Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny:)
Widze że tu dziś ruch że hohoho:)) ja przyznam się że podczytuje Was regularnie ale jakoś nie mam weny do pisania:( Moja gadzinka włąsnie zasnęła, mam nadzieję że ze 2 godzinki pospi:)) a ja leniuchuje teraz w wyrku pod cieplutką kołderką:)) mówie Wam jak mi dobrze heheh. W poniedziałek i wtorek połozyłam Matiego spać na popołudniową drzemkę, co prawda usnął dopiero o 17.30 ale juz spał mi do rana:) także mielismy luzik:) Ogólnie nie moge na tego m ojego synusia powiedziec złego słowa jest bardzo grzeczny i sam soba się zajmuję. A jak juz smiga to Wam mówię:) bałam się że jak będzie chodził to dopiero się zacznie, ale jest oki sam sobie chodzi po mieszkanku nie trzeba go trzymać, strasznie szybko się nauczył!!
Ja juz od poniedziałku siedze w domu, w piatek byłam ostatni dzień w pracy i powiem Wam że jakoś tak przykro było to wszytsko zostawiać i zamykac takie puste biuro:( wczoraj zaszalałam i zaliczyłam fryzjera, a co się o siedziałam to nawet nie będę mówić:))
Andzia jak przeczytałam o tym Tv to mi ąz ciary przeszły dobrze że nie się im nie stało!!! i życzę 2 drzemek przynajmniej godzinnych i w jednym czasie:)
Magda co do włosków Michałka ja bym chyba za.... jak to czytałam to byłam wściekła heheh, Brawa dla Michałka za chodzenie!
Aniuk usmiała się jak nei wiem z twojego postu:) strasznie mi się podoba ta twoja gwara:))
Gosia powodzenia na następnym egzaminie!!
Hmmm więcej nei pamiętam....:)
Ale się rozpisałam...dobra, dobra juz kończe:))

Odnośnik do komentarza

Helołłłłłłłłłl
no takiego ruchu to już dawno nie było, i tak trzymać!!!!

Anouk witaj kochana, jak fajnie jest Cię czytać, normalnie siedze jak ta wariatka i się śmieje do komputera :hahaha::hahaha:
Juleczka śliczna, a brzuszek niczego sobie hihi :Oczko: zdrówka dla niej!!!!
Rena fajnie że i ty dziś jesteś, a z Bartka to prawdziwy żywioł:) :Niespodzianka:
Andzia ale zazdroszcze ci tego Sylwestra, a gdzie idziecie?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

dzisiejsza nocka koszmarna na maxa, położyliśmy się spać jakoś było już po 24, a ta mała gadzina się obudziła już przed 1, nawet nie usneliśmy, a ona już była mega wyspana :Padnięty: zasneła dopiero po 3, co ja nie robiłam żeby ją uspać...mleko wypiła i nic, dalej sen nie przychodził...myślałam ze po takiej nocy to chociaż rano dłużej pośpi, a gdzie tam wstała znowu 7.15 :Histeria: dziś jestem strasznie nie wyspana...a ona sobie teraz odsypia...
na dodatek wczoraj popołudniu pojechaliśmy na zakupy, bo w lodówce puchy i jak przyjechaliśmy do domu to zaczeła kichać i z noska woda lecieć:(( wściekłam się jak nie wiem, bo dosłownie z domu do samochodu tylko przeszła i już katar, dziś też kicha i woda leci, oby tylko na tej wodzie się skończyło, a nie na gęstych smarach..buuu

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

U mnie zrobiła sie piękna pogoda, więc zaliczyłyśmy długaśny spacer, zołzy oczywiście nie chciały w wózku siedzieć, więc je wyłożyłam, to dopiero była jazda:Szok: Wszystko do prania. Musze koniecznie kupić smycze.
Miałyśmy jeszcze raz wyjsć po Stasia, ale siostra dzwoniłą, że go odbierze, wiec panianki zaraz idą spac.

Odnośnik do komentarza

Bosze, jakie ja ostatnio literówki sypie:Nieśmiały:Nie wiem, czy to ze mną coś nie teges, czy klawiatura mi nawala.

Anielinka piekny salon, bardzo podobają mi się takie beże i brązy Super!!! U mnie taki stolik tez by nie przeszedł, ze juz nie wspomne o kwiatkach i ramkach:)
Nocki współczuje:Całus:
Oby z tego katarku niec sie nie rozwinęło, teraz taka głupia pora roku, wystarczy chwila w sklepie, dzieciaki sie zgrzeja i gotowe:Kiepsko:

Magda no ja tez sie strasznie ciesze na tego Sylwka, w ogóle to jestem w szoku, ze moja mama wyszła z taka propozycja, bo oni co roku gdzies chodzili. Jak zanm zycie, to pewnie zaprosza kogos do siebie.
Uporałas sie z papierami?

Justynka dobrze, ze tylko tak sie skonczyło, współczuje stresu

Odnośnik do komentarza

Witam:))))

Andzia ty szpiegu!!!!:hahaha::hahaha: Jak czytałam historię z TV to zamarłam!!!! Ale musiałaś strachu się najeść, ale najważniejsze, że dziewczyną nic się nie stało!!! Super, że zamówiliście stolik na sylwka, przynajmniej troszkę sobie odreagujesz!!:36_27_5: Zdrówka dla dziewczyn!

Magda gratki dla Michasia za samodzielne kroczki! :brawo: U nas cały czas wygrywa raczkowanie... Ja już nie mogę się doczekać kiedy ten mój dziabąg sam zacznie chodzić...

Anielinka śliczny salon! Ja uwielbiam takie kolorki... my mamy beżowe ściany i brązowy wypoczynek! Podziwiam, że macie takie jasne kanapy, my mamy brązowe i do tego z takiego materiału, że bardzo trudno je ubrudzić;) a Kuba z takimi jasnymi szybko by się rozprawił;)

Justynka oj biedny Oluś! Wyobrażam sobie jak musiał się przestraszyć:/

Anouk witaj kobietko:) Super,że zaglądnęłaś:) Zdrówka dla Julki!!! A jaki ta Twoja córcia ma ładny brzusio;) Śliczna jest!

Tynia aleten Twój syncio ma sen:) Ja też z reguły na Kubę narzekać nie mogę... ale jak go jakieś zębole męczą czy co innego to też sobie nie pośpi... :36_2_24:

Ja ostatnio cierpię na brak czasu.... We wtorek byłam w Poznaniu u okulisty... musiałam zobaczyć jak tam moje oczęta się czują po 11 latach wspólnego życia z cukrzycą - na szczęście wszystko w porządku z nimi:))) i wieczorem was czytałam i nawet miałam zamiar coś napisać ale jakoś nie mogłam nic sensownego sklecić... W środę rano miałam kilka spraw w mieście do załatwienia, a że teściowa jest u nas to wzięłyśmy Kubę i pojechałyśmy razem zaliczając spacer Kubusiowy przy okazji... No i wracałyśmy na taaaaaakim alarmie:36_2_24: że spacerów to mi się odechciało... Kuba tak nam płakał, że ja nie wiedziałam co mu może być... Na koniec to wzięłam go na ręce, ale i to na niewiele pomogło... Za to ja wróciłam do domu taka zziajana... Myślałam, że padnę i nie wstanę... Na to kobieta mi zadzwoniła z przychodni z pytaniem czy mogę z Kubą na szczepienie przyjść na 16... ale powiedziałam jej, że mi nie pasuje bo jak sobie pomyślałam, że znów mi zrobi taką awanturę to mi się słabo zrobiło:36_2_24: No i mamy termin szczepienia na 18 listopada... A moja teściowa po spacerze stwierdziła, że w życiu takiego czegoś nie przeszła na spacerze z dzieckiem;) A co najlepsze jak Kuba wrócił do domu to miał rewelacyjny humor :glass: A wieczorem żeby odreagować zrobiłam rogale;)

Kuba już drugi dzień z rzędu ma dwie drzemki... No i rano ostatnio budzi się około 6, a więc nie jest źle:) Może jakoś damy radę się przestawić na zimowy czas:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...