Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
cafe82
hehe olek rozroznia
rodzina zawsze sie myli
kasia np rozroznia zawsze bezblednie
a K czasem sie pomyli,hahaha

hehe, naprwde K. czasem sie myli?
niesamowite, ze Olas ich rozroznia :)

Ja jak roche poprzebywlaam z dziewczynami Andziowymi to tez bez problemu je rozroznialam, ale na zdjeciu to ciezko :)

no K ma czasem trudnosci
szczegolnie z boku czy z tylu:)

Odnośnik do komentarza

Magda :brawo:, wiedziałam, że Ty wygrasz:Oczko:
Współczuje choróbska, kuruj się, ciepła herbatka, jakieś leki i do wyrka:Całus:
Super, że Michał zadowolony z pobytu u dziadków, jak widac, potrzebował trochę więcej czasu, ale i do tego dorósł:great:

Cafe współczuje poranka świni i piąteczka przybijam, bo u mnie cały dzień taki. Normalnie im starsi tym głupsi:lup:
Tort rzeczywiście trochę pracochłonny, ale pyyyyyszny:)
W ogóle mnie nie dziwi, że Olek rozróżnia chłopaków, Stachu też zawsze bezbłędnie rozpoznawał:)
A chłopacy boscy!!!

Mei co prawda nie zgadłaś, ale nie będę taka, rzucę tortem:)
Uśmiałam się z tego sajgonu:Oczko: Ale z drugiej strony fajnie, że masz w rodzinie więcej dzieci::):

Odnośnik do komentarza

My o teściów już od wczoraj. Kuba szczęśliwy bo lubi tu przyjeżdżać:) Ja jeszcze wczoraj zaliczyłam dentystę... jestem z siebie dumna, że tak regularnie chodzę... szkoda tylko, że poszłam tak późno i jest masakra...
Cafe chłopcy rewelacyjni!!!
Andzia dziewczyny cudne!
Magda zdrówka!!! i oby zębiska Ali odpuściły!
Mei Filip przystojniak jak zawsze!

Odnośnik do komentarza

Hej i ja na szybciaka, u nas na razie w miarę choć skóra Patryka taka sobie, porozdrapywał nadgarstki i teraz jeszcze go bolą. Ale dziś szczęśliwy bo nalot babć (i prababcia) miał no i od każdej coś na zająca, więc gęba od ucha do ucha!

Andzia dziewczynki cudne! Chętnie załapałabym się na kawałek tego tortu,mniam
Cafe chłopcy super!!!
Magda współczuje choróbska, kuruj się!
Gosia super z dentystą, ja też się wybieram i jakoś dojść nie mogę!?!?

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

poza tym wczoraj bylismy na sniadaniu u moich rodzicow,na obiedzie u tesciow
kupilismy chlopakom (siostrzencowi i bratankom K ) koszulki z zygzakami itd
mega zadowoleni!
a nasi dostali lego oczywiscie a olas od chrzestnego zarobil stowke!
jestesmy zaskoczeni:)

walcze ciagle z pakowaniem,ale ubywa ubywa
jeszcze musze nasze lozko pomalowac na bialo a chce sie z tym uwinac przed przedprowadzka,zeby tam juz nie latac

a poki co zapodalam chlopcom bajke i mam nadzieje,ze posiedza troche:)

Odnośnik do komentarza

hej
jak swieta?
u nas źle :(

W niedziele wieczorem i ja i Alicja trafiliysmy na dyzur. JA mialam 40 stopni i nie moglam zbic, a Ala ciagle robila kupki i skora na pupce nie dala rady, az zaczela sie saczyc. a wyglada jakby ja ktos wrzatkiem polal. kazda zmiana peiluchy to okropny placz, az drgawe dostaje z bolu :(((
dostala jakas masc, ale cos z tego skroo biegunka trwa nadal i nigdy pupy nie wyleczymy.
Dzisiaj znowu do lekarza, bo zero zmian. jak spi to jest ok, jak tylko cos wypije czy zje gryza bulki to od razu kupka, i tak co 20-30 min! to tylko takie kleksy male, ale czesto. Pije duzo, wiec odwodniona nie jest, ale nic sie nie zmienia :(

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:)
Ale tu cisza... My wczoraj wrocilismy i powiem wam ze czuje niesmak jak cholera.... pojechalismy w piatek do tesciow bylismy w sobote, niedziele... w poniedzialek chcemy jechac o 12 do domu i wielkie pretensje... Mam takiego nerwa ze masakra:/ W poniedzialek rozmawialam z P. o ktorej wyjezdzamy i mowie mu zeby powiedzial bo znowu beda mieli pretensje do mnie ze ja cos wymyslilam i chce "juz" wracac... No to P. mowi - byla godzina 9... ze o 12 jedziemy bo chcemy do moich rodzicow jeszcze zajechac itp. no i podniosl sie lament... juz jedziecie??? a czemu a po co.... No to sie wtracilam ze nie juz a za 3 godziny... chyba mam prawo odwiedzic rodzicow...(tego nie powiedzialam) nadeszla 12 tesciowa ukratkiem z siostra P. lzy ocieraja, a ja sie czuje jakbym byla winna temu ze mam inne do tego wszystkiego podejcie niz oni... Nosz kurcze ale swieta sa... w inny weekend moge siedziec u nich ale teraz chcialabym tez odwiedzic rodzicow Kuba ma dwie babcie.... nie wiem czy mnie rozumiecie ale bylam taaaaak wkurzona i jestem do teraz... Najgorsze jest to ze P. nie wie o co mi chodzi, on tam siedzialby tydzien najchetniej:/ a mnie bardzo denerwuja te ciagle niewypowiedziane pretensje... wrrrrrr....

Odnośnik do komentarza

Święta, święta i po nich. Szybko minęły. Pożarłam, popiłam, i tyle. My trochę połaziliśmy po rodzinie, a wczoraj wszyscy byliśmy u babci, zadowolona że hej, wcześniej jej nie mówiliśmy że wszyscy przyjdziemy, żeby nie szykowała. Każdy coś przyniósł i było ok.! Patryk też zadowolony bo on towarzyski, A skóra trochę lepsza, ale do ideału to jeszcze jej daleko!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Magda strasznie współczuję, kurcze biedna Ala, skąd to się jej przyplątało? i ty jeszcze przy tym z tą gorączką, kurujcie się!!!
Cafe czym ty się przejmujesz, jak tylko macie czas i chęci to róbcie świątek, piątek i w niedziele.
Gosia dziwna sytuacja, teściowa powinna zrozumieć że w święta chcesz zajrzeć do swoich rodziców, powinna się cieszyć się że i tak długo byliście!!!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...