Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gunia_G

Mamuśki z Polski i nie tylko :)

Rekomendowane odpowiedzi

Martek - fajne zdjęcia Szymonka :) A gdzie byliście na wakacjach?

Ja wczoraj musiałam odejśc od kompa, bo dziecię wisiało nademną i cały czas " skończyłas już, kiedy skończysz, skończyłaś, skończyłaś, skończyłaś, skończyłaś....????" nie dał mi popisać, ale tak to jest jak się obieca dziecku grę na komputerze i wączając go zasiądzie na forum :)))
Noc była za to ciężka, M przez chorobę chrapał jak zarzynana świnia, nie mogłam przez to spać, to poszłam do Mateusza, a ten znowu co chwilę się budził i jęczał, ze ma zatkaną dziurkę w nosie i nie może przez to spać, a to znowu pić mu się chciało co chwilę, a to znowu pytał kiedy będzie już rano - normalnie masakra. A na dodatek obudziłam się o 3 i słyszę, że M z kimś rozmawia na balkonie :lup: Okazało się, że gawędził sobie z sąsiadem 2 piętra wyżej, bo jakies larmo było na dworze, policja przyjechała i obaj wstali, żeby zobaczyć co się dzieje, ponoć też ktoś nam pukał do drzwi wcześniej i przy klamce majstrował - ja jakoś nie słyszałam i zarzucam M, że mu się śniło:) A potem wstałam po 6 do pracy, zmęczona, niewyspana i rozdrażniona.

I tyle, a teraz zabieram się spowrotem za pracę :)

Pa i miełgo dnia wszystkim :36_2_53:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:36_33_12:witam was z wieczorka,po długiej nieobecności,jestem u rodziców,bo mają internet,i będę częściej tutaj zaglądać,mój M pojechał do Brna na wyścigi motocyklowe,pojechali w10oczywiście na ścigaczach:36_33_12:,ja o22wrócilam z pracy,u nas same zmiany na lepsze,mam nadzieję że tak już zostanie,planujemy na początku 2011roku drugie dziecko,Julcia musi mieć siostrę lub brata,bo jedynakowi jest żle samemu,wiem to po sobie bo jestem jedynaczką:cherli3:pozdrawiam was:DEVA,SOWKO,KAROLO,TUSIU,AGA,GUNIU,MARTKU,I RESZCIE FOREMEK.WPADNĘ RANO.MIŁEJ NOCKI

http://s4.suwaczek.com/200609195173.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro to moja stronka,to życzę wszystkim foremką miłego weekendu,zrozumienia i szacunku dla nas od naszych m,i zadowolenia a naszych pociech.dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,
Izek - witaj po długiej nieobecności. Miło słyszeć, ze u Ciebie wszytko ok, że z M dobrze i planujecie drugie dziecko. Powodzenia:)

U nas też beznadziejna pogoda, pada od samego rana i cały czas grzmi i błyska się. Ile godzin tak może? Pierwszy raz się spotkałam z takim zjawiskiem, żeby od ponad 6 godzin grzmiało i błyskało się.

Asiu - widzę opis na gg ;) Czyżbyś zrobiła prawo jazdy????? Gratulacje!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć
Tusiu niezłe mieliście przygody w nocy, nie zazdroszcze.A jak się dziś macie, przeszło Wam już troche ???
Asiu ja też widziałam opis na gg i serdecznie gratuluje :)) A co u Ciebie kochana ??? Odezwij się troche
Karola odpoczełaś troche po wekeendzie, jak dzieci i M ????
Izek fajnie, że się odezwałaś i że u Was wszystko dobrze się układa.Oby tak dalej :)))
Martek bardzo fajnie zdjęcia Szymonka.Przystojniacha z niego :))
Ja po jednodniowej labie znów wracam do pracy.Ale mi się nie chce :(((((
Generalnie to u mnie nudy i nic szczególnego się nie dzieje, taka rutyna.Praca dom, praca dom i tak codziennie.
Miłego dzionka dla wszystkich

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tuśka
Martek - fajne zdjęcia Szymonka :) A gdzie byliście na wakacjach?

Ja wczoraj musiałam odejśc od kompa, bo dziecię wisiało nademną i cały czas " skończyłas już, kiedy skończysz, skończyłaś, skończyłaś, skończyłaś, skończyłaś....????" nie dał mi popisać, ale tak to jest jak się obieca dziecku grę na komputerze i wączając go zasiądzie na forum :)))
Noc była za to ciężka, M przez chorobę chrapał jak zarzynana świnia, nie mogłam przez to spać, to poszłam do Mateusza, a ten znowu co chwilę się budził i jęczał, ze ma zatkaną dziurkę w nosie i nie może przez to spać, a to znowu pić mu się chciało co chwilę, a to znowu pytał kiedy będzie już rano - normalnie masakra. A na dodatek obudziłam się o 3 i słyszę, że M z kimś rozmawia na balkonie :lup: Okazało się, że gawędził sobie z sąsiadem 2 piętra wyżej, bo jakies larmo było na dworze, policja przyjechała i obaj wstali, żeby zobaczyć co się dzieje, ponoć też ktoś nam pukał do drzwi wcześniej i przy klamce majstrował - ja jakoś nie słyszałam i zarzucam M, że mu się śniło:) A potem wstałam po 6 do pracy, zmęczona, niewyspana i rozdrażniona.

I tyle, a teraz zabieram się spowrotem za pracę :)

Pa i miełgo dnia wszystkim :36_2_53:

Byliśmy nad naszym morzem, w Karwieńskich Błotach, ale niestety pogoda nie dopisała.
Mieliśmy aż 2,5 dnia pogody plażowej, na dwa tygodnie.

Ale popłyneliśmy statkiem i byliśmy na kajakach.

Na pewno odpoczeliśmy, ale niestety laba się skończyła i trzeba było wrócić do pracy.

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybym nie musiała siedzieć w tej duchocie w pracy, to też bym nie narzekała.
Ale w pracy jest po prostu koszmarnie gorąco.
Na dodatek brak otwieranych okien.
Jak wychodzę z pracy, to od razu ziewam i to cały czas . Jak jadę w tramwaju, to ludzie dziwnie się na mnie patrzą, a ja nie jestem w stanie nad tym zapanować.

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zagladam do was,ale nie zawsze pisze, jestem wypierniczona z papci takie u mnie zabieganie na co dzien, milion spraw, urlop malza w PL zaliczony, nie bylo zle,
przedtem z mama na rehabilitacje kolana, teraz do ciotki jezdze masowac bo na ten zabieg endoprotezy to bedzie jeszcze nie wiadomo ile czekala, a boli ja strasznie...

ja dzis w biegu jak zawsze, od rana misia do przedszkola, wrocilam z zamiarem zdrzemnięcia sie, ale niedlugo potem dzwonek do drzwi, przyjechala pracownica brata po klucze od sklepu, znów sie polozylam, juz zasypialam, znowu dzwonek - przyszedl pan kierownik tego balaganu kaloryferowego i dal mi kase za zniszczenia, pokwitowalam, wrocilam do lozka, pospalam godzine, a potem fru na masaz do blizszego salonu, po nim po ciotke do pracy, z nia po misia mojego malego, razem do NFZ przez cale miasto, bo dostala recepte na kule, a refunduja 15zł od sztuki (!), potem do salonu orange, gdzie majac pelnomocnictwo od meza myslala ze wymieni zniszczona karte sim, ale gdzie tam, nie mieli tej serii kart, potem sklep - gotowe zarcie typu szare kluchy, zajechalysmy pod jej dom w tym upale,alez parno bylo (rozpadalo sie dopiero wieczorem) zjedlismy, potem jej zrobilam masaz pleców i uda, efekty rewelacyjne, juz po wczorajszym powiedziala, ze jak wezmie czopek p/bolowy to juz o kuli zapomina bo ja nie boli prawie - dobrze ze chociaz taki wymierny efekt jest za to moje poswiecenie, potem malego do domu, kapiel i do spania, maja wpasc znajomi - Luby niedlugo wroci z pracy, mieli przyjsc szybciej i poczeac na niego tu,ale poszli do kina na jakis film, nie maja daleko do mnie,ale zmokną po drodze, no chyba ze sie z Lubym zgadali i ich odbierze...
w zasadzie juz taka pora ze nie mam ochoty na gosci ale to ten przyjaciel Lubego co w Irlandii mieszka i w srode juz wracają do się...

jakos mi takos smutnawo, a moze to po protu niewyspanie - impreza niedzielna fajna,ale nocka kompletnie zarwana bo zasypialam po 6ej a o 11ej juz wtalismy, a wczoraj tez sie zasiedzielismy z braku sil pojscia do lozka (serio!) i niewyspana jestem...starzeje sie...kiedys czlowiek byl na chodzie nawet po 4-5 godz snu,a teraz........

Buziam was buziam, Asiu masz prawko??

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej,jestem u rodziców zgodnie z obietnicą zaglądam do was,i znowu puchy,mój M wrócił w niedzielę wieczorem z brna,oczywiście musiałam wysłuchać całej jego relacji z wyścigu.ja dzisiaj mam do pracy na13-21,a jutro wolne,super.:36_27_5:z M w porządku,oby tak dalej,a co u was?we wrześniu na5dni pojedziemy najprawdopodobniej do Szkocji,do naszej znajomej,:36_27_5:musimy sobie załatwić w pracy wolne,i może się wyrwiemy na parę dni.spadam narka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

deva tysiąc uśmieszków na twe smutki

sówka pyta czy odpoczęłam, ani troszki.
Praca, papiery, papiery i jeszcze raz papiery, jednego się pozbywam dochodzi kolejne.

Olo zaczął treningi - po obozie relacja foto w załączniku- rozpoznacie mojego piłkarza?

Strona klubowa Strona internetowa klubu KKP Korona Kielce. Aktualności, wyniki, mecze, tabele i statystyki.

M wyjechał w delegację, w pierwszej wersji miał być 2 tyg w Poznaniu, skończyło się na objazdówce do czwartku.
Baśka rośnie
A u mnie bez zmian.
To tyle w skrócie, zmykam między dzieciaki, bo dziś się tulą do mnie z obu stron - chyba się nie wyśpię.

Słodkich snów moje foremki.
Jeszcze dr House'a na dobranoc sobie obejrzę i tulę głowę do podusi.

Jak to dobrze że sobie chociaż pośpię do 10.

http://www.suwaczek.pl/cache/7cb043456e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/052d798022.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20010811650113.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam się w dniu dzisiejszym :)
Deva - zwolnij troszkę kobieto bo się zajedziesz w takim tempie. A co imprezowania to też to przerabiałam - ehh starzeje się człowiek - kiedyś to piątek, sobota do rana można było balować, a teraz.... jak impreza to najchętniej w piątek - żeby w sobotę zdychać, a niedzielę mieć cały dzień spokojną, najlepiej jeszcze w domu, a nie w knajpie (bo trzeba dojechać, przyjechać, kombinować z dzieciakami) - starość nie radość :))))
Karola - papiery, papiery, papiery - jeden zrobiony - to pojawiają się trzy kolejne w to miejsce- hehe znam to i przyznam się, że nawet lubię (całe życie zawodowe w papierach mam i w kompie oczywiście). Olka nie da się nie rozpoznac - z jego bujną czupryną bez trudu odnalazłam. Sportowiec pełną gębą :))))
Wyspałaś się dziś???
Izek - fajny wyjazd się Wam szykuje - oby wszystko "wypaliło" - bawcie się dobrze:)

U nas ok, ja cały czas praca, dom i tak w kółko, Mateusz wczoraj poszedł po chorobie do przedszkola, M jeszcze dziś ostatni dzień na zwolnieniu lekarskim.
A wogóle to ostatnio czuję się taka "skapciała". Nic mi się nie chce, jak wracam popołudniu do domu, to jakoś tak czas przelatuje mi między placami, a w sumie nic nie robię. Aż mam wyrzuty sumienia, od tego "nicnierobienia" - ale co - posprzątane na bieżąco jest - jakoś mało brudzimy - hehe, obiady M gotował na zwolnieniu, zakupy bieżąco i jakoś tak nic się nie dzieje ostatnio - albo mi się wydaje, że się nie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc dziewczyny:bye:
wróciłam się kajać i wkupić się jakoś w wasze łaski:Nieśmiały:...:o_master:....
mialam częsciej pisać ale ostatnio taka byłam zabiegana ze szkoda gadać,ciągle coś.ale wy tez cos na ten temat wiecie.
U nas raz z górki raz pod,ze wszystkim.z M wojna-love-wojna-love-wojna...i tak w kółko.to chyba sie nigdy nie zmieni:o_noo:
Odpowiadając na wasze pytanie-tak zdałam prawko,ale tylko niepełne.pisalam juz wam wczesniej kiedys-bede jezdzila z naklejką czerwona 'L'czyli ze sie uczę,muszę jezdzic z kims kto ma pelne prawko i nie moge jezdzic po autostradach. po 6miesiacach moge juz zdawac na pelne prawko,tak samo jak w PL egzamin,no tylko minus placyk.oczywiscie wiekszosc uczacych kierowców jezdzi samemu i ja tez bede musiala bo chodzi glownie o dojazd do pracy.kupilam sobie mojego wlasnego osobistycznego punciaka z 2000roku bo M krową nie dam rady jeżdzić.zabil by mnie chyba gdybym mu je drasnęła choćby.
Olivka za tydzień idzie już do przedszkola,oczywiscie mam na rano wtedy więc ominie mnie rozpoczęcie.zdjecie w mundurku oczywiscie wstawię.Mieszkamy od miesiąca sami wreszcie i Oliśka ma juz swój pokój.pomalowaliśmy jej jedna sciane na fest rózowy,ogromne naklejki z Hello Kitty i kubusiem puchatkiem ponaklejala sobie na sciany i pelnia szczescia.tak my jak i ona:Oczko:
poza tym rutyna.ja praca i dom,M nadal w domu z OLivią.

karola Olo w pierwszym rzedzie 4 od lewej?
Wszystkiego najlepszego z okazji 9rocznicy.wybacz ze spoznione.
Wstaw jakies zdjecie Basieńki pliisss,alez jestem jej ciekawa!
Sówko no to mialas jazdę...dosłownie i w przenośni haha!zdolna jestes,ale poczekaj aż ja wskocze za kółko(bo jeszcze szukam najtanszej ubezpieczalni).
Oliwier mała malpka powiadasz?ale chyba Tusia ma racje ze to chlopak i nic z tym nie zrobisz.
Tusiu takie upały a wy chorzy?nie ciekawie.zdrówka wszystkim,a sprzataniem nie ma co tak sie przejmowac.dom nie muzeum...zebys widziała moje mieszkanie od kiedy pracuje:o_noo: M mysli ze zrobi obiad pozmywa naczynia i wstawi pranie raz na tydzien i wszystko zrobione...nie ma co sie przejmować:)
izek super ze wszystko wam sie układa.zycze powodzenia przy 'majstrowaniu' rodzeństwa dla Julki:Oczko:
Martek Szymon super kawaler!'szkoda ze pogoda wam nie dopisała,ale odpoczynek chyba udany?
Deva ty kobitko jak zawsze na pełnych obrotach.podziwiam.

Lece do lozka bo dzis pobudka byla 5.30 i po calym tygodniu wstawania o 6 rano ledwo zyje.jutro dzien znow caly zaplanowany a jeszcze nam urodziny znajomego nagle wypadly :/ nie bardzo mi sie chce isc,chyba M samego wyśle.
dobrej nocki wszytkim i udanego weekendu:36_1_67:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Dziewczynki :))
Wpadam tylko powiedzieć, że żyje i czytam, ale głowa mi dziś pęka.Dlatego przepraszam Was że nic do każdej z osobna nie napisze.
Odezwe sięw poniedziałek rano, bo jutro idęna 10 h do pracy
Miłej niedzieli
Buziaki :****

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć :)
Asiu - no na raszcie się odezwałaś :)))))))) Jeszcze raz gratuluję prawka i jedocześnie zazdroszę Wam wszystkim, które jeździcie samochodami.... bo ja głupi borok prawko mam od 11 lat a nigdy nie jeździłam bo się boję:lup:
Piszesz, że Olivka do przedszkola idzie - super :) A jakie to jest przedszkole - po angielsku tylko czy polskojęzyczne? Na cały dzień będzie chodziła?

Sówko - jak tam głowa? Mam nadzieję, że ból migrenowo - .... :8_6_21::))))) już dawno minął i szybci Cię nie dopadnie znowu.

My po udanym weekendzie, w sobotę byliśmy w górach - w Ustroniu w Leśnym Parku Niespodzianek O Parku
Najpierw pochodziliśmy po parku,a potem troche po Ustroniu, ale było tyleeee ludzi, ze masakra - tłumy na ulicach, tłumy w knajpach, tłumy na drodze.
Wczoraj z kolei byliśmy pół dnia u znajomych na działce na grillu.
I tak minął weekend i trzeba się było dziś zwlec do pracy :(

Miłego i słonecznego dnia wszystkim, paaaa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...