Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

krolowa_angielska
snakerka
Witam, ponawiam zapytanie o Baby Ono bo nikt mi nie odp.:(
W jakim czasie od otrzymania @ potwierdzającego wysyłają produkt do testów??

I oczywiście gratuluję wygranych :)

Oj chciałam dodać konkurs ale Yulia mnie uprzedziła z tym samym :)

Ja testowałam tylko raz ale pamiętam, że w czasie do 2 tyg. przesyłka powinna dość :) Obyś zdążyła przetestować :)

No oby oby :) Bo lada dzień się rozpakuję ;)

Odnośnik do komentarza

Yulia
lublinianka24 wyniki z Bell Wyniki konkursu na testerki Face Modellera | Bell - Kosmetyki
snakerka ja też czekałam na produkt z Baby Ono ok. 2 tyg, w każdym razie to były wkładki laktacyjne i ja akurat już nie zdążyłam ich użyć, ale miejmy nadzieję, że podkłady to jakoś szybciej wyślą.

Yulia a ile Ci tego przyszłali jedno opakowanie? Zastanawiam się ile tych podkładów będzie bo zwykle z innych firm po 10szt,jest w paczce

Odnośnik do komentarza

snakerka napewno to było jedno opakowanie, tylko nie mogę sobie przypomnieć ile sztuk, wydaje mi się, że 40 lub 44, napewno dosć dużo tego było.
A podkładów to wydaje mi sie, że bedzie 10 szt, tak myślę, bo jak po porodzie kupowałam to właśnie były pakowane po 10 szt, no chyba, ze jakaś nowość, to może więcej będzie.

http://malinowachatka.blogspot.com/

http://www.suwaczki.com/tickers/h4zprjjg287c4due.png

http://s2.suwaczek.com/201107035165.png

Odnośnik do komentarza

cześć,gratuluję wygranych :)

teraz ja sie pochwalę wróciłam dziś do domu z 5 długopisami, 2 notesy dość dużo kartek,1 smycz,1 teczka,fajny kalendarzyk na biurko z notesem , moje dziecko dostało 7 balonów,garść cukierkó,do tego dużo reklam i gazet,a mąż wrócił ze stacji z 4 okularami 3D, a na koniec wymioty synka :( ale ogólnie udany dzień,

jak możecie to pomóżcie nam w podpisie- dziękuję

Odnośnik do komentarza

minka
cześć,gratuluję wygranych :)

teraz ja sie pochwalę wróciłam dziś do domu z 5 długopisami, 2 notesy dość dużo kartek,1 smycz,1 teczka,fajny kalendarzyk na biurko z notesem , moje dziecko dostało 7 balonów,garść cukierkó,do tego dużo reklam i gazet,a mąż wrócił ze stacji z 4 okularami 3D, a na koniec wymioty synka :( ale ogólnie udany dzień,

jak możecie to pomóżcie nam w podpisie- dziękuję

523

o 18 znowu w vileda się udało, jeszcze o 21 spróbuję jak nie zapomnę

Odnośnik do komentarza

Kto miał w podpisie Bebiko ten dostał głosa :D U mnie znowu ścierki i róż :) Czekam też na pakę z akcji walentynkowej na BingoSpa. A i też tam dwa produkty wygrałam ;)
Za to lekko mnie wkurzył Wedel, miałam jeszcze za grudzień dostać słodycze a dziś padło pytanie czy im w ogóle wysyłałam adres :/
No nic poślą w poniedziałek :D
A na ich ścianie na Face masakra. Nienawiść tam zżera ludzi jakby z innego świata byli ...

Weronika Jakub i Ania moje słoneczka!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...