Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

chyba jestesmy dorosle i mozemy powiedziec sobie wszsytko,prawda?
nie tylko pierdziec slodko i chwalic??
czy sie myle?

ja przynajmniej zamierzam zawsze mowiec wprost co mysle
tyle ode mnie w tym temacie

i zeby nie bylo watpiwosci anielinka
ciesze sie,ze sie odezwalas

kurde mialam poodpisywac,ale lece do pracy na 2 godzinki
K wrocil wczoraj w nocy jednak
teraz zostanie z mlodymi a ja troche porobie
o 9 musze go zmienic

Odnośnik do komentarza

u nas zmiana planow
K pojechal od ranca,ale ma wrocic szybciej

a mlodzi doprowadzaja mnie do kurwicy
nic totalnie nic przy nich nie mozna zrobic
ciagle jecza,krzycza,gryza,bija

nauke odpuszczam,bo jestem wykonczona
serio pierdole-wrzesien to nie koniec swiata
jakbym miala siedziec z nimi w domu,w sensie nie pracowac,to nie wiem co by bylo
wariatkowo na pewno

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Ja dzisiaj mam wolne:) ale za to idę do pracy w niedzielę, ale tylko na dwie godzinki, a więc da się przeżyć:) Dzieciaki nosi... oceny powystawiane, rok szkolny dłuuuuugi, tak na prawdę dzisiaj pownien być koniec roku szkolnego, bo teraz to tylko dzieci się męczą my się męczymy:/ ja tam mogę to pracy nawet przez wakacje chodzić, ale wydłużanie nauczycielom pracy kosztem dzieci to jakiś absurd... Gimnazjaliści po wystawieniu ocen z zachowania przechodzą samych siebie:/ brrrr... no ale damy radę... już ja im pokażę od września kto rządzi;) hehe ale tak swoją drogą to ja kocham młodzież:))))
Ja od rana siedzę i poprawiam pracę bo jutro seminarium:/ Chociaż i tak chyba w lipcu nie podejdę ze względów finansowych:/ jeszcze ta Hiszpania:/ cieszę się, ale kompletnie nie mam kasy na taki wyjazd:/ nie wiem na co liczyłam zapisująć się... że w końcu wyjdziemy z naszego finansowego dołka?? kurna chyba nigdy się z niego nie wygrzebiemy:/ ehhhh mam doła...
W celu zakopania mego doła upiekłam ciasto... oto ono: Letnie ciasto z truskawkami i perłowym cukrem siedzi w piekarniku, jak się upiecze zapraszam na kawę:)
A wczorajszy wieczór minął mi pod znakiem dentysty... w końcu... zmusił mnie do tego ból zęba oczywiście:/ bo ja durna nie chodzę do dentysty jak nic mnie nie boli... zaplombował mi jeden, dostałam antybiotyk i we wtorek jadę do wyrwania:/ chce to załatwić przed Hiszpanią... bo nie zniosę bólu zęba na wakacjach...
Kuba łobuzuje... coraz bardziej uparty i coraz gorsze awantury robi.... jakiś bunt czterolatka się zaczyna czy co??? mma nadzieję, że to przejściowe... Wydaje mi się, że my raczej mu na wszystko nie pozwalamy, ale on myśli,że mu wszystko wolno:/ no brak słów...

Odnośnik do komentarza

nie pisze , ze dzien dobry bo chujowy na maksa ..pisze tylko szybkie czesc i sie kłade bo mam grype zoładkową ... niedawno weszłysmy do domu a raczej wbiegłysmy bo mnie juz gnało ... oczywiscie musiałam dzisiaj jeszcze na tej rehabilitacji byc .. zgon mam ... rano poodpisuje Wam ... miłego poczatku weekendu zycze i do porannej kawy ...buźka

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Helooo:)

Dziś Amelka wstała ze szczekającym kaszlem:Zły: w dzień nie kaszle, ale chyba ją gardło pobolewa...wrrr, mam nadzieje że będzie ok i ją nie rozłoży....
A ja jestem po opalanku i kosmetyczce, a jutro z rańca fryzjer....:)

Anouk kochana zdrówka:Całus: ale Cię rozłożyło, współczuje tego ganianka do kibelka;(

Gosia dobrze że dentysta- sadysta zaliczony, bo faktycznie ból zęba na wakacjach to nic miłego:/
a z tym rokiem szkolnym to przegięcie, teraz tak czy siak będą wszyscy kwitli bez sensu w tej szkole....

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

hejka
i ja na chwile zagladam. Dzisiaj przesiedzielismy u P. na boisku, ja pogralam 1,5h w siatkowke.
dzieci juz spia. ufff! Czeka mnie wolny wieczor!

Anouk omatko! Chorobska Was nie opuszczaja :( Zdrowia!

Gosia nie przypominaj mi o dentyscie, bo powinnam juz dawno odiwedzic :(

Anielinka Cafe ma racje w tym co napisala. Zgadzam sie z nia!
W koncu sie tu przyjaznimy i trzeba to szanowac!
Ale nie ma co sie obrazac!
Zdrowka dla Amelki!
Co tam Ł. naywyijal, ze w koncu nie wytrzymalas? Myslalam, ze juz moze jakos bardziej macie to wszystko poukladane :( Dzieciak i tchorz :( Dalej jest z ta lafirynda?
No, ale zajeboscie z praca! Juz tak na stałe?
Co to za "kolega" z ktorym idziesz sie bawic???

Odnośnik do komentarza

witam z kawą :) dziś juz lepiej z moimi bebechami ale wczorajszy dzień o zgrozo .... wczoraj na szczescie sie okazało ze został nam oststni tydzien w szpitalu :DDD i Jula ma sie lepiej z postawą i stopami ale co najmniej raz na rok trzeba bedzie jeżdzić no i w domu pilnowąc ... ale i tak jestem zadowolona :)
Magda naprawde zazdroszcze Ci tego zaciecia do sportu ... Ala widze pomału zaczyna łapac jakiś rytm ... moze niedługo pospicie do syta ;D a mIsiek mega wrazliwy , wic jak mu obca mała baba mówi ze zabierze zabawki i to na wejsciu nic dziwnego , ze sie uprzedził :)
Cafe eee moze nie bedzie tak zle i uda Ci sie zaliczyć wszystko w terminie :D temop masz zawrotne naprawde ... wsplczuję humorków młodych ... ja czasem z jedną Julką mam ochote popełnić sepuku z łuku ...
Mei nie masz napewno problemuu z komunikacją ...poprotu pewnie trafiasz na "dziwnych " ludzi ...
Gosia z tym koncem roku to jakas głupota ... na samą mysl o dentyscie mam "jeża " na karku .. bryyyy..... " dołek finansowy ' jest mi bardzo dobrze znany ... czerwiec był kumulacja wydatków .. maskara ... napisz płosze jak te ciacho w smaku bo wyglada apetycznie ^^
Anielinka dobrze , ze pomalu sie zaczyna u ciebie klarowąc sytuacja ... myslałaś juz o rozwodzie ? bo chyba szans na powrót juz nie ma co ?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

anouk super,ze ostatni tydzien przed wami
a julia nosi specjalne ortopedyczne buciki?

my chcemy kupic olkowi takie ze sztywniejsza pieta
bartek takie robi
albo memo(ale duzo drozsze)
tak nam powiedzial ortopeda,zeby z rok ponosil
ze wzgledu na kolanka

jezu ale z dupy pisze,nie?

o syfie nic nie mow
znam to bardzo dobrze
mialam plany,zeby w tym tygodniu doprowadzic mieszkanie do porzadku,ale z malymi dziadami nie da sie
a pewnie jeszcze poniedzialek i wtorek z nimi posiedzie:Szok:
jutro jedziemy do lekarza,zobaczymy co powie

Odnośnik do komentarza

jestem po egzaminie z ekonomii
no szalu ni ma oj ni ma
wyniki za kilka dni

pakujemy sie i lecimy do kobylina
musze zobaczyc jak wyszedl remont,moze uda sie cos dokonczyc,bo jedzie tez moja mama to ja wykorzystam do opieki nad j i c

a jutro matma:Męki:
o ile z ekonomii cos tam wiem to z matmy cieeeniutko na maxa:(

dobra juz nie smece
zdam to zdam nie to wrzesien
proste

i juz o tym mowic nie zamierzam:)

milego dnia

Odnośnik do komentarza

kurde wcielo mi posta

anielinkajak amelka?
teraz duzo dzieci kaszle,nie wiem co jest
udanej zabawy i czekamy na relacje

tez mialam pytac o rozwod

goskabo oceny powinny byc wystawiane pozniej to by jeszcze motywacje uczniowie mieli
kumulacja wydatkow to najgorsze co moze byc
ale przy tej drozyznie to nic dziwnego
kiedy dokladnie ta hiszpania??

Odnośnik do komentarza

cafe82
anouk super,ze ostatni tydzien przed wami
a julia nosi specjalne ortopedyczne buciki?

my chcemy kupic olkowi takie ze sztywniejsza pieta
bartek takie robi
albo memo(ale duzo drozsze)
tak nam powiedzial ortopeda,zeby z rok ponosil
ze wzgledu na kolanka

jezu ale z dupy pisze,nie?

o syfie nic nie mow
znam to bardzo dobrze
mialam plany,zeby w tym tygodniu doprowadzic mieszkanie do porzadku,ale z malymi dziadami nie da sie
a pewnie jeszcze poniedzialek i wtorek z nimi posiedzie:Szok:
jutro jedziemy do lekarza,zobaczymy co powie

Cafe nie mamy zadnych specjalnych butów ... powiedzieli , ze to totalna głupota zakuwac w buty i ograniczac rozwój ...krzywe kolana u dziewczynek moga nawet byc do 7 roku zycia .. taka ponoć anatomia moze być ... ale faktycznie butki ze sztywna kostka mamy kupowąc , nie musza być markowe ;)

powiadas z, ze egzamin bez szału ? tzn . co 4 ? LOL :D trzymam kciukasy ;d

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

witanko niedzielne :) ja od 6 na nogach bo Jula odmówiła wspólpracy i juz spac nie chciała .. my dziś swietujemy . mamy rocznice ... miedzy czasie skoczymy na kawe do tesciowej bo ma dziś imieniny i dalej bedziemy sie lenić :)) oj jak mi sie chciało polenić ^^ a od jutra znów szpitalno ... oby do czwartku :D miłego dnia babky :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

anouk super wiesci co do Julki!!! NAresycie skoncyz Wam sie to urwanie glowy!
Wszystkiego naj z okazji rocznicy! My mielismy we wtorek :)
Twoja T. to Janina? Moja mamuska ma dzisiaj imieniny.

Anielinka jak po imprezie???? JAk Amelka?

Cafe egzamin z ekonomii pisemny? Co bylo?
No i jak dzisiaj matma? Jestem juz strasznie ciekawa!
A jak chlopcy? Byliscie ich osluchac?

Odnośnik do komentarza

cafe82
anouk wszsytkiego naj naj
a ty jak sie w ogole czuejsz?
przeszly ci juz rewolucje?

magdaa co wy ten dziennik tak robicie?
tyle az uzupelniania??
widze,ze zakupy srednio udane
drozyzna,co?

szkoda,ze nie mieszkasz blizej,bo ja mam naprawde swietny letni towar

Robimy ten dziennik na raty, bo nie da sie wszystko od razu. A uzupelniaia juz duzo nie ma, ale mnostwo statystyk trzeba robic i uzupelniac ppaierow. MAsakra!

No zakupy srednie, wszystko drogie i jakies bez szalu. ja raczej mam styl sportowy, ale nawet tu nie ma nic ciekawego. Musze wlasnie do mojego lumpa podjechac, tylko to kawal drogi. Moze jutro sie zmobilizuje.
Ehhh, naprawde szkoda, ze do Ciebie tak daleko.

Jeszcze dla mlodej musze kupic legginsy biale i granatowe.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Ja na szybko się melduje... dzisiaj intensywny dzień... pojechaliśmy do rodziców, ja byłam trochę w pracy, potem gril, spotkaliśmy się ze znajomymi, potem dom, szybka kąpiel małego i zasnął jakiś czas temu:) ten tydzień zapowiada się intensywnie... a 30 - w sobotę już Hiszpania:) nie wiem kiedy się spakuję;)
Anouk placek był pyszny! na prawdę polecam!!! teraz zagości już na stałe u nas:) jest dokładnie taki jak w opisie na blogu:) Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy:)
Magda i dla was wszystkiego naj!!! a o zakupach nic mi nie mów... chciałabym obie chociaż jeszcze jakieś balerinki kupić przed wyjazdem, ale nie da rady:/
Anielinka jak tam na weselu????
Cafe trzymam kciuki za egzaminy:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...