Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Patryk dziś obudził się suchy jak pieprz, już od soboty trochę mi się nie podobał, wczoraj chyba za długo też posiiedział w wannie?!?
U nas rano - 10 no po prostu brak słów.
Andzia fajnie ze zniżką w H&M zazdroszczę. Z butami zimowymi Patryka też zaraz będzie problem, bo maławe się robią
Magda - Patryk to strasznie lubi sprzątać - i po kim??? na pewno nie po nas!
Cafe kurcze oby to już ostatnie kupska!
Mei gratuluje dofinansowania! I życzę powodzenia!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

cafe82
no ja zima kupilam olkowi czerwone i niebieskie z przeceny
po 30 zl chyba
ale to nie do przedskzola,bo tak jak mowisz szkoda
a poza tym nie radzi sobie jeszcze z guzikami

zdjecia sliczne!

No Misiek tez z guzikami jeszcze srednio. tzn. z zapinaniem. a do p-kola to tylko na gumce.
nie moge patrzec jak u Micha w grupie, chlopcy juz 5-letni, chodza w rajtach. brrrr

Odnośnik do komentarza

Cafe u mnie tez laski tak dra spodnie, Stachu w szkole juz mniej. Miały tyle legginsów i juz we wszystkich dziury. W rajstopach to samo::(:
A jaki rozmiar z h&m nosza wasze dzieciaki? Myśle o bluzkach, bo z krótkim rękawem 110/116 takie na styk, a 122/128 za duże

Magda super fotki. Alcia jaka elegantka, Michu czrujący jak zawsze. I Ty pieknie wyglądasz, masz śliczną sukienke::): I fajnie zobaczyc Aurelcię i Nadie::):

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
no ja zima kupilam olkowi czerwone i niebieskie z przeceny
po 30 zl chyba
ale to nie do przedskzola,bo tak jak mowisz szkoda
a poza tym nie radzi sobie jeszcze z guzikami

zdjecia sliczne!

No Misiek tez z guzikami jeszcze srednio. tzn. z zapinaniem. a do p-kola to tylko na gumce.
nie moge patrzec jak u Micha w grupie, chlopcy juz 5-letni, chodza w rajtach. brrrr

haha
ja sobie tego nie wyobrazam!

Odnośnik do komentarza

Sylrom biedny Patryk::(:
Po kims tą porządnickośc musi miec, bo Misiek to wiadomo po kim:lol:

Magda i ja sobie chłopcow w rajtach nie wyobrażam, u nas takich nie widzialam:)
Laski od jakiegos czasu nosza dżinsy, bo nauczyły się zapinac guziki irozporek. No i zrobily się mega modnisie, 15 minut ran wybierają ciuchy, dodatki, opaseczki, bransoletki. A w kieszeniech samochody i jakies potwory do zabawy:hahaha:

Odnośnik do komentarza

andzia
Sylrom biedny Patryk::(:
Po kims tą porządnickośc musi miec, bo Misiek to wiadomo po kim:lol:

Magda i ja sobie chłopcow w rajtach nie wyobrażam, u nas takich nie widzialam:)
Laski od jakiegos czasu nosza dżinsy, bo nauczyły się zapinac guziki irozporek. No i zrobily się mega modnisie, 15 minut ran wybierają ciuchy, dodatki, opaseczki, bransoletki. A w kieszeniech samochody i jakies potwory do zabawy:hahaha:

:sofunny:

Juz je widza, jak wybieraja :hahaha: wesoło macie. Michałowi wyciagam ciuchy i ubiera co mu dam.
Chociaz lubi sie stroic, najchetniej codziennie by w koszuli chodzil i fryzure robil :lup:

Odnośnik do komentarza

Magda zdjęcia świetne, Ala słodziutka - no i wreszcie Cię widzę!!!! LASKA Z CIEBIE!
Fajny torcik
Cafe nie daje go do przedszkola bo od jutra przedszkole nie działa - jakieś tam sprzątanie czy coś! No i jeszcze chce z tą skórą powalczyć. Po prostu zawezmę się i będę smarować co dwie godziny!!!! Wczoraj go przeguby rączek swędziały to w nocy co jakiś czas smarowałam i dziś ciut lepiej!
Andzia Patryk 110/116 to taki w sam raz

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Cafe wiemy wiemy:haha:
U mnie laski większość wybierają same:Szok: A Stasiu wyrósł z bajkowych postaci, najbardziej lubi gładkie, paski i ew. motywy z jakimiś czachami itp.

Laski wczoraj podpisywały sobie koszyczki do p-kola i Zosi kazalam dopisac na końcu W., bo sa dwie Zosie w ich grupie. I Maryska obudziła się o 1 w nicy z rykiem, że ona nie dopisała tego W. i zając nie będzie wiedział której Marysi jest ten koszyczek. Chyba jej się coś śnilo, ale tak płakała w tej nocy, że musiala wstać i dopisać:)

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda takie sa uroki przedszkoli w małych miasteczkach. Nawet nie wiesz jak mnie to wkurza:Wściekły: Ale to tez wina rodziców, bo jest dyżur, nie wiem czy inni mają takie fajne babcie, które z chęcia zostają z dziećmi czy jak, bo nie zapisują dzieci.

Ale ja tez moge podrzucic Michała do babci. tylko, ze to bez sensu. Lepiej niech chodzi do p-kola, gdzie ma fajnie zorganizowany czas.

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Magda takie sa uroki przedszkoli w małych miasteczkach. Nawet nie wiesz jak mnie to wkurza:Wściekły: Ale to tez wina rodziców, bo jest dyżur, nie wiem czy inni mają takie fajne babcie, które z chęcia zostają z dziećmi czy jak, bo nie zapisują dzieci.

Ale ja tez moge podrzucic Michała do babci. tylko, ze to bez sensu. Lepiej niech chodzi do p-kola, gdzie ma fajnie zorganizowany czas.

magda masz racje!

Odnośnik do komentarza

mam dobre wiesci
oficjalnie juz wiadomo,ze j i c dostali sie do olkowego przedszkola!
ale sie ciesze
700zl w kieszeni,no i nie trzeba gnac przez pol miasta
suuuper

no i od rana nie ma kup
oby juz ich nie bylo!

no i przenioslam olka do pokoju chlopcow
a w malym pokoiku bedzie poki co graciarnia,kartony,worki itd

i wiecie,ze juz sa kafle w duzej lazience:)
wreszcie widac jakies efekty

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Gosia super z dofinansowaniem!!! Trzymam kciuki za sprawne rozkręcenie firmy!!!

A co do prezentów to u nas na Gwizadkę jest większa pula pieniędzy niż na Wielkanoc.
I powiem szczerze, że strasznie mnie wkurza jak rodzice narzekają na prezenty, bo sama jestem w RR i je kupuje. I nigdy się wszystkim nie dogodzi, a nie jest prosto znaleźc 30 równych, żeby jeszcze cenowo było ok. I kiedys jednej mamuśce, która wciąż narzekała, że żelki-a jej dziecko nei lubi, że mamba-a jej dziecko nie lubi, że Barbie-a jej dziecko nie lubi lalek, powiedziałam na zebraniu przy wszystkich, ze proponuję jej kandydature, niech się wykaże i zobaczy jak to jest fajnie i lekko:oczko:

U nas na Wielkanoc jest 25 zl za dziecko, ale wspólnie podjeliśmy decyzje, że obniżamy tą kwotę do 12 zł, kupujemy tylko słodycze, a za resztę wynajeliśmy dzieciakom na dZień dziecka różne bajery typu dmuchane zaMKI, ANIMATOR ZABAW, MALOWANIE BUZIEK ITP.Będą mieć super extra dzień dziecka, pani dyrektor ma jeszcze jakieś pieniądze, które przeznaczymy na lody, soczki, baloniki itp.
I kosztowało nas to wszystko sporo załatwiania, a wem, że i tak nie wszyscy będa zadowoleni:Zakręcony:

Ale Wy zajebiscie madrze to wszystko organizujecie.
u nas jest ok. ja nie narzekam.
ale tak jak u Kuby Gosi to przesada, bo mozna po jajku kupic, ale nie czekoladopodobne!

Andzia ja raczej nie narzekam, ale jak wczoraj zobaczylam ten czekoladopodobny syf to sie zdziwilam...

Odnośnik do komentarza

cafe82
mam dobre wiesci
oficjalnie juz wiadomo,ze j i c dostali sie do olkowego przedszkola!
ale sie ciesze
700zl w kieszeni,no i nie trzeba gnac przez pol miasta
suuuper

no i od rana nie ma kup
oby juz ich nie bylo!

no i przenioslam olka do pokoju chlopcow
a w malym pokoiku bedzie poki co graciarnia,kartony,worki itd

i wiecie,ze juz sa kafle w duzej lazience:)
wreszcie widac jakies efekty

:yuppi::yuppi::yuppi:

super wiesci, zwlaszcza te przedszkolne!!! to panstwowe przedszkole, tak?
A jaki dojazd tam bedzie z Waszego nowego domku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...