Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

\Cześć dziewczynki :)

Asiu - zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Was? Byłaś z Oli u lekarza? Coś jej jeszcze dolega oprócz kaszlu? Biedna się namęczy tak kaszląc i Ty zresztą też;( Buziaki dla Was! A tak wogóle, to co do waszego przyjazdu do Pl mam nadzieję, że uwzględniłas mnie w swoich planach podczas pobytu w Gliwicach??:36_9_2:

Karola - faktycznie można sie nieźle wkurzyć na takie banki i zachowanie pracowników. Mam nadzeję, że ochłonęlaś juz trochę. I nie daj się paniusiom z banku, walcz o swoje!

Sówko - co do Twojego pytania, to ja chyba chiałabym, żeby ktos zorganizował wszytko od poczatku do końca, wiadomo że wszystko w konsultacji ze mną, tylko nie wiem ja k bardzo szarpnęłoby to po kieszeni, i to chyba byłoby jedyne ograniczenie i sprawa do przemyślenia.
A Oli nadal taki caluśny? Hehe Casanova Ci rośnie, szkoda tylko , że te liszaje mu powychodziły - oby jak najszybciej wszytsko poschodziło!!!
A Ty jak się czujesz staruszko? Trójeczka się zbliża wielkimi krokami..... hehehehe imprezujesz jakoś??

U nas bez zmian, praca, dom, praca , dom i tak w kółko. Ja mam nadzieję, że od przyszłego tygodnia będę miała troszkę więcej czasu na wszystko.
We wtorek Mateusz ma w przedszkolu bal przebierańców - już jakiś czas temu wymyslił sobie, że chce być przebrany za Króla Maciusia ;) W poniedziałek popołudniu wypożyczam strój , koronę itd. Mam nadzieję, ze będzie dobry, bo nie mierzyliśmy, tylko tak na oko go widziałam. Jak cos to będziemy kombinować.

Odnośnik do komentarza

A co u pozostałych dziewczyn słychać? Odezwijcie się kochane, pusto się bez Was zrobiło :36_2_58:

Karola - oglądałam galerię zdjęć tej Twojej fotografki - cudne zdjęcia robi. Szkoda, że nie mieszkam w Kilecach, bo bym sobie zamówiła jakąs fajną sesyjkę. Zazdroszczę Wam takich pięknych zdjęć, a Basieńka - cudna modelka!!!!!

Odnośnik do komentarza

SÓWECZKO kochana skoro urodzinujesz to ja Ci tylko skromnie pożyczę SPEŁNIENIA MARZEŃ !!!

a co do wedding plannera to ja z checia bym sie w rece takowej osoby oddala, oczywiscie po wszelkich wstepnych ustaleniach i na zasadach wspolpracy na telefon - tylko wiadomo, ocszywiscie wazne bylyby koszty zatrudnienia takiej osoby - i przyznam szczerze ze najkorzystniejsza bylaby taka forma nie przekraczajaca moich wlasnych kosztów, bo o ile mi wiadomo to takie osoby maja swoje wejscia na znizki i rabaty na wiele uslug itp, wiec generalnie ta roznica moglaby byc zarobkiem wedding plannera...plus jakas tam ustalona kwota moze lub zamiast, na zasadzie jakichs ustalen...

ja w PL, kursuje się :) i moj malz twierdzil, ze on sie "postara" zeby bylo lepiej, ze ta szanse chce i wykorzysta ze "zrobi wszystko" - i co?? wczoraj byla sobota, nie byl w pracy - i co? ani jednego smsa, ani jednego slowa co u mnie co u dziecka, jak sie czujemy czy Vic juz nie kaszle - na przyklad...nie.... nic....null...zero...ani slowa...a jeszcze sie ze mna w NO umawial na tel do ciotki mojej, ze na stacjonarke zadzwoni bo do niej z No za darmo - i nawet sie nie zapytal czy i o kotrej u ciotki bede....
no comments...

udanej niedzieli!!!
ja byc moze spotkam sie dzis z dziewczynami z grupy Poznanianek ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

teraz witam wszystkie mamuśki

Tusiu Oli ma katar jeszcze.wczoraj pod wieczór miała stan podgorączkowy,M dal jej poł lyżeczki syropu i chwila i jej przeszło.nocka bez kaszlu,dopiero nad ranem.jesli do wtorku jej nie przejdzie albo wróci goraczka to lekarz murowany bo to już za długo trwa.
Co do spotkania to już pisalam że tym razem stanę na głowie ale spotkam sie z wami!
karola ach ci wspaniali urzędnicy(/nie wszyscy oczywiście).niektórym to chyba się coś pomieszało za co im płacą i myślą ze my jesteśmy dla nich a nie oni dla nas! a cała historia z kartą to też jakaś jedna wielka pomyłka,ja z moim charakterkiem to bym tam ostrą awanturę im wszystkim zrobiła...a jak udała się zabawa karnawałowa u Olka?
Sówko co do twojego pytania to powiem ci ze zależy to oczywiście od ceny i zakresu jego obowiązków.jak sie słyszy ile jest nerwów i stresu z przygotowaniami to taka osoba byłaby zbawieniem z niebios.ale wiadomo wszystko zależy od ceny.
A historyjką z Olisiem i zabawami w przedszkolu to mnie zastrzeliłaś...szybko nam się dzieci rozwijają :o_noo: ale taki urok przedszkola ze dzieci wynoszą z niego różne nieprzewidywalne zabawy,słówka,zachowania itd.
Deva z was to podróżnicy!mi chyba by się tak często nie chciało kurować w tę i z powrotem.

u nas zima!temperatury od ponad tygodnia sięgają nawet do -13 w nocy,dziś od rana do 13 padał śnieg.fajnie biało,tylko szkoda mi tych iroli bo oni nie wiedzą nawet co to opona zimowa i nie potrafią jeździć w takich warunkach.o ich posiadaniu pługa czy piaskarki nie marzę,no ale może jakas tam jednak jest na stanie.oby...
Wczoraj choć Oli chora poszliśmy na pożegnanie kolegi bo wraca do PL.ja mialam posiedzieć 2-3 godziny i wrocic ok 23 do domu,M miał zostać,ale ze magda(ulubiona ciocia Oli)dzwoniła i kazała mi siedzieć bo młoda mało co kaszle,temperatura normalna(a wykorzystywała ciotkę jak mogła i do 23 nie poszła jej spać) to wrócilismy oboje przed 1.oczywiście nie bez ekscesów mojego ślubnego,ale nie będe się zagłębiać w szczegóły.ważne ze rano przeprosił i wstał z Oli a ja spalam do 12 i mialam nawet podane śniadanko do łóżeczka:36_1_1:

Guniu jak włosy?czekamy na zdjęcia!jak głowa?
Martek,co u was?
no i pozostale mamuśki odezwijcie się..

tymczasem milej niedzieli:36_1_67:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Cześć
Dzięuje bardzo serdecznie za życzonka :Kiss of love::11_2_114::mylove:

Karolinko biedactwo Ty moje współczuje sytuacji,ale wierze, że dasz rade, bo twarda kobitka jesteś.A tych urzędasów chyba bym rozczasła i podpisuje sie pod tym co Asia napisała.Trzymaj sie kochana
Asiu a jak się dziś czuje Oliwia ?? Mam nadzieje, że jej nie rozkłada.Zdrówka dla niej
Kurde musze już wyjść, ale jak wróce, to obiecuje dokończyć tego posta

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Hej już jestem, ale widze, że od rana nikogo nie było :((
Co z Wami dziewczynki, jesteście aż tak zapracowane ???

Asiu a co do Twojego przyjazdu do Pl, to ja też Ci tym razem nie daruje.Choćbym miała się przedzierać przez zaspy, to dotre do Katowic lub Gliwic i Cie mocno wyściskam :36_27_5:

Tusiu wypożyczyłaś już strój dla Matka, dobry jest na niego ? Zdjęcia poprosimy
Ja ide po południu z Olkiem do wypożyczalni, bo u niego bal jest w środe. No i mój mądrala chce być sam samem, ale chyba będzie musiał zdecydować się na coś innego, bo tego stroju nigdzie nie ma

Deva fajnie, że tak sobie z Vickiem podróżujecie :) A co do Twojego M, to nie skomentuje jego zachowania

Guniu co u Ciebie, kiedy Piotruś ma bal karnawałowy i za co chce być przebrany ??? Byłaś u fryzjera ?

Aguś co z Twoim kompem ?? Odezwij sie do nas

Martek gdzie jesteś ???

Dobra ja narazie spadam, ide rozbierać choinke, bo mój M wkońcu dostarczył mi kartony

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Cześć :)

Witam nową foremkę - Magdagb witaj :) Rozgość się u nas i napisz cos więcej o sobie.

Karola, Gunia - słyszałam w wiadomościach, że w Kielcach był wybuch gazu w jakimś mieszkaniu. Mam nadzieję, że to nie gdzieś w Waszej okolicy.
Asiu - teraz już się nam nie wywiniesz od spotkania, ustalimy szczegóły bliżej Waszego przyjazdu, ale szykuj się ojjj szykuj na spotkanko :))))))
Sówko - i jak znalazłaś jakiś strój dla Oliwiera??? Za kogo się przebierze???

Ja odebrałam dziś strój Mateusza, w rzeczywistości wygląda ciekawiej niż na zadjęciach, dorobiłam też berło (z plastikowego patyka, gumowej połki nasadzonej na niego i wszytko owinięte złotkiem i czerwoną taśmą)

Odnośnik do komentarza

Ło matko jedyna !!! nie piszcie tak dużo, bo nie nadążam czytać :lup:
gdzie się wszytkie podziewacie ? :hmm:paluszki zamarzły i pisać się nie da, czy zakopałyście się w jakiejś zaspie??? Oficalnie się do wszytkich zwracam o podpisanie forumowej listy obecności i relację co tam u Was :)))

U nas po staremu, żadnych ekstra nowości.
Dzis idziemy na parapetówę do znajomych - będzie mała imprezka bez dzieci = %%% tylko pewnie jutrzejszy ból głowy może być ciężki...
A tak wogóle to szukam jakiś namiarów na wyjazd w góry, chcemy na tydzień wybrać się do Wisły albo Ustronia albo Szczyrku, a może do Bukowiny Tatrzańskiej ? Nie wiem jeszcze gdzie, póki co planujemy. Ja mam jeszcze 8 dni zaległego urlopu, M 10 więc trzeba to wykorzystać póki jest śnieg :)

ok, to na razie tyle.
Mam nadzieję, że się pojawicie, bo jak nie... to ja też ucieknę i się nie pojawię :)))))):guma_balonowa:

Odnośnik do komentarza

karola_ba
tusiu, Olo w niedzielę wyjeżdża na obóz narciarski do bukowiny, my jedziemy do niego w ostatni weekend stycznia, to może się spotkamy :smile_jump:

super by było :) ale jeszcze nie znaleźliśmy kwater. W sumie to na razie przkopoałam się przez pensjonaty w Wiśle, ale M wolałby do Bukowiny na źródła termalne.
Karola - a Wy pojedziecie na jeden dzień czy na więcej? Masz może jakiś namiar na sprawdzony pensjonat??

Po wczorajszej parapetówie umieram dziś. Kac gigant, ale wiedziałam, ze tak będzie, bo wypiłam butelkę wina i dwa giny z tonikiem - bleeee. Na samo wspomnienie mnie trzepie.
Na szczęście T się zlitowała i przywieźli nam Mateusza dopiero o 16, więc miałam cały dzień na leczenie się.
Impreza się udała, o północy zjawiło się dwóch bardzo miłych panów policjantów - byliśmy "troszkę" za głośno :Nieśmiały:
Właściciel miezkania został upomniany. Wcale się nie dziwię, że ktos zadzwonił, bo było naprawdę bardzo głośno. Choc to nie przeszkadzało dwójce dzieci właścilieli (4 lata i 1 rok) spać w pokoju obok - podobno są przyzwyczajeni do spania w takim hałasie...

Odnośnik do komentarza

Tusiu, puki co na razie mamy taki zamiar, jak Olo tam dojedzie to opiekunowie mają się zorientować i nam coś zabukować. Jedziemy na weekend z ewentualnym opóźnieniem powrotu.
Jak będę coś wiedziała na bieżąco dam ci znać.
Kurcze ale dobrze że mi przypomniałaś o tym basenie, będę musiała się w kostium zaopatrzyć, bo przecież z tymi wymionami ciężko mi się zmieścić w stary.

No dobrze zmykam do dalszego pakowania.

Odezwę się później to zdam relację okresu kiedy mnie nie było.

http://www.suwaczek.pl/cache/7cb043456e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/052d798022.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20010811650113.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...