Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

Annebell
u mnie wczoraj pieluchomajtki drynighs... a dziś zamiast naklejki na samochód z mleczki telefon od avivy z ofertą oc, zaczekaliby chociaż aż dojdzie na naklejka... foch

U mnie ten tydzień jakiś słabiutki... Czekam na buteleczkę z aventu, na krem z garniera i naklejke mleczki a tu pustki i cisza... Nawet rachunki to mailem przychodzą a nie do skrzynki ;p

Odnośnik do komentarza

lubinianka24
witam dziewczynki, u mnie też cisza :( skrzynka pusta
butelki brak i magnesów też

do mnie z avivy dzwonili żeby potwierdzić naklejkę :)

no to do mnie chyba naklejka nie dojdzie bo ja nigdy nie podaję swojego telefonu :)

Odnośnik do komentarza

Joasia21
ona90
Annebell
a już liczyłam na to BO a tu dzisiaj:

Witamy!
Bardzo nam przykro, ale nie zostałeś wybrany do testowania produktu Zabawka welurowa z grzechotką - lew duży ze względu na ich ograniczoną ilość. Serdecznie zapraszamy na forum BabyOno, podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

mi też przykro :P buuu

A wczesniej dostalas wiadomosc ze sie zakwalifikowalas albo cos w tym stylu, ze teraz napisali ze ograniczona ilosc? Ja jestem tez zarejestrowana ale nigdy nie dostalam wiadomości czy zostalam wybrana do czegos czy nie... Tak mysle czy moze zarejestrowac sie jeszcze raz ...

Na BO na fb pisali kiedyś że mają kilka tysięcy ambasadorów a każdego rodzaju rzeczy do testowania jest tylko kilkadziesiąt, więc wybierają tylko część ambasadorów ale większą niż ilość rzeczy do testów i wysyłają do nich zapytanie czy chcą testować. I wtedy obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Na pocieszenie mogę Wam napsiać że najpier będą testowali Ci którzy jeszcze nie byli wybrani a dopiero później kolejne rzeczy trafią do osób któe już coś testowały.
Także Ona90 nie zakładaj kolejnego konta tylko cierpliwie czekaj :)

Ciekawa jestem bardzo czy ktoś nie chce testować :) No chyba gdyby nie chciał, to by się tam nie rejestrował :)

Odnośnik do komentarza

Annebell
u mnie wczoraj pieluchomajtki drynighs... a dziś zamiast naklejki na samochód z mleczki telefon od avivy z ofertą oc, zaczekaliby chociaż aż dojdzie na naklejka... foch

U mnie to samo :lup:
Poza tym jeszcze jakiś z propozycją kursu językowego i jeszcze z czymś, ale już nawet nie pamiętam z czym...
Chyba zacznę rozważniej wybierać konkursy :)

Odnośnik do komentarza

krolowa_angielska
U nas dzisiaj w skrzynce próbka Inki Korzennej ! :D

U mnie też wczoraj przyszła ale szału nie ma jak dla mnie bo od razu sobie ją zrobiłam jak tylko dostałam.

krolowa_angielska
ona90
Intraceuticals Sign Up for Free Samples

Mam nadzieje ze sie przydadza linki :)) Mysle ze wysylaja tez do polski skoro mozna wpisac dowolny kod i kraj :))

Ja zamawiam wszystko jak szalona! :36_2_15:

Ja omijam te zagraniczne choć niektóre są kuszące te oferty. A tobie wszystko przychodzi za darmochę? a co oprócz tych karteczek zapachowych? coś konkretnego?

Annebell
a już liczyłam na to BO a tu dzisiaj:

Witamy!
Bardzo nam przykro, ale nie zostałeś wybrany do testowania produktu Zabawka welurowa z grzechotką - lew duży ze względu na ich ograniczoną ilość. Serdecznie zapraszamy na forum BabyOno, podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

mi też przykro :P buuu

A co trzeba zrobić, żeby być tym testerem ja co prawda się zarejestrowałam ale się nic nie udzielam na baby one. A ty?

Annebell
Kajagiz
sylwia79

zamowilam jakies 3 miesiace temu i nic!!!
No to oszukańcy :)
A rejestrowałyście się może na FamilyService.pl - Family Service z tego powinny przyjść jakieś próbki i ulotki. od września u mnie cisza z tym serwisem i tak mi się dziś przypomniało...

z tym serwisem to wogóle jakoś nie bardzo... rejestrowałam się przy pierwszej córze i ani jednej próbki nie dostała, miało przyjść jeszcze jakieś "pudełko" i nic... teraz przy mniejszej też echo :(

Ja też jestem tam zarejestrowana ale nic od nich nie dostaję oprócz jakiś maili o nowinkach czy konkursach.

joasia85
u mnie dziś próbki inki w dwóch kopertach - chyba się pomylili i 2x wysłali :)

Raczej się pomylili bo pamiętam, że pisali, że na jeden adres wysylają tylko jedną próbkę. Twoje szczęście ich strata:P

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59936.png

Odnośnik do komentarza

iskra ja jeszcze nigdy za nic nie musiałam płacić na szczęście ale muszę przyznać, że zawsze staram się sprawdzać na jakiej zasadzie wysyłają darmówki :D Fakt, że z zagranicznych serwisów to rzadko coś fajnego przychodzi- zazwyczaj jakieś zapachy, podpaski, kosmetyczki...
Wczoraj w skrzynce tylko rachunek...:ehhhhhh: Czekam na poniedziałek! :guma_balonowa:

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dpcpxb1ea.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9itfxz7too.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfegz27v1ws8z4.png

Odnośnik do komentarza

a ja dziś odebrałm szalik z van grafa- z fb nie pamiętam kto wstawił link w każdym razie dziękuje. i kilka dni temu dostałamz danonkiów miseczke ucieszyłam sie jak głupia bo zamówiłam jedną i przyszla a po kilku dniach dstałam 2- chyba się komuś pomyliło ale co tam płakać nie będę :P:P czekam nadal na naklejkę i zdjęcia mam nadzieję ze w pon przyjdą


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...