Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

tak jeszcze patrze na to nasza ale
i serio jest swieeeetna!
i coraz piekszniejsza!

a ja spakowalam kolejne kartony,na szczescie mamy tam duuuuuza piwnice
dzisiaj juz odmalowali ja,jeszcze regaly dokoncza i bedzie mozna troche poprzewozic

mowilam wam,ze robie tez sobie pralnio/suszarnie?
wlasnie w piwnicy
wreszcie caly ten syf nie bedzie widoczny:)

Odnośnik do komentarza

Magda Alutka niesamowita!!!! Fajnie że z mieszkaniem się udało.
Cafe dom daje możliwości - spiżarnia, suszarnia itp. Tak jak piszesz wreszcie jest gdzie to wszystko trzymać a nie jak w blokach upychać gdzie się da!!! Super normalnie zazdroszczę!
Andzia z imprezą super, 30-stka kurcze,fajnie, masz pomysł na przebranie?

A ja trochę się obrobiłam,ale teraz już mi się nie chce, oczywiście jutro będę biegać i robić na ostatnią chwilę - jakoś nigdy nie mogę się obrobić?
Andzia pomóż z sałatką - coś szybkiego.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
Andzia zapomnialam wczesniej spy,ytac. chcemy teraz Michowi kupic ten rower w Decathlonie i czy on ma hamulec nozny??? jak nie ma to nie bedziemy nawet jechac.

Nie ma. A czemu Ci tak na tym zależy?

znasz Michała, nawet w polowie nie jest tak sprawny jak dziewczyny. wole mu kupic rower z hamulcem noznym. Zreszta dziwie sie, ze juz teraz nie we wszystkich rowerach dla dzieci sa. kiedys bylo to normalne.

Odnośnik do komentarza

Czesc baby:)
Ja w koncu czuje sie lepiej!!! Dzisiaj zaliczylam wizyte u dentysty... druga juz ale pewnie jakies dwadziescia jeszcze przede mna;) moje zaniedbanie + cukrzyca daje na prawde im mocno w kosc... Powiedzialam P. ze nie bedzie drugiego dziecka dopóki nie zrobie sobie z tym porządku... Po dentyscie polecialam z malym do lekarza z tym bolem brzucha... Dostalismy skierowanie na badanie krwii, moczu i kalu na razie z wynikami mamy przyjsc i ewentualnie pojdziemy na usg... Jeszcze jak bylismy u lekarza Kuba byl zdrowy, a teraz smara i kaszle:/ Po lekarzu polecialam na zajecia i tak mi piatek zlecial...
Wiecie jaka ja mialam schize... wchodze do biedronki a tam jakies jaja i zajace i tak sobie mysle co to robi jeszcze na polce jak juz po wielkanocy;) chyba mi sie przez ten nasz kiermasz poprzestawialo.... w ogole nie czuje swiat... bardziej na Boze Narodzenie pogoda wskazuje....

Odnośnik do komentarza

hej
i nam zlecial weekend szybciutko. P. odwolali mecz, wiec 2 dni razem. Alka zasmarkana, ale juz dzisiaj idzie do babci.
Zaczela chodzic przy meblach, a wczoraj juz stala sama. szybciej niz Michu, za to mowi tylko mama :)

Cafe ale tempo macie! wszystko juz wybraliscie? jakie kolory? jeju, pokaz nam cos :)

Sylrom jak imprezy? Jak prezenty? Patryk zadowolony? jak tort?

Gosia nic nie mow o dentyscie :((( i mnie czeka wielomiesieczna walka. zdrowka dla Kubuli!

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki. Uff po wszystkim, Patryk zachwycony, szczęśliwy, no na prawdę,dawno go takiego rozanielonego nie widziałam. Imprezy się udały.Tort i kurczak też (szczęście początkującego)- wrzuce zdjęcia później. Prezenty - znowu pokój zapchany - ale prezenty trafione w dziesiątkę. Dzisiaj jeszcze mamy gości - ale to już niedobitki.

Magda super z Alcią, zanim się obejrzysz będzie biegać. Zdrówka dla niej.
Cafe fajnie że udało się podgonić z robotą, nie dziwię się że padasz!
Gosia i ja muszę się przywitać z dentystą, odwlekam i odwlekam.... . Zdrówka dla Kuby. Napisz jak tam wyniki?!?!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Hej,
weekend minął nie wiadomo kiedy...
z piątku na sobotę spał u nas Stasia kolega, więc było wesoło:D
Laski sa nienormalne, ale to nic nowego. w piątek się poryczałam z bezsilności, mam wrażenie, że jak były małe to nie mialam z nimi takiej jazdy...no ostatnio jest kosmos. Jedynym sposobem jest chyba ich rozdzielanie. I jak tak dalej pójdzie to dam je do szkoły do dwóch różnych klas. Serio...::(:
W sobotę rano Aga zadzwoniła, że mam "grzeczniejszą" uszykowac i zabierze ją na cały dzień, wygrała MAryśka i pojechała do Jagody...Zośce było przykro, popłakała się, ale powiedziałam krótko:ciocia widzi jak się zachowujecie razem i nie zabierze Was obu...jak tak dalej pójdzie to nikt ich nigdzie nie zaprosi i nikt do nas nie przyjdzie...::(:
To się wyzaliłam...

A dzisiaj rano K. poślizgnąl się na lodzie i upadł na taką metalową raszkę-wycieraczkę. Rozpieprzył sobie całe kolano, normalnie kość było widac...ma 7 szwów i 2 tygodnie zwolnienia...

Odnośnik do komentarza

Cafe suuuuper. Jak zwykle błyskawicznie działacie.
Nie mogę się doczekac fotek domu.
A co z siostrą?

Magda moim zdaniem lepiej się jeździ rowerem z hamulcem ręcznym. I nie chodzi tu o sprawność, hamulce nożne przy małych rowerach bywają zdradliwe.
Super z chodzącą Alką::):

Sylrom dopiero dzisiaj doczytałam o sałatce:)
Fajnie, że imprezka udana, czekamy na fotki.

Gosia
a myślicie o tym drugim bejbi?:lol:
Zdrówka dla Was!!!
Ja tez nie czuję świąt, mieliśmy gdzies wyjechać, ale w końcu jedziemy w maju, więc teraz odpuściliśmy...jakoś nie chce mi się nawet nic robić...1-go kwietnia jest otwarcie sezonu w parku linowym, więc jak będzie pogoda to może pojedziemy

Odnośnik do komentarza

a co do domu to nie mam zdjec
ma kilka jeszcze przed remontem

zdecydowalism sie na biala lazienke
drewniania podloga
umywalka taka nablatowa
szklana kabina bez brodzika,wanna jest taka narozna wiec zostawimy ja

podloga w korytarzu,korytarzyku i kuchni taka szara
szarawe panele
biale drzwi
biale sciany

na dole wc tez drewno z bialym

kuchnie mamy
wiec tylko cos ciekawego chcemy zamiast plytek nad blat,jakies szklo moze znajde

na gorze pokoje jeszcze nie obmyslane do konca
ale to zostawiam jak juz bedziemy tam mieszkac
na pewno podlogi robimy i drzwi

no i tyle:)
ogolnie zalezy nam zeby bylo prosto

Odnośnik do komentarza

Cafe na pewno będzie pięknie:Podziw: Az się rozmarzyłam...
Mnie się strasznie podobają białe meble do kuchni z dodatkami drewna...białe drzwi...no bajka...
A nie boisz się drewnianej podłogi w łazience?

Co do lasek to ja na pewno nie mogę być żadnym wzorem do naśladowania czy udzielania rad. Totalna porażka ostatnio...nie ogarniam:Padnięty:Może jak przyjdzie wiosna to będzie trochę lepiej, ale póki co wymiękam...w ogóle mnie nie sluchają, leją się i kłóca o wszystko, ja mowie, zwracam uwagę a one mi na to język pokazują, głupia jestes itp:Płacz:

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe na pewno będzie pięknie:Podziw: Az się rozmarzyłam...
Mnie się strasznie podobają białe meble do kuchni z dodatkami drewna...białe drzwi...no bajka...
A nie boisz się drewnianej podłogi w łazience?

Co do lasek to ja na pewno nie mogę być żadnym wzorem do naśladowania czy udzielania rad. Totalna porażka ostatnio...nie ogarniam:Padnięty:Może jak przyjdzie wiosna to będzie trochę lepiej, ale póki co wymiękam...w ogóle mnie nie sluchają, leją się i kłóca o wszystko, ja mowie, zwracam uwagę a one mi na to język pokazują, głupia jestes itp:Płacz:

andzia to specjalna podloga nadajaca sie do lazienki
mam nadzieje,ze to dobry wybor
od zawsze nam sie taka marzyla:oczko:
poza tym cholernie droga wiec oby bylo dobrze:oczko:
a tak powaznie ludzie sobie chwala :)

a co do dzieciakow
na chwile zrobi sie cieplo,bedziecie popoludnia spedzac poza domem to na bank bedzie lepiej
zobaczysz

Odnośnik do komentarza

Cafe chyba że tak::): Nie mogę się doczekac zdjęć.

Jak sie zrobi cieplej to na pewno będzie lepiej, ale generalnie z roku na rok powinno być lepiej, łatwiej, a nie jest.
U Stacha spał ten kolega, jak się zamknęli w pokoju i wysypali całe lego, tak 3 godziny dzieci nie było. A te małpy niczym się nie zajmą.
Jak w sobotę nie było Maryśki, to Zocha tez chodziła i bręczała, pograj ze mną, zrób mi to, zrób mi tamto, sama nie zajęła sie niczym, plus taki, ze nie było jęków, ryków i kłótni...

Odnośnik do komentarza

Andzia kurcze, chyba jedyne wyjscie to rozdzielac jak najczesciej laski. wspolczuje, bo ja bym chyba oszalala z nerwow.
co do roweru to mnie jakos nie przekonuja jednak hamulce dla dzieci te przy kierownicy. i jak widze jak znajomi kupuja rowery to tez na to zwracaja uwage. Michu bedzie mial hamulce i tu i tu. Twoje dziewczyny to mega sprawne, a Michu ja jedzie na rowerze to gada, patrzy do tylu, wiec jakby mial jeszcze myslec o hamowaniu reka to ja juz tego nie widze :hahaha:

Cafe jeju, bedzie pieknie, cudownie!!!
Marze o drewnianej podlodze w lazience.
W Irlandii jak zajmowalam sie bachorami to tez mieli drewaniane podlogi w lazienkach i super sie to sprawdzalo, nawet jak dzieciory pol wanny wylaly na podloge :)

I na mnie jeki dzialaja jak plachta na byka. Juz nawet P. mi zwrocil uwage, ze jak Michu zaczyna te swoje jeki to bez ostrzezenia wymucham i dre pape, ze pewnie cała ulica mnie slyszy. wszystko zniose, ale nie jeki!

sylrom super, ze Patryk zadowolony z imprezy i prezentow :)
No i gratulacje za kucharzenie :yuppi:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...