Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
goska a ty naprawde moglabys czsciej tutaj zagladac!

No przecie pisalam ze P. mi kompa zabral;)

A tak poza tym witam:)
Za chwile lece do pracy nawet mi sie chce, bo wiem ze tylko jutro i przerwa swiateczna.... Bo jestem jakas taka wypalona ostatnio... jeszcze ta durnowata pogoda... nosa sie nie chce za drzwi wystawiac...
P. dostal dofinansowanie - zaklada firme... Jakby kto strony potrzebowal internetowej - polecam;)
Malemu bardzo podobalo sie w przedszkolu... ja zwiedziona tym co dostali w koszyczkach... zajac i jajo - czekoladopodobne no syf po prostu.... ja nie wiem jak oni te paczki robia... na mikolaja pelen wór, a na wielkanoc taka bida....
Dobra lece malego ubierac... milego dnia....

Odnośnik do komentarza

Cafe ja tez bym dala jakis lek osłonowy.
niesamowite, ze chlopcy wszystko tak rowno. nawet 2 wielkie kupska tak samo :hahaha:
zdrowka dla nich!

Gosia suuuper ze dofinansowaniem dla P. :yuppi:
Oby sie fajnie rozkrecilo!
wyroby czekoladopodbne???? fuuuuj! przegiecie! mozna za grosze kupic slodycze na wielkanoc o wiele sensowniejsze.
Michu w domu, wiec nawet nic nie dostanie.

Mei co Ty bidoku taka przemeczona. juz od tak dawna nie mozesz dojsc do siebie, co?
Wspolczuje sytuacji w pracy :((( co im odwala???

sylrom hehe, Patryk tez taki porzadnicki jak moj Misiek? super!
Fajnie z wypadem na gorki. mnie to dlugie zimno tak juz dobija, ze nigdzie nie wychodze. odbierma dzieciaki i do domu. jestem ciagle przemarznieta.

Odnośnik do komentarza

hej
od 4 na nogach i juz jestem mega zmeczona. bleee
kuzwa, jechalam rano do pracy i bylo -4. kiedy to sie skonczy? juz mam dosyc.
W ogole nie czuje, ze zaraz Swieta. moj tata wraca w czwartek i w piatek bierze Micha na noc, beda malowac jajka i w sobote pojda razem swiecic. to juz ich taka tradycja. od samego poczatku zawsze chodza sami :)
mam nadzieje, ze w przyszlym roku to i Alkę im wcisne :hahaha:

Michu ma mega kaszel, dzisiaj idziemy do lekarza, przy okazji podpytam o inne rzeczy. goracZki juz nie ma, ale katar sie odblokowal i pewnie stad te napady kaszlu :( a przy okazji jeczy i medzi.

Odnośnik do komentarza

hej

goskawiem,ze P zabral kompa,ale tak tak ogolnie malo tutaj ciebie!

ja tez sie obawiam,ze zajaczek u olasa w przedszkolu bedzie mega bidny dlatego zasponsorowalismy po jaju niespodzianie,dla dziewczynek rozowe,dla chlopakow normalne

meizdrowka

magdau mnie dzisiaj -12 jak jechalam po 6
masaaaakra!
zdrowka dla micha
fajnie,ze z dziadkiem spedzi troche czasu

Odnośnik do komentarza

Hej,
zaraz po pracy jedziemy do Poznania na zakupy, K. siostra pracuje od niedawna w h&m i ma jakies zniżki.

Cafe ja bym Nifurokazydu nie dawała, ale ja to ja :Oczko: Na bank mają jakiegoś wirusa, a niestety gufno lubi się długo ciągnąć-ale to zabrzmiało:Histeria:
Jest taki fajny syrop Carbosal, to jest węgile dla dzieci o smaku coli. I tak jak Mei radzi jakiś Dicoflor albo cuś.
Trzymajta się:Całus:
U nas przedszkole jest czynne do środy, w czw. i pt. są dyżury, ale warunkiem jest minimum 10 dzieci. A na liście łącznie z zołzami na razie 4. I dupa blada, nie mam pojęcia co zrobię z laskami, a t. na bank przed świętami z nimi nie zostanie:Histeria:

Odnośnik do komentarza

andzia
Hej,
zaraz po pracy jedziemy do Poznania na zakupy, K. siostra pracuje od niedawna w h&m i ma jakies zniżki.

Cafe ja bym Nifurokazydu nie dawała, ale ja to ja :Oczko: Na bank mają jakiegoś wirusa, a niestety gufno lubi się długo ciągnąć-ale to zabrzmiało:Histeria:
Jest taki fajny syrop Carbosal, to jest węgile dla dzieci o smaku coli. I tak jak Mei radzi jakiś Dicoflor albo cuś.
Trzymajta się:Całus:
U nas przedszkole jest czynne do środy, w czw. i pt. są dyżury, ale warunkiem jest minimum 10 dzieci. A na liście łącznie z zołzami na razie 4. I dupa blada, nie mam pojęcia co zrobię z laskami, a t. na bank przed świętami z nimi nie zostanie:Histeria:

czemu?
kurde juz nie wiem
a ten carbosal na recepte?

Odnośnik do komentarza

http://cdn.system.ipapercms.dk/iPaper/Files/63462a02-b96b-41a0-a78f-1b656a3d3958.jpg?Policy=eyJTdGF0ZW1lbnQiOlt7IlJlc291cmNlIjoiaHR0cDovL2Nkbi5zeXN0ZW0uaXBhcGVyY21zLmRrL2lQYXBlci9GaWxlcy8qIiwiQ29uZGl0aW9uIjp7IkRhdGVMZXNzVGhhbiI6eyJBV1M6RXBvY2hUaW1lIjoxMzk1ODI0NzIxfX19XX0_&Signature=j0ZYd~qB5u8QXm~6ldP8fduAjWJhpsSBhxwiEysKbmI7CrUsrnICs~gxSdelWwbbagJAvn8HNeS8YOvwcfDcjrHJEHp6wmJ19nL9hWoUfKKXUjH~TuAy9fIF8dmjgcEHCr6KYCqc-CTdOw-pJQTPrBZUEsRJx4fBNt40i3dXwQA_&Key-Pair-Id=APKAIPGQN6BDBMBZ2LCA

tutaj kupon
ja wczoraj pokupilam chlopckom spodnie i zaoszczedzialam stowe

Odnośnik do komentarza

Gosia super z dofinansowaniem!!! Trzymam kciuki za sprawne rozkręcenie firmy!!!

A co do prezentów to u nas na Gwizadkę jest większa pula pieniędzy niż na Wielkanoc.
I powiem szczerze, że strasznie mnie wkurza jak rodzice narzekają na prezenty, bo sama jestem w RR i je kupuje. I nigdy się wszystkim nie dogodzi, a nie jest prosto znaleźc 30 równych, żeby jeszcze cenowo było ok. I kiedys jednej mamuśce, która wciąż narzekała, że żelki-a jej dziecko nei lubi, że mamba-a jej dziecko nie lubi, że Barbie-a jej dziecko nie lubi lalek, powiedziałam na zebraniu przy wszystkich, ze proponuję jej kandydature, niech się wykaże i zobaczy jak to jest fajnie i lekko:oczko:

U nas na Wielkanoc jest 25 zl za dziecko, ale wspólnie podjeliśmy decyzje, że obniżamy tą kwotę do 12 zł, kupujemy tylko słodycze, a za resztę wynajeliśmy dzieciakom na dZień dziecka różne bajery typu dmuchane zaMKI, ANIMATOR ZABAW, MALOWANIE BUZIEK ITP.Będą mieć super extra dzień dziecka, pani dyrektor ma jeszcze jakieś pieniądze, które przeznaczymy na lody, soczki, baloniki itp.
I kosztowało nas to wszystko sporo załatwiania, a wem, że i tak nie wszyscy będa zadowoleni:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

andzia
Gosia super z dofinansowaniem!!! Trzymam kciuki za sprawne rozkręcenie firmy!!!

A co do prezentów to u nas na Gwizadkę jest większa pula pieniędzy niż na Wielkanoc.
I powiem szczerze, że strasznie mnie wkurza jak rodzice narzekają na prezenty, bo sama jestem w RR i je kupuje. I nigdy się wszystkim nie dogodzi, a nie jest prosto znaleźc 30 równych, żeby jeszcze cenowo było ok. I kiedys jednej mamuśce, która wciąż narzekała, że żelki-a jej dziecko nei lubi, że mamba-a jej dziecko nie lubi, że Barbie-a jej dziecko nie lubi lalek, powiedziałam na zebraniu przy wszystkich, ze proponuję jej kandydature, niech się wykaże i zobaczy jak to jest fajnie i lekko:oczko:

U nas na Wielkanoc jest 25 zl za dziecko, ale wspólnie podjeliśmy decyzje, że obniżamy tą kwotę do 12 zł, kupujemy tylko słodycze, a za resztę wynajeliśmy dzieciakom na dZień dziecka różne bajery typu dmuchane zaMKI, ANIMATOR ZABAW, MALOWANIE BUZIEK ITP.Będą mieć super extra dzień dziecka, pani dyrektor ma jeszcze jakieś pieniądze, które przeznaczymy na lody, soczki, baloniki itp.
I kosztowało nas to wszystko sporo załatwiania, a wem, że i tak nie wszyscy będa zadowoleni:Zakręcony:

super pomysl
i 25 zl mega duzo!
ja w przyszlym roku zglaszam sie na ochotnika do rady,bo mnie to wszsytko wkurza

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe nie na recepte. U mnie za Chiny nie chcieli pić Smecty,a to jest dobre w smaku i dość szybko działa. Dobrze, że jeszcze przy tym nie rzygają, dawaj im jakieś słone przekąski typu paluszki, krakersy, no i raczej dietkę im zapodaj:)Ale to na pewno wiesz:)

no dokladnie tak robie
kuzwa

za chwile pojdziemy do apteki

Odnośnik do komentarza

andzia
Hej,
zaraz po pracy jedziemy do Poznania na zakupy, K. siostra pracuje od niedawna w h&m i ma jakies zniżki.

Cafe ja bym Nifurokazydu nie dawała, ale ja to ja :Oczko: Na bank mają jakiegoś wirusa, a niestety gufno lubi się długo ciągnąć-ale to zabrzmiało:Histeria:
Jest taki fajny syrop Carbosal, to jest węgile dla dzieci o smaku coli. I tak jak Mei radzi jakiś Dicoflor albo cuś.
Trzymajta się:Całus:
U nas przedszkole jest czynne do środy, w czw. i pt. są dyżury, ale warunkiem jest minimum 10 dzieci. A na liście łącznie z zołzami na razie 4. I dupa blada, nie mam pojęcia co zrobię z laskami, a t. na bank przed świętami z nimi nie zostanie:Histeria:

Ale u Was kicha z tym przedszkolem. U Michaa normalnie otwarte do konca tygodnia. bez zadnych dyzurow. ewentualnei jesli bedam niejsze grupy to polacza.

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Hej,
zaraz po pracy jedziemy do Poznania na zakupy, K. siostra pracuje od niedawna w h&m i ma jakies zniżki.

Cafe ja bym Nifurokazydu nie dawała, ale ja to ja :Oczko: Na bank mają jakiegoś wirusa, a niestety gufno lubi się długo ciągnąć-ale to zabrzmiało:Histeria:
Jest taki fajny syrop Carbosal, to jest węgile dla dzieci o smaku coli. I tak jak Mei radzi jakiś Dicoflor albo cuś.
Trzymajta się:Całus:
U nas przedszkole jest czynne do środy, w czw. i pt. są dyżury, ale warunkiem jest minimum 10 dzieci. A na liście łącznie z zołzami na razie 4. I dupa blada, nie mam pojęcia co zrobię z laskami, a t. na bank przed świętami z nimi nie zostanie:Histeria:

czemu?
kurde juz nie wiem
a ten carbosal na recepte?

O, faktycznie ten Carbosal jest super. Mi kiedys Andzia poradzila dla Micha i fajnie zadzialal. On jest bez recepty, ale mozeb yc ciezko go dtsac.

Odnośnik do komentarza

cafe82
http://cdn.system.ipapercms.dk/iPaper/Files/63462a02-b96b-41a0-a78f-1b656a3d3958.jpg?Policy=eyJTdGF0ZW1lbnQiOlt7IlJlc291cmNlIjoiaHR0cDovL2Nkbi5zeXN0ZW0uaXBhcGVyY21zLmRrL2lQYXBlci9GaWxlcy8qIiwiQ29uZGl0aW9uIjp7IkRhdGVMZXNzVGhhbiI6eyJBV1M6RXBvY2hUaW1lIjoxMzk1ODI0NzIxfX19XX0_&Signature=j0ZYd~qB5u8QXm~6ldP8fduAjWJhpsSBhxwiEysKbmI7CrUsrnICs~gxSdelWwbbagJAvn8HNeS8YOvwcfDcjrHJEHp6wmJ19nL9hWoUfKKXUjH~TuAy9fIF8dmjgcEHCr6KYCqc-CTdOw-pJQTPrBZUEsRJx4fBNt40i3dXwQA_&Key-Pair-Id=APKAIPGQN6BDBMBZ2LCA

tutaj kupon
ja wczoraj pokupilam chlopckom spodnie i zaoszczedzialam stowe

My tez w czwartek z kuponem jedziemy do H&M :)
ale jak zobaczylam ceny to i tak nie poszalejemy. krotkie spodenki dla Michała np. 69,9. lekkie przegiecie. kupimy na pewno bluze, spodnie z tych na gumkach cienkich i dla Alicji rajty i moze legginsy.

Odnośnik do komentarza

andzia
Gosia super z dofinansowaniem!!! Trzymam kciuki za sprawne rozkręcenie firmy!!!

A co do prezentów to u nas na Gwizadkę jest większa pula pieniędzy niż na Wielkanoc.
I powiem szczerze, że strasznie mnie wkurza jak rodzice narzekają na prezenty, bo sama jestem w RR i je kupuje. I nigdy się wszystkim nie dogodzi, a nie jest prosto znaleźc 30 równych, żeby jeszcze cenowo było ok. I kiedys jednej mamuśce, która wciąż narzekała, że żelki-a jej dziecko nei lubi, że mamba-a jej dziecko nie lubi, że Barbie-a jej dziecko nie lubi lalek, powiedziałam na zebraniu przy wszystkich, ze proponuję jej kandydature, niech się wykaże i zobaczy jak to jest fajnie i lekko:oczko:

U nas na Wielkanoc jest 25 zl za dziecko, ale wspólnie podjeliśmy decyzje, że obniżamy tą kwotę do 12 zł, kupujemy tylko słodycze, a za resztę wynajeliśmy dzieciakom na dZień dziecka różne bajery typu dmuchane zaMKI, ANIMATOR ZABAW, MALOWANIE BUZIEK ITP.Będą mieć super extra dzień dziecka, pani dyrektor ma jeszcze jakieś pieniądze, które przeznaczymy na lody, soczki, baloniki itp.
I kosztowało nas to wszystko sporo załatwiania, a wem, że i tak nie wszyscy będa zadowoleni:Zakręcony:

Ale Wy zajebiscie madrze to wszystko organizujecie.
u nas jest ok. ja nie narzekam.
ale tak jak u Kuby Gosi to przesada, bo mozna po jajku kupic, ale nie czekoladopodobne!

Odnośnik do komentarza

magda ja wlasnie kupila ne cienkie na gumce
no i dresy
normalna cena 29.90 i 39.90
no i j i c takie bezowe fajne
ale juz na wiosne/lato mysle,ze wystarczy
jeszce zima kilka par im kupowalam
chociaz olas tak niszczy,wyciera na kolanach,szook
a jak zacznie sie plac zabaw no i jak sie przeprowadzimy to spodni bedzie potrzeba po 10 par na glowe:)

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda ja wlasnie kupila ne cienkie na gumce
no i dresy
normalna cena 29.90 i 39.90
no i j i c takie bezowe fajne
ale juz na wiosne/lato mysle,ze wystarczy
jeszce zima kilka par im kupowalam
chociaz olas tak niszczy,wyciera na kolanach,szook
a jak zacznie sie plac zabaw no i jak sie przeprowadzimy to spodni bedzie potrzeba po 10 par na glowe:)

nooo, my kupujemy te same. ostatnio z tych cienkich granatowe mu kupilismy. teraz tez kilka par dostanie i wystarczy.
fajne chinosy sa, ale po 70 zl. a po to, zeby poniszczyc to bez sensu tyle kasy.
No, a u Was to faktycznie potrzeba duuuuuzo :) Michał tak nie niszczy, a Ali musze jakies legginsy pokupowac. ciagle nie ogarniam ubierania jej :lup:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...