Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Melduje sie jako pierwsza.
Jeszcze nie umiem polapac sie co, z czym i dlaczego, ale w wolnej chwili to nadrobie.
Olis siedzi wlasnie w szafce z recznikami, tzn. ich juz tam nie ma.Moj maly rozrabiaka:Oczko:.Nie chwalilam wam sie ostatnio, ale Oli zrobil male postepy.Pokazuje i mowi: "nie ma" , mowi jeszcze dzidzia, cos w rodzaju dziadzia, tata, baba, a mama nie chce powiedziec :Płacz:Tanczy jak szalony i przeszedl z chodzenia do biegania.Pokazuje jakie ma klopotki, gdzie jest Oli, wie jak robi piesek, przybija piatke i chyba to wszystko i mam nadzieje ze o niczym nie zapomnialam .
Ale sie nachwalilam :Nieśmiały:
Ja ciagle jestem w pacy, bo jak nie pracuje w domu, to siedze w restauracji.Tam, musze przyznac sie bez bicia troche odpoczywam :Nieśmiały:Ruchu jakiegos duzego nie ma , wiec i nie ma co robic.W domu za to mam ostatnio mnostwo pracy i na nic nie mam czasu.Dlatego nie pisze nic do was.WYBACZCIE.
Dobra koncze, bo Oli mi tu szkudzi strasznie.
Papatki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie! Fajne to forum - może nawet fajniejsze niz poprzednie - choć to sie okaże . U nas etap pojednania - juz teraz mogę poinformowac dlaczego mnie nie było. Była wojna - skrajnie zła, niepotrzebna - między mną i mężem oczywiście - a jej tematem byli teściowie. Miał być rozwód , lub pojednanie - w sumie wyszło tak, że Tomek nagadał swojej mamie, że ich zachowanie powoli wyniszcza mnie i nasz związek - i jeśli nie zmienią zachowania wobec mnie, to mogą zacżąć się żegnać z Julką, i ze mną - mniej więcej to samo powiedział mnie - albo zaakceptuję jego rodziców, alebo dłużej sobie nie poradzimy w takim związku - miłość partnerów nie jest w stanie przezwyciężyć wszystkiego - ik tak ja przystopowałam, oni też .... przynajmniej mam taką nadzieję - wczoraj u ans byli i zupełnie nie ci sami ludzie !!!!!!!!!!!! I znowu zaczęłam się śmiać !!! Powoli sie podnoszę z naszłej mnie depresji, powoli zaczynam wierzyć, że będzie jeszcze dobrze. W każdym razie ten tydzień to znowu istna sielanka - sioelanka to mało powiedziane - mamy wreszcie sił by znowu się cieszyć z tego, że jesteśmy ze sobą :Podziw::brawo: - postaram się bywać tu częściej - a teraz chwila relaksu :wanna:

Odnośnik do komentarza

Witajcie babeczki,
ja to pare osob kojarze z poprzedniego forum:)
bede Was troszke podczytywac i czasem poplotkuje ale pewnie nie za czesto bo miedzy praca i masa watkow na ktorych juz sie udzielam + dwojka szkrabow, troche cierpie a czasobrak :lol:

co do wstawiania suwaczkow i zdjec, w gornej linijce jest dzial pomoc i tam jest pieknie wszystko wyjasnione, a jakby co to walcie smialo z pytaniami albo na forum techniczne do moderatorek albo przez pw czy gg, chetnie pomoge/pomozemy :)

na razie tez zasuwam do kuchni bo piernik sie upiekl (nawet dwa) i pachnie w calym domu wiec lepiej go wyciagne zeby spalenizna niedlugo nie zalatywalo
a pozza tym mlody cwiczy wokalizy wiec czas wyjac go z lozeczka na premiere jabluszka z morela :):):)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...