Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

no i góre mamy juz pomalowana na gotowo!
w weekend kladziemy podlogi,konczymy lazienki
w przyszlym tygodniu reszta i przewozenie gratow!
za to ogrod porazka-chyba ze 2 lata sie bedziemy meczyc tym bardziej,ze sie kompletnie nie znamy:)
no i od mrozu popekaly kafle na schodach wejsciowych i tarasaowych-do wymiany! a kasy na to brak poki co!
ech zaczynaja sie uroki domu:)
ale lubimy mimo wszsytko takie uroki!

Odnośnik do komentarza

Kuzwa, jakas masakra.
wszystko zajmuje o wiel wiecej czasu, jest nieprzejrzyscie, mozna by pisac i pisac!
I zgadzam sie, ze kiedys Gospodynie byly rewelacyjne, a teraz to jakas porazka. Glupkowate nowe tematy zakladane na sile.
najchetniej bym stad uciekla.

Cafe, zdrowka dla Julka. ciekawe jak Cezario sam w zlobku da rade :)
Ale szybko Wam te remonty ida! ja marze o fotkach tego Waszego domu. a z ogrodem to na spokojnie, z tym sie nie spieszy, pomalu wszystkiego sie nauczycie.

Odnośnik do komentarza

Cafe, powodzenia z odpieluchowaniem. mnie na sama mysl jzu trzesie, chociaz mam jeszcze troche czasu :)

A u nas bez zmian. Dzisiaj ejdziemy po rower dla Michała. Mam nadzieje, ze cos kupimy, bo on juz tak czeka :)
Alka łobuzuje, przeszczesliwa u babci. Tylko babcia nosi, jest na kazde zawolanie i młoda juz poznala smak rzadzenia, a ze mna tak sie nie da :) i walczymy.

Odnośnik do komentarza

Hej,
i ja jestem załamana ::(:
Strasznie żałuję, że wcześniej nie wydrukowałam całego watku, żeby sobie na starośc poczytać...teraz nawet nie ma dat, tylko wczoraj, dwa dni temu albo dawno temu...bez sensu...
I też tęsknię za starymi gospodyniami, Ann, Małgosią i Anulką. Juz Wam kiedyś pisałam, że nóż w kieszenie mi się otwiera jak widze tematy, które zakładają te nowe Panie. wcinają się w każdy wątek, nawet jak nie mają nic mądrego do pwoeidzenia...
Parenting był moim pierwszym i jedynym forum, czuje do niego sentyment, ale chyba rzeczywiście czas pomyślec o czymś innym...

Odnośnik do komentarza

Jest mi cholernie żal, naprawde::(: Kurwa, że wczesniej nie pomyslałam o druknięciu tej naszej knigi...niejednokrotnie jak nie pamietałam kiedy Maryśce wyszeł pierwszy ząb czy kiedy Zośka zaczeła chodzić to odpowiedź znajdowałam na p, bo Wam pierwszym o tym pisałam...i teraz mam odpowiedź:dawno temu:hahaha:
Ja za Wami wszedzie i chyba niestety czas poszukac nowego forum::(:

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, faktycznie z forum nieciekawie, no zanim się znalazłam to trochę czasu straciłam, no i mało przejrzyście. Andzia ma rację z tymi datami do dupy! Po co to było zmieniać??????
U nas masakra wczoraj spadł śnieg!!!!! Zimno brzydko mokro itd. Patryk trochę lepiej choć kaszel jeszcze go nieraz pomęczy.
Cafe z ogrodem najtrudniejsze początki, potem łatwiej!
Magda powodzenia z rowerem, Michał pewnie podekscytowany!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

nie wiem moze jeszcze sie przekonamy,ale na razie jakos nie widze plusow i tyle!

za to wzielam sie ostro i pakuje,sprzatam,wywalam(jak to mozliwe,ze znow 2 wory do wyrzucenia??)

a w ogrodzie stoi okropny garaz,jakas wiata,pare drzewek owocowych i pelno kretowisk!
no i jakies krzoki:)
i inne duperele,ktorych sie oczywiscie pozbedziemy,bo na poczatek chcemy tylko trawe

Odnośnik do komentarza

sylromnie bede cie dobijac,ale u nas wreszcie pieknie
cieplo przede wszsytkim!
mama odbierze olka i przyjda spacerkiem do domu
a pozniej zostanie z dziecmi a ja podjade na wioche cos tam porobic

dzwonilam tez do przedszkola i cezario ma sie dobrze bez brata,od czasu do czasu dzwoni do julka,hehe
chyba taka rozlaka to nic zlego,co myslicie?

Odnośnik do komentarza

Oj dobijacie mnie, u mnie coś zaczęło słońce się przebijać, ale ten leżący śnieg to porażka!
Ja latam za Patrykiem bo nie chce zrobić inhalacji, nigdy nie było jakiegoś problemu a dziś mu się odwidziało i już, robimy na raty, teraz siedzi na bajce i może z 5 minut wytrzyma.
Cafe dobrze że chłopcy trochę bez siebie, stęsknią się za sobą, a ile opowiadania będzie!
A ja jutro na zakupy się z kumpelą umówiłam, trochę szafę chcę odświeżyć no i buty na wiosnę kupić, choć jak tak dalej pójdzie to w maju w kozakach chodzić będę, a do Rabki na narty pojedziemy!!!!!!!!!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...