Skocz do zawartości
Forum

rekrutacja do przedszkola (?)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Od niedawna interesuję się zapisaniem mojego Stasia do przedszkola. Jeszcze ma trochę czasu, ale słyszałam, że zapisanie dziecka do przedszkola to nie jest taka prosta sprawa. Ponoć może trwać nawet rok! Czy to prawda? I jak wyglądają zapisy do dobrego przedszkola? Wolałabym uniknąć stresującej dla Stasia (i dla mnie ;) ) rekrutacji, rozmów kwalifikacyjnych z psychologiem itd. Czy któraś z Was może zna dobre przedszkole na Żoliborzu w Warszawie?

Odnośnik do komentarza

Mrs.robinson - nie jestem z Warszawy :Oczko: więc nie wiem jakie macie przedszkola, ale jak rozważasz niepubliczne przedszkola to najlepiej podzwoń do kilku wybranych i podpytaj o to co Cię interesuje (wcześniej pytania spisz na kartce żeby o niczym nie zapomnieć). Te, które najbardziej Ci się spodobają odwiedź osobiście, a na miejscu zapytaj rodziców (wchodzących/wychodzących z budynku) o opinie.
Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Cześć, czytałam dziś, że jest taka strona dobre-przedszkole.pl, tam można oceniać przedszkola i żłobki i tym samym poznać opinię o placówkach do których zamierza się posłać swojego dzieciaczka :). W sumie fajna inicjatywa, im więcej będzie opinii tym więcej będziemy wiedzieć o różnych miejscach – czy są godne polecenia czy przeciwnie.. Niedługo ten wybór przede mną, łażę ostatnio po stronach, forach i szukam czegoś fajnego, z tym, że we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Mrs.robinson - ja tylko słyszałam, że są Akademie Uśmiechu ale nic o nich nie wiem.

marka jest znana w warszawie. mają siec przedszkoli - w centrum, bielanach. ze słyszenia wiem że te przedszkola na pewno nie są przechowalnią dzieci.

Ostatnio pojawiły się te świetlice które są w gruncie rzeczy ominięciem przepisów i prawa. Nie musza mieć zezwoleń. Przypuszczam ze spowodowane jest to brakiem miejsc. i wymusza to popyt.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...