem czy to naprawdę była jakaś ankieta czy jacyś oszuści

Odnośnik do komentarza

U mnie wczoraj mail, że wygrałam książkę o "nocnikowaniu" na Rodzice, niemowlę, ciąża - SOSrodzice, to już druga wygrana, bo wcześniej była koszulka, całkiem fajna stronka, rozwija się.
Rossnet, jak zwykle mnie ......-żadnej wygranej-nawet wacików
Co do telefonów, też często mam jakieś ankiety, nie mam pojęcia skąd mają mój numer, też podaję zmyślony. No ale np jak wchodzę na FB z komórki, to potem mam maile i często właśnie numery znajomych w mojej książce adresowej. Muszę kogoś mądrego "dorwać", żeby moje konto zablokował,czy jakoś zabezpieczyć, bo pewnie inni mają mój mail i tel.
Gratki wygranych :)

http://malinowachatka.blogspot.com/

http://www.suwaczki.com/tickers/h4zprjjg287c4due.png

http://s2.suwaczek.com/201107035165.png

Odnośnik do komentarza

u mnie jeszcze mail od warki że wygrałam czteropak i wygrały chyba też osoby które zaprosiłam bo miała wygrać drużyna, poza tym czekam jeszcze na flagi i sześciopak od tyskiego i jakieś gadżety od rmffm

Odnośnik do komentarza


Co do telefonów, też często mam jakieś ankiety, nie mam pojęcia skąd mają mój numer, też podaję zmyślony. No ale np jak wchodzę na FB z komórki, to potem mam maile i często właśnie numery znajomych w mojej książce adresowej.

Mój mąż pracował w takiej firmie. 80% danych ludzi do których dzwonią mają ze szpitala w którym rodziłaś. Otrzymałaś wtedy paczuszkę powitalną i trzeba było podpisać jakiś papierek na przetwarzanie danych ;)

Ktoś wytłumaczy tą Warkę? Jak dostaję zaproszenie to mam gdzieś kliknąć że przyjmuję? Bo widzę tylko załóż nowe zgrupowanie. I ci co ich zapraszam też muszą założyć nowe?

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

ja dostałam zaproszenie od warki ale też mi wyskakiwał błąd, więc weszłam sama się zalogowałam, wymyśliłam nazwę i zaprosiłam osoby. Jeżeli 3 osoby przyjmą zaproszenie i warce spodoba się nazwa grupy to wygrywacie. Ja już na drugi dzień dostałam maila że wygrałam

Odnośnik do komentarza

KONKURS! Super nagrody za... podanie cyferki!

foto-festiwal.pl

Nagrodami w konkursie są:
-Pendrive'y ADATA C802 4GB (3x)
-Kubek Termiczny w stylu obiektywu Nikona AF-S 24-70mm f/2.8 ZOOM.

Wystarczy się zarejestrować i napisać komentarz:
1
2
lub 3
by mieć szansę na pendrive.

Zapraszam do siebie Świat kobiety i jej dziecka
Zyskam zyskaj
i na profil bloga na FB:TUTAJ

Odnośnik do komentarza

Kolejny konkurs, koniec w piątek 8.00.

Odpowiedz na pytanie:
Zabawki w Waszych domach gdzie mieszkają ? Są poukładane na półkach, leżą w kartonie , a może są poprostu wszędzie?
Najciekawsza odpowiedź wygrywa ostatnią kolorowankę.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=393175937385860&set=a.313959565307498.71938.313949211975200&type=1

Zapraszam też do zapisania się na darmowe ShinyBox. Wystarczy zebrać 100pkt. Zarejestruj się dziś:
ShinyBox - Blask kobiecego piękna

Zapraszam do siebie Świat kobiety i jej dziecka
Zyskam zyskaj
i na profil bloga na FB:TUTAJ

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...