Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

i ja sie witam

podczytuje,ale nie chce pisac bez sensu wiec sie nie odzywam:)
od jutra mam wolne i mam zamiar uczyc sie ,uczyc i jeszcze raz uczyc
czyli nic nowego

poza tym formalnosci juz w miare ogarnelismy,glownie K sie tym zajmuje na szczescie!
przestalam juz ogladac wnetrza,lazienki i panale,bo co chwile cos innego mi sie podoba:Szok:
jak pozdaje egzaminy to sie za to zabiore

chlopcy zdrowi odpukac chociaz julian jeszcze pokasluje

to tak w skrocie
jutro od ranca postaram sie popisac,licze,ze bedziedzie na kawce:oczko:

Odnośnik do komentarza

Hej,
nie mogłam się dzisiaj zwlec z łóżka.
Zośka ze Stachem zostali u t., mam nadzeje, że do jutra mu te smary jakos przejdą.

Cafe
idziesz z tą kawką, czy calkiem zatraciłas się w nauce?
Magda no własnie, nie wiem jak bym szafnęła dwa kilery. Dzisiaj chce spróbowac Turbo.
A wczoraj robiłam jak zwykle skalpel-dla mnie poki co jest the best- i pierwszy raz chyba udalo mi się tak meeega przyłożyć, wciąż napięty brzuch, oddech itp. A dzisiaj nogi i tyłek napieprzaja, że hej:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

I ja sie witam
Dzisiaj jestem w domu. Tesciowa ma biopsje czegos tam z policzka i musialam wziac wolne.
No, ale minely czasy kiedy moglam na spokojnie ogarnac dom i siebie. hehe Ala łazi za mna i tylko: mama mama
Za to noce coraz lepsze. Dzisiaj ja z nia spalam i obudzila sie o 24 na butle i potem spalysmy do 4.50!!! Nie na mnie, tylko obok, wiec mega postep. Tylko po butli tak sie smiala, ze nie mogla zasnac :lup:

Odnośnik do komentarza

andzia zdrowka dla dzieciakow!
JA dzisiaj planuje kilera. Tez robie codziennie skalpel, porzadnie, ale juz zrobil sie dla mnie prosty i niemeczacy, za to nie moge dupska ruszyc i wziac sie za turbo czy kilera. podobno wyszla jej plytka ze skalpelem II i czyms tam jeszcze.

Cafe jak idzie nauka? kiedy konczy Ci sie sesja? nie moge sie doczekac kiedy bedziecie urzadzac domek :)

Odnośnik do komentarza

Nie mogę się dzisiaj ogarnąc:Padnięty:

Magda jejku, jak ja Ci współczuje takich nocek:Padnięty:
Słyszałam o tej nowej płytce, mi poki co starcza to co na YT. I tak się napalilam na te ćiwczenia, już sobie nie wyobrazam dnia bez nich:oczko: Skalpel tez idzie mi coraz lepiej i bardzo mi sie podoba. Ponoć fajne są też te ćwiczenia z gwiazdami.
Ale będziemy dżagi nad morzem:Oczko:

Cafe owocnej nauki!!!
Ja tez się nie mogę doczekac fotek domu!!!

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, ale tu ruch. My dzisiaj od rańca na zakupkach byliśmy z Patrykiem bo jakaś lodówka pusta się zrobiła, więc wybraliśmy się na większe zakupy, zresztą popołudniu przychodzi do nas koleżanka z dzieciaczkami na ostatki i trzeba chałupę ogarnąć, i coś jeszcze ugotować. Na obiad dzisiaj zupa dyniowa -pierwszy raz robiłam, i taka sobie. Wczoraj robiliśmy ciasteczka owsiane - Patrykowi smakowały, ja to człowiek czekoladowy jestem i dla mnie to trochę zbyt "otrębowe", ale z myślą o dzieciakach robiłam, więc moja opinia mało ważna. Teraz podjadę do Babci , bo dla niej zakupy też zrobiłam, ale przede wszystkim zrobiła faworki,więc będzie co pochrupać.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

cafe82
sylromudanego popoludnia
a jak patryk?
a ta kobyle mam z nauki o organizacji:Szok:
duuuzo czytania,sama teoria
boje sie:Męki:

Patryk jak na razie ok. dzisiaj w nocy coś mu się śniło i śmiał sie tak głośno że nas pobudził. Pisałam Wam chyba że jakby troszkę mniej ta główka mu się poci po zaśnięciu, ale uspokoję się dopiero jak całkowicie to minie.
Sama teoria to pewnie nudnawo. Oj ale te najtrudniejsze egzaminy okazują się zazwyczaj nie aż takie straszne, na pewno będzie dobrze, wiem że to tak się mówi, w każdym razie trzymam kciuki za sesje.:36_1_11:

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki:)
Kurcze nie mogę myśli zebrać ostatnio... Kilka razy was czytałam i chciałam coś popisać, ale po "cześć" kończyła mi się koncepcja i nie potrafiłam sklecić myśli... no i dzisiaj w ogóle do bani się czuję... boli mnie głowa z okazji czego obżarłam się tabletkami i czekoladą... nogi mnie bolą... starość nie radość...
Magda Alicja booooooooska!!!!! Do schrupania!!!!
Cafe trzymam kciuki za egzaminy!!!

Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu gramy wieczorami ze Stachem w Osadników z Catany, gra strategiczna, niby od 10 lat, a jeszcze ani razu nie udało nam się z tą małą cholerą wygrać:Kiepsko:

Magda booosssska Alicja.
Jak trening?
Ja dzisiaj zrobiłam Turbo...masakra, połowy nie dawałam rady:Histeria:
Sylrom dobrze, że Patryk lepiej:)
Mój mąz z okazji podkoziołka wypił 4 piwa i zapowiedział, że w poście nie pije. A w sobote jedziemy ze znajomymi do kina, więc jest kierowca jak znalazł::):

Odnośnik do komentarza

hej
ledwo na oczy patrze. spalam 4,5 h i nie kontaktuje.
Do tego bola mnie plecy od cwiczen.

andzia zrobilam wczoraj Killera :yuppi: Miedzy 15 a 25 min nie zylam, ale potem juz bylo ok. chociaz moje pajacyki na koniec juz niczego nie przypominaly, jakas dziwna platanina nog i rak :sofunny:
No i wydaje mi sie, ze jednak Killer jest latwiejszy od Turbo. No, ale nie wspomne jak sie czuje dzisiaj :hahaha:
Niezly Stachu jest w te gry :o_master:

gosia a Ty kopniaka w tyłek chcesz dostac? jak t nie wiesz co masz nam pisac? Pisz jak Kuba, daje popalic? Jak w pracy z ulubiona kolezanka?

Odnośnik do komentarza

Hej,
u nas tez full śniegu.
A Maryska wstała mi z chrypą, wypiła cieplej herbaty i niby przeszło, ale chyba nie do końca. Do p-kola poszla, ale już mam schize, żeby się nie pochorowała, bo nei wiem co zrobie ::(:

Magda
turbo na bank jest gorsze od kilera, ja dzisiaj siedzieć nie moge, bolą mnie ręce, nogi, dupa, plecy, no wszystko!!!A i tak nie robiłam wszystkiego dokładnie w tępie Ewy, niektóe ćwiczenia odpuszczalam, bo nia dawalam rady...:Padnięty:

cafe ja robilam dwa razu te muffinki, pycha wyszły, ale mi jakoś dużo czasu zajmowały i syf miałam w kuchni nieprzeciętny. Musze sobie kupić w końcu blache, bo do tej pory pieklam w samych papilotkach.
Owocnych rozmów!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...