Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hej
na szybciutko zagladam. Dzisiaj urodzin dzien III :lup:
Juz jestesmy troszke zmeczeni. chociaz poki co wszystko super.
Wczoraj byla kolezanka z mezem i synkiem 10 dni mlodszym od Alci z watku Alkowego :) Przyjechali z Berlina specjalnie, zeby wysciskac Aluśkę :)

No, aj a od 2 dni zyje na slodkim :lup:

Cafe oj, jakies paskudne wirusisko dopadło chlopcow :( Ale porzadnie pospia i pewnie juz dzisiaj bedzie ok!
Tylko kuzwa nie ten czas, co?
Ale zyczenia mezusia spelniasz, hmmmm ale bym zjadla pyszna wolowinke. ale to trzeba umiec zrobic, co?

Do nas mamcia moja przyjezdza wczesniej, wiec i na obiadek sie zalapie, a reszta gosci na 16.
Niestety u nas Misiek chory. Kaszle, katar, goraczka. tez troche wodniste kupy i obszczypany tylek.
Ale energii ani troche mniej :)

Odnośnik do komentarza

magdasuper,ze urodziny udane
ale faaajnie,ze kolezanka przyjechala
nie moge doczekac sie naszego spotkania!

zdrowka dla micha

no a chlopcow chorobsko faktycznie srednio nam pasuje
no ale najwazniejsze,ze oni czuja sie dobrze
jakos to ogarniemy

pospali ponad 2 godziny
ja zrobilam porzadki w ciuchach,popakuje w wory,opisze i pojada juz na nowe niedlugo

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:) Miałam ostatnio kilka dni bez komputera. P. Był w Poznaniu w pracy i zabrał mi kompa. Mały był chory i cały tydzień spędził w domu na szczęście jutro już idzie do przedszkola, a jutro maja zająca. Ja wzięłam na małego opiekę i byłam z nim w domu. Przynajmniej cały dom wysprzatalam przed świętami.
cafe wszystkiego co najlepsze!! Ale u was się dzieje. Super ze niedługo już będziecie w swoim domu.
Magda buziaki dla Alicji naszej!!!! Ale ten rok szybko zlecial!

Odnośnik do komentarza

hej
swietowanie urodzin Ali zakonczone!
Meczaco, ale super.
wczorajszy dzien tez sympatycznie zlecial, chociaz weny juz bylo mało. Moja mama podjechala wczesniej, wiec bawila sie z dziecmi, a my oagranialismy i przygotowywalismy.
Byli jeszcze tescie i siostra P. z synem.
Alka szczesliwa, dusza towarzystwa. wczoraj mialam ja raz na rekach, bo ona ciagle w ruchu, na nic nie ma czasu. wszystkich zabawiala, rozbawiala. caly repertuar swoich mozliwosci pokazala.
No i ciagle chciala do tesciowej. Moja mama zazdrosna :hahaha:
Ale ja sie ciesze, ze tak lubi t. jestem spokojna, ze tam jej dobrze. Michu jednak tak fajnei sie tam nie czul, nie ciagnal tak do t.

W ogole Alka jest teraz w takim fajnym momencie, ze z P. chcielibysmy czas zatrzymac :) no nie mozemy sie nia nacieszyc.

Michu tez super, tak sie mocno kochaja z Alką, ze tylko na nich patrzec.
niestety jest chory, kaszle, kata i goraczka :( dzisiaj poszedl a Alcia do tesciowej, ale na jutro umowilam go do lekarza i P. wezmie L4.

Odnośnik do komentarza

Hej,
u nas tez weekend szybko minął.
W sobotę Stasiu był na turnieju piłki nżnej, a wieczorem na basenie. I ja się przemogłam i pojechałam z nim. MOżecie się śmiac, ale miałam straszny problem, zeby wyjść w stroju. No ale wyszlam. A na basenie zawody, trybuny pełne, masakra. Ale popływałam, rano mniej na wadze, wiec za tydzień jade znowu.
A wczoraj byliśmy u kolezanki na kawie urodzinowej::):

Odnośnik do komentarza

Magda super, że urodziny udane::):Co Alka dostała ciekawego?
W ogóle się nie dziwie, że chcielibyście czas zatrzymac. Ja ostatnio oglądalam zdjęcia i filmiki malutkiego Stasia i małych zołzów i normalnie sie poryczałam ze wzruszenia...a jak byli tacy malutcy to nie moglam się doczekac, aż urosna:lup:
No i super, ze Alka ma fajny kontakt z t., domyslam się jaka to ulga. A jak ona reaguje na Alicje?
Zdrówka dla Miśka!!!

Cafe
i dla chłopaków zdrówka!!!
Niestety, choróbska zawsze przychodza w najmniej odpowiednim momencie.
Pewnie jakis wirus, skoro ich razem przeczysciło.

Gosia fajnie, że odpoczęłaś, ale wkurzasz mnie, wiesz. Tydzień w chacie i ani razu nie zajrzałaś::(:

Odnośnik do komentarza

Andzia babo, tyle zrzucilas i jeszcze wstydzisz sie isc na basen? ja juz sie nawet nie waze, bo tylko doła lapie. To co udało mi sie zrzucic to nadrobilam z nawiazka. eee, szkoda gadac. w nic sie nei mieszcze i czuje sie fatalnie :(

A t. fajnei z Alicja, ciagle ja tuliła, bawila sie z nia i w ogole naprawde super.
No naprawde chcielibysmy czas zatrzymac, Alka jest tak radosna i niesamowita, ze to sama przyjemnosc z nia byc. Chcoiaz czasem jestesmy wykonczeni, bo to czorcik i zywe sreberko :)
P. w nia taki zapatrzony i wczoraj mowi: zobacz teraz nas to wzrusza, a za rok bedziemy sie na nia drzec jak bedzie robic to samo :hahaha:

Gosia, pisala, ze P. zabral jej kompa i nie miala :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
Andzia babo, tyle zrzucilas i jeszcze wstydzisz sie isc na basen? ja juz sie nawet nie waze, bo tylko doła lapie. To co udało mi sie zrzucic to nadrobilam z nawiazka. eee, szkoda gadac. w nic sie nei mieszcze i czuje sie fatalnie :(

A t. fajnei z Alicja, ciagle ja tuliła, bawila sie z nia i w ogole naprawde super.
No naprawde chcielibysmy czas zatrzymac, Alka jest tak radosna i niesamowita, ze to sama przyjemnosc z nia byc. Chcoiaz czasem jestesmy wykonczeni, bo to czorcik i zywe sreberko :)
P. w nia taki zapatrzony i wczoraj mowi: zobacz teraz nas to wzrusza, a za rok bedziemy sie na nia drzec jak bedzie robic to samo :hahaha:

Gosia, pisala, ze P. zabral jej kompa i nie miala :)
Ajm sorry, nie zajarzylam:Nieśmiały:

Pokaz koniecznie jakies fotki z urodzin!!!
I P. ma racje, laski też były takie czorty, ale nawet jak robiły cos nie tak, to bylo ta takie przekorne, nieświadome. A teraz to juz takie duże dziewczyny i wszystko co robią to niestety z premedytacja, odpyskują, glupio odpowiedzą...ech...

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
Andzia babo, tyle zrzucilas i jeszcze wstydzisz sie isc na basen? ja juz sie nawet nie waze, bo tylko doła lapie. To co udało mi sie zrzucic to nadrobilam z nawiazka. eee, szkoda gadac. w nic sie nei mieszcze i czuje sie fatalnie :(

A t. fajnei z Alicja, ciagle ja tuliła, bawila sie z nia i w ogole naprawde super.
No naprawde chcielibysmy czas zatrzymac, Alka jest tak radosna i niesamowita, ze to sama przyjemnosc z nia byc. Chcoiaz czasem jestesmy wykonczeni, bo to czorcik i zywe sreberko :)
P. w nia taki zapatrzony i wczoraj mowi: zobacz teraz nas to wzrusza, a za rok bedziemy sie na nia drzec jak bedzie robic to samo :hahaha:

Gosia, pisala, ze P. zabral jej kompa i nie miala :)
Ajm sorry, nie zajarzylam:Nieśmiały:

Pokaz koniecznie jakies fotki z urodzin!!!
I P. ma racje, laski też były takie czorty, ale nawet jak robiły cos nie tak, to bylo ta takie przekorne, nieświadome. A teraz to juz takie duże dziewczyny i wszystko co robią to niestety z premedytacja, odpyskują, glupio odpowiedzą...ech...

Fotki Wam pokaze wieczorkiem, bo tu mam tylko kilka :)

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda miałam pytać, Ci znajomi to tutaj z parentingu?
Naprawdę super, że Was odwiedzili::):
A prezenty rewelacja!!! Tylko pewnie problem gdzie wstawić namiot, co?

No i ja bylam w szoku. Z parentingu, z watku Alicji.
nigdy wczesniej sie nei widzielismy, wiec zaje...cie, ze wpadli do nas. Ta kolzeanka ma meza Niemca, wiec troche kicha z bariera jezykowa, ale sa zajebisci i na pewno bedziemy sie czesciej odwiedzac :)

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda zarąbisty namiot ;-) Na pewnie fajnie będzie zbierac te kulki po mieszkaniu:lol:
Super ze znajomymi, do Berlina macie rzut beretem::):::):::):

Pamiętam, że kiedyś podczytywałam wasz watek, ale wydawało mi się, że potem jakoś umarł...

hehe, Michu nie lubi jak sa za bardzo te kulki porozrzucane, wiec ze zbieraniem nie mamy problemu :)

A watek przeniosl sie na prywatny i jest baaaaardzo aktywny.
W sosobte jedna z dziewczyn robila ur i 2 ja odwiedzily :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Magda zarąbisty namiot ;-) Na pewnie fajnie będzie zbierac te kulki po mieszkaniu:lol:
Super ze znajomymi, do Berlina macie rzut beretem::):::):::):

Pamiętam, że kiedyś podczytywałam wasz watek, ale wydawało mi się, że potem jakoś umarł...

hehe, Michu nie lubi jak sa za bardzo te kulki porozrzucane, wiec ze zbieraniem nie mamy problemu :)

No tak....:Szok::lol:

magda_79
A watek przeniosl sie na prywatny i jest baaaaardzo aktywny.
W sosobte jedna z dziewczyn robila ur i 2 ja odwiedzily :)

Chyba, że tak::): Fajnie::):

Odnośnik do komentarza

hej

chlopcy juz lepiej
dzisiaj jedna kupa,luzniejsza jeszcze ale wiadomo,ze od razu nie przjedzie
ja od 4,30 na nogach
do sklepu,pozniej olasa do przedszola,do kobylina,po towar i tyle co wrocilam
K pojechal,bedzie wieczorem

okna nam mieli wymieniac w piatek,ale cos nie dotarlo i robia dzisiaj
i jutro beda obrabiac
za to od jutra tez panowie biora sie za lazienke
mysle,ze po swietach zabierzemy sie za malowanie,sprzatanie i przewozenie gratow:)

Odnośnik do komentarza

hej
U nas weekend w miarę,wczoraj Patryk miał jeszcze gości - brat M (miał grypę i dopiero wczoraj przyszedł). Patryk zadowolony bo wzbogacił się o kolejny zestaw Lego - tym razem cysterna. A w sobotę skorzystaliśmy ze śniegu i pojechaliśmy na takie wysokie górki, pozjeżdżać na sankach, no super zabawa Patryk sam nie chciał zjeżdżać, bał się,więc musiałam z nim :36_11_1:.
A dziś od rana w rozjazdach, dopiero teraz troszkę przysiadłam.

Cafe,fajnie że już z chłopakami lepiej!
Magda super namiot i fajnie z tymi znajomymi. Świetnie że Ala tak się ubawiła, szkoda tylko Michała - zdrówka dla niego. Coś wiem o zbieraniu piłek - jak idziemy do figloraju to Patryk tylko patrzy czy czasem jakaś piłka nie wypadła - i zaraz musi się znaleźć z powrotem.:Zakręcony:

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

chlopcy po poludniu zrobili po 2 mega wielkie kupska
wodniste jeszcze,takie kisielowate ale takie,ze kapanko musialo byc,bo osrali sie po szyje:Szok:
nie wiem smecte mam zapodac?
andzia co mowisz?
moge nifuroksazyd i smecte dawac?

no i jutro musze zostac z nimi w domu
K musi do pracy a na 13 jest pogrzeb wuja
nie dam rady pojechac
ja pierdziele

Odnośnik do komentarza

Cześć!

Ja pierdzielę... Co się dzieje, no mówię Wam. Jestem przemęczona fizycznie i psychicznie.. Nawet omdlałam kilka dni temu, co wcześniej nigdy w życiu mi się nie zdarzyło! Na szczęście wyniki mam dobre. Żelazo troszkę niskie. Jaja jakieś...
Filip ciągle jakby podziębiony. Straszna przylepka się zrobił. Nic sam się nie chce bawić. Też ma manię na lego, ale bez przerwy woła mnie do zabawy.
W pracy nadal jakieś jazdy. Ostatnio byłam na dywaniku, bo w rozpuszczonych włosach chodzę:sofunny: Przez dwa lata to było ok, ale nagle jest to problem:Oczko:
Przepraszam, że nawet Wam dzisiaj nie odpiszę. Wiem, że jesteście na mnie złe i rozumiem. Chciałam Wam dać znać tylko, że nie zniknęłam bo mi się pisać nie chce czy coś:Całus:
Idę spać bo w bani mi się kręci a jutro muszę iść do pracy... Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce::(:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...