Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
ja juz w pracy, ale zaspalam dzisiaj. Mialam byc na 8, a wstałam o 7.24:Padnięty:Jakos zdążylam ogarnąc towarzystwo i punkt 8 weszlam do roboty. Masakra, własnie se makijaż trzeplam, komórki zapomnialam itp. :Padnięty:
Teściowa mam od dwóch dni w szpitalu, więc do dzieciaków przyjeżdża moja kuzynka, która zamiast pomóc to robi jeszcze wiekszy jubel w chacie...nie ogarniam wszystkiego powoli.
W dodatku wczoraj w p-kolu mnie pani dobiła, bo zasugerowała, że z zosia sa problemy, bo nei potrafi ułożyc rozsypanki literowej. Ona im np. pokazuje wyraz KOT i dzieci mają z liter go ułozyć i Zoska jako jedyna tego nie zrobila, albo układała odbicie lustrzane. Najpierw ię trochę wystarszyłam, ale potem stwierdziałam, że chyba 4-latki nie musza jeszcze takich rzeczy umiec?

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny
Kurcze obiecałam sobie ze bede miała czas dla was a tutaj nici kurcze choruje na czasobrak. Do tego jeszcze w zeszłym tygodniu wszyscy byliśmy chorzy na jelitowke mowie wam masakra Julek miał po 40 stopni, ja to nie mogłam nawet chodzić taka slaba byłam. Ale niż jest dobrze. Wrocia. Do pracy i aż lepiej się czuje psychicznie
Andzia, cafe ja też nie ogarniam mieszkania dość ze dwoje dzieci to jeszcze dwa psy do tego jeszcze linieją.

Magda twój piec też tak linieje? Bo nie wiem czy wam mówiłam ale mam jezcze do tego labladora tylko ze czarnego.

Dobrze ze mi przypomnialyscie musze wysłać S na bilans z Olkiem. A pierwszy to w jakim wieku sie robi.

Obiecuje zaglądać czesciej teraz mam internet w telefonie wiec mogę was podczytywac.

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Cafe u nas dzisiaj rano ryk, ze nie idzie do p-kola! No szok, bo przeciez mowilam mu wczoraj, ze nie pojdzie. ale odpukac poki co ok, fajnie sie bawi.
Super, ze u Was mozna z marszu isc na bilans. U nas tylko wtedy kiedy sa przyjmowane dzieci zdrowe, a do naszego doktorka juz miesiac czekamy :lup:

Andzia wiesz co, lekkie przegiecie z tym co pani powiedziala. nie sadze, zeby Michał potrafil to zrobic, ale tez wiem, ze pani nie przegina z zadaniami. Rozsypanka lietrowa to wg programu pewnie dopiero w zerowce, co? I nie daj sobie wmowic, ze cos jest nie tak, bo masz naprawde mega madre corki. niech pani zagra z nimi w pamiec, ciekawe co wtedy powie :hahaha:
ja bym chciala, zeby misiek byl taki madry jak laski!

A Alka na noc dostaje miske kaszki, do tego butla mleka mm ok. 150 ml, popija to jszcze cycem i po 2 h obala kolejnego cyca. nie sadze, zeby budzila sie z glodu. kolejny zab daje czadu :(

Justynka oj wspolczuje jelitowki. co za paskudztwo! Dobrze, ze juz za Wami!
Szalejecie ze zwierzakami :)
NAsz tez tak linieje, codziennie rano wyć mi sie chce jak widze chate. Wlasnie 3h sprzatalam i nic efektow nie widac. wszystko w cholernych klakach, do tego po spacerzu nanosi mnostwo syfu. bleee. juz nigdy zadnych zwierzat!
kupcie furminator (najwiekszy) do wyczesywania. Przy codziennym regularnym czesaniu powinno byc lepiej. My na to czasu nie mamy :( ale jak wyczeszemy to naprawde jest lepiej.

Odnośnik do komentarza

Cześć kobietki:)
Ja ostatnio mam odwyk od komputera;) jak nie ma potrzeby to nie siadam, bo potem czas leci a w domu nic nie zrobione. Już wolę w zamian poczytać książkę jak nic mi się nie chce robić;) Pochłaniam Picoult... Deszczowa noc, Świadectwo prawdy, Karuzela uczuć już za mną, a teraz pochłaniam "Bez mojej zgody", w kolejce już czekają dwie następne. Kuba znów sie boryka z jakimś choróbskiem, tym razem niegroźnym i dzisiaj poszedł juz do przedszkola. Miał afty buzi, bąble na tyłku i rękach... najpierw myslałam, że to po antybiotyku, bąble na tyłku zwaliłam na jakąś reakcje uczuleniową, ale jak zobaczyłam bąble na ręce to poszukałam informacji w necie i to podobno jest jakaś wirusówka zwana "chorobą bostońską" podobno właśnie przedszkolaki na nią chorują. Ma takie właśnie objawy, najgorsze były te afty w buzi, bo dwa dni praktycznie nie jadł, nawet z wodą były problemy żeby pił.
U mnie po staremu... praca dom praca... od soboty zaczynam szkołę...:) Nie wiem czy wam pisałam ale na razie na studia nie idę, okazało się, że u nas jest kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki, trwa jeden semestr i robię na razie to, ale powoli rozglądam się już za jakąś podyplomówką od marca... jakos na tyłku usiedzieć nie mogę;)
Kuba mnie ostatnio zmartwił bo stwierdził, że nie lubi swojej pani w przedszkolu:( mam nadzieje, że żartuje, chociaż ja też jakaś zachwycona nie jestem... Staram się nie krytykować bo sama pracuję w tym zawodzie i wiem, że nie zawsze jest lekko, ale coś mi się nie podoba niestety... Za to jest pod wrażeniem angielskiego... Po lekcji angielskiego opowiada jak było, bawi się w te same zabawy co się bawili na angielskim i widać, że super pan prowadzi lekcje.

Odnośnik do komentarza

magdano u nas wlasnie w czwartki sa zdrowe dzieci i nasza lekarka przyjmuje
wiec mamy 112cm i 20 kilo
wszsytko dobrze
tylko problem ze skora,ale to juz od dawna
szorstka skora na ramionach,tylko jesienia i zima
mamy nawilzac

goskapicoult fajna,co?
mam jeszcze kilka do przeczytania
pewnie,ze szkoda czasu na siedzenie przed kompem,ale pare slow moglabyc czesciej skrobnac
zdrowka dla kubuli
cezary przechodzil niedawno zapalenie jamy ustnej wiec naprawde rozumiem
a o tym wirusie slyszalam
podobno masakrycznie oslabia organizm

andziai ja bym sie nie maertwila
no bez przesady
takze naprawde nie przejmuj sie

mam nadzieje,ze dzisiaj dostaniesz pake
daj znac

Odnośnik do komentarza

I my juz po bilansie.
Cafe Olas ciut do przodu :)
Michał ma 111 cm i 19 kg :hahaha:
Reszta ok, a naogladal go porzadnie.
Poprosilam o skierowanie na usg brzucha i dostalismy :)
Do tego ze wzgledu na ten niedosluch ma skierowanie do innego laryngologa, alergologa i morfologie krwi z rozmazem.

Gosia matko, co to za wirus??!! pierwszy raz slysze o czyms takim.
Ja tez nie siedze wiecznie przy laptopie, ale zajrzec musze chociaz na chwile, zeby poczytac tutaj i cos naskrobac ;) na to zawsze znajde czas.

Odnośnik do komentarza

Hej,
dopiero co usiadłam:Padnięty:
Czekam, aż laski zasną, żeby umyć podłogi i idę się lenić::):

Justynka współczuje jelitówki, dobrze, że już po
Gosia mojej koleżanki syn miał ostatnio tą chorobę bostońską, ponoć strasznie zaraźliwa i najgorszę są te afty w buzi.
Picoult przeczytałąm już wszystko, ale z tego co widze, to przed Tobą jeszcze najlepsze.
I zaglądaj choć od czasu do czasu

Cafe słuszne wymiary Olka:yes: Musze i ja się w końcu na ten bilans wybrać.
Marysia mówi r, zaczęła mówić w sumie od razu, a Zosia jak się uda, ale raczej nie. Ja się tym w ogóle nie przejmuje, mają na to jeszcze czas. Laski mają i tak lepszą wymowe niż Stasiu, bo obie mówią już sz, cz, ż, a on zaczał jak miał 6,5 roku po wizytach u logopedy.
Dzieki zapaczkę, niedawno dotarła, ale niepotrzebnie posyłałaś ją kurierem:Całus:

Magda i Michał spory chłop!!! Fajnie, że dostaliście skierowanie, ten lekarz naprawdę jest rewelacyjny!!!
Wczoraj się trochę przejęłam tym co mi Pani nagadała, ale dzisiaj mam juz luss, bo ponoć z każdą mamą rozmawia i każdej coś wmawia, jednej, że dziecko ma depresje, innej, że chyba niedosłyszy i takie tam. Jest bardzo wymagająca i to się chwali, no ale bez przesady.Robiła całej grupie jakieś testy i mamy dostać opisówkę o dzieciach, już się boję. Pytała min o imiona rodziców oczywiście Zośka powiiedziała, że mama to matka a tata to ojciec, Marysia powiedziała, że ma 20 lat i takie tam. Kosmos:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

andzia te Twoje laski to odjechane! Naprawde nie przejmuj sie tym co ta pani mowi, bo jak dla mnie to one sa mega rozwiniete, naprawde o wiele do przodu.
Michał na takie testy jest dobry, bo lubi odpowiadac wlasnie jak kto sie nazywa, na jakiej ulicy mieszka kazdy z rodziny, zna flage polski, stolice, herb miasta itp. ale przy tym jest tak powolny, ze kazdy juz zapomnial co robil, a on dopiero sie za to zabiera :lup: no i widze, ze duuuuzo traci przez ten niedosluch, a w ostatnich dniach mam wrazenie, ze jest jeszcze gorzej. Musze prawie krzyczec, zeby uslyszal :(

Odnośnik do komentarza

Magda jaki śnieg???:Histeria:Kupiłam laskom buty na all, jeszcze nie doszły:Histeria:
A Michał jest super mądry chłopak, laski na pewno nie potrafią i nie znają wielu z tych rzeczy co on, ale nie będziemy się już licytowac. Obie mają dobrą pamięc, z angielskiego znają już baaardzo dużo, piosenki, wyliczanki, wszystkie kolory itp., ale np. liczyc potrafia tylko do 12 i jeszcze się czasem pomylą, literek tez nie potrafią zapamiętac itp. Na wszystko przyjdzie czas::):
U mnie tez przy kładzenie spac spadek poziomu cierpliwości:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...