Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze diewczyny !! ale niespodzianka dzisiaj... co prawda pod drzwiami ale to byla nagroda z bruno banani !!!Wy teżdostałyście? Ja na jeden adres wygrałam 2 zestawy - jeden męski a drugi damski- w odstępie czasowym ok. tygodnia, ale pod drzwiami był tylko ten męski zestaw perfum :( Mam nadzieje że dotrze teżten dla mojej mamusi :)) A jak tam u was? Dostałyście już nagrody?

Odnośnik do komentarza

ona90
kurcze diewczyny !! ale niespodzianka dzisiaj... co prawda pod drzwiami ale to byla nagroda z bruno banani !!!Wy teżdostałyście? Ja na jeden adres wygrałam 2 zestawy - jeden męski a drugi damski- w odstępie czasowym ok. tygodnia, ale pod drzwiami był tylko ten męski zestaw perfum :( Mam nadzieje że dotrze teżten dla mojej mamusi :)) A jak tam u was? Dostałyście już nagrody?

Gratulacje ja nadal czekam też wygrałam 2 zestawy ale nie wiem czy damskie czy męskie.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09upjyfm7fsvld.png[img]

Odnośnik do komentarza

Oto moja opinia o butach:
"Po otrzymaniu obuwia Reebok EasyTone ReEdge od razu je założyłam. Pierwsze uczucie to takie, że zaraz się wywrócę. Dziwna niestabilność. Palce wysoko. Uczucie jakbym stała na kilku gąbkach.Nie wyczuwalne szwy wewnątrz buta to niesamowity plus tych butów. Po kilku dniach już całkowicie się przyzwyczaiłam. Chodzę w nich do pracy i jestem w nich 8 godzin. Czuję jak moje mięśnie pracują, zwłaszcza pośladków :-) Uważam, że jestem wielką szczęściarą że mogłam je przetestować. Już nie raz słyszałam o takich butach, ale nie wierzyłam w ich skuteczność. Po tygodniowym testowaniu stwierdzić mogę, że mięśnie jednak pracują. Niesamowita technologia."

U mnie na Steet też ankieta o edukacji, a na e-maila miałam prośbę o uzupełnienie ankiety o środkach piorących, a kampania rusz na początku stycznia .. może się załapię

I dostałam też e-maila o uzupełnienie danych do wysyłki Deserku... ale ja wygrałam 2 razy...a e-mail był tylko jeden

Na próbki już nie wysyłam, bo i tak rzadko przychodzą

Odnośnik do komentarza

Na nowe nowe faktycznie jest cos nie tak.
Ona90 a w ktorym dniu wygralas te Bruno Banani bo ciekawa jestem czy do mnie tez wyslali. A i czy ladnie pachna.:36_19_2:
Kochana biore udzial w konkursie kulinarnym na Ibeuty jakby , ktoras tam byla zarejestrowana i mogla mi wystawic pozytywna recenzje z gwiazdkami bede wdzieczna odwdziecze sie rowniez
Cudownie lekki piernik swiateczny :: Przepisy Kulinarne iBeauty.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...