Skocz do zawartości
Forum

ciąża zagrożona


wikus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jestem w 8 tygodniu ciąży zagrożonej na usg wyszło że mam pecherzyk od ujścia macicy krwiak biorę duphaston a wczoraj była i stwierdził że jeszcze mało wód płodowych ,,, niewiem czy one nie uciekają ciągle chodzę siku i pochwe mam wilgotną to 8 tydzeń lekarz twierdzi że wszystko może sie wyjasni za miesiąc ,może jakąs porade dostane .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

witaj.po pierwsze spokojnie nerwy to zly doradca i tylko szkodza zdrowiu .jesli moge cie jakos pocieszyc to powiem ci ze ja mialam dokladnie to samo cala ciaze przelezalam i jakos sie udalo!krwiak byl olbrzymi odklejalo sie przez niego lozysko i w ogole masakra polezalam w szpitalu(dziwie sie ze ciebie nie polozylui)moze powinnas zarzadac zeby cie polozyli wiesz poczatek jest zawsze najtrudniejszy i to on decyduje zazwyczaj o dalszej ciazy wiec powinnas jesli nie w spzitalu to w domu spokojnie lezec i nawet szklanki nie podnosic.mowie serio wysilek fizyczny moze tylko pogorszyc tunalezy wam sie tobie i dzidzi mnostwo egoizmu i nikt nie powinien ci miec tego za zle wszsk walczysz o dzieciatko prawda?tak wiec bierz leki i wycysz sie wiem ze to trudne ale mozliwe.nam w szpitalu podawali nawet uspokajajace ziolka straszne w smaku ale skuteczne.no ja jeszcze dostawalam zastrzyki w pupe strasznie bolesne ale skuteczne jak tylko zabolal brzuch lecialam na dyzurke i musialy mi pakowac w dupsko zastrzyki i udalo sie zobacz jaka duza zdrowa dziewczynke urodzilam 4200!tobie wierze ze tez sie uda tylko glowa do gory !pozdrawiam i pisz jakby co ok?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...