Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

U nas duszno i pada co chwilę. W nocy obudziła mnie ulewa... Było gdzieś około 4:00... Myślę sobie: kurde! Przecież gumiaki Filipa są u P.! Cholera... A że akurat P. był na nocce, to postanowiłam do niego zadzwonić... Dzwonię i dzwonię... w końcu słyszę babski głos! Pomyślałam wielce oburzona, że zostawił telefon w domu:Szok: Ale nagle rozpoznałam głos mojej SIOSTRY:sofunny: Pomyliło mi się troszkę:lol: (Ona biedna, mi później opowiadała, że myślała, że zaspała do pracy i do niej dzwonią:D). No nic... Dodzwoniłam się do P. i powiedział, że rano podrzuci gumiaki. Zasnęłam mocno i nie słyszałam jak dzwoni domofonem. Usłyszała moja mama. Ale rano to za bardzo do niej nic nie dociera. Odebrała domofon, usłyszała: Dzień dobry, przyniosłem gumiaki! Więc pomyślała: jakie ziemniaki?! Powiedziała: Dziękuję, nie trzeba! I odłożyła:sofunny::sofunny::sofunny: Ja akurat już usłyszałam co i jak i się zwlokłam, na szczęście P. też załapał, bo zadzwonił jeszcze raz:sofunny: Nie mogę z tego do tej pory:lol:
A Filip ma etap brzydkich tekstów:Kiepsko: Oglądał ostatnio jakąś bajkę i nagle słyszę: Ten Koszmaronek jest do dupy:Histeria: I tak co jakiś czas takim kwiatkiem sypnie... Ale najlepsze jak wczoraj babcia poszła z nim na plac zabaw. Bawił się tam ładnie. W pewnym momencie zaczął z kolegą "śpiewać" piosenki... Jeden darł się POLSKA ZERO a drugi POLSKA CIPA:glass: Zgadnijcie, który "śpiewał" to drugie! Ja pierdzielę:Histeria:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

a u nas duuupa

cos mi sie od wczoraj nie podobal ten kaszel mlodych
i pdjechalismy osluchac
i cos tam slychac:(
ja pierdole
K jutro wyjezdza na 2 dni
egzaminy w weekend
nie musze mowic jak jestem wkurwiona
juz wiem,ze czekaja mnie poprawki we wrzesniu:(

na razie mamy inhalowac
i za 3-4 dni do osluchania
zadnych antybiotykow nie chce dawac,bo to poki co gesta wydzielina z nosa tak splywa

Odnośnik do komentarza

Magda zdrówka dla Miśka! No i brawa dla Aluni!:brawo: Dzielna, mądra, śliczna laseczka (po mamusi!) no i już ma trzy miesiące!!!
Pięęękne rodzeństwo! Serce mi mięknie jak na nich patrzę:Podziw: I tak mi trochę smutno, że Filip to jedynak...

Cafe tyle ogarniasz, że jak będziesz jakimś cudem miała jakąś poprawkę, to uznam że jednak jesteś człowiekiem a nie cyborgiem:lol: Ale szczerze mówiąc jesteś taka uparta i pracowita, że jakoś nie wydaje mi się, żebyś musiała coś poprawiać:yes:

Gosia najważniejsze, że wszystko pod kontrolą:yes: Na długo idziesz do szpitala?

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

hej Baboki :) zas i ja mam urwanie doopy ... rehabilitacja , robota , M w delegacji .. najgorsze ,z e musze sie nakombinowac , zeby i psa miec z kim zostawić i kogoś kto pojedzie Julą do szpitala jak ja do roboty ... psychicznie i fizycznie zdycham .. i te codzienne wstawanie o 5 AAAAAAAAAAAAAAAAAAA ...
Cafe uuu z tymi osłuchami kicha ...jak bedziesz tylko czuła , ze cuś nie gra to proś nawet o rentgena ... z zachowania taty nie komentuje ... brak słów i jak przykro bardzo .... graty za zdane egzaminy :)))
Magda buziaki dla Ali !!!!!!!!!!!!!! widziaałam fotki :) cudne :D i powiedz mi gdzie Ty do jasnej cholery gruba jestes ? :))
Gosia wspóczuje akcji na drodze ... a tej Hiszpani to Ci cholernie zazdoszcze ... ja bym choć na 2 dni gdzies doope posmażyć napiknej plaży ^^
Mei no gleba poprostu :D łahhahahahhahaha mam też dobra :D o małym "kibicu " nie pomne :D i weś , weś z ta pyza :D młodziutka i ładna buzia :))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

cafe82
hej anouk

kurde lekarz dzisiaj osluchal i powiedzial,ze poli co nie jest to zapalenie oskrzeli,ale czysto tez nie jest
trtaflismy na zast ordynatora,znamy sie zreszta z pobytu mlodych w szpitalu
doradzil zebysmy inhalowali i obserwowali

u nas tak było , ze rano słychac było .... wieczorem w szpitalu juz ponoc nic a Julka juz nawet nic nie mówiła ... i zas jebnięta dałam sie odprawić bez rentgena ... reszte znacie .... tydz. w szpitalu plus nawrót po 3 tyg ... juz teraz za uja si enie dam odprawiac ... ale skoro to jakiś wprawny lekarz to moze warto poczekac , jednak obserwuj chłopaków ..

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk
cafe82
hej anouk

kurde lekarz dzisiaj osluchal i powiedzial,ze poli co nie jest to zapalenie oskrzeli,ale czysto tez nie jest
trtaflismy na zast ordynatora,znamy sie zreszta z pobytu mlodych w szpitalu
doradzil zebysmy inhalowali i obserwowali

u nas tak było , ze rano słychac było .... wieczorem w szpitalu juz ponoc nic a Julka juz nawet nic nie mówiła ... i zas jebnięta dałam sie odprawić bez rentgena ... reszte znacie .... tydz. w szpitalu plus nawrót po 3 tyg ... juz teraz za uja si enie dam odprawiac ... ale skoro to jakiś wprawny lekarz to moze warto poczekac , jednak obserwuj chłopaków ..

ja pierdole nie strasz:(
***** mam wyrzuty,ze nie pojechalam osluchac wczesniej

Odnośnik do komentarza

cafe o k....! ale kicha z mlodymi. wierze, ze chcesz juz miec szkole z glowy i nie bujac sie z tym we wrzesniu.
Bedziemy mocno trzymac kciuki, zeby jednak bylo do przodu!
a Ty wyrzutow sumienia co do chlopakpow to nie miej. to juz nie takie maluszki i czlowiek tak szybko nie leci do lekarza. oni sobie poradza i bedzie ok. szkoda tylko ,ze K. musi jechac :( jak na zlosc akurat teraz. tulam!

mei i ja jestem zdania co do ewentualnego rodzenstwa dla Filipa, ze to nic straconego.
Młoda, zajebista - w koncu ktos bedzie mial szczescie jak Ci zawroci w glowie :)

anouk oj, bidoku! o 5 rano musisz wstawac? nie moglabys tych dziadkow obskakiwac troche pozniej :)
Jak idzie Juli rehab? codziennie musi jezdzic?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...