Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Czesć kobitki,
nocka przespana beż żdanej pobudki, to lubię:Yes:
Dziś juz bez sniegu, ale nadal dosć mocno wieje, więc pewnie raczej znowu bez spaceru::(:

Anielinka no to teraz czekamy na fotki salonu.
A Amelka na pewno niedługo zacznie chodzić!!!

Cafe my tez mamy podobne klocki i zołzy tez zaczynaja sie nimi bawic, ale układaja narazie tylko te najmniejsze elementy. Super sprawa, pamiętam, że STasiu bardzo długi się nimi bawił.
A drewniane mamy takie, też fajnei się nimi bawią
SIMBA EICHHORN KLOCKI DREWNIANE 100 ELEMENTÓW - porównaj ceny, sprawdź opinie i recenzje

Super, że udaje się jakoś zorganizowac opieke nad Olkiem, jak sie Magda spisuje?

rena kobieto, Ty mi tu nie gadaj o braku czasu, tylko zaglądaj czesciej.
A Bartek nizły spryciarz, pokazesz jakas fotke?

Odnośnik do komentarza

witanko kofane :) u mnie niezmiennie szał pał , do tej pory nadal ta piekielna rehabilitacja .. Julka znów chora , no ale chociaz w domu dzięki temu jestem i mam czas na pisanie .. i jak tak dalej pójdzie to rehabilitacja w tym szpitalu bedzie trwała do wiosny albo JUlka zapaleniem płuc to przypłaci ... kuzwa jak zwykle wsio do D !
Wiatj Andziu :) własnie doczytałam zes sie strachu bidaku nabawiłas przez tłiksiki , dobrze ze tylko na strachu sie skonczyło ... nocki zazdrszcze u nas jak zwykle pobudka na zarcie , nie wiem jak ją mam odzwyczaić ..
Rena widze ze tez Bartek tez wichura podszyty :D i tylko patrzy co zmajstrowac , u nas zawsze z rana ten sam scenariusz .. szafki z gaciami opróznione ( zabezpieczenia na nie były a jakze , tydzien paluchem je rozpracowywała az pusciły i klops , trza by gwozdziami zabić chyba ) , gary wywalone , smieci przejrzane + psie miski , buty porozrzucane , płyty starego w wózku jeżdza .. :DDD
Cafe klocki superr własnie takie drewniane chcemy Julce kupic , plastykowe ma ale olała je jedyne co to tylko powywala z kufra ;)
Madzia brawa dla Miska , kurna jakie on postepy błyskawiczne poczynił :)) superrrrrrrrrr , (znaczy troche wspólczuję :P ) :DD
Anielinko i u nas sniegu po jaja , znaczy wczoraj był po jaja dziś tylko juz do kostek :DD ale moze te wichury ustaną bo normalnie berety z głow babć latały :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk witaj! ahhaha, ale sie nasmialam z tego Twojego posta. Nie, zeby choroba Julki mnie rozsmieszyla, bo bardzo wspolczuje i zycze mnoooostwo zdrowka. Ale cala reszta ... no nie moge. A za bardzo smiac sie nie moge, bo mam zakwasy w brzuchu.

Rena super, ze sie odezwalas!! Ale z Bartka gigant. JA to 10% tego przezywam. Stweirdzam, ze moje dziecie jest baaardzo grzeczne. No, ale zmieni sie to jak tylko nauczy sie wlazic na kanapy itp.

Cafe ale super te klocki Olka. Fajnie, ze z ta opieka jakos sobie ukladacie.

Odnośnik do komentarza

Zaraz Andziu cos poszperam , bo wsio na aparacie mam ... a te choróbska to sama nie iwem czesciowo pewnie i ze szpitala bo tam róznych dzieci masa ale i te poranne podróze ( 6.30 ) mogły ja załatwić i do tego 2 przesiadki i róznica temperatur ... Julak przez te 13 mieisecy raz miała tylko katar , a teraz 2 raz przeciągu niecałego miesiaca ..
Madzia miłego dnia babku i 3m sie mocno i nos ciepłe gacie bo zimnawo dziś :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

no kuzwa zazdroszcze Wam baby ... cyborg to mało powiedziane i do tego zasypia kiedy se chce , nie to ze ją połoze i se tak mulić idzie a próba jakiegokolwiek uspania ?????? pffffffffffffff zapomniec !! jak chce spac to gdzie stoi tam zamyka oczy a ja jzu do łozeczka przenosze .. potem chwilę sie zakrece , zrobię kawe , spalę fajkę i juz glizda wstaje ..

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk
no kuzwa zazdroszcze Wam baby ... cyborg to mało powiedziane i do tego zasypia kiedy se chce , nie to ze ją połoze i se tak mulić idzie a próba jakiegokolwiek uspania ?????? pffffffffffffff zapomniec !! jak chce spac to gdzie stoi tam zamyka oczy a ja jzu do łozeczka przenosze .. potem chwilę sie zakrece , zrobię kawe , spalę fajkę i juz glizda wstaje ..

U mnie tez czseto tak krótko trwaja drzemki. Zdarza sie, ze jedna zasnie i wstanie, a druga jeszcze zasnac nie zdazyła:Wściekły::Wściekły::Wściekły:

Odnośnik do komentarza

I jak ja mam pracowac jak Wy tu sobie gadu gadu.
Nie wiem kiedy wydostane sie spod tej sterty papierow, ale co tam. Przesunelam je na bok i Was podczytuje :hahaha:

Rena skad ja to znam. Wracam do domu i czekam na 18, zeby juz kolacja byla :lup:

Anouk ale Jula jest cudna. Co za fajowe oczyska :) A brzuszek - nie powiem - niezly. To moj klocuszek ma chyba mniejszy :hahaha:

Andzia nie, Ty to z tymi drzemkami to masz masakre. Gdyby jeszcze zolzy spaly rownoczesmnie, a tak to lipa. U nas jedna drzemka - ok. 2 godzin. Mlody wstaje ok. 12 i do 19 ani mysli zasnac.

Odnośnik do komentarza

a tak z innej beczki mam dla Was kawał ^^
Trzy kobiety: zaręczona, mężatka oraz panna rozmawiają o swoich mężczyznach. Po parogodzinnej debacie dochodzą do wniosku, że warto wnieść coś nowego do ich życia seksualnego, postanawiają dodać sobie trochę seksapilu i założyć pończochy, skórzane biustonosze, super wysokie szpilki oraz maski również ze skóry.
Po kilku dniach spotykają się ponownie, aby podzielić się wrażeniami:
Panna relacjonuje: U mnie było tak samo, jak zwykle. Kiedy mój chłopak zobaczył mnie w tym superstroju, bez słowa rzucił się na mnie i zaczął ostrą jazdę.
Zaręczona opowiada: Mój narzeczony wrócił jak zwykle wieczorem z pracy.
Kiedy zobaczył mnie w czarnym skórzanym biustonoszu, pończochach,
seksownych butach i masce, powiedział, że jestem miłością jego życia!
Potem kochaliśmy się przez kilka godzin.
Mężatka na to: Ja wysłałam dzieciaki do mojej matki na noc, żebyśmy mogli poszaleć.
Kiedy mąż wszedł do domu, miałam już na sobie seksowną, skórzaną
bieliznę, czarne szpilki, pończoszki i skórzaną maskę na twarzy.
Kiedy mnie zobaczył powiedział:
"Co na obiad, Batmanie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk
a tak z innej beczki mam dla Was kawał ^^
Trzy kobiety: zaręczona, mężatka oraz panna rozmawiają o swoich mężczyznach. Po parogodzinnej debacie dochodzą do wniosku, że warto wnieść coś nowego do ich życia seksualnego, postanawiają dodać sobie trochę seksapilu i założyć pończochy, skórzane biustonosze, super wysokie szpilki oraz maski również ze skóry.
Po kilku dniach spotykają się ponownie, aby podzielić się wrażeniami:
Panna relacjonuje: U mnie było tak samo, jak zwykle. Kiedy mój chłopak zobaczył mnie w tym superstroju, bez słowa rzucił się na mnie i zaczął ostrą jazdę.
Zaręczona opowiada: Mój narzeczony wrócił jak zwykle wieczorem z pracy.
Kiedy zobaczył mnie w czarnym skórzanym biustonoszu, pończochach,
seksownych butach i masce, powiedział, że jestem miłością jego życia!
Potem kochaliśmy się przez kilka godzin.
Mężatka na to: Ja wysłałam dzieciaki do mojej matki na noc, żebyśmy mogli poszaleć.
Kiedy mąż wszedł do domu, miałam już na sobie seksowną, skórzaną
bieliznę, czarne szpilki, pończoszki i skórzaną maskę na twarzy.
Kiedy mnie zobaczył powiedział:
"Co na obiad, Batmanie

:sofunny::sofunny::sofuny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...