Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

dobry niedzielnie :) noooo i koniec rehabilitacji ... niestety przy wypisie Pani doktor dopatrzyła sie , ze Jula ma przykrótka nóżkę ... narazie dramatu nie ma bo to pól centymetra ale jeszcze raz w tym roku musze sie pojawić .. no i bedzie rtg kregosłupa bo skolioza sie zaczyna ( a nawet juz niewielka jest )... kurde jestem juz osłabiona .. co krok to szok ...
Cafe zdrówka dla Julka .. juz po gorączce ? ciekawa jestem jak w weekend jestescie wszyscy razem w domu :D pewnie wesoło macie :D
Magda i jak po zakupach ? jaaa Ala juz 3 miesiace ..szok !

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

hejka
Dzisiaj zakupy odpuscilam. P. mial sie zajac Michałem i moim chrzesniakiem na boisku, ale jest taka duchota, ze wzial ich tylko na godzine, bo tam patelnia. Przywiezie ich potem, przyjedzie moja przyjaciolak, zrobimy obiadek i jak P. skonczy to pojedziemy gdzies na spacer i lody.
Sama sobie podjade do sklepu jeszcze w tygodniu.

Wczoraj siedzielismy do pozna, Ala tez poszla godzine pozniej spac niz normalnie (do lozeczka) i spala do ...3!!! A ja zamiast odsypiac to rzucalam sie po lozku i oka nie zmruzylam do 4 :((( Jakas masakra! Dzisiaj jak zombie.

Musze pochwalic moje mlodsze dziecko, bo wczoraj 2 razy przekrecila sie z brzuszka na plecy!!!
Jestem dumna i dla nas to mega przezycie, bo jak pamietacie Michał ruchowo byl baaaardzo do tylu i takie obroty robil jak mial 6 m-cy!!! Baby górą :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Anouk ja pierdziele! Ale u Was sie dzieje. No co wyjdziecie z jednego to znowu cos lekarze wynajduja! Wczesniej tego nie zauwazyli???
Ehhh, oby ta skolioza sie nie poglebiala.

Cafe a Wy jak zwykle w biegu :)
Biedny ten Twoj K. Wroci pewnie padniety.
Ja tez emocjonalnie podchodze do przyjazni, a wlanie tak widze te nasze relacje tutaj.
I okropnie serce mnie boli, ze tak sie dzieje.
W sobote jedziemy do tego Dziwnowa i jestem bardzo ciekawa jak bedzie.

Odnośnik do komentarza

magda_79
Anouk ja pierdziele! Ale u Was sie dzieje. No co wyjdziecie z jednego to znowu cos lekarze wynajduja! Wczesniej tego nie zauwazyli???
Ehhh, oby ta skolioza sie nie poglebiala.

Cafe a Wy jak zwykle w biegu :)
Biedny ten Twoj K. Wroci pewnie padniety.
Ja tez emocjonalnie podchodze do przyjazni, a wlanie tak widze te nasze relacje tutaj.
I okropnie serce mnie boli, ze tak sie dzieje.
W sobote jedziemy do tego Dziwnowa i jestem bardzo ciekawa jak bedzie.

Będzie fajnie! Na pewno...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei
magda_79
Anouk ja pierdziele! Ale u Was sie dzieje. No co wyjdziecie z jednego to znowu cos lekarze wynajduja! Wczesniej tego nie zauwazyli???
Ehhh, oby ta skolioza sie nie poglebiala.

Cafe a Wy jak zwykle w biegu :)
Biedny ten Twoj K. Wroci pewnie padniety.
Ja tez emocjonalnie podchodze do przyjazni, a wlanie tak widze te nasze relacje tutaj.
I okropnie serce mnie boli, ze tak sie dzieje.
W sobote jedziemy do tego Dziwnowa i jestem bardzo ciekawa jak bedzie.

Będzie fajnie! Na pewno...

o Was to sie nie martwie :)))

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry w niedzielne południe!

Kurde niby takie spokojne są niedzielne dniówki, a tu mi tak dzisiaj poleciało, że nawet nie zauważyłam jak się dziewczyny z restauracji zwinęły i nie zdążyłam sobie naleśniczków zamówić:lup: I muszę wytrzymać aż do 15!
Rano popadało więc chociaż jest czym oddychać... Wczoraj wszyscy się lepiliśmy. Mieliśmy jechać nad wodę, ale rano przez te burze nigdzie nie pojechaliśmy a później żałowaliśmy...
Wzięłam młodego na rower ten z pedałami. Szło mu nieźle (nie wiem dlaczego ale ostatnio zrobił się bardzo ostrożny), ale już pod samym domem wyrąbał się i lekko rozwalił kolano::): Rzadko mu się to zdarza i bidny jak się mocno rąbnie a nie leci krew, to nawet nie kwęknie, ale tylko zobaczy, że coś leci, hehe... No nie mogłam z niego wczoraj:sofunny: Wiem, że świnia jestem, bo się nabijam, ale jakbyście zobaczyły jak skacze na jednej nodze to też byście padły:D No i wbił mu się kamyk w rękę. Dzisiaj stwierdził, że mogę mu go wyjąć, ale jak będzie starszy:lol:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Anouk tak strasznie to się tą nóżkąnie przejmuj:Oczko: Nie ma ludzi idealnie symetrycznych a te pół cm to naprawdę niewiele... Ja mam całe 2,5cm hehe... Niestety mam skoliozę. W podstawówce musiałam chodzić na zajęcia korekcyjne:Kiepsko:

Cafe zdrówka dla Julka! Jak się dzisiaj czuje?
Kurde ale bym sobie coś z grilla pojadła:yes: Hehe niech się obrażają, najważniejsze, żebyście Wy się dobrze czuli.
Współczuję K. wyjeżdżać do pracy o tej porze:Histeria: Koszmar...
Pokaż koniecznie zdjęcia! Nie chciałam Ci się narzucać, ale czekałam na nie odkąd ruszyłaś z pierwszym sklepem!

Magda brawa dla Aluni:brawo:
Fajne popołudnie się u Was zapowiada. Co robisz na obiadek?
Zła jestem, że akurat siedzę w pracy. Ostatnio jak jest ładnie to jestem w pracy, a jak jest szaro i pada to mam wolne! Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam z Filipem na dłużej na placu zabaw:/ Mam nadzieję, że w Dziwnowie będziemy miały choć trochę pogody::):

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

anouk kuzwa wspolczuje tych akcji
no wlasnie-wczesniej tego nie widzieli
sil i cierpliwosci

meino to jak bedzie starszy,a co:sofunny:
jest niemozliwy
do dziwnowa jedziesz sama??w sensie autem?

magdaogromne brawa dla naszej ali,brawo brawo!
a dzien i tak fajny sie zapowiada
u nas tez tak goraco,ze nie wiem jak my wyjdziemy:(

Odnośnik do komentarza

Mei hehe! Filip jest swietny. Koło osiemnastki mu kamyka wyjmiez i bedzie git :hahaha:
a w Dziwnowie pogoda musi byc! juz nie musza byc upaly, ale niech pada tylko w nocy. bedzie fajowo :)
Młody 10 razy dziennie pyta kiedy i kiedy :)

wczoraj kupilam stroj kapielowy. moj maz byl nim zachwycony i wzielam, a teraz zaluje, bo bede za swoimi cyckami po plazy biegac :lup:

Odnośnik do komentarza

cafe82
ehhh bardzo sie zawiodlam na andzi
serio:(
chyba za emocjonalnie to tego wszystkiego pdchodze,ale nie potrafie inaczej
od miesiaca mysle o nich
co u nich
czy czewgos im nie trzeba
a tutaj cisza cisza mimo,ze obiecala napisac

Ja się staram nie brać tego do siebie, że ktoś pisze albo nie. Bardziej mnie martwi, czy wszystko u nich w porządku... Tym bardziej, że Ania nigdy nie znikała od tak sobie... Często myślę o Rose, Anielince, Kasioleqq, Beacie i zastanawiam się co tam u nich słychać i czy wszystko u nich ok, tym bardziej, że wiele się u nich działo i przeżywałyśmy wszystkie i szkoda, że tak mało się odzywają, ale jak już się odezwą to się cieszę::): Jestem nie na czasie jeśli chodzi o nk czy fb bo zaglądam tam od wielkiego dzwonu, więc jak już się tam pojawię i widzę nowe zdjęcia którejś z nich to wtedy mi trochę przykro, że tam zaglądają a do nas już nie...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cafe tak jadę sama z Filipem swoim autem:yes: Na początku hojrakowałam, ale teraz się trochę zaczynam stresować... Trudno. Nie wyobrażam już sobie jazdy pociągiem, czy autobusem...
Dobrze, że Julek już nie gorączkuje...

Magda powiem Ci, że już teraz trzymam kciuki, żeby ząbkowanie Ali przebiegało łagodniej niż u Miśka... To było straszne...
Liczę na Ciebie w stroju i się nie wymigasz! O nie! Możesz sobie latać za czym chcesz, ale straszyć będziemy obie jak tylko pogoda dopisze:Psoty:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei
cafe82
ehhh bardzo sie zawiodlam na andzi
serio:(
chyba za emocjonalnie to tego wszystkiego pdchodze,ale nie potrafie inaczej
od miesiaca mysle o nich
co u nich
czy czewgos im nie trzeba
a tutaj cisza cisza mimo,ze obiecala napisac

Ja się staram nie brać tego do siebie, że ktoś pisze albo nie. Bardziej mnie martwi, czy wszystko u nich w porządku... Tym bardziej, że Ania nigdy nie znikała od tak sobie... Często myślę o Rose, Anielince, Kasioleqq, Beacie i zastanawiam się co tam u nich słychać i czy wszystko u nich ok, tym bardziej, że wiele się u nich działo i przeżywałyśmy wszystkie i szkoda, że tak mało się odzywają, ale jak już się odezwą to się cieszę::): Jestem nie na czasie jeśli chodzi o nk czy fb bo zaglądam tam od wielkiego dzwonu, więc jak już się tam pojawię i widzę nowe zdjęcia którejś z nich to wtedy mi trochę przykro, że tam zaglądają a do nas już nie...

no ja tez zastanawiam sie czy wszsytko dobrze
pisalam kilka razy
i obiecala odezwac sie
i sama nie wiem czy pisac dalej,czy dzwonic
nie wiem
kiedys nie mialam takich watpliwosci
nie bylo jej dzien czy dwa to dzwonilam
a tereaz nie wiem co zrobic:(

Odnośnik do komentarza

Mei
cafe82
ehhh bardzo sie zawiodlam na andzi
serio:(
chyba za emocjonalnie to tego wszystkiego pdchodze,ale nie potrafie inaczej
od miesiaca mysle o nich
co u nich
czy czewgos im nie trzeba
a tutaj cisza cisza mimo,ze obiecala napisac

Ja się staram nie brać tego do siebie, że ktoś pisze albo nie. Bardziej mnie martwi, czy wszystko u nich w porządku... Tym bardziej, że Ania nigdy nie znikała od tak sobie... Często myślę o Rose, Anielince, Kasioleqq, Beacie i zastanawiam się co tam u nich słychać i czy wszystko u nich ok, tym bardziej, że wiele się u nich działo i przeżywałyśmy wszystkie i szkoda, że tak mało się odzywają, ale jak już się odezwą to się cieszę::): Jestem nie na czasie jeśli chodzi o nk czy fb bo zaglądam tam od wielkiego dzwonu, więc jak już się tam pojawię i widzę nowe zdjęcia którejś z nich to wtedy mi trochę przykro, że tam zaglądają a do nas już nie...

Ale ja tez wlasnie sie martwie. Tyle czasu juz sie znamy, wiele razem przszlysmy.
Pisalysmy do Andzi, dzwonilysmy. Zazwyczaj nie odpisywala, a jak odpisala to mowila, ze sie odezwie i tyle.
Wolalabym smsa - odczepcie sie niz taka jak teraz. Moze jesli maja problemy moglybysmy pomoc itp.

Odnośnik do komentarza

przeciez wiecie,ze przez te kilka razy kazdej z nas rozne akcje sie zdarzaly
ale zawsze po dniu,dwoch trzech pisalysmy
czy szpital moich chlopcow-na biezaco bylysmy
czy andzi dziewczyny
czy stacha noga
no zawsze byl kontakt

i lubilylsmy od czasu do czasu pogadac przez tel

mam juz glupi mysli,ale to nadaje sie jak juz na bok
ale nie bede pisac

Odnośnik do komentarza

Cafe hahaha. Do laski to mam troche kg do zgubienia. Waga stanela i ani drgnie i daleko mi do tej sprzed ciazy. Opona wisi, ale najgorsze jak zwykle nogi. Mam mega cellulit po tej ciazy, dziury, ze piesc wchodzi :lup:

Co do yebow to trojki nie sa fajne, a na piatki to jeszcze maja czas.

Mei Super, ze decydujesz sie autem jechac. Gdyby (odpukac!) poogody nie bylo to podjedziemu do parku dinozaurow czy do Miedzyzdrojow.
O ktorej wyjezdzacie? Powolutku sobie pojedziecie, jakiesp rzerwy po drodze i bedzie ok.
Bedziemy Was wypatrywac :)

Odnośnik do komentarza

cafe82
przeciez wiecie,ze przez te kilka razy kazdej z nas rozne akcje sie zdarzaly
ale zawsze po dniu,dwoch trzech pisalysmy
czy szpital moich chlopcow-na biezaco bylysmy
czy andzi dziewczyny
czy stacha noga
no zawsze byl kontakt

i lubilylsmy od czasu do czasu pogadac przez tel

mam juz glupi mysli,ale to nadaje sie jak juz na bok
ale nie bede pisac

No dokladnie.
JA jak stracilam malucha to z Wami przeszlam to mniej bolesnie.
I rozumiem, ze nie trzeba ze wszystkimi problemami do nas leciec, bo ne kazdy ma taka potrzebe, ale wystarczy napisac smsa typu: potrzebuje czasu i tyle - to sie odczepimy.
I j nie wiem czy pisac i dzownic dalej.

Odnośnik do komentarza

Cafe, Magda nie wiem czy dobrze robię jadąc sama... Mam zamiar jechać powolutku i ostrożnie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Magda a Wy o której wyjeżdżacie? Od której tam się w ogóle zaczyna doba hotelowa? Od 12? Myślę, że wyjadę ok 6 rano... Mam zamiar w tym tygodniu to sobie rozplanować::):
Tą pogodą tak bardzo się nie przejmuję. Będzie co będzie. Cieszę się, że będę z Filipem nad morzem i że się spotkamy. Zajęcie zawsze można sobie znaleźć.

Ja tam latam do Was ze wszystkim:D Nie zawsze od razu tak jak piszecie ale nie ma to jak Wam się wyżalić i poczytać co macie na ten temat do powiedzenia:yes:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei
Cafe, Magda nie wiem czy dobrze robię jadąc sama... Mam zamiar jechać powolutku i ostrożnie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Magda a Wy o której wyjeżdżacie? Od której tam się w ogóle zaczyna doba hotelowa? Od 12? Myślę, że wyjadę ok 6 rano... Mam zamiar w tym tygodniu to sobie rozplanować::):
Tą pogodą tak bardzo się nie przejmuję. Będzie co będzie. Cieszę się, że będę z Filipem nad morzem i że się spotkamy. Zajęcie zawsze można sobie znaleźć.

Ja tam latam do Was ze wszystkim:D Nie zawsze od razu tak jak piszecie ale nie ma to jak Wam się wyżalić i poczytać co macie na ten temat do powiedzenia:yes:

Niby doba hotelowa zaczyna sie od 15, ale jak pokoj bedzie wolny to mozna wejsc wczesniej. I teraz nie pamietam czy zaczynamy od obiadu czy kolacji :lup:
My, tak jak w ubieglym roku, jedziemy jak najwczesniej. Bagaze zostawimy w samochodzie i myk na plaze albo chociaz na spacer kontrolno-rozpoznawczy. hehe

Przez Niemcy bedziecie jechac?
Nie musisz sie spieszyc, pomalutku dasz rade.
Jak juz bedziecie niedaleko i nie bedziesz wiedziala jak z droga to dzwon!

Odnośnik do komentarza

Magda będę jechała przez Polskę. Teraz nie mam właśnie takiego ciśnienia i o której dojedziemy, to będzie dobrze. Wszystko można w aucie zostawić. A pamiętam jak wtedy dojechaliśmy z samego rana, ledwo żywi zostawiliśmy bagaże w hotelu i poszliśmy "zwiedzać"... Złapał nas deszcz, było zimno i wiało:Kiepsko: Złe wspomnienie::):

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...