Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

:( rodzice pojechali....pewnie sa juz na lotnisku:( ale mi bez nich smutno:(:(:(:(
no ale sie melduje i prosze o skrot najwazniejszych informacji:)
u mnie wszystko dobrze nie liczac caly czas bolacego kregoslupa....zosienka rosnie jak na drozdzach, pod koniec 19 tyg miala 23 cm.. podobniez dlugasnie nogi ma hihi pewnie bedzie tak jak tata pilkarka:) no ale coz.. pol wloszka wiec mozna sie bylo spodziewac:D
buziaki dajcie znac co u was:Całus:

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny:Śmiech:
ja jak zwykle w weekend wpadam wieczorkiem przywitac sie i zyczyc udanej niedzieli:lol:
ja zmeczona juz po dwoch dniach,lało dzis ja nie wiem co i M nawet z Olivia na zewnatrz nie mogl wyjsc:Smutny:
Kata witamy ponownie,szkoda ze juz rodzice pojechali,ale coz takie zycie.jeden plus ze bedziesz miala wiecej czasu dla nas:wink:

Guniu super ze wyjazd sie udal,zdjecia na nk swietne,wracaj szybko od T:Śmiech:

Sówko jak tata?widze ze poprawiasz sobie humorek winkiem:wink:czy to wczorajszy opis?tez bym sie napila ale M wczesniej nic nie kupil a od tego tygodnia sklepy z alkoholem zamykaja o 22,wczesniej byly do 23:grrrrrr:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Cześć,
witam z porannym bólem głowy i zapraszam na dużą i mocną:kawa:
I po weekendzie........ u nas dosyć intensywnym, w sobotę mieismy pojechac do aquaparku, a w końcu bayła taka paskudna pogoda, że wylądowaliśmy w RuraParku - Mateusz wyszalał się w kulkach, aż ciężko go było z tamtąd wyciagnąć. Byliśmy tam po raz pierwszy i powiem wam, ze Mateusz zobaczył jak inne (dużo starsze) dzieci skaczą prosto z rury do basenu z kulkami to też zaczął tak skać - przy pierwszym razie myślałam że zawału dostanę, ale potem już luzik :Uśmiech:
A wczoraj umówiliśmy się ze znajomymi w parku o godz. 11, - przyjechali o .... 13 - nienawidzę jak się ktos spóźnia, a 2 godziny to juz przegięcie:Zły: No ale w końcu dojechali, dzieciaki się wyszalały (Mateusz i Igor 4 l.), do domu wróciliśmy ok 18., o 19 połozyłam spac moje dziecko - i padł w ciągu 20 sekund.
To tyle realcji weekendowej, pora zabrać się do pracy, kawa już prawie wypita. Będę do Was zagądac bo w tym tygodniu mam trochę luzu w pracy (i brak szefa).

Miłego, słonecznego dnia wszystkim życzę!

ps. Sówko - co z weekendem?

Odnośnik do komentarza

Czesc Wszystkim
Tusiu z naszego weekendu nici.Ja pracuje w sobote i w niedziele a te borsuki odemnie z pracy nie chcialy sie ze mna zamienic.No ale ie nie dziwie, bo kto by chcial pracowac caly weekend z wlasnej woli.Woly weekend mam dopiero 30, wiec nie uda nam sie spotkac.A szkoda, bo juz sie napalilam.
Wpadne tu wieczorkiem po pracy a narazie znikam.
Pa

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewzyny -ależ ja krowisko niesłowne jestem - pojawiam sie i znikam a miałam być codziennie. :-( Ale się staram i duuu... mi z tego starania wychodzi.
W sobote byłam na weselu - tak się głupia starałam, a byłej mojego Tomka nie było :Wściekły: - po kiego ja się odchudzałam ?? Do tego do czarnej kiecki strzeliłam makijaż delikatnie sugerujący - "ona nie jest miła" - to by było spotkanie :Uśmiech:

Budowa domku mknie do przodu w tepie wreszcie zadowalającym - teraz robią środek . Jeszcze troche i moje upragnione domostwo będzie gotowe - sssstrasznie się cieszę

Z zakopania toporu wojennego z teściową - nici - ja się staram , ona wcale i postanowiłam sobie odpuścic - nie będzie mo w dziób pluła, a ja powtarzała sobie w kółko, że to tylko deszczyk pada - kicham - niech teraz Tomek myśli czy ją zamordować, czy naprawić :Zły:

Jutro rano planuję się zarejestrować w Urzędzie Pracy - czas czegoś poszukać, z załatwiania pracy pzz moją mamę niue wyszło, bo na kopalni nie ma pracy dla kobiet z mgr , a na odsiarczalni z łopatą robić nie będę :-( Tomek obiecał popytać u siebie - może się uda - choć ja nadal bym chciała tylko bank :-(

Ide moją małą małpiatkę wsadzić do basenu - w galerii zdjęcie naszego nowego nabytku.
Całuję mocno Was wszystkie i błagam o cierpliwość do takiego jak ja wredziola :-)

Odnośnik do komentarza

Witam
Wisienko zdjeia rewelka a T sie nie przejmuj :)
Tuska ale ci zazdroszcze pracy, ja we wrzesniu daje mlodego do zlobka przez pierwsze dwa miechy nic nie robie a pozniej ide na kurs i szukam nowej pracy, kurs krupierow odpada bo trwa 2 miesiace codziennie po 8 godzin dziennie od wrzesnia wiec nie dam rady na niego chodzic.
Sowko co do pracy i zamieniania sie hmmm to zawsze jest ciezka sprawa.
W sobote lekko zabalowalam u Ewci na imprezie i jak w niedziele wstalam to nawet jesc nie moglam lekko glowa mnie bolala na szczescie pojechalismy nad wode i mi wszystko przeszlo:):):)
Dzis jezdzilam z M za jakimis ciuszkami dla Piotrka na jesien i kurcze tylko sie wkurzylam, bo jak cos ladne to male a ogolnie wszystko dla dziewczynek jest. Przy okazji ogladalismy roznego rodzaju "zabawki" ale powiedzialam koniec z kupowaniem glupot tylko po to aby znowu staly gdzies na polkach, jak widze co ci ludzie kupuja swoim dzieciom to za glowe sie lapie, malenstwa takie stoja przed polkami i tylko wolaja to chce kup mi to a oni tak oczywiscie bo jakby to bylo ze nasze dziecko tego nie ma jak inne to maja, dla mnie to chore jak takie male dzieci rzadza rodzicami a ci sa na kazde zawolanie a co bedzie pozniej?? Zreszta teraz Piotrek idzie do zlobka i wazniejsze jest to zeby kupic mu wyprawke a nie kolejna zabawke ;) ale sie rozpisalam ale wkurza mnie to jak widze takie rozwydzone dzieci i naiwnych rodzicow mam nadzieje ze nigdy nie upadne na glowe i nie bede taka, wydaje mi sie ze to co ma to mu wystrcza ze tez nie przeginam w druga strone.
Oki koncze bo mam jakis ciezki dzien i cos mnie nosi.

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny.
Tusiu jesli bedzie ladna pogoda, to chetnie do Was przyjedziemy.Tylko musisz podac nam dokladny adres.
Wisienko fajnie, ze wesele sie udalo i dobrze ze nie bylo tej panny bo tylko bys sie denerwowala.A zdjecia sa super
Guniu popieram, faktycznie dla chlopcow jest bardzo malo fajnych ciuszkow i mam z tym straszny problem.
Dobra dziewczyny ja spadam, bo konam.Tyle bylo dzis gosci ze chyba ze 20 km zrobilam
Dobranoc
Odezwe sie jutro jak nie pojade nad wode

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Dzieńdoberek - coś słabo piszecie , albo to tylko przez pogodę ?? :-)
Guniu podpisuję sie pod tym co napisałaś całą sobą - ja od jakiegoś czasu Juli nie kupuję zabawek bo ma ich tak przeażającą kolekcję , że już nie ma tego gdzie trzymać , a prócz tego co ma w pokoju to u babci , w suszarni, i w garażu jest drugie tyle!!! Wydała też rodzinie absolutny zakaz kupowania małej czegokolwiek - wswzyscy zrozumieli prócz oczywiście teściowej - tylko, że ostatnio poinformowałam ją, że następne co ze sobą przywiezie zabierze z powrotem !!! Nie wolno tak skrajnie rozpiszczać malucha tym wszystkim co by chciał - choć szczerze to Jula na zakupach nie wykazuje żaqdnego zainteresowania zabawkami , w domu też niekoniecznie bawi się tym co ma - chyba uznała, że jest tego za wiele i na niczym nie jest w stanie sie skupić - w efekcie wszystkie zabawki z kufrów lądują na podłodze, a Jula przewozi kufer do drugiego pokoju, włazi do niego i tak siedząc ogląda bajkę, lub przegląda książkę !!! Mądra dziewcznka - oczywiście po mamusi ;-) A na ub ranka też wydałam zakaz, bo jak narazie Jula nadal nie przyustopowała ze wzrostem i w ciągu miesiąca urosła kolejne 2 cm , więc uznałam, że jesuenne ubranka zacznę kupować jak się ochłodzi - będę miała pewność, że będą dobre - wiem , że moje argumenty są rozsądne a nie przesycone złośliwością wobec teściowej (jak ona uważa) ale na głupotę nie ma rady!!

Całuję - mam na was oko ;-) i zabieram się za kluchy na parze

Odnośnik do komentarza

czesc
U nas dzis piekna pogoda ( 30 stopni) tylko ze wieje az chce glowe urwac i zrezygnowalysmy z wyjazdu nad wode.Szkoda, ale moze jutro sie uda
Bylam na chwilke w pracy i tylko sie wkurzylam.Tej jebany chinol chce nam dac umowe na pol etatu i mysli ze sie na to zgodzimy.Natomiast nowi pracownicy ktorzy sie jeszcze wszystkiego ucza i to my ich uczymy, tez taka dostana.No przeciez szlak mnie trafi:Wściekły::Wściekły::Wściekły:.Jeszcze do tego maja taka sama stawke jak my.Jakies kpiny se chlop robi!!!!!!!!!Ale jestem wsciekla.Nie wiem czy nie bedzie fruwal pod sufitem jak zaczne z nim gadac.A jak nam nie da umowy na caly etat i stawiki ktora chcemy, to od wrzesnia jestem na bezrobociu.Znajde cos innego.
Zdam Wam relacje wieczorkiem jak mi poszlo.
Narazie tyle, ale mam was na oku

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

buuuuuuuuuuu - no i poszły sobie obie, a ja teraz mogę pisać ;-)

Wisienko - my z zabawkami tego problemu nie mamy, ostatnio nawet stwierdziłam, że Mateusz ma za mało zabawek takich dostosowanych do swojego wieku , bo takich dla maluszków to trochę jest, ale kompletnie się nimi nie interesował. Kupiliśmy więc taki garaż dla samochodzików, piętrowy, z drogą wokół, znakami, myjnią, windą itd itp - i o dziwo bawi się tym drugi tydzień! Czyli zakup udany :Uśmiech:
A wogóle to moje dziecko ostatnio nie chce za długo byc na podwórku - po godzinie mówi, że chce do domu - kiedys siłą trzeba było go zabierać z placu zabaw, a teraz sam chce iść. Znudziło mu się chyba. A do tego wszystkiego Mateusz w końcu zaczyna się sam bawić, nie musimy z M non stop przy nim byc i zabawiać, powoli sam się sobą zajmuje :smieszne:

Sówko - takiego chiniola też bym chyba utłukła. Wykorzystywacz jeden:Zły: Powodzenia Ci życzę w rozmowach:tussor:
Co do piątku to będziemy w kontakcie, wszystko od pogody będzie zależało, bo jak będzie padać i zimno to oczywiście nie pojedziemy.

Odnośnik do komentarza

Hejka!
Co tu tak pusto????Cos mi sie dziewczynki obijacie
Ja juz po rozmowie.Co prawda umowy nie mam na caly etat, ale dal mi podwyzke i umowe na 3 miesiace.Potem juz caly etat.A jak nie ,to dowidzenia.Sluchal mnie jak glupi i nawet sie nie wtracal jak wyzywalam.Zobaczymy czy wyciagnie z tego jakies wnioski
Tuska co nic nie piszesz, przeciez wiem ze jestes ]:Oczko:[/

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Sowka
Hejka!
Co tu tak pusto????Cos mi sie dziewczynki obijacie
Ja juz po rozmowie.Co prawda umowy nie mam na caly etat, ale dal mi podwyzke i umowe na 3 miesiace.Potem juz caly etat.A jak nie ,to dowidzenia.Sluchal mnie jak glupi i nawet sie nie wtracal jak wyzywalam.Zobaczymy czy wyciagnie z tego jakies wnioski
Tuska co nic nie piszesz, przeciez wiem ze jestes ]:Oczko:[/

Cześć Sówko - aleś mnie wyczaiła:Uśmiech: jestem, ale zaczytałam się na "emamie" i jeszcze jedym okim oglądam "Oficera"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...