Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

A mi znowu dni przelecialy nie wiem kiedy. W sobote u mamy, wczoraj u chrzesniaka. Wesolo jak zawsze. No, a dzisiaj powrot do rzeczywistosci :(((
Ale po 16 umowilam sie z kolezanka, wiec jakas odmiana.
Ali wyzłazi ząb i maruda okropna, zwlaszcza w nocy :(
Za to "rozgadala" sie na maksa i moglabym sluchac tego jej gaworzenia non stop.
Mich juz od rana podniecony p-kolem. O matko, jaks obled. A jeszcze niosl czekoladki dla Pani na dzien nauczyciela to juz w ogole szalenstwo :)

Odnośnik do komentarza

Hej,
nasz wyjazd baaaardzo udany::):
Pogodę mielismy przepiękną, prawdziwa zlota polska jesień, zaliczylismy tylko Sniezke, bo 3 dni to zdecydowanie za malo, ale połaziliśmy, porelaksowalismy się, w hotelu mieliśmy basen, jackuzzi, saune, pojechaliśmy też wieczorem do Golębiewskiego na kręgle. Dzieciaki zadowolone, my tez::): Na następny wyjazd starszaki zostają,m a zabieramy maluchy.
Jak zgram fotki to na pewno pokaże::):

Odnośnik do komentarza

Magda fajny taki intensywny czas::): chociaż ja marze o nudzie, do końca roku w kazdy weekend mamy cos:Padnięty:
Biedna Alutka z tymi zebolami:Calus: Nagraj ja jak gada, ciotki chetnie posluchają:)

Cafe jak zakupy? Ja kupilam stasiowi przed wyjazdem buty z Korneckiego, powiem Wam, że mają naprawde piękna kolekcję zimowa. Musze mu jeszcze dokupić kurtkę i laskom buty, masakra:Padnięty:
Widzialam fotki na FB-zajebiste te Wasze chlopaki. I jakie blondaski:) Zapuszczasz im włosy?

Odnośnik do komentarza

witam moje koleżanki
nawet nie wiem co napisać
przede wszystkim pozdrowienia dla wszystkich.

cafe zdjęcia na FB widziała chłopaki superowe.

Magda a twoje dzieciaki tez jak malowane, powiedz mi czy Ali też tak ciężko wychodzą ząbki jak Michałowi?

Andzia super że weekend udany. A Stas już do szkoły chodzi?? jakos mi tak szubko to mineło.

Olek tak jak u Ciebie Magda bardzo chętnie chodzi do przedszkola, ale ostatnio pani powiedziała ze jest troszkę niegrzeczny. wogóle jej nie słucha.

a Julcio rośnie i rozrabia jeszcze nie mówi ( tylko mama tata babcia dziadek, kupa, papa) ale ogólnie chłopaki sa grzeczne ładnie sie razem bawią, olek tylko pilnuje zeby julek dostawał to samo co on i chce sie z nim bawic a to chyba najwazniejsze.

a u nas po staremu, ja nadal pracuje, teraz bylam miesiac na zwolnieniu bo jestem po operacji ale juz jutro wracam do pracy, nie moge sie doczekac.

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Andzia ale super, ze wyjazd taki udany. Nie moge sie doczekac fotek. Jak dziewczyny? W. dała rade?
Fotki przedweselne zajebiste jak zwykle. JAkie swietne kiecki mialy laski! A Stanisław jaki przystojniak1 co za fryzura :) JEszcze niech sie mamuska z tatuskiem pokaza, co?

Cafe juz mialam wczesniej napisac i jakos zapominalam. Co masz dwa aniolki w domu to przesada! Nie moge sie napatrzec na tych Twoich chlopakow. Sa zajebisci! I te ich wlosy ...

Jakie kurtki kupiliscie? 100 zl na rajty? masakra!

Justyna tyle siedzialas w domu i nic nie zagladalas? nunu :)
Co to za operacja?
Fajnie, ze chlopaki sie dogaduja! Pokaz ich, ciekawa jestem jak sie zmienili!

Odnośnik do komentarza

dzien dobry

na szybko 2 zdania,bo lece do pracy
ale dzis kolo 13 juz bede w domu

justynkano wlasnie co za operacje mialas?
zagladaj czesciej!

magdadobrze,ze sie dziad przebil
moze bedzie troche spokoju
a rajstopy po 3 dla kazdego to prawei 100:Niespodzianka:

andziano dzieciki cuuuudne
stachu baaardzo wydoroslal
przystojniacha jak nie wiem
prawdziwy facet!

i masz racje,ze kornecki to i tak dobra cena
musimy cos kupic wiec moze i na te sie zdecycujemy

Odnośnik do komentarza

hej
Alka spi, a ja powinnam poprasowac i mam takiego lenia, ze nie moge dupska ruszyc. W chacie zimno, wlaczylam ogrzewanie, ale i tak jakos marzne. bleeee
Alkę ciagle to dziaslo boli, mam wrazenie, ze dzisiaj bardziej niz wczoraj.
Michu od otwarcia oczu myslami juz jest w p-kolu. Smieszny jest :)

Wczoraj pozytyw u kolezanki, bo zazwyczaj wisi na mnie jak gdzies jestesmy, a wczoraj troche powisial, a potem poszedl z Tosia do jej pokoju i dzieci nie bylo. Dla mnie to mega nowosc.
I jak wracalismy to mowi: wiesz, Tosia do mnie mowila, a ja jej odpowiadalem!!!
hehe, sam byl z siebi dumny :)

Odnośnik do komentarza

poklocilam sie troche z K
bo kuzwa kiedy bedzie mial wolne popoludnie??
przeciez ja tez do cholery mam swoje sprawy
tez pracuje
poza tym nic kompletnie nic w chacie nie zrobi
a ja juz naprawde nie nadazam
wierzcie mi,ze staram sie ale ciagle syf
bo ile mozna chodzic za czworka syfiarzy??

pieprznie ciuchy gdziekolwiek i leza dopoki nie podniose albo nie zrobie akcji:oczko:

w kazdym razie konbiec naprawde koniec z wyrozumialoscia
wiem,ze matka go w ogole nie nauczyla sprzatac
bo sama ma wszedzie syf:oczko:
ale mnie to nie interesuje

Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele co za popoludnie. Myslalam, ze oszaleje. Zaczal Mich od razu po wyjsciu z p-kola, no tak niedobry, ze szok. Histerie, w dupie mial wszystko co mowilam. Jeju, jak mialam ochote strzelic mu z tylek.
Weszlismy do domu i Alka dała popis. Wyła jak opetana, a ja musialam Miskiem sie zajac, wiec nie miala wyjscia - wyła cały czas. Wrrr! Ten zab to odpiero dzisiaj jej dal popalic. Dziaslo otwarte i pewnie boli jak cholera.
Do tego juz tak ladnie pila mleko modyf na wieczor, a od 3 dni usta zacisniete i nie da sie jej namowic. Za to jak cyca zobaczy t dzioba otwiera tak szeroko jeszcze zanim sie przygotuje :)

Odnośnik do komentarza

łączę się w bólu:Całus:
miałam dzisiaj takie popołudnie, że masakra...
Zaraz po pracy przyszła na kawkę Aga z Jagoda i laski przechodziły same siebie. No sekundy sie nie pobawiły, non stop krzyki, przepychanki, kłótnie. Jedna wielka rozpierducha...Jutro wlatuje do nich z workiem na śmieci i wywalam wszystkie zabawki, co do jednej, tylko kurz zbierają, a im w głowach głupoty...
Dostały kare na czytanie bajek i wyły prawie godzine w łóżkach...::(:

Odnośnik do komentarza

Cafe i u mnie wciąż kłótnie o syf. I dokładnie jak u Ciebie, ciuchy porozrzucane po całym mieszkaniu, a ja moge se gadać. I tez zrobiłam Kubie wojne, bo był dzisiaj w domu, ok, miał prace przy kompie, ale nic nie ogarnięte, nie przypilnował Stacha z lekcjami i ja musiałam wieczorem z nim siedzieć i tworzyć księdza na religie:Padnięty:ech...wkurza mnie to wszystko...

Magda współczuje popołudnia świni:Padnięty:Szkoda, że Alka nie chce sztucznego mleka, może przez te zęby? A co Michu nawywijał, że miał takie fochy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...