Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie spokoj
chlopaki w zlobie,kaszla jeszcze troche,ale dzisiaj maja ten balik wiec ich zawiozlam
dzisiaj ost dzien inhalacji wiec mam nadziejje,ze przez weekend dojda calkowicie do siebie

zasiadam do ksiazek
nie musze mowic jak bardzo mi sie chce:oczko:
za to uwaga uwaga moja mama przyjedzie do dzieci:Niespodzianka:
wiec wezmiemy julka albo czarka o skoczymy na zakupy,bo puchy wszedzie

Odnośnik do komentarza

cafe taaa, nocki nie sa fajne, ale to P. z nia od prawie 3 tyg spi, wiec ja nie moge tak narzekac :)
tak czy inaczej jestem wykonczona.

a co sie stalo, ze mama przyjdzie? poprosilas?
u nas tez puchy i trzeba sklep zaliczyc.

i piiiiisz o domku ile wlezie, bo uwielbiam to czytac. nie moge sie doczekac jak bedziecie wybierac wszystko. a ja teraz w temacie, bo od rana w pracy ten sam temat, hehe

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, ja mogę Magda podać Ci rękę, spać mi się chce straszliwie, Patryk w nocy kaszlał, męczył się, dałam Suprenin ale na trochę pomogło, dopiero jak o 3-ciej dałam Hydroxizinę to sobie pospał. Rano mnie obudził kurier - przysłali zamówione kosmetyki i dobrze bo już kończyły się a skóra sucha. Patryk był taki zmęcocZny że nawet nie zareagował, na szczęście spał dalej. Muszę zwiększyc inhalacje.

Cafe fajnie że zakup już tuż tuż, jeśli mogę coś doradzic to sprawdźcie Księgę Wieczystą w Sądzie i w Urzędzie Miasta czy nie ma jakiś zadłużeń, albo czy ktoś dodatkowy nie jest zameldowany i pilnujcie tego żeby się wszyscy wymeldowali, żeby przed aktem notarialnym nikt tam nie widniał.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

sylrom
hej dziewczyny, ja mogę Magda podać Ci rękę, spać mi się chce straszliwie, Patryk w nocy kaszlał, męczył się, dałam Suprenin ale na trochę pomogło, dopiero jak o 3-ciej dałam Hydroxizinę to sobie pospał. Rano mnie obudził kurier - przysłali zamówione kosmetyki i dobrze bo już kończyły się a skóra sucha. Patryk był taki zmęcocZny że nawet nie zareagował, na szczęście spał dalej. Muszę zwiększyc inhalacje.

Cafe fajnie że zakup już tuż tuż, jeśli mogę coś doradzic to sprawdźcie Księgę Wieczystą w Sądzie i w Urzędzie Miasta czy nie ma jakiś zadłużeń, albo czy ktoś dodatkowy nie jest zameldowany i pilnujcie tego żeby się wszyscy wymeldowali, żeby przed aktem notarialnym nikt tam nie widniał.

sylrom bidny Patryk
zdrowka

tak tak wszsytko bedzie sprawdzone
glownie przez bank:)
ale my tez wlasnie zbieramy informacje,o co trzeba zadbac,posprawdzac
dzieki:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki:)))
Witam sie weekendoo:) Uwielbiam piatki:))) O 10 koncze prace... Weekend wolny a wiec zyc nie umierac:) Jutro p. ma zajecia, ale ja z Kuba sie zabieramy do poznania i skoczymy sobie do kina:)
Cafe ale ci zazdroszcze tej chatki:) pisz pisz jak najwiecej i pokazuj zdjecia:)
Magda wspolczuje nocki...
Sylrom zdrowka dla Patryka!

Odnośnik do komentarza

Hej,
ja mam dzisiaj kupe pracy, a jeszcze dzieci podniosly mi rano ciśnienie, więc chodza jak bomba:Wściekły:

Cafe pewnie, że pisz o chatce jak najwięcej. Nie mogę się już doczekac zdjęć.
I super z mamą:great:

Magda wspólczuje niewyspania. Michu lepiej?

Sylrom ale bidny Patryk, a Berodal nie działa w nocy na taki duszący kaszel? U nas właśnie on zawsze pomagał.

Gosia no taka to pożyje...:lol:

Odnośnik do komentarza

Pochwale Wam sie, że wczoraj w końcu się zmobilizowałam i zrobiłam Skalpel z Ewą Chodakowską. Nie powiem, ale metamorfozy na jej FB dzialają na wyobraźnie. Mam nadzieje, że wystarczy mi zapału i będe regularnie ćwiczyć.
Niby trzymam teraz diete, waga leciutko zjechala, ale czuje się ostatnio takaaa gruba, że bleeee:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

andzia
pochwale wam sie, że wczoraj w końcu się zmobilizowałam i zrobiłam skalpel z ewą chodakowską. Nie powiem, ale metamorfozy na jej fb dzialają na wyobraźnie. Mam nadzieje, że wystarczy mi zapału i będe regularnie ćwiczyć.
Niby trzymam teraz diete, waga leciutko zjechala, ale czuje się ostatnio takaaa gruba, że bleeee:kiepsko:

:36_2_25:

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Andzia lo matko, co to za skalpel??? musze sprawdzic.
ja diety nie trzymam, ale poki co waga tez nie rosnie. ufff, musze koniecznie do wakacji zrzucic ze 2-3 kg, bo nogi mi zostaly w fatalnym stanie.

gosia ale Ci dobrze :) fajnie tak w piatek konczyc szybciutko :)
na co do kina lecicie z Kuba?

Sylrom ale noc mieliscie :( zdrowka dla Patryka!

Odnośnik do komentarza

Magda jak ja bym zaczęła teraz normalnie jeść to bym przywaliła spowrotem to co zrzuciła. Z drugiej strony jakbym ściśle przestrzegała diety to juz bym miała dawno kolejne 5 kg mniej...ech...a boczki, brzuch i udziska nadal są tragedia...chcialabym w końcu late, bez krępacji wyjść w stroju...

A co planujecie na wakacje?
Nas znajomi namawiają na zagrancie, ale dostałam oferty i raczej nie da rady...tydzień dla naszej piętki w Turcji czy w Tunezji to 12-13 tysiaków. Juz wole jechac nad polskie morze i do tego jeszcze wyskoczyc gdzieś na weekend majowy czy na wielkanoc. Ale nie wiem czy Dziwnów czy coś innego...

Odnośnik do komentarza

Magda chyba na Zambezie pojdziemy... Na poranki mini mini mnie nie ciagnie;) ale zobaczymy jeszcze bo jada z nami znajomi moze beda mieli inny pomysl;)
Ehhh wy o planach na wakacje.... mam nadzieje ze i nam uda sie gdzies wyjechac i nie bedzie to wyjazd do tesciow;) wlasnie ostatnio z kolezanka lamentowalysmy ze zadna w tym roku wycieczka z pracy sie nie szykuje... Tyle czasu minelo od Hiszpanii a jak zaczniemy wspominac to nam sie geba zaciesza:))))hehehe

Odnośnik do komentarza

i ja sie melduje
znow mam wrazenie,ze o wiele za duzo na siebie wzielismy,ale przejdzie mi :oczko:

chata po weekendzie wyglada tak,jakby kuzwa huragan przeszedl
moj maz swietnie zajmuje sie dziecmi,ale zeby cokolwiek ogarnac to juz nie da rady:Szok:
i jeszcze olek ma jakis stan podgoraczkowy wiec zostaje dzisiaj w domu
bylismy go osluchac wczoraj i pani doktor oczywiscie w jednym zdaniu powiedziala czysty osluchowo,ale prosze dac klacid czy jakos tak
no na pewno dam:lol:

a najgorsze,ze oczywiscie nie mamy co z olkiem zrobic
K wyjechal w nocy a ja tez dzisiaj po towar
na szczescie kaska moze przyjsc
wlasnie na nia czekam
mlodzi juz do zloba chociaz cezar mi jeszcze pokasluje

musze sie szybko ogarnac,dzisiaj daje sobie luz i do ksiazek nie siadam,ale od jutra musze
ja pierdziele
za 2 tyg mam 4 egz/zaliczenia:Niespodzianka:

sorki,ze tak tylko o sobie
popisze wieczorkiem na spokojnie
milego dnia

aaaa a grubasy tez moga robic skalpel?
podacie jakas stronke to sprobuje:lol:

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny
u nas po weekendzie ciut lepiej, chociaż jeszcze w piątek wieczorem Patryk miał gorączkę??? Weekend bez gorączki, ale tego kaszlu nie możemy się pozbyć. Poza tym nie wiem co jest ale zaraz po zaśnięciu poci się strasznie, przede wszystkim główka, normalnie mokra poducha. Dziś byłam w ośrodku zdrowia u naszego pediatry bo się leki pokończyły, dał na badanie moczu, zobaczymy... . Powiedział że jak w środę ne przejdzie to chce go obejrzeć.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Hej,
jeszcze dzisiaj w pracy, a od jutra do końca tygodnia mam wolne.
Zośka ok, póki co ma 3 chrostki, ale drapię ja, szczypią i Bóg wie co jeszcze, co będzie jak wyjdzie więcej?:Padnięty:

W sobote zrobilismy małą imprezkę w domu, było maga wesoło i balowalismy do 4-tej. Laski siedziały z nami do 22-giej, Stasiu dłuzej, ale pięknie później spali i halas im nie przeszkadzał::):

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...