Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Ja tez styrana. Niby nic takiego, ale od 5 na nogach i padam na ryjek. Wlasnie wyciagnelam ciacho i chyba mi nie wyszlo, ale mam to w d...e :)
P. ogarnal lazienke, kibelek i kuchnie, a ja machnelam sterte prasowania.

Byslismy u lekarza i ... Michał ma alergie. W sumie to tak myslalam, wiec mnie nie zdziwila.
Ma suche lokcie, na policzkach skora wysuszona i czerwona i brzuch wysypany. Jesli nie bedzie sie to nasilac to ok, jesli bedzie to na testy.
No i musielimsy wrociic do emolientow do kapieli. Akurat nie bylo Oilatum w aptce i kupilam Emolium. Dramat - smierdzi. Niech sie szybko konczy. Do tego krem Emoluim na te suche miejsca i Oxycort na to znamie na jaderkach. Tam sie rozbil stan zapalny.
Poki go karmilam piersia to byl chroniony, a teraz to lipa.

Odnośnik do komentarza

anielinka
andzia
Ja tez na pewno wpadne jutro z zyczeniami.
NIesamowite wzruszenie mnie ogarnia, ze to juz moje drugie święta z Wami:Całus:
Już nawet nie pamietam jak to było przed parentingiem, co ja wtedy robiłam:Podziw::Podziw::Podziw:

:hahaha::hahaha::hahaha:

Hehe! Ja o tym samym ostatnio pomysllam: co ja robilam przed Parentingiem :lup:

Jutro tez na pewno zajrze. Bede w pracy, ale tylko do 10. Dzisiaj komendant oznajmil, ze jak wszystko mamy zrobione to po 10 mozemy zmykac :yuppi:

A teraz ja uciekam, bo nie wiem jaka bedzie noc, a znowu po 5 trzeba wstac :(((

Buziaki!

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda głowe w normalnym szamponie Nivea dla dzieci.
A na te suche placki nam najbardziej pomogła maść Diprobasa, inne tak nie działały, ale wiadomo, kazdy inaczej reaguje. A masz pomysł co go uczula?

Dzieki kochana! Wlasnie o tych dermobazach mi lekark mowila, ale nie wiedziala jaka kupic. NA razie mam krem z Emolium - zobaczymy.

A co go uczula? W zasadzie to nie wiem. W sobote na urodzinach zjadl monte. Moze to, ale z drugiej strony to ta plamke na jaderku juz mial wczesniej, wiec widicznie cos innego. Musze teraz poobserwowac. Jak sie bedzie nasilalo to zrobimy testy - tyle, ze u takich maluchow to sie zmienia i nie sa zbyt wiarygodne.

Odnośnik do komentarza

Święta szybko się zbliżają,
w święta ludzie się kochają.
Przy dzieleniu się opłatkiem,
płyną z oczu łzy ukradkiem.
Życzymy sobie Wszystkiego Najlepszego,
dając w policzek całusa wielkiego.
W nocy Jezus się urodzi
i serduszka nam odmłodzi.
Wesołe święta.. oby takie były
i oby wszystkie życzenia się spełniły.
Życzą Justyna, Seweryn i Oleczek.

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać Wam najserdeczniejsze życzenia... Niech te Święta będą dla Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół
oraz wszystkich Bliskich dla Was osób:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...