Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

wieczorkiem kontrolnie zaglądam jaki tu ruch dziś panował i powiem wam ze cienko cienko ostatnio u nas z frekwencją...
ja nadal umierająca,temp.prawie 38,wszystko mnie boli,WSZYSTKO,brzuch,mięśnie a nawet zęby!jeszcze tylko mi kataru brakuje(a kysz a kysz!).Oli gdyby nie katar to na pierwszy rzut oka zdrowa jak ryba!w nocy trochę pokasływała,w dzień też troszeczkę.poczekamy kilka dni i zobaczymy czy dalej sie bedzie choroba rozwijać.dzis przysnełam na 2godziny,Brat zajał sie Oli (choc dużo roboty przy niej nie ma,tak pieknie sie sama bawi ze czasem siedze,patrze,slucham i śmieje sie z tego co jej do glowy przychodzi).a trajkotka z niej ze O BOŻE!dzis wyjątkowo drażliwa bylam a ta nadawala jak katarynka...:o_noo:
karola oj to sie masz z tym ''zarządem małolatów''...a nie dało sie wykręcić z tej trójki klasowej?taka zabiegana jesteś i jeszcze siedziec i słuchać jakiegos bełkotu musisz bidulo:ehhhhhh: a Basieńka rośnie Wam na żywe sreberko,baaaa już jest!taki malutki ciekawski człowieczek...ty już zdążyłaś troszkę(ale tylko troszkę:Oczko:) zapomniec jak to jest a ja,jak czytam co piszesz o Basieńce to odrazu mi taka mala Oli staje przed oczami!ach głupia ze mnie sentymentalna baba:36_1_4:
agusiu i jak dostaliście sie do lekarza?jak Majeczka dziś w przedszkolu?
Tusiu jak minął dzień?jak Matek dzis rano?
Deva he olanie to chyba najlepszy sposób ale moja bestia jest taka zadziora ze on nie daje za wygraną i musi jego być na wierzchu.jak nie mam ochoty sie kłócić i ide na dół do sypialni,zamykam sie-mysle chwilę posiedzi,przemyśli i uspokoi się(raz na rok działa)-to ten leci za mna i dalej ciągnie,ja potrafie zamknać sie w łazience a ten za mną do kibelka...no głupek i czasem jak chcesz to nie daje szansy na olanie,tylko prowokuje.ja tylko człowiek(do tego nerwus i nie daje sobie w kasze dmuchać) i w końcu mu się udaje... ale dzis juz chyba do pana doszło,nie czepia sie nawet święto lasu miałam,bo stwierdził ze Oli położy spać,zeby nie bylo że on taki zly mąż:o_noo:
Sówko kochana co to za olewka???hęęęę??? widziałm cie jak buszowałas tu i ówdzie a do nas ani słowa?:hmm:no no nie ładnie:zmartwiony:

och sie rozpisałam,chyba wena i jako tako jasne myślenie wróciło:36_1_1:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry ;)
Medluję się, że jestem, ale tak jakby mnie nie było ;) (cichaczem przecież piszę...)

Asiu - kochana zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka!!! Weź leki, zakop sie w łóżku, M i brat niech się zajmną Oliwką, a Ty się kuruj!!!
Sówko - no właśnie - też Cię miałam ochrzanić za zerową -ferkwencję! Ja wiem, że na tej twojej klawiaturze cięzko się pisze, ale jednak da się pisać - prawda?????? No to czekamy tu na Ciebie, bo jak nie, to kopa dostaniesz :cheess:
Karola - no nie będzie małej bejbuszki, ale to nie było planowane:lup: Ja się tak jakoś dziwnie nakręciełam, że jestem w ciąży, miałam takie przeczucie, a jak dotąd (2 razy) moje przeczucia w tym temacie mnie nie myliły. Tym razem jednak zmyliły.
Hehe - rada rodziców... 3 klasowa.... znam to... jestem w przedszkolu w trójce ... ale u nas to lucik póki co, nic się nie dzieje, na razie nic nie trzeba się "wykazywać".
Agusia - co z wynikami? Udało się dostać do lekarza???
Devachan - a o czym jest ten film Australia, że go tak polecasz? Kiedyś też ktoś już polecał, ale nie miałam okazji go zobaczyć.

A u nas bez zmian, Mateusz codziennie rano ta sama spiewka, że nie chce do przedszkola i płacze jak juz przyjdziemy do niego. Wczoraj zwolniłam się z pracy i odebrałam go, przy okazji porozmawiałam z panią, powiedziała, że płacze rano, a w ciagu dnia to jęczy i jęczy, że mama i mama, ale nie płacze żewnymi łzami. W przerwach na jęczenie ładnie się bawi i w grupie i sam, rysuje, śpi, je (choć Panie muszą go pilnowac, żeby zjadł). Niestety okazał się tym dzieckiem, u którgo aklimatyzacja przechodzi powoli, ale mamy się nie martwic i dac mu jeszcze trochę czasu.
A tak pozatym to ok, praca, dom, praca, dom i tyle u nas ;)))

Zmykam, miłego dnia wszystkim, paaaa

Odnośnik do komentarza

Czesc moje kobitki kochane :kawa-woman::kawa-woman::kawa-woman::kawa-woman:
Na kawusie zapraszam jak stara tradycja nakazuje :kucharz1:
Wiem,wiem,wiem ......znowu mnie nie bylo pol roku ale czy o Was zapomnialam ? zacytuje tytul mojego ukochanego filmu

NIGDY W ZYCIU
czytalam wasze pierwsze przedszkolne przeboje i mialam gola w gardle,my z Julka zaczelysmy fajnie ale Asiu wiatm w klubie Pani grypa stwierdzila ze wystarczy tego dobrego i lezymy drugi tydzien
Przed wakacjami naprawde nie amialam czasu pisac bo mialam zte zajeciua z dziecmi itd a teraz do listopada mam wolne a potem z urzedu pracy wysylaja mnie na 3 miewchy do szkoly ale po niej bede miuala papier ukonczenia juz zdalam test i balam sie ze bede musiala tam caly rok plasac ale na szczescie zakwalifikowalam sie na 4 poziom wiec musze zdac jeszcze 3, a potem bede mogla szukac pracy rtakiej jaka mialam w Polsce czyli uczyc w szkole muzycznej lu b prowadzic zespol tanca zobaczymy
ale to oznacza jedno mam czas dla Was kobitkoi kochane
no i coz Asia ma racje ja rozumiem ze tu puchy ale moze jakos rozruszamy wspolnymi silami to nasze forum kochane
bo ile juz razem 2 latka czy wiecej ?

http://www.suwaczek.pl/cache/af907efe10.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7b8af1e9dc.png

Odnośnik do komentarza

Tuśka
Basiu Kochana witaj, witaj!!! Kopę lat!!! My o Tobie też nie zapomniałyśmy :))))
Dużo zdrówka dla Juleczki i dla Ciebie - leczcie się, nie dajcie grypie!

Sorki, że więcej nie napiszę, ale na prawdę muszę zabrać się za pracę:36_2_51:
Buziaki!!

Hi Tusiu ale fajnie dzieki za odzew i za zyczenia
pracuj pracuj kobitko jeszcze sie nagadamy
pozniej mi napisz jak Matiu w przedszkolu ;))

http://www.suwaczek.pl/cache/af907efe10.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7b8af1e9dc.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Małpiszony
Mam właśnie mam przerwe i musze ją dla Was poświęcić, bo przecież mnie zjecie jak sie nie odezwe :))))))))
Przepraszam, że nie pisze ale nie mam czasu ( wiem, wiem to żadne usprawiedliwienie).Po pracy wpadam do mamy, bo ma remont i musze jej pomagać a póżniej kolacja, kąpanie Olka itd, itp. Czytam cały czas co piszecie, ale nie mam już siły na zmaganie sie z moja klawiaturą i odpuszczam. Dziś sie poprawie i postaram sie coś napisać choćbym miala siedzieć do 24 :36_2_25: Ide odrazu po pracy do fryzjera i jak tylko Olo póljdzie spać to zaraz siadam do kąpa.
Widziałam, że nasza Basia sie wkońcu odezwała :36_2_25: Pisz Kochana częściej, bo bardzo za Tobą tęsknimy
Dobra ide zrobić sobie jakąś kawe, bo przerwa mi sie zaraz kończy
Miłego dzionka kochane moje robaczki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

no nie możliwe jaki nam sie ruch zrobił i to kto zawitał Sówka no i Basia:36_1_1:
ja dalej cierpiąca:36_1_4:nienawidzę być chorą,normalnie juz chce wyzdrowieć i narzekac ze mam tyle zajec itd...bo jak siedze taki placek na kanapie i nie mam siły ruszyć palcem to dla mnie gorzej niż jak mam za duzo zajęć.
Sówko no odezwałaś się w końcu!jak w pracy dpodoba ci sie?jak ludzie,szef?
Basiu witam i mam nadzieję ze tym razem na dłużej.zdrówka dla was dziewczyny:36_1_67:
Tuśka jak zwykle cichaczem do nas z pracy zagląda:Oczko: widzisz to nie tak źle z Matkiem,powoli,jeszcze troche i nie bedzie chciał wychodzic z przedszkola.zobaczycie:)
Deva to nie ten film z N.Kidman jest jakąś arystokratką i po śmierci męża bydlo musi przepędzić na prom czy jakoś tak...?jak ten to nawet nie zły tylko strasznie długi.

M wrocił juz z pracy(mial szkolenie po którym miał wrócić do pracy ale olał i przyjechał do domu)więc zaraz ide na dół w bety:36_1_1:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

hej kobietki
oj faktycznie coś w powietrzu wisi, bo mnie też coś katar łapie, swędzi, kręci i zaczyna lecieć. Jak ja tego nie lubię. A najgorsze żeby Baśki nie zarazić, bo jak mi się jeszcze dziecko rozchoruje to już w ogóle masakra.

M właśnie wraca do domu.
A co u nas?
Regularnie spacerujemy z naszą "koleżanką" i powiem wam że całkiem fajna dziewczyna, inaczej jak się z kimś ma kontakt tylko prywatnie a inaczej jak prywatnie i służbowo. Zawsze była kawałem francy, a tu proszę jakie zaskoczenie. W sumie to się jej nie dziwię, jakby była ciapowata w pracy to by jej wszyscy na głowę weszli.

Zaprowadziłam dziś Olka do fryzjera, żeby podciąć mu końcówki bo juz mu się takie kudły robiły, że wczoraj myślałam że go obetnę na łyso. Nie mogłam sobie z tymi włosami poradzić.

I najważniejsze, załatwiłam zaświadczenie z mojej parafii na chrzciny. Myślałam że bedzie nieciekawie, bo kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Ale spoko trafiła mi się zakonnica i bez problemu wypisała, nawet nic nie kazała płacić. Dla mnie to i lepiej bo i tak mnie czeka wydatek na komunię.

Asiu sama 3 klasowa mi nie przeszkadza, siedzę w domu a na zebranie w klasie i tak mają byc wszyscy rodzice, gożej z delegacjami. I oczywiście nikt czasu nie ma.

Sówko
, u pani nie byliśmy bo laurka jeszcze nie skończona-są w połowie. (Całe szczęście bo pani jak ją dzieciaki poprosili powiedziała że dopiero na dzień nauczyciela, dopiero po interwencji rodziców przyspieszyła termin). Możę zdążą do poniedziałku bo wychowawczyni ma się pokazać w szkole.
No i jaka ta twoja praca ?? bo nic nie wiem

http://www.suwaczek.pl/cache/7cb043456e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/052d798022.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20010811650113.png

Odnośnik do komentarza

Obiecałam więc jestem

Karola kochana ta Twoja Basieńka :) jak tak czytam co ona wyprawia, to odrazu mi sie Olo przypomina. Dzieciaczki są kochane. A z tą trójką klasową to sie nieźle wpakowałaś, dość że Basia na głowie plus domowe obowiązki to jeszcze ta trójka. Oj współczuje Ci.
A ja pracuje w panoramie firm w biurze i dzwonie,dzwonie i jeszcze raz dzwonie.Praca niby fajna i godziny pracy też ( od 8-16 ), ale jakoś nie moge sie tam odnaleźć.Ludzie prawie ze sobą nie gadają i jeszcze nikog nie poznałam, ale może sie to zmieni.No i może moje podeście też sie zmeini.Pożyjemy zobaczymy
A gdzie zdjęcia Twojej nowej fryzury,co ???

Tusiu Mateusz napewno przywyknie do przedszkola i wkońcu mu sie tam spodoba, zobaczysz. A z tą dzidzią to troche szkoda,że nie wyszło, bo już myślałam, że będe ciocią.

Asiu wracaj szybko do zdrówka ! Mówisz, że Balbina to taka mała gaduła :36_2_25: ciekawe po kim ona to ma ? :ble: A ten Twój M, echhhh szkoda słów.Ale mój jest nie lepszy. :36_7_6::karate: Cóż z nimi źle a bez nich jeszcze gorzej

Basiu bardzo,bardzo sie ciesze, że do nas wróciłaś i wkońcu będziesz mieć dla nas więcej czasu :36_2_25: A co powiedział lekarz, Julinka ma sie już lepiej ? Buziaki dla niej od forumowej ciotki

Aguś no i jak wyniki, dlaczego nic nie piszesz ? Jak Maja w przedszkolu ?

Deva jak sie macie z Vickiem ?

Ja byłam dziś u fryzjera.Ufarbowałam i ściełam włosy, tak do brody, no i jestem zadowolona :36_2_25: Olinek troche kaszle i ma katar, ale podaje mu leki i jak narazie nic go więcej nie bierze.Za to jest taki niegrzeczny, że już mi ręce opadają. Nie wiem, może to przez to, że go zostawiłam na tydzień i przez to przedszkole,może to za dużo jak na niego? Co myślicie dziewczyny ???
Kończe moje wywody i odezwe sie jutro jak dam rade
Papapa

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Tuśka
Dzień dobry ;)
Medluję się, że jestem, ale tak jakby mnie nie było ;) (cichaczem przecież piszę...)

Devachan - a o czym jest ten film Australia, że go tak polecasz? Kiedyś też ktoś już polecał, ale nie miałam okazji go zobaczyć.

Mateuszek da rade,powoli,ale da!

a film - druga wojna swiatowa, przystojny facet, babka z charakterem i fajne przeslanie filmu - jak ci nie zal bitych ponad dwoch godzin,to polecam...mi sie bardzo podobal, wzruszyl,zastanowil...

basica31
znowu mnie nie bylo pol roku ale czy o Was zapomnialam ? zacytuje tytul mojego ukochanego filmu
NIGDY W ZYCIU
ale to oznacza jedno mam czas dla Was kobitkoi kochane

hej, witam sie,bpo my sie nie znamy jeszcze -w ty gdzie stacjonujesz??
my w Norwegii, ale nas ciagnie do PL, tzn.mnie a syna przy mamusi - gdzie na tam i on :Oczko:

asica :)
no nie możliwe jaki nam sie ruch zrobił i to kto zawitał Sówka no i Basia:36_1_1:
Deva to nie ten film z N.Kidman jest jakąś arystokratką i po śmierci męża bydlo musi przepędzić na prom czy jakoś tak...?jak ten to nawet nie zły tylko strasznie długi.

ja mam tak jak twoj malz ale tylko jak jestem pod duzym wplywem %...
a tego juz nie naduzywam odkad swojego matizka z ciotka opijalam...

film swietny moim zdaniem, dlugi fakt, ale jakby goobcieli to by duuuuzo stracil ze swejmocy...

Sowka
Obiecałam więc jestem

A ja pracuje w panoramie firm w biurze i dzwonie,dzwonie i jeszcze raz dzwonie.Praca niby fajna i godziny pracy też ( od 8-16 ), ale jakoś nie moge sie tam odnaleźć.Ludzie prawie ze sobą nie gadają i jeszcze nikog nie poznałam, ale może sie to zmieni.No i może moje podeście też sie zmeini.Pożyjemy zobaczymy
A gdzie zdjęcia Twojej nowej fryzury,co ???

Deva jak sie macie z Vickiem ?

Ja byłam dziś u fryzjera.Ufarbowałam i ściełam włosy, tak do brody, no i jestem zadowolona :36_2_25: Olinek troche kaszle i ma katar, ale podaje mu leki i jak narazie nic go więcej nie bierze.Za to jest taki niegrzeczny, że już mi ręce opadają. Nie wiem, może to przez to, że go zostawiłam na tydzień i przez to przedszkole,może to za dużo jak na niego? Co myślicie dziewczyny ???
Kończe moje wywody i odezwe sie jutro jak dam rade
Papapa

hej...sie mamy jakos...
VIC okay, ja gorzej,nerwy mnie szarpia, malz wkur...i w ogle mam wszystkiego dosc - przekleje potem dokladniej z dnia dzisiejszego...

fajnie,ze prace masz, potem sie rozkreci,ja mysle...

a ty tez dawaj zdjecia swojego fryza kobietko!

A co do Olinka, dzieci takie czule sa, taki tydzien to moze byc przejscie,,,moze niegrzeczny bo i zmiana i przedszkole a moze sie czuje zaniedbany odrobinke?
poprzytulaj wiecej, i jak tylko masz czas,popatrz w oczy, powiedz ze kkochasz najbardziej na swiecie ze jest najwazniejszy chocby nie wiem co...
czasem tylkotyle wystarczy...
ale jak broi ,badz stanowcza ( ja jestem) zeby nie było ze jak cos to sa ulgi na brojenie ...

Pozdrawiam i buziaczki dla wszystkich i zdrówka dla choruszkow!!!:36_3_15:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

przeklejam bo musze isc spac, juz pozno a Vicpewnie raniutlo wstanie...
zreszta:
puszczam pawia na to wszystko...
dzis juz niemam sil na nic

generalnie jak nie mam kiedy, majac dostep do kompa, napisac tu do was,to dzien uwazam za "stracony"...

dzis mnie nerwy dopadly - a najbardziej jak maly wyjechal z półą na ktorej chwilowo stoja szklanki - bo niema gdzie! w tym remoncie - spadla, potluklo sie wszystko - a ja zrobilam raban z wrazenia,bo o malo co na nogi mu to nie upadlo...bo kij z tym szklem, alejakby ta polka wyjechalamu na stopy to by mial palce jak nic polamane!

taki mnie szlag na malza chwycil ze nawet sie slowem do niego nie odezwalam jak wrocil- a tym bardziej ze pźxno konczyl prace ale zaklad ze z kolesiami na parkingu pare piwek obalili bo przyszedl niewyraźny...

oby do paszportu!!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczynki.

SOWKA jesli chodzi o fryzurke to moze jakies foto wstawisz??A Olis jak to facet musi troche porozrabiac.Najwazniejsze ze w przedszkolu juz lepiej.

KAROLA czekamy na zdjecie w fryzie nowym nadal.Jeszcze nic nie ma dlaczego??I jakies zdjecia Basienki.

TUSKA nadal trzymam kciuki za Matiego.Badz cierpliwa.Przyzwyczai sie.

ASICA duzo,duzo zdrowka.

A u nas jakos leci.Nikodem juz ma mniejszy katarek.Nawet juz nie placze jak mu zakrapiam.W srode bylam u neurologa ale powiedziala zebym w czwartek przyszla.Wiec rano Majeczka do przedszkola,a ma do przychodni.Rejestracja i czekanie pod gabinetem bo pani z rejestracji nie zaniosla karty.Wkoncu poszlam sie spytac zcy mogla by teraz zaniesc bo nie ma nikogo.Wziela karte,zaniosla,i ja zaraz za nia do gabinetu.Nikodem wmaszerowal dziarskim krokiem,a pani doktor zdziwiona ze on juz chodzi.Ja jej na to ze juz od trzech miechow.Ale moze byla zdziwiona bo wczesniej z Nikodemem tez mielismy troszke problemow neurologicznych.Jakies pol roku po porodzie.Okazalo sie za ma troche wieksza glowe nic reszte ciala.Poszliemy na usg i okazalo sie ze ma wodniaki podtwardowkowe.Malo zawalu nie dostalam.Ale na szczescie wchlonely sie.
A teraz to eeg wynik wyszedl idealnie.I nie wiadomo czemu tak sie stalo.Ale najwazniejsze ze jest dobrze.

Jesli chodzi o Majeczke to super.W srode mielismy zebranie.Czy wy tez macie ksiazki do przedszkola dla dzieci??Bo my mamy ksiazki po 37 za komplet.Tam sa cztery ksiazki.Oszaleli juz calkiem.To u nas nie jest najdrozej.Bo u siostry placa 45 a u kolezanki 65.Po zebraniu pytalam pani jak Majeczka,a ona mowi ze bardzo szybko sie zaaklimatyzowala,zjada powiedzmy ze wszystko,juz nie bije dzieci.
Ale jak poszla do moejj mamy to powiedziala Piotrusiowi ze jest tam jakas Oliwia ktora mowi zeby nie wchodzila do klasy.I mnie potem tez powiedziala.Wiec wczoraj jak zaszlam do przedszkola to zaraz powiedzialam pani zeby miala na uwadze.

dZIEWCZYNKI ODEZWE SIE WIECZOREM.m WLASNIE ZAPROWADZIL mAJKE DO PRZEDSZKOLA A JA SIE BIORA ZA JAKIS OBJADEK I NIKODEM MI TU MAMUJE BEZ PRZERWY.

http://abcslubu.pl/suwak/11_06_2008_7_8_2004_61.png
http://www.suwaczek.pl/cache/411d847998.png
http://www.suwaczek.pl/cache/6f8828004a.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/16112008094.jpg[url=http://parenting.pl/galeria/showphoto.php/photo/11663][img]http://parenting.pl/g

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)
Kawa dla wszytkich potrzebujących, na czele ze mną, bo się dziś kompletnie nie wyspałam. Wszytko dzięki mojemu kochanemu dziecku :))) W nocy jęczał i popłakiwał przez sen, wołał mnie co chwilę, w końcu poszłam spac z nim, to się wiercił, jęczał, rozkopywał, przy każdej próbie przykrycia go, a na deser obudził się o 5.30 i tyle było ze spania.
Na dodtatek M mnie od rana wqrw.... ale nie mam ochoty teraz o tym pisac, bo ciśnienie mi się podnosi. Jak mi nie przejdzie to napiszę później - może się wypowiecie kto ma rację.

Przepraszam, że tylko o sobie, obiecuję poprawę później.
Buziaki Kochane Moje Foremki, miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Hi kobitko kawusia widze ze Tusia mnie uprzedzila, ale zrobie dla was specjalnie jak ktoras ma ochote bo widze ze cos Ewcia G nas zaniedbuje i kafejki nie otwiera ;)

Tusiu przeczytalam ze Mati mial problemy z przedszkolem a poniewaz sama kiedys uczylam dziecie w przedszkolu wiec ci powiem przypadek jasia ktory przez pol roku nie uczestniczyl w zajeciach siedzial w kacie i pytal sie kiedy mama przyjdzie a po pol roku stal sie najwspanialszym przedszkolakiem jakiego widzialam ,oczywiscie nie zycze ci zeby to zajelo az pol roku ale jezeli widzisz ze malymi kroczkami jest coraz lepiej to zapewniam cied ze to tylko kwestia czasu kiedy Mati poczuje sie tam jak w drugim domu

Sowko wow gratulacje to TA panorama firm? mowisz ze ludzie ze soba nie gadaja no tak ale to bylo zanim cie przyjeli do pracy teraz napewno rozkrecisz sztywniakow !

Asiu dzieki bi wzajemnie wrqacaj do zdrowia ja tez nie nawidze tego stanu szczegolnie jak M w pracy i mowisz sie jeszcze o dziecko zatroszczyc anajchetniej spedzilabys caly dzien w lozku :nie_mam_pojecia:

Devachanja mieszkam we Frankfurcie i poki co nie moge powiedziec ze pokochalakm ten kraj ale do Polski juz nie wroce bo nie mialabym sily zaczynac w szystkiego do nowa no i oczywiscie napewno n ie mialabym takiej placy jak tu,ale nauczylam sie nigdy nie mowic nigdy wiec wiesz zobaczymy co czas pokaze, a ty jak sie zaaklimatyzowalas ?

laski mam do was pytanko w tym roku moje chrzesnic a w Polsce ma komunie i powiedzccie mi co sie teraz kupuje w jakiej kwocie i wogole bo nie mam pojecia

widze ze minie troche czasu zanim sie wdroze w tematy dlatego przepraszam dla mnie nowe foremki dloa was nie ze na razie nie odpisuje z czasem mysle ze bede bardziej kumata
oki
lece Julka osluchowo w porzadeczku ja dzisiaj tez lepiej funkcjonuje wiec jest oki
musze kupic nowe materace do lozka bo sie czuje jak polamaniec rano jak wstaje ale cholerka tego jest tego terza taki wybor te nasze sa dwu stronne z jednej na lato z drugiej na zime ale wogole tego nie zmienialismy wie cchyba kupie taki normalny
dobra lece buziaki, moez wieczorem zawitam
:36_2_15:

http://www.suwaczek.pl/cache/af907efe10.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7b8af1e9dc.png

Odnośnik do komentarza

czesc dzieczyny
widze ze dzis ja stawiam późną popołudniową kawkę:36_1_1:
ja nadal chora,momentami czuję sie wysmienicie a momentami do dup*.w sumie to tylko gardlo mi najbardziej dokucza.Oli juz troche lepiej,dzis była z M u fryzjera(ja grzałam sie pod kołderka)M obcinał włosy i chciał i jej obciąć ale sie nie dała.tylko mamusi daje sie dotknąć do włosów.heheh:Oczko:
a u was jak dziewczyny?jeszcze kilka godzin i poczatek weekendu!


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

oj Tusieńko bidna ty:36_3_13:na szczescie dzis ostatni dzien roboczy wiec jutro bedziesz mogła sobie pospać.rusz M niech przejmie ''władzę'' w domu dopóki nie wstaniesz i tyle...ach wiem wiem czasem łatwiej to powiedziec czy napisać niż wdrożyć w czyn...no ciekawe co twój M wymyślił:hmm:? coś ten wrzesień nie działa dobrze na naszych M!
Basiu ja ci zbytnio nie pomogę w temacie komunii.karola bardziej w temacie bo Olo bedzi emiał komunię w maju.moze zapytaj rodziców czy maja może jakąś liste co kto kupuje zeby sie podwójne prezenty nie trafiły?tak myśle...


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Czesc ASICA dotrzymam ci przez chwile towarzystwa

Dzieci u mnie juz spia.Po przedszkolu powszlismy na plac zabaw.Maja sie wyszalala,Ja z Nikosiem zjechalam kilka razy na zjezdzalni.Ale mial mine.I moj maly krasnal nauczyl sie sam wchodzic na schody.tak zapiernicza ze szok.na zjezdzalnie sam wchodzil.
I nawet bylam z nimi na karuzeli,ale Majke chciala szybko,a mnie jak sie we lbie zakrecilo to malo nie ...i mamusia musiala zejsc a Majka dalej sie krecila jak oszalala.Teraz padli jak dychy.Niko usnal juz o 18 i spi juz na noc.A Majeczka odmowila paciorek,przeczytalam jej bajke i musialam isc do Niko jak wrocilam to juz spala.

Wam dziewczynki tez zycze duzo,duzo zdrowka,milej nocy i przyjemnego weekendu.

http://abcslubu.pl/suwak/11_06_2008_7_8_2004_61.png
http://www.suwaczek.pl/cache/411d847998.png
http://www.suwaczek.pl/cache/6f8828004a.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/16112008094.jpg[url=http://parenting.pl/galeria/showphoto.php/photo/11663][img]http://parenting.pl/g

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...