Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
andzia

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny:)
Jestem pierwsza widzę po zmianie szaty graficznej;) i nie podoba mi się... no beznadzieja jakaś... ciekawe kto to wymyślił....
U nas wsjo ok. Ten tydzien intensywny... ale to i dobrze szybciej leci czas... szybciej beda wakacje;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,
i ja nie mogę się tu odnaleźć...dziwnie jakos...mam nadzieje, że się przyzwyczaimy....

Cafe o matko, współczuje!!!Kuruj się kochana!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kuzwa ale porazka!
jak mi brakuje naszych starych gospodyn!
pamietacie jak bylo fajnie?
pilnowaly,zeby tematy sie nie dublowaly
a teraz ciagle jakies nowe glupie tematy no i jeszcze ta zmiana,na niekorzysc oczywiscie!
moze jednak stworzymy na fb nasza grupe,co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

julka zostawilam w domu
jakis taki cieply jest od wczoraj
a poza tym podejmujemy pierwsza probe odpieluchowania!
trzymajcie kciuki

ciekawa jestem jak chlopcy zareaguja na to rozdzielenie,ale moze dobrze im to zrobi?

poza tym wczoraj namachalam sie w ogrodzie a dzisiaj nie moge sie ruszy
kuzwa so tutaj jakies emotikony??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i góre mamy juz pomalowana na gotowo!
w weekend kladziemy podlogi,konczymy lazienki
w przyszlym tygodniu reszta i przewozenie gratow!
za to ogrod porazka-chyba ze 2 lata sie bedziemy meczyc tym bardziej,ze sie kompletnie nie znamy:)
no i od mrozu popekaly kafle na schodach wejsciowych i tarasaowych-do wymiany! a kasy na to brak poki co!
ech zaczynaja sie uroki domu:)
ale lubimy mimo wszsytko takie uroki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kuzwa, jakas masakra.
wszystko zajmuje o wiel wiecej czasu, jest nieprzejrzyscie, mozna by pisac i pisac!
I zgadzam sie, ze kiedys Gospodynie byly rewelacyjne, a teraz to jakas porazka. Glupkowate nowe tematy zakladane na sile.
najchetniej bym stad uciekla.

Cafe, zdrowka dla Julka. ciekawe jak Cezario sam w zlobku da rade :)
Ale szybko Wam te remonty ida! ja marze o fotkach tego Waszego domu. a z ogrodem to na spokojnie, z tym sie nie spieszy, pomalu wszystkiego sie nauczycie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cafe, powodzenia z odpieluchowaniem. mnie na sama mysl jzu trzesie, chociaz mam jeszcze troche czasu :)

A u nas bez zmian. Dzisiaj ejdziemy po rower dla Michała. Mam nadzieje, ze cos kupimy, bo on juz tak czeka :)
Alka łobuzuje, przeszczesliwa u babci. Tylko babcia nosi, jest na kazde zawolanie i młoda juz poznala smak rzadzenia, a ze mna tak sie nie da :) i walczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,
i ja jestem załamana ::(:
Strasznie żałuję, że wcześniej nie wydrukowałam całego watku, żeby sobie na starośc poczytać...teraz nawet nie ma dat, tylko wczoraj, dwa dni temu albo dawno temu...bez sensu...
I też tęsknię za starymi gospodyniami, Ann, Małgosią i Anulką. Juz Wam kiedyś pisałam, że nóż w kieszenie mi się otwiera jak widze tematy, które zakładają te nowe Panie. wcinają się w każdy wątek, nawet jak nie mają nic mądrego do pwoeidzenia...
Parenting był moim pierwszym i jedynym forum, czuje do niego sentyment, ale chyba rzeczywiście czas pomyślec o czymś innym...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cafe mam nadzieje, że ise lepiej czujesz:Całus: Pewnie przemęczenie i ciągły pęd dały o sobie znać!!!
Z ogrodem na spokojnie, a jak w ogóle wygląda ten, który jest teraz?
Powodzenia z odpieluchowaniem:lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeju, ale jestem zła, wiem, że to tylko forum, głupie forum, ale to głupie forum to 5 lat mojego życia i całej kupy wspomnień ::(:
Wysłałam wam wiadomość na FB...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja pierdole tez nie mam juz ochoty tutaj pisac
tak jak mowicie-wszytko duzo dluzej trwa
nic nie widac
no kuzwa no!

a starych gospodyc nie ma co porownywac do nowych
no z calym szacunkiem,ale to juz nie to i tyle
i te ich bledy ortograficzne,brrrr!

to co robimy kobitki
zmywamy sie stad?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest mi cholernie żal, naprawde::(: Kurwa, że wczesniej nie pomyslałam o druknięciu tej naszej knigi...niejednokrotnie jak nie pamietałam kiedy Maryśce wyszeł pierwszy ząb czy kiedy Zośka zaczeła chodzić to odpowiedź znajdowałam na p, bo Wam pierwszym o tym pisałam...i teraz mam odpowiedź:dawno temu:hahaha:
Ja za Wami wszedzie i chyba niestety czas poszukac nowego forum::(:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej dziewczyny, faktycznie z forum nieciekawie, no zanim się znalazłam to trochę czasu straciłam, no i mało przejrzyście. Andzia ma rację z tymi datami do dupy! Po co to było zmieniać??????
U nas masakra wczoraj spadł śnieg!!!!! Zimno brzydko mokro itd. Patryk trochę lepiej choć kaszel jeszcze go nieraz pomęczy.
Cafe z ogrodem najtrudniejsze początki, potem łatwiej!
Magda powodzenia z rowerem, Michał pewnie podekscytowany!

:16_3_204:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze, wlasnie nie pomyslalam, ze nie odnajde juz zadnych starych informacji, a zdarzalo mi sie zagladac co tam Michu kiedy robil itp. To jak pamietnik z zycia mojego dziecka i teraz wszystko: dawno temu ...

Andzia, tez jestem ciekawa jaki rower wybierzemy.

Cafe, nie przeklinaj, hahaha, bo Gospodyni Cie wyrzuci :)

Sylrom, snieg???? wspolczuje!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem moze jeszcze sie przekonamy,ale na razie jakos nie widze plusow i tyle!

za to wzielam sie ostro i pakuje,sprzatam,wywalam(jak to mozliwe,ze znow 2 wory do wyrzucenia??)

a w ogrodzie stoi okropny garaz,jakas wiata,pare drzewek owocowych i pelno kretowisk!
no i jakies krzoki:)
i inne duperele,ktorych sie oczywiscie pozbedziemy,bo na poczatek chcemy tylko trawe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sylromnie bede cie dobijac,ale u nas wreszcie pieknie
cieplo przede wszsytkim!
mama odbierze olka i przyjda spacerkiem do domu
a pozniej zostanie z dziecmi a ja podjade na wioche cos tam porobic

dzwonilam tez do przedszkola i cezario ma sie dobrze bez brata,od czasu do czasu dzwoni do julka,hehe
chyba taka rozlaka to nic zlego,co myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja se kurwa przeklne, bo mnie krew zalewa.
Zakładam watek na innym forum i powysyłam zaproszenia.

Sylrom i u nas pięknie-w końcu-laski śmigały rowerami do p-kola

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj dobijacie mnie, u mnie coś zaczęło słońce się przebijać, ale ten leżący śnieg to porażka!
Ja latam za Patrykiem bo nie chce zrobić inhalacji, nigdy nie było jakiegoś problemu a dziś mu się odwidziało i już, robimy na raty, teraz siedzi na bajce i może z 5 minut wytrzyma.
Cafe dobrze że chłopcy trochę bez siebie, stęsknią się za sobą, a ile opowiadania będzie!
A ja jutro na zakupy się z kumpelą umówiłam, trochę szafę chcę odświeżyć no i buty na wiosnę kupić, choć jak tak dalej pójdzie to w maju w kozakach chodzić będę, a do Rabki na narty pojedziemy!!!!!!!!!

:16_3_204:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...