Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Co do oka Ali to juz jakis czas temu zauwazylam taki odblask z lewego oczka na zdjeciach. nie panikowalam, ale obserwowalam i jeszscze kilka razy sie pojawil - zawsze w lewym oku.
1,5 tyg temu zrzucilam fotki na kompa i znowu go zobaczylam. Znalazlam prywatnie najlepsza w szczecinie ikulistke dziecieca, szefowa okulistyki wczesniakow w szpitalu klinicznym. Nie miala wolnych terminow, ale jak uslyszala o co chodzi to za 2 dni nas przyjela. Alka miala zwykle badania i usg gałek - przez powieki. Ale lekarka i tak byla zaniepokojona, bo takie odblaski to typowy objaw Siatkowczaka. No i dala nam skierowanie na bardziej specjalistyczne badanie dna oka u siebie w klinice. Tydzien czekalismy na to badanie i wczoraj tam bylam z maludą. Badanie okropne, bo najpier 3 razy zakraplaja oczy, a potem takim metalowym czyms rozwieraja powieki i jest to takie usg bezposrednio na galce ocznej :( alka krzyczala jak cholera, no, ale nie darowalabym sobie gdybym cokolwiek przeoczyla. cale szczescie wszystko ok. mam jednak byc czujna.

Odnośnik do komentarza

hej
no u nas koniec tego cholernego remontu.Wczoraj myli jeszcze drzwi wszystkim,bo niby folie założyli ale i tak się upaprało, więc śmierdziało znowu. Patryk troszkę jakby lepiej, więcej go smaruje i Ketotifen zwiększony, ale topewnie teraz sporo czasu upłynie za czym będzie ok. Żałuję tylko bo przed tym
wszystkim było naprawdę dobrze.
Magda strasznie współczuje tego stresu, dobrze że z Alcią wszystko ok.!!!! Jak opisałaś to badanie to normalnie zamarłam, szkoda Ali bo się nacierpiała!
Cafe ja nawilżam kremem Emolium Trójaktywnym i balsam Alerco, no i natłuszczam Cutibazą i krem robionym w aptece, no i kąpie go w Oilanie.
Mei wreszcie babci kupiłam ciśnieniomierz /ona niskociśnieniowiec więc jej się przyda/
Andzia jak dzieciaki?

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

cafe82
magdanaprawde szacunek,ze w ogole to zauwazylas
i tak szybko zareagowaliscie
ale przyznam,ze ciagle nie wiem jaki odblask masz na mysli?

sylromja kupuje oilatum i emolium,ale tak w sumie na wlasna reke

Cafe ja chyba wszystkie dostępne kremy dla atopików wypróbowałam, z Emolium to tylko właśnie ten trójaktywny Patrykowi pasuje, Oilatum używałam do kąpieli ale przerzuciłam się na Oillan bo to to samo a tańsze, a u mnie tego idzie (do każdej kąpieli). Kremów oilatum nie polecam u nas wogóle nie zdały egzaminu, ale idź do lekarza niech Ci przepisze krem robiony z witaminami, na recepte zapłacisz grosze, a działa ja płace 10zł za 200ml (jak chcesz to mogę dać Ci rozpiskę jaki my mamy) Ja idę do pediatry i daje mu przepisik i już. U nas skóra cały czas sucha więc przerw w smarowaniu nie mamy , jedynie intensywność się zmienia. Dobra już Cię nie zanudzam

Miłej niedzieli!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

hej
ja na chwilke, bo taaak mi sie spac chce, ze odlatuje.
Dzisiaj aktywny dzien, rano basen, potem do t. na kawe i na 17 do bawialni. Kolezanki corka miala urodziny. ufff, na szczescie dzieciaki juz spia.

Cafe hehe, ale pojechalas z ta niby kobyła :sofunny: Gratulacje, Ty nasz kujonku :yuppi:
Jak sie dzisiaj czujesz po cwoczeniach? dzisiaj tez probowalas?

Sylrom Michu tez kiedys mial przespiany wlasnie specyfik do smarowania na sucha skore i tak jak piszesz mega tani, wydajny i bylo go duuuuzo. No i dzialal super.

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo,

Magda normlanie jak to przeczytałam, to myslalam, że wątki pomyliłam. Boze, nawet sobie nie wyobrazam co musieliście przejśc :Całus:
Całe szczęście wszystko dobrze się skończyło. I brawo za czujnośc. NIe wiem czy ja bym to zauważyła, na tym zdjęciu które wstawiłaś dla mnie jest to po prostu zwykły odblask, który na pewno by mnie nie zaniepokoił.

Odnośnik do komentarza

Laski w końcu poszły do przedszkola, za to Stachu został w domu:Padnięty:
W sobotę był z moją mama na basenie i wprosil się póxnie do nich na nockę. I podejrzewam, ze nie dosuszył włosów...I zła jestem, bo mogła wczoraj rano zadzwonić, że ma kaszel, podrzuciłabym inhalator i zaczęła w porę działac, a on wrocił wieczorem juz zawalony na całego.
Zreszta ja tez jestem zawalona, nie wiem czy po sobotnim sabacie, ale marze, żeby juz być w domu i wygrzac się w łózku:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

andzia
Witam poniedziałkowo,

Magda normlanie jak to przeczytałam, to myslalam, że wątki pomyliłam. Boze, nawet sobie nie wyobrazam co musieliście przejśc :Całus:
Całe szczęście wszystko dobrze się skończyło. I brawo za czujnośc. NIe wiem czy ja bym to zauważyła, na tym zdjęciu które wstawiłaś dla mnie jest to po prostu zwykły odblask, który na pewno by mnie nie zaniepokoił.

Jednorazowo tez by mnie to nie zaniepokoilo, ale jesli odblask sie pojawial to zawsze w lewym oczku.
Niby wiem, ze wszystko ok, ale chyba juz zawsze bede ogladac dokladnie oczy dzieci na zdjeciach :(
To byl koszmar, tym bardziej jak widzi sie niepokoj u lekarza.

Odnośnik do komentarza

magda_79
Andzia zdrowka dla Stasinka!!!
Jak sobotnia noc? jakies szalenstwa??? :)

A nawet spojonie było::):
Za to zapisałysmy się spora ekipą, bo 17 osób na jakiś odjazdowy Dzień Kobiet, który organizują w restauracji. Ma być impreza na ponad 200 osób z przeróżnymi atrakcjami::):
Trzeba szaleć, bo jak wybiorą murzyna na papieza to sama wiesz:Oczko:

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny
U nas dalej walczymy z alergią,do p-la nie poszedł, bo nocka taka sobie a poza tym skóra nie jest za fajna. Postaram się z nim iść w tym tygodniu do alergologa, przy okazji załatwie zaświadczenie na Pulmicort (napiszcie mi co macie w takim zaświadczeniu, u nas do tej pory wystarczało że było stwierdzona alergia, ale teraz podobno musi być bardziej sprecyzowane??????)
U nas pogoda SUPER? od wczoraj wszystko pływa,nie ma jak przejść chodnikiem, masakra!!!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:)
Kuba chory:/ wczoraj zaczal sie kaszel, a dzisiaj juz wymiotuje:/ dlaczego u niego tak szybko wystepuja wymioty??? Na dzisiaj juz nie ma miejsc do jego lekarki... jesteśmy zarejestrowani dopiero na jutro... w razie czego mam namiary na prywatny gabinet jakiejś babki podobno bardzo fajna... znajomi są zadowoleni...
Pogoda do kitu... w sobotę mieliśmy wieczorem śnieżyce... a jechaliśmy do brata i bratanicy na imprezke urodzinowa-imieninowa... jechałam trzydziestka ręce mnie bolały od kierownicy a samochód i tak tańcował.... na szczęście jak wracaliśmy około północy to już było odsniezone... a od wczoraj odwilz... Nasz samochod zaliczyl kolejna awarie... ostatni tydzien spedzil w naprawie... Tysiak poszedl na naprawe... dupa sraka po prostu....

Odnośnik do komentarza

Magda jesteś niesamowita,że to wypatrzyłaś u Ali, kurcze trzeba być czujnym. My też mieliśmy przejścia z Patrykiem, jak miał 6 m-cy wylądował na onkologii, wtedy to się napatrzyliśmy, kurcze pamiętam jak poczułam ulgę jak stamtąd wyszliśmy, ale długo nie mogłam dojść do siebie.

Zdjęcie super - a Alcia jaka zainteresowana!!!

Andzia zdrówka dla Stasia.
Niezła impreza się szykuje - 200 osób waw!:Święto:

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Magda przeczytałam i zamarłam... nie potrafie sobie wyobrazic tego co przeszliscie.... podziwiam Ciebie ze tak szyko wylapalas i zaczelas dzialac.... Zdjecie Miska i Alki suuuuper:)
Andzia co tak spokojnie na sabacie???;) Super ze dziewczyny "juz" w przedszkolu no i zdrowka dla Stasia!
Cafe gratki za 5!!!
Sylrom wspolczuje alergii u malego.... ale to dziadostwo meczace...

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Czesc dziewczyny:)
Kuba chory:/ wczoraj zaczal sie kaszel, a dzisiaj juz wymiotuje:/ dlaczego u niego tak szybko wystepuja wymioty??? Na dzisiaj juz nie ma miejsc do jego lekarki... jesteśmy zarejestrowani dopiero na jutro... w razie czego mam namiary na prywatny gabinet jakiejś babki podobno bardzo fajna... znajomi są zadowoleni...
Pogoda do kitu... w sobotę mieliśmy wieczorem śnieżyce... a jechaliśmy do brata i bratanicy na imprezke urodzinowa-imieninowa... jechałam trzydziestka ręce mnie bolały od kierownicy a samochód i tak tańcował.... na szczęście jak wracaliśmy około północy to już było odsniezone... a od wczoraj odwilz... Nasz samochod zaliczyl kolejna awarie... ostatni tydzien spedzil w naprawie... Tysiak poszedl na naprawe... dupa sraka po prostu....

Gosia współczuje i życzę zdrówka dla Kuby.
Te wymioty to może spowodowane flegmą zaciekającą w gardziołku?

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...