Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
cafe82
te sa fajne
NEXT WIOSNA BUTY ZAMSZOWE 11UK 779530 NOWOŚĆ (3004354775) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

NEXT WIOSNA BUTY ZAMSZOWE 11UK 781383 NOWOŚĆ (3004407329) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zajebiste te butki! te granatowe mi sie podobaja. ale musimy kupic adidasy, na takie juz kasy nie bedzie :( a szkoda, bo sa swietne!

gdyby nie byly zamszowe to bysmy sie zdecydowali
ale tez wolimy typowe adidaski
no i na rzep:)

Odnośnik do komentarza

andziacisnienie mierzylas?

ja musze do ikei,bo potrzebujemy czego na korytarz
poza tym nie wiem jak zagospodarowac skrytke przy kuchni
no i olkowi chcemy kupic jakas szafe i komode

a wczoraj spodobaly mi sie grzejniki za 1000zl/szt:whistle:
mowie wam ciezkie wybory przed nami,bo przypominam,ze mamy kase tylko na podlogi i lazienki:lol:

Odnośnik do komentarza

hej
zagladalam w weekend, ale ciagle cos. sama z dzieciakami, a teraz z Aluśka to juz nie tak jak z Michałem, ze moglam sobie spokojnie cos porobic :)
Pogoda taka dupiasta, ze nic sie nie chce. sniegu napadalo po lydki. jakis obłęd.

Wczoraj tez sama caly dzien, bo P. sprzatal i ogarnial mieszkanie do wynajecia. wieczorem spotkalam sie z babka chetna na wynajem, dzisiaj z jej mezem i mam nadzieje, ze wynajma, bo te oplaty i kredyt nas zzeraja. trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki:)
Ja przeziębiona już tydzień cały:/ ale nawet wolnego w pracy nie brałam bo miałyśmy kiermasz... Kiermasz się udał:) mam nadzieję, że to już będzie taka nasza tradycja:) W piątek byłam na drinku z koleżankami z pracy:)
Kuba nieznośny był cały weekend... żadne kary na niego nie działają...

Odnośnik do komentarza

Hej,
mój Dzień Kobiet baaaardzo udany::): Oj dawno się tak nie usmiałam, nie ubawiłam i ...nie spiłam:Nieśmiały:
Wczoraj byliśmy na zakupach w poszukiwaniu kanapy i nic nie kupiliśmy. Jak nam się spodobała to albo nierozkładana, albo mała powierzchnia spanie...chyba w końcu damy tą starą do obicia...

Odnośnik do komentarza

Andzia fajnie, ze imprezka udana! no, ale nie moglo byc inaczej.
Jak macie kanape dobra to daj cie do obicia i tyle. niby tyle tego jest, a jak sie szuka to okazuje sie, ze wcale nie ma takiego wyboru.

NAsze mieszkanie juz ponad miesiac stoi puste :( Tamci wynajeli cos innego, bo oni potrzebowali 2 odrebne pokoje, a u mnie jest pokoj łaczony z kuchnia i sypialnia.

Gosia super, ze kiermasz sie udał!
Zdrowka!
Michu ostatnio tez swiruje, ale jak rykne to efekt jest :)

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo.
nie odzywałam się ostatnio bo czasu brakowało, podczytywałam, ale ciągle coś.
Byliśmy u tego alergologa i poprostu tylko się wkurzyłam, dała nam na spirometrię, bo coś tam się jej nie podoba, ale zaświadczenia nie wypisała, powiedziała, że musi mieć jakąś podstawę, ale przecież badania jej zaniosłam,więc nie rozumiem.Ponadto powidziała że w łódzkim jest nagonka na lekarzy, bo najwięcej tych zaświadczeń było wydawane i są szczegółowe kontrole, w sumie to by się zgadzało, bo czytałam artykuł o kontrolach w łódzkich szpitalach i lekarzy, ale mogła wypisać bo pediatra powiedział że wystarczy wpisać obserwacja w kierunku astmy, a przecież jest podejrzenie u Patryka, eh masakra.
Patryk cały czas jakiś zapchany, ona powiedziała że to alergiczne i dała dodatkowe leki.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...