Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość agula7777

Witam popołudniowo.
Mam dziś fatalny dzień i na nic nie mam czasu.
Poza tym dzieciaki dają mi dziś ostro w kość-Karola mało co śpi,Patka strasznie marudzi i już sama nie wie czego chce.
Przed chwilą zachciało jej się naleśników,poszłam,zrobiłam a tu dziubła troszke i już nie.
Całe szczęście,że juz się zbli zbliża wieczór.
Dziś ją wcześniej wykąpie i uśpie-chociaż jeden wieczór chciałabym mieć spokojny:))

Jeszcze czeka mnie dziś sprzątanie mieszkania,bo jutro będziemy mieli gości-żyć nie umierać.
Ile ja bym dała,żeby chociaż jeden dzień się nudzić:))

Może uda mi się jeszcze zaglądnąć wieczorkiem?
A tym czasem miłego i spokojnego popołudnia:))

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)))
Poranna kawka dla wszytkich śpiochów i nie tylko :kawa:

Karola - jak tam Basieńka? Trzydniówka czy jednak cos innego? Zdrówka i buziaczki dla maleńkiej :)

Sówko - i jak sprawa z kredytem? Udało się???

Tylko tyle na razie napiszę, bo praca zaczyna wrzeć, odezwę się później.

Miłego, słonecznego dnia wszytkim oraz dużo radości!!!!

Odnośnik do komentarza

Cześć
Przyszłam pomarudzić :lup:
Tusiu dziękuje za kawe, już pije i jest pyszna
Ja nie wiem czy jestem wściekła :Real mad: czy mam doła.Może dopada mnie jakieś wiosenne przesilenie???
Kredytu nie dostaniemy i już całe życie będziemy mieszkać w wynajętym mieszkaniu :(((((
My z M za krótko pracujemy, tzn. zbyt krótko mamy umowy na etat i dlatego nie mamy jeszcze zdolności kredytowej.Jest jeszcze jedna opcja dostania kredytu od ręki ale na teścia.No i tu zaczynają sie schody.M nie chce go poprosić o pomoc, bo wie że i tak nic z tego nie będzie.Ale dopóki nie zapyta to nie będzie wiedział.Tylko, że on mówi, że nie będzie sie prosił.Ale kurde jak mus, to trzeba schować swoją dume do kieszeni i prosić.Może akurat sie uda.
Do tego wszystkiego mój szanowny małżonek wogóle nie zwraca na mnie uwagi, jestem tak jakby meblem w domu który stopi i nie trzeba mu poświęcać swojej uwagi.Nie wiem o co chodzi i gdzie leży przyczyna jego stanu.Ale już mam tego serdecznie dość.Kurde !!! Jestem kobietą i potrzebuje zainteresowania, miłości i czułości.A tymczasem czuje sie jak współlokatorka :(( Może przesadzam i oczekuje nie wiadomo czego, albo za dużo filmów typu " romanse " sie naoglądałam.
Do tego jak mu mówie, że sie zmienił itp, itd. to on sie tylko śmieje i nic z tym nie robi.Ale to nie jest śmieszne, nie dla mnie.Bo ja musze na niego patrzeć i znosić jego zachowania.Nie wiem czy Wasi M też tak mają, ale mój zachowuje się jakby miał z 60 lat a nie 30.Nigdzie nie chce wychodzić i nic nie chce robić.A może to moja wina, że on taki jest, może to przezemnie nie chce nigdzie wychodzić???
:lup::lup::lup: Głupia jestem i przepraszam, że tak marudze, ale nie mam komu
Wiem, że inni mają prawdziwe problemy i nie marudzą, ale tak mnie jakoś dziś zebrało
Przepraszam

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

oj sówko sówko, nie kochana ten facet nie zachowuje się tak przez ciebie. To się nazywa KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGO, a do tego dochodzi jeszcze staż związku i niestety powszechnieje. Wiesz mi wiem coś o tym, a najlepszy lek na taki stan to świadomość tego Twojego faceta, że ktoś się może za tobą zakręcić, bo jesteś seksowną i mądrą kobietą.
W moim przypadku to działa, częstszy kontakt z jakimkolwiek innym facetem, najlepiej przystojnym 9bo inaczej być nie może- mamy swój gust) i piłeczka zazdrości w małym móżdżku moment się załącza.
Co do mieszkania to też myślę że warto spróbować, nie wiem jakie są u was stawki wynajmu, ale ogólnie znając rynek, to koszty wynajmu są zbliżone do kosztu kredytu, z tą różnicą że spłacasz swoje a nie oddajesz co miesiąc do cudzego portfela. Może to jest dobry argument.

A u nas- jednak TRZYDNIÓWKA, Basia już drugą dobę jest wysypana rumieniem że ho ho,
wszędzie krostki w mniejszym lub większym nasileniu. Najgorzej na pleckach. Całe szczęście gorączka przeszła ze środy na czwartek, choć przez tą wysypkę jeszcze marudzi.
Dziś M miał dyżur a ja siadłam do moich papierów, ponadrabiać trochę bo zawalam a terminy gonią. Później do biura zostawić co zrobione i zabrać nowe i tak dzień zleciał.

Jutro dzień piłkarski, rano o 8 trening Olka (bardzo ważny bo mają sparing z inną grupą- razem jest ich 60 chłopaków ale w maju mają testy i zostanie tylko 25- selekcję czas zacząć). W każdym bądź razie musi się bardzo starać by nie odpaść.
Później idą z trenerem na mecz Korona- Jagiellonia (początek sezonu) a żeby tego było małopo południu M jako kibic Wisły Kraków ma swój meczy sezonu.

no dobra zmykam spać, słodkich snów mamulce i udanego weekendu

http://www.suwaczek.pl/cache/7cb043456e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/052d798022.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20010811650113.png

Odnośnik do komentarza

czesc
witam sobotnio a wlasciwie juz niedzielnie.
u nas generalnie stara bida...dziś spedziłam intensywnie dzionek,choć wstalyśmy z młoda z łóżka o 11:o_noo:...wiem wiem Tusiu,profanacja dnia:Oczko:pożniej sprzatanie,obiad i z koleżankami wybrałyśmy się na maly shopping.kupilam OLivce bajerancką kurtkę niby skórzaną,srebrną,świeci w niej jak gwiazda hehe.a do tego za tak smieszne pieniądze że szkoda gadać(7euro).sobie dluższy,jasno wrzosowy sweterek do jeansów lub getrów,koszulkę pod niego i skarpetki.no i przy okazji chodzenia po sklepach zachorowałam na dwie bluzki,jedna tunika do getrow,jeansów taka ala wojskowa i na bluzke która ma na barkach jakies tam świecidełka.ale obie kosztuja po 20euro więc szkoda mi trochę kasy teraz.moze namówię starego na dzien kobiet:36_1_1:
Teraz siedzę z lampką wina i czekam na M bo pojechał z kolega do Londynu na mecz Chelasea,więckarola łaczę się z Tobą w bólu poszkodowanych żon.
a jak się ma Basia?krostki odpuścily choć trochę?buziaki dla niej...
Sówko eh szkoda ze wam nie udało sie zalatwić tego kredytu,moze T aby odpokutować weźmie Wam go na siebie.w końcu macie stałe dochody i tak jak napisalaś co wkładać komuś do kieszeni to lepiej na kredyt płacić.powodzenia zyczę w rozmowach.
A co do Twojego samopoczucia ze M sie nie stara to chyba karola ma rację,że to wina stażu.spotkalam się już z takim problemem u par ze stażem 6-7 lat.będzie dobrze,tylko musisz mu uświadomić parę spraw...jak to facetowi:ehhhhhh:
Tusiu zdjęcia super,niepotrzebnie się martwiłaś,że Matek nie bedzie chciał jeździć.widać ze mu się podobało.a Ty jak uporalaś się z nadprogramową pracą?
agula7777 jak po spotkaniu ze znajomymi?w niedzielę tez macie zamiar się pakowac czy odpoczywacie?
Deva no niezłe miałaś jaja...ale wiesz ja nie popieram znieczulicy ludzkiej i chyba też bym zglosiła gdybym slyszala ze dziecku dzieje się krzywda,ale ma to dwie strony bo mozna skrzywdzić normalną rodzinę,taka jak wasza tego typu oskarżeniami.dobrze ze u was się wszystko wyjaśniło...a jak sprawy z M?on jak do tego podszedl?

trzymajcie się cieplo kobitki i spokojnej niedzieli wszystkim:36_1_67:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

Witam Was niedzielnie i słonecznie:)
Spotkanie ze znajomymi super-tyle,ze strasznie długo siedzieli i szczerze,to byłam zmęczona:(-jak pojechali to dopiero szybkie kapanie dzieci,usypianie i sprzątanie-padłam:(
Myślałam,że dziś będę pakować reszte ale nie chce mi się-poza tym dziś niedziela i pasowałoby troszke odpocząć-jutro też jest dzień.

Jutro jedziemy zapisać Patke do przedszkola-cikawe czy będzie chciała chcodzić?ale myśle,ze tak-jest strasznie za dziećmi:)

Musze zmykać,bo mała ogląda bajke na kompie i już się na mnie wścieka:)
Może jeszcze wieczorkiem będę miała troszke czasu,zeby zaglądnąć??

Spokojnego i słonecznego dnia:)))

Odnośnik do komentarza

Doberek :))
Kawunia dla wszystkich i jeszcze po lodziku :icecream:
Asiu ale sie obkupiłaś, tzn. Oliwie.Fajnie tak czasem wyjść na zakupki i być z nich zadowoloną, aż się humor poprawia.Ja dziś wpadłam do mojej "galerii" osiedlowej i kupiłam sobie fioletowy sweterek do getrów i nowiusieńke balerinki "atmosphere" za całe 8 zł.Ale poszalałam, nie ma co :))
Agula 7777 ci Twoi goście faktycznie mogliby troche pomyśleć, że masz dwoje małych dzieci i mogłabyś być zmęczona.No ale raz nie zawsze i można jakoś przeżyć.
Tusiu co u Was, jak minął Wam wekeendzik???
Deva co u Ciebie, nic się nie odzywasz.Jak się macie z Vickiem ????
Karola gdzie Twoja wena do pisania,mam nadzieje, że szybko wróci i się wkońcu do nas odezwiesz.A uporałaś się już z papierami ??? Jak Basieńka i Olo???

Ja dziś wkońcu po tygodniowej przerwie ide do pracy.Czeka na mnie nowa dziewczyna i musze jej ustalić grafik.No i zastanawiam się jaka jest i czy będzie chętna do współpracy?? Mam nadzieje, że tak
M chyba przeczytał mojego posta, bo nastąpił u niego jakiś dziwny przypływ uczuć :36_3_8: Hymmmm aż mnie to zastanawia :36_22_3:
A teraz z innej beczki.Dziewczyny robiłyście już może ten pomysł na " karkówke z ziemniakami "??? Bo mam na niego ochote, ale nie wiem czy to dobre.Ja robiłam w sobote kebaby tylko za miast tego ciasta pita zrobiłam naleśniki.Olo zjadł 1,5 M chyba ze 3 a ja po jednym miałam dość do wieczora.Zastanawiam się z kąd to moje dziecko ma taki apetyt i gdzie to wszystko mieści
Lece troche mieszkanie ogarnąć i zupke ugotować
Miłego dzionka dla wszystkich

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

ale tu puchy....
Jak minął wam dzien?
My dziś bylismy wieczorem w cyrku.taki objazdowy,szalu ni ma,ale Oliśce się w sumie podobało.zwierzaków było mało bo tylko konie,psy,struś,kangur i wielbłądy ale mieli kilka przerywników jak np przebrani za Myszkę Micki,Mini i Donalda robili konkurs taneczny.Olivia dała cześć Myszce Miki i pół drogi o tym mówiła.bylo malowanie buzi(nie załapalismy się już było tyle chętnych)zdjęcia z wielbłądem.oprócz tego człowiek wąż,klauni i kolesie jeżdzili na motorze w takiej ogromnej kuli.wrocilismy po 21,kolacja i mloda padła jak kawka.
Oprócz tego dowiedzialam sie dzis ze moja koleżanka z IE jest w ciąży-kolejna.aż mi stary zaczął trąbić ze mi też zrobi...JASNE!
A tak poza tym-bez ekscesów:)
Guniu co u was słychać?Piotrus zdrowy?
Sówko czasem nawet takie drobne zakupy potrafią człowiekowi poprawić nastrój.a z firmy 'atmosphere' Oliśka ma bardzo dużo ubrań.jest tu w IE ale i w UK sklep,zaopatruje sie w nim chyba 90%mieszkańców,czasem można trafić perełki,ale bardzo go lubie jeśli chodzi o ciuszki do latania na co dzień,apaszki,szaliki,bieliznę,skarpetki,biżuterię(blacha oczywiście ale co dzień można inną nosić)torebki.ale z ciuszków dla Oli jestem najbardziej zadowolona bo sa tanie a wiadomo jak w tym i niemowlęcym wieku ciuszki lecą.
M nadal w amoku uczuć?oby,należy ci się:Oczko:
Tego pomysłu nie robiłam i powiem ci ze ostatnio staram się unikać tych wszystkich ulepszen,pomysłów bo to chemia jak nic.choć bardzo lubilam zapiekanki.zreszta gdzie teraz nie ma chemii?
agula7777 i jak stoicie z pakowaniem?kiedy dokładnie przeprowadzka?
Powiedz a z Pati oglądałyście to przedszkole?

Dobrej nocki i do jutra:bye:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Martek73
asica :)
jak minął wam weekend?
udanego poniedziałku a co z tym idzie calego tygodnia :)))

Niestety weekend minął bardzo szybko. I znowu poniedziałek i cały tydzień pracy.

niestety tak to już jest,ale co niektórzy(czytaj-ja) z chęcią by tak ponarzekali,bo to norma,że jak pracy niema to sie narzeka,a jak jest to sie na nia psioczy:ehhhhhh:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewuchy ;))
Gdzie Wy jesteście???? Tuśka obijasz się ostatnio już o Karolinie nie wspomne.A Deva, Agula, Gunia to co ??????
Asiu ale fajną mielińście wycieczke.Grunt,że Oliwka zadowolona :36_2_25:
A dzwonili z tej pracy, kiedy zaczynasz??? Mówisz, że M taki chętny na drugie dziecko ??? Dobrze, że mój tak nie ma :)) A co do jego nawrotu "miłości" to nadal trwa, ale nie zapeszam, bo znowu mu się odwidzi.
Wczoraj miałam wewnętrzny egzamin teoretyczny na prawko i bałam się jak cholera.Ale zdałam bezbłędnie :36_2_25: Teraz czekam na egzamin ten decydujący.Termin mam na 18 marca na 9 rano, więc trzymajcie za mnie kciuki.
Dziś ide do pracy na 2 zmiane i zaczyna mi się maraton 12 godzinny.Szefowa chciała mi dać w piątek też 2 zmiane ale się zbuntowałam, bo wogóle bym dziecka nie widziała w tym tygodniu.Przyszła ta nowa babka i kręciła nosem, że ona musi pracować na 2 zmiane dwa dni pod rząd.Ale kurde ile ma wolnego w międzyczasie!! Przyszły tydzień też zapierniczam na popołudnia i M już kręci nosem, bo musi siedzieć z Olkiem.Ale sama też mam tego dość, bo ja rozumiem wszystko, ale nie pisałam sie na prace cały czas na popołudnia.Już prawie cały luty miałam 2 zmiany, tylko 3 razy miałam 1 to jeszcze teraz to samo.Kurde ale się rozpisałam.Przepraszam, że marudze Wam o pracy.To było ostatni raz :))
Ja nadal szaleje po sklepach ( choć kasa mi się kończy :) ) i kupiłam sobie białą koszule do leginsów a wczoraj dokupiłam do niej pasek.Po powrocie do domu weszłam na allegro i znalazłam taki sam pasek o 20 zł tańszy.Troche się wkurzyłam.Ale trudno za gapowe się płaci.
Dobra koniec marudzenia i chwalenia się
Miłego dzionka dziewczynki i odzywajcie się częściej

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Sowka
Witaj Martek :))
Co u Ciebie ???? Jak w pracy ???

Witaj Sówka

U mnie dziękuje oki.
Na szczęście jesteśmy zdrowi. Dopadł nas co prawda jakiś wirus, ale to była taka trzydniówka. Ale mamy to za sobą. Najgorzej przeszedł, to Szymek, ale po prostu nie chciał brać lekarstw.

A w pracy strasznie dużo roboty, ale u mnie tak zawsze jest do końca marca.

A co u Ciebie?:36_3_3:

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny
Sówko BRAWO!!!wiedziałam ze zdolna z ciebie sztuka:)))Gratuluję!zanim się obejrzysz będziesz sama śmigać autkiem i będziesz niezależna.
A z tą pracą to faktycznie szefowa przesadza,ale dopóki się zgadzasz to tak będzie.musisz powiedzieć jej jakoś zmiany między was dwie trzeba równomiernie rozłożyć a nie tylko ty masz na 2zmiane cały czas.no i ty stażem jesteś dłuzej więc masz chyba więcej od nowej do powiedzenia...A z mojej pracy nic się nie odzywali.dzwoniłam do agencji ale oni też nie maja żadnych wieści-podobno-od pracodawcy.miałam dziś iść w teren z CV ale leje jak cholera.
karola jak Basieńka?zeszły jej już krostki?
Martek dobrze ze jednak 3dniówka a nie jakis cięższy wirus.

Zapomniałam wam sie pochwalić wczoraj ze Oli w cyrku jeździła na koniku.zrobiła dwa okrążenia areny,zadowolona,uchachana...myslałam ze bedzie sie bała bo pan ją wsadzał na siodło i szedł z nią ale nie,nawet się nie zawahała:)))))
Ok zmykam do zajęć domowch:ehhhhhh:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

no i tak się kończy teraz moje pisanie do Was,
jak wykorzystam chwilkę żeby z wami pogadać jak Basia śpi, to zaraz się budzi, a jak nie śpi to trzeba za nią biegać i jej pilnować bo przemieszcza się po mieszkaniu z prędkością światła.
Więc sami widzicie,
a do tego jeszcze marzec najintensywniejszym miesiącem zawodowo więc nie wyrabiam.

SÓWKO GRATULACJE, teraz tylko główny egzamin przed Tobą i jak podejdziesz do niego na luzie bez stresu to na pewno się wszystko uda.
Asiu Basia wróciła do formy krosteczki zeszły w terminie książkowym i już jest wszystko dobrze.
Mała zaczyna nam już stawać bez trzymania, rozwala wszystko co napotka na swojej drodze, a gadatliwa się zrobiła ze szok.
Martek widzę że łączymy się myślami, obie zapracowane zawodowo i do tego obie po trzydniówce. Całe szczęście człowiek się już uodparnia i trzydniówki się nie powtarzają.

A ja dziś pozałatwiam terminy u lekarzy. I wiecie co śmiać mi się chce z całej sytuacji służby zdrowia. Biedni lekarze i pielęgniarki strajkują bo maja mało pieniędzy a jak człowiek chce załatwić cokolwiek na fundusz to kasy musi czekać. Umówiłam sobie wizytę u okulisty - TERMIN 27 MAJA, i Basię do kardiologa (z terminem kontroli na marzec dzwonić w lutym) i co TERMIN NA 23 CZERWCA.
nie mówiąc już o strajku położnych. u których jest ogólnie przyjęte i wiadome że za każdy poród biorą kasę. Oj złości mnie to wszystko.

PS. DZIEWCZYNKI PAMIĘTAJCIE O GŁOSACH NA BASI ZDJĘCIE, NADAL PROSIMY W IMIENIU JOLI, CZAS GŁOSOWANIA DO 11 MARCA

no dobra zmykam, bo zaraz wpadnie do mnie ciężarna sister która mi wypełni PIT-a. Trzeba sie upomnieć o zwroty. hihi. A co.!!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/7cb043456e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/052d798022.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20010811650113.png

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

Witam:usmiech:
Ja tylko na momencik.
Właśnie usypiam Karolinke i zaraz wracam do sprzątania:zmartwiony:
Jesteśmy już na nowym mieszkaniu ale nie wszystko rozpakowane i bałagan jak diabli:zmartwiony:
Na dodatek dziewczynki dają mi dzis popalić i nic nie moge zrobić.

Sowka gratki zdania egzaminu:brawo:
Asiu byłam razem z Pati oglądać przedszkole i nie chciała z niego wyjść,hihi
Mam nadzieje,że jej się nie odmieni i będzie chciała chodzić:usmiech:

No i już kończe,bo Karola się kręci:wsciekly:
Miłego i spokojnego dnia:Całus::Całus:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...