Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

AnnD
lilithbb
U mnie też była trzeba zaznaczyć że się jest wrażliwym na zapachy ;)

Skąd takie wieści?

Z głowy,
jak zaznaczyłam że nie jestem wrażliwa na zapachy to od razu ankieta się wyłączyła i podziękowali, gdy zaznaczyłam że jestem to pojawiła się seria dalszych pytań. :)

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

lilithbb
AnnD
lilithbb
U mnie też była trzeba zaznaczyć że się jest wrażliwym na zapachy ;)

Skąd takie wieści?

Z głowy,
jak zaznaczyłam że nie jestem wrażliwa na zapachy to od razu ankieta się wyłączyła i podziękowali, gdy zaznaczyłam że jestem to pojawiła się seria dalszych pytań. :)

ja takze mialam ankiete
i doszla koszulka z syrenki od wodka zoladkowa gorzka:36_15_9:

Odnośnik do komentarza

aldonka23
siwa0010_
Doszła do mnie butelka Vinea ogólnie to smakiem przypomina ruskie wino musujące :D

a kurierem przyszla?
bo ja tez dostane:36_2_53:
i tylko jedna?

Jedna butelka pół litrowa pocztą :)

"Prosiłam o wszystko by cieszyć się życiem, dostałam życie by cieszyć się wszystkim"
http://darmowe-probki.blogspot.com/
http://beautydream00.blogspot.com/
zapraszam :)

Odnośnik do komentarza

dzisiaj dostałam maila z zaopiekuj się mną że wygrałam kubek w maju, z tym że ja brałam udział w konkursie w kwietniu i kubek już otrzymałam, i to chyba jakaś pomyłka. prima120 widzę że Ty też jesteś na liście i dostałaś też takiego maila?

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiejszy dzień mogę zaliczyć do bardzo udanych. Zgarnełam Kubusia w konkursie na fb, kolejny gadżet z konkursu na Cyfrowym Polsacie- brelok, otwieracz. Spawdzając tam wyniki okazało się, że zostałam też laureatką nagrody tygodnia - kurtki. A po południu dotarł do mnie taki meil
"Witam,
Gratulujemy wygranej w konkursie na fanpage niecodzienna.pl. Wygrałaś bransoletkę z limitowanej edycji niecodziennej.
Prosimy o podanie danych adresowych, tak abyśmy mogły wysłać do Ciebie nagrodę 
Gratulujemy i pozdrawiamy,
Zespół niecodzienna.pl"

Dawno nie miałam tylu wygranych jednego dnia. Dotarła woda ale jeszcze jej nie próbowałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...