Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Magda może być NIechorze, może być Rewal, myslalam też o Dźwirzynie...tylko trzeba coś konkretnego i fajnego znaleźc. Myślę, że najlepiej ze śniadaniem i obiadem, co?
Super, że Alka juz lepiej i w końcu sie wyspałaś!!! A Ty jak się czujesz? Już bez gorączki?

A Aga bardzo chciala chłopca, jej maz owiedział, że jak będzie druga baba to bedą mieli jeszcze jedno dziecko:D I będzie Franciszek::):

Franek - slicznie :)

JA juz w miare, bez szalu, ale o niebo lepiej niz w niedziele :)

No my tez chcemy tylko sniadanie i obiad :)
Dźwirzyno to chyba dziura, co?
sylrom pisala, ze tam nie ma zadnych atrakcji i ja tez tak slyszalam.

Musze popytac znajomych, moze ktos ma namiary na cos fajnego i sprawdzonego.

Odnośnik do komentarza

sylrom
Ja już w domku byłam w Urzędzie bo jakieś zamieszanie z powierzchnią działek jest w Księdze inaczej w ewidencji inaczej i teraz im się przypomniało i zawiadomienie mi przysłali, spędziłam tam godzinę i nic się nie wyjaśniło! Potem do sklepu i po Patryka. Na razie Patryk ok. coś tam z noska mu leci, ale przejdzie, mam nadzieję, ale w p-lu rozpierducha, matka tego chłopca co po zapaleniu płuc jest poszła do Pani i powiedziała, że trochę to nie poważne - podobno Pani skruszona.
A w p-lu u Patryka kiermasz ksiiążek był. Naprawdę tanie i fajne książki - nabyliśmy dwie - po 9zł - taniocha!!!
A jeszcze nie pisałam Wam że przed świętami M obciął Patrykowi włosy no i Patryk wymyślił sobie że chce mieć z tyłu dłuższe - widział w tv i tak się uparł że teraz z tyłu ma takiego irokezika!!!

Oj, wspolczuje latania po urzedach, szczegolnie bezsensownego :)
Fajnie z kiermaszem. ja musze uzupelnic biblioteczke Michała, ale jak jestem w Empiku to tyyyyle tego jest, ze nie wiem co jest naprawde sensowne.

Odnośnik do komentarza

hej dziś melduję się pierwsza. Patryk w p-lu. Zadowolony - po raz pierwszy chyba.Wczoraj powiedział że Pani im kazała malować babcię i dziadka (trochę spóźnione, ale...) a on na to że babcie to on ma trzy i może jej jedną namalować, ale dziadka nie ma i malować nie będzie, no bo po co?!!! Stawia się, ale mnie to cieszy, bo on dopiero teraz zaczął robić się taki ... zadziorny!

Magda - Patryk ciągle gada - myślałam że to tylko on tak nadaje, ale widzę że u Ciebie to samo. Normalnie my ze sobą to porozmawiać nie możemy bo on jak nakręcony - cały czas mówi, a taki małomówny był!?!? eh
Dziewczyny tak jak Wam pisałam my w Dźwirzynie byliśmy ( fakt że pod koniec sierpnia i początek września) ale naprawdę tam nic ciekawego - a na początku września to sklepy się już zwijały. Ten Darłówek Wam polecam bo i jest co robić i fajna zadbana mieścina, my byliśmy tam już trzy razy i nawet we wrześniu nie było źle, o niebo lepiej niż w tym Dźwirzynie. Jest tramwaj wodny do Darłowa, i ciuchcia dla dzieci jeździ po mieście, w tamtym roku był też dmuchany park zabaw dla dzieci. No i oczywiście wycieczki w morze statkiem pirackim - no nam się podobało! W miarę spokojnie, ale z atrakcjami.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Sylrom współczuje latania po urzędach-nie znosze tego!!!
My bylismy z Dźwirzynie, raz ze Stasiem, a raz jeszcze sami przed ślubem. I mnie sie podobało, takie typowe miasteczko dla rodzin z dziećmi, podobne do Dziwnowa.

Magda nic mi nie mów o pyskowaniu, ja już nie ogarniam tych małych szkodników. Czasem w p-kolu ledwo po nie zajde, tak mi podniosa ciśnienie, że do wieczora mam skopany humor. A mnie ostatnio wiele nie trzeba, dre się jak głupia...::(:

Cafe przemęczona, ale szczęśliwa, w swoim żywiole, co nie?:lol:

Odnośnik do komentarza

Cafe rozumiem, że za miesiąc chcecie już tam mieszkac?
Nie nadazam za Wami::): Super, naprawde bardzo się ciesze, bo pomimo wielkiego zmęczenia i masy roboty z Twoich postow bije sama radość:D

A czytam "Alibi na szczęscie" A Ficner-Ogonowskiej. Takie niepozorne czytadło dla bab, ale taaaak mnie wciągneło, że szok. Nawet w pracy pod biurkiem macham od czasu do czasu kilka stron jak nie ma klientów

Napiszę coś jeszcze na boku

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe rozumiem, że za miesiąc chcecie już tam mieszkac?
Nie nadazam za Wami::): Super, naprawde bardzo się ciesze, bo pomimo wielkiego zmęczenia i masy roboty z Twoich postow bije sama radość:D

A czytam "Alibi na szczęscie" A Ficner-Ogonowskiej. Takie niepozorne czytadło dla bab, ale taaaak mnie wciągneło, że szok. Nawet w pracy pod biurkiem macham od czasu do czasu kilka stron jak nie ma klientów

Napiszę coś jeszcze na boku

hahah tez to czytam
mi bardzo sie podoba!

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Cafe rozumiem, że za miesiąc chcecie już tam mieszkac?
Nie nadazam za Wami::): Super, naprawde bardzo się ciesze, bo pomimo wielkiego zmęczenia i masy roboty z Twoich postow bije sama radość:D

A czytam "Alibi na szczęscie" A Ficner-Ogonowskiej. Takie niepozorne czytadło dla bab, ale taaaak mnie wciągneło, że szok. Nawet w pracy pod biurkiem macham od czasu do czasu kilka stron jak nie ma klientów

Napiszę coś jeszcze na boku

hahah tez to czytam
mi bardzo sie podoba!

No co Ty?
Mi zostało 50 stron, a zaczęłam ją czytać we wtorek. Musze teraz upolowac drugą część.

A z przeprowadzką super, nie wiem czemu kołatało mi się, że dopiero latem macie się przeprowadzać...zresztą ten czas leci jak szalo0ny, dopiero był Sylwester, a tu juz połowa kwietnia prawie:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia
Cafe rozumiem, że za miesiąc chcecie już tam mieszkac?
Nie nadazam za Wami::): Super, naprawde bardzo się ciesze, bo pomimo wielkiego zmęczenia i masy roboty z Twoich postow bije sama radość:D

A czytam "Alibi na szczęscie" A Ficner-Ogonowskiej. Takie niepozorne czytadło dla bab, ale taaaak mnie wciągneło, że szok. Nawet w pracy pod biurkiem macham od czasu do czasu kilka stron jak nie ma klientów

Napiszę coś jeszcze na boku

hahah tez to czytam
mi bardzo sie podoba!

No co Ty?
Mi zostało 50 stron, a zaczęłam ją czytać we wtorek. Musze teraz upolowac drugą część.

A z przeprowadzką super, nie wiem czemu kołatało mi się, że dopiero latem macie się przeprowadzać...zresztą ten czas leci jak szalo0ny, dopiero był Sylwester, a tu juz połowa kwietnia prawie:Padnięty:

a ja miesiac mecze i jestem na 150 stronie
jak dziewczyny pojechaly do pani irenki na swieta:Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82

hahah tez to czytam
mi bardzo sie podoba!

No co Ty?
Mi zostało 50 stron, a zaczęłam ją czytać we wtorek. Musze teraz upolowac drugą część.

A z przeprowadzką super, nie wiem czemu kołatało mi się, że dopiero latem macie się przeprowadzać...zresztą ten czas leci jak szalo0ny, dopiero był Sylwester, a tu juz połowa kwietnia prawie:Padnięty:

a ja miesiac mecze i jestem na 150 stronie
jak dziewczyny pojechaly do pani irenki na swieta:Nieśmiały:

Ja ostatnio zdecydowanie preferuje thrillery, ale ta ksiązka mnie zauroczyła i nie mogę się od niej oderwac::):

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia

No co Ty?
Mi zostało 50 stron, a zaczęłam ją czytać we wtorek. Musze teraz upolowac drugą część.

A z przeprowadzką super, nie wiem czemu kołatało mi się, że dopiero latem macie się przeprowadzać...zresztą ten czas leci jak szalo0ny, dopiero był Sylwester, a tu juz połowa kwietnia prawie:Padnięty:

a ja miesiac mecze i jestem na 150 stronie
jak dziewczyny pojechaly do pani irenki na swieta:Nieśmiały:

Ja ostatnio zdecydowanie preferuje thrillery, ale ta ksiązka mnie zauroczyła i nie mogę się od niej oderwac::):
a ja tak roznie
mam KROK DO SZCZESCIA,ale nie mam pojecia kiedy ja to przeczytam

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82

a ja miesiac mecze i jestem na 150 stronie
jak dziewczyny pojechaly do pani irenki na swieta:Nieśmiały:

Ja ostatnio zdecydowanie preferuje thrillery, ale ta ksiązka mnie zauroczyła i nie mogę się od niej oderwac::):
a ja tak roznie
mam KROK DO SZCZESCIA,ale nie mam pojecia kiedy ja to przeczytam

A masz swoje?
Podaj mi Kinia koniecznie Wasz adres, musze Ci w końcu odesłac tamte ksiażki.
A czytac będziesz juz u siebie, w ogrodzie...:Podziw:

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia

Ja ostatnio zdecydowanie preferuje thrillery, ale ta ksiązka mnie zauroczyła i nie mogę się od niej oderwac::):
a ja tak roznie
mam KROK DO SZCZESCIA,ale nie mam pojecia kiedy ja to przeczytam

A masz swoje?
Podaj mi Kinia koniecznie Wasz adres, musze Ci w końcu odesłac tamte ksiażki.
A czytac będziesz juz u siebie, w ogrodzie...:Podziw:

no kupilam chyba w grudniu:)
a tamte oddasz jak przyjedziecie,ok?

i masz racje bede czytac se w ogrodzie,a jak:lol:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82

a ja tak roznie
mam KROK DO SZCZESCIA,ale nie mam pojecia kiedy ja to przeczytam

A masz swoje?
Podaj mi Kinia koniecznie Wasz adres, musze Ci w końcu odesłac tamte ksiażki.
A czytac będziesz juz u siebie, w ogrodzie...:Podziw:

no kupilam chyba w grudniu:)
a tamte oddasz jak przyjedziecie,ok?

i masz racje bede czytac se w ogrodzie,a jak:lol:

ok::):

Odnośnik do komentarza

andzia
Sylrom współczuje latania po urzędach-nie znosze tego!!!
My bylismy z Dźwirzynie, raz ze Stasiem, a raz jeszcze sami przed ślubem. I mnie sie podobało, takie typowe miasteczko dla rodzin z dziećmi, podobne do Dziwnowa.

Magda nic mi nie mów o pyskowaniu, ja już nie ogarniam tych małych szkodników. Czasem w p-kolu ledwo po nie zajde, tak mi podniosa ciśnienie, że do wieczora mam skopany humor. A mnie ostatnio wiele nie trzeba, dre się jak głupia...::(:

Cafe przemęczona, ale szczęśliwa, w swoim żywiole, co nie?:lol:

Dziwnowa nie znam, a w Dźwirzynie tak jak pisałam byliśmy ostatni tydzień sierpnia i tydzień wrześnie, więc koniec sezonu, pewnie w sezonie jest trochę inaczej!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...