Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć...

Ale miałam dni:Szok: Sobota dniówka, niedziela nocka a w poniedziałek już na 10:00 część dalsza szkolenia tego sprzed dwóch tygodni... Wczoraj już o 21:00 mnie nie było. Nawet nie pogasiłam światła, bo zasnęłam jak tylko Filip usnął! No i dzisiaj część dalsza szkolenia. A jutro znów dniówka:glass: Samo szkolenie fajne, ale jakoś nie lubię tyle czasu spędzać poza domem. Ledwo Filipa widziałam:/
Młody jakoś (odpukać) się trzyma. Nie choruje. Kupiłam mu buty na zimę z Campusa. Całe czarne i niestety wiązane. Średnio mi się podobają, ale ceny tych które mi się podobały lekko rzucały na kolana:Oczko:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cafe zdrówka dla chłopców! Filip też ma takiego jednego kolegę z którym dość chętnie się bawi, ale jego mama niezbyt chętnie odwiedza innych czy zaprasza, więc umawiamy się na kulki czy spacery z chłopakami. Ale cieszę się, że się jakoś tam dogadują, bo ten mój odludek jest trudny w kontaktach:D

Magda przecudne zdjęcia!!! Ech... Aż miło popatrzeć:Podziw: Też kiedyś piekliśmy te babeczki. Ciasto i kamyczki super, ale ten krem to dla mnie ohyda:Psoty: Tak samo te wróżkowe... Najbardziej smakuje mi polewa z babeczek z Barbie:oczko: Ali humorki pewnie za jakiś czas miną i znów będzie słodziutka:D A do tego czasu - cierpliwości!!!
Powiedz mi proszę, czy wysyłać Ci ten kombinezonik? Pisałaś, że może być na styk, ale jak Ci się przyda, to podeślę.

Andzia jak tam impreza? Pewnie udana:D Szkoda, że u nas rr tak prężnie nie działa... W tym roku nawet paczek na Mikołaja nie robimy, ale to już decyzja większości rodziców. Dzieci dostaną po jakiejś czekoladzie i tyle.
No i jak wizyta u dietetyka, co? Jak to wygląda, co Ci powiedział?

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeszcze Wam opowiem akcję z pracy... Chyba w czwartek przyjechało do nas małżeństwo. Bardzo młodzi ludzie z rocznym dzieckiem. Chodzili do restauracji, sporo jedli więc kazałyśmy im zapłacić za pobyt z góry. Zaczęli nas zwodzić i kręcić aż w efekcie spierdzielili nie płacąc:Szok: Co jakiś czas zdarza się taka akcja z wyłudzaczami, ale nigdy nie spotkałam się z takimi cwaniakami żeby grać na uczuciach dzieckiem::(: Bo głównie dzięki temu udało im się spierdzielić:Rozgniewany: No mówię Wam... Ludzie to mają niezły tupet!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny

cafe mam nadzieje ze chłopaki jednak sie nie pochorują, a powiedz mi ta Kasia to juz znalazła pracę?? ile jej płacisz za opiekę??

magda ale sie twoje dzieciaczki namecza z tymi zębami...to chyba juz u was rodzinne.

cafe u nas nie ma możliwości żeby sie dzieciaki odwiedzały, ludzie nie maja checi ani czasu, jakos taka dziwna ta nasza wies....

mei podziwiam tyle na nogach. ja teraz tez na szkolenia chodze ale mam w czasie pracy wiec tyle dobrze....al nie powiem u nas tez fajne szkolenia ale jednak sa meczace....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Mei
Jeszcze Wam opowiem akcję z pracy... Chyba w czwartek przyjechało do nas małżeństwo. Bardzo młodzi ludzie z rocznym dzieckiem. Chodzili do restauracji, sporo jedli więc kazałyśmy im zapłacić za pobyt z góry. Zaczęli nas zwodzić i kręcić aż w efekcie spierdzielili nie płacąc:Szok: Co jakiś czas zdarza się taka akcja z wyłudzaczami, ale nigdy nie spotkałam się z takimi cwaniakami żeby grać na uczuciach dzieckiem::(: Bo głównie dzięki temu udało im się spierdzielić:Rozgniewany: No mówię Wam... Ludzie to mają niezły tupet!

mei tak to jeszcze nie slyszałam...powiedz mi kto ponosi koszty za takich ludzi??? czy macie to wliczone w koszty?

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

magdarobilas ciasto?

powiem ci,ze ja juz upieklam mala partie
kupialam kiedys w ikei foremki miedzy innymi renifera
i wyszly suuuuuper te renifery,polecam
jeszcze szukam fajnych i upieke reszte bedzie z glowy

czy ja wam mowilam,ze 2go grudnia robimy urodziny blizniakom
o ile z tortem i ciastem nie mamy problemu,bo zamowie tak gdzie olasi zamawialismy
to nie wiem co jeszcze zrobic
tzn zadnej wielkiej kolacji szykowac nie bede
bo ma byc ok 20 osob wiec bez przesady
ale mysliscie,ze deski serow,wedlin
jakies slimaczki wytrawne z ciasta francuskiego itd bedzie dobrze??

Odnośnik do komentarza

cafe82
magdajak tam?
pospalas troche?
no co ci bede mowic odnosnie chartkerku alutki
przynajmniej wiesz,ze zyjesz:lol:

hehe
smieszne
taki z niej nerwus, ze szok. wczoraj moj tata dzwonil i wspolnie doszlismy do wniosku, ze zdecydowanie charakterek ma po nas :sofunny:

Juz nawet Michał nie moze do niej podejsc jak ona nie ma ochty. Zaczyna piszczec ze zlosci i kopac nogami :lup:
Tylo pies ma taryfe ulgowa.
Łaaaaa, a to dopiero poczatek.

Do tego zrezygnowala z jedzenia kaszek. I kicha, bo nie wiem co na sniadanie. Ona jeszcz nie ma 8 m-cy, a dziiaj zjadal kanapke z awokado. Co jeszcze moge jej dawac?

Obiadki ze sloczkow sa juz bleee, musialam zaczac jej gotowac.
No wszystko odwrotnie niz Michał, on byl taki przewidywalny i "latwy" w obsludze. hihi

Odnośnik do komentarza

cafe82
magdarobilas ciasto?

powiem ci,ze ja juz upieklam mala partie
kupialam kiedys w ikei foremki miedzy innymi renifera
i wyszly suuuuuper te renifery,polecam
jeszcze szukam fajnych i upieke reszte bedzie z glowy

czy ja wam mowilam,ze 2go grudnia robimy urodziny blizniakom
o ile z tortem i ciastem nie mamy problemu,bo zamowie tak gdzie olasi zamawialismy
to nie wiem co jeszcze zrobic
tzn zadnej wielkiej kolacji szykowac nie bede
bo ma byc ok 20 osob wiec bez przesady
ale mysliscie,ze deski serow,wedlin
jakies slimaczki wytrawne z ciasta francuskiego itd bedzie dobrze??

Nie pomoge, bo ja urodziny robie tylko na slodko.

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda kanapki spokojnie
a jajo?
gotowane?
jajecznica delikatna?
ja tez odkrylam fajne parowki ponad 93 procent szynki
coprawda 5 szt 5 zl ale nie wazne
oczywiscie nie teraz jeszcze,ale na przyszlosc:)

Tylko z czym jeszcze te kanapki?
Jajko jeszcze nie, na razie co drugi dzien pol zoltka do zupki.
Ale z niej wywrotwiec :lup: Nie moze jak inne dzieci jesc.

U nas tez sa takie parowki, na wage. Ale nie przydaly sie, bo Michał nie lubi parowek :)

Odnośnik do komentarza

cafe82
no nie wiem
z maselkiem dobrym,moze z jakas wedlina delikatna?
kurde no nie pamietam co dawalam,serio
ale tez chlopcy do dzisiaj jedza z apatytem kaszki
nawet olek chce mala miseczke przed przedszkolem
nie codziennie,ale czesto

Ehh, no wlasnie. O ile te obiady moge gotowac to te kaszki jednak sa fajne. Mich tez dlugo jadl i teraz tez czesto podjada Ali.
I wiedzialam ,ze najedzony. A tak to podziubie tych kanapek i tyle. Wrrr. bede jeszcze probowac z kaszkami :)

Odnośnik do komentarza

kurde no nie dal sobie nic zrobic:Męki:
moja kuzwa wina,ze nie zabieralam go jak byl mniejszy i teraz mam
zrobimy jeszcze jedno podejscie
a jak nie to jest gabinet,ktory stosuje gaz rozweselajacy:Szok:
a ma mala dziurke wiec nie ma na co czekac

ja pierdziele
usiadl,ladnie otworzyl
ale pozniej zaczal sie wydzierac
krotka rozmowa,uspokoil sie i znow to samo:Szok:

mimo,ze lekarz naprawde fajny nie dal rady

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...