Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Dziiaj chyba pelnie dyzur. Ale poodkurzalam i nic wiecej nie robie. Młoda zasneła w lezaczku, a ja spije kawke i lecimy po dziada malego.

Polazlam do naszych wypocin jak maluchy byly w wieku Alki teraz. Az sie poplakalam sie ze smiechu.
Najelpsze teksty Andzi:
dzisiaj padł rekord. Patrzyly razem na karuzele całe 6 minut!!!! :sofunny:
Tydzien pozniej minut juz bylo 7 :hahaha:

No i poczytalam swoje wypociny i moglabym je teraz skopiowac piszac o Ali. Noce byly tylko ciut lepsze, ale naprawde minimalnie, a reszta identyczna.
Alunia tak jak Michał prawie nie placze, musze dlugo nie reagowac, zeby plakala. Grzeczna, lubi swoja karuzele i lezaczek. normalnie i z zachowania kloniki :)

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda ja pitole, musze kiedyś poczytać te nasze stare wypociny:sofunny::sofunny::sofunny:

Fajnie, że Alka mało płacząca, niech i te nocki się w końcu unormują.
A co do butli to może próbuj ściągac mleko i niech P. jej to daje?

Poczytaj, poczytaj. Nie te ciazowe, ale jak juz maluchy sie urodzily. Komedia.
Albo jak pisalas, ze pogonilas t. w czerwonym berecie jak przyszla Ci pomoc :sofunny:

Z tym mlekiem musze wlasnie poprobowac. Moze jutro jak bedzie wolne, bo laktacje mam juz tak unormowana, ze jak probuje sciagnac to rpawie nic nie leci, a Alce po brodzie scieka jak pije i spasiona strasznie.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Wróciłam trochę do świata żywych, chociaż dalej mnie trzyma... U lekarza jeszcze nie byłam:Kiepsko: Ciągle jakoś tak wypadało, że nie było jak się zarejestrować... Dzisiaj jak mam wolne to akurat święto... Ale daję radę... Młody szczęśliwy, że ma teraz 4 dni wolnego. Nawet grzeczny i muszę go naprawdę bardzo pochwalić, bo mimo tego ciągłego rzucania go z domu do domu dzielnie się trzyma:yes: W sumie już wcześniej sypiał poza domem, ale teraz jedną noc śpi w domu a jedną poza:/ I tak przez cały czas. Mamuśka wraca już w sobotę wieczorkiem, więc skończy się szwendanie:) A ja mimo tak wczesnej pory już ledwo zipię i zaraz się kładę.. Jutro znowu do pracy::):

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Andzia super, że sukienka na ślub kupiona! Ja nie znoszę kupować tak na ostatnią chwilę... Zawsze się boję, że nic nie znajdę...
A sukienkę dla dziewczyn udało Ci się wybielić? Kurde no czasem tak to właśnie jest... Zdjęcie niewyraźne, kolor nie opisany i wychodzą takie "kwiatki"...

Magda fajnie, że Ala z tych niepłaczących dzieciaczków::): A kiedy nocki z Michałem zrobiły się znośniejsze?
Nie mogę z Ciebie:D Niedługo staniesz się ekspertką w pisaniu jedną ręką:lol:

Cafe
super, że sklepy prosperują:yes: Oby tylko tak dalej! Prasowańska nie zazdroszczę, ale na pewno warto. Sama chętnie weszłabym do lumpka, gdzie rzeczy ładnie się prezentują. U nas w mieście jest trochę lumpków ale większość taka jakby trochę zaniedbana a reszta ma ceny po prostu z kosmosu:Szok:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!

Jak Wam mija dzień?
Rzadko spotykane - wczoraj ostatnia, dzisiaj pierwsza! Młody szaleje u siorki, bo dzisiaj nasze p-kole nieczynne a do jakiegoś innego na dyżur nie chciałam go dawać... Dzwoniłam do nich niedawno i B. mi powiedziała, że młody jest strasznie o nią zazdrosny:sofunny: Ledwo się ze swoim facetem przytuli to młody zaraz chce do mnie, albo bije jej P.:lol: Mam przedsmak tego jakby się zachowywał gdybym to ja sobie kogoś znalazła:Oczko:
Głowę mi rozsadza, chyba od skoków ciśnienia... a jeszcze spać mi się chce bo kot zaczął szaleć (bawić mu się zachciało:Histeria:) przed 4:00 i to co wyczyniał o mało co nie doprowadziło mnie do ostateczności:Wściekły: Teraz siedzę i popijam kawę w pracy...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

hej hej

meiusmialam sie z zazdrosnego filipa:D
a ty dbaj o siebie
zdrowka!

ja ciagle na piatym biegu
wczoraj troche pracowo a pozniej bylismy ze znajomymi blizniakami na dluuugim spacerze,na orliku pogralismy z piłę-widok bezcenny
6 dzieciakow i my latajacy za nimi

dzisiaj za to przed poludniem bylam w pracy
teraz robie muffiny bo pozniej lecimy do bliznakow na mecz,hehe
ale kladziemy juliana i cezara i moja siorka z nimi posiedzi
takze czeka nas pierwszy wieczor bez chlopcow,tadaaammmmm:lol:

i dostalismy info,ze z zaliczenia z ekonomii jest pelno pal-az sie boje:(

Odnośnik do komentarza

witam sobotnio

spalam cale 4 godziny:Szok:
K pojechal do kobylina-zaczelismy juz powiekszanie sklepu
na szczescie zabral olka
a my z chlopakami do wieczora sami
ale mam troche spraw
musze podrzucic towar,pozniej do galerii po pare pierdol takze zleci
no i jeszcze oczywiscie pouczyc sie musze-licze,ze chlopcy w poludnie dluuuuugo pospia:D

Odnośnik do komentarza

hej
i ja sie witam :)
Maluda spi juz pond godzine, wiec udalo mi sie nawet pomalowac na spokojnie :)
P. na meczu, bedzie bardzo pozno, ale na szczescie do nas przyjezdza ok. 13 moja przyjaciolka z chrzesniakiem i pewnie gdzies pojedziemy, a potem u nas przesiedzimy, wiec dzien fajnie spedzimy.
Ostatnie 2 dni tez super.

W czwartek przyjechala moja mamuska, zabralismy ja do naszej kochanej restauracji wloskiej, potem spacer, lody. A wczoraj zaczely sie u nas Dni Morza, wiec pelno zaglowcow, atrakcji.
Tam spotkalismy sie z moja przyjaciolka i wymeczeni wrocilismy na mecz.

Meczu nawet nie komentuje. Tak na niego czekalam, takie mialam nadzieje ... :(

Odnośnik do komentarza

Cafe a kiedy bedziesz znala swoj wynik egzaminu? Na pewno bedzie ok, pały dostali inni, a nie nasza zdolniacha :)
Jak tam wczoraj wieczor bez młodziezy? Odsapneliscie choc troche u znajomych? Kochana ta Twoja siostra :)
Wrzuc jakies fotki chlopakow!

Mei zdrowko! Kuruj sie kuruj, bo lipiec coraz blizej :)
Ale Filip fajnie zazdrsny o Twoja siostre. Oj, chyba bylby ogromnie zazdrosny gdybys Ty kogos poznala :)

Odnośnik do komentarza

cześc dziewczyny

magda super wygladasz, a michałek tez nieźle wyglada, wielki kibic, ja olka tez wczoraj wymalowałam julka nam sie w koncu nie udało....
a co do zdjęć to dodałam na nk jakbys chciała zobaczyc.

andzia ty to pewnie na weselichu, udanej zabawy....

cafe podziwiam trójka dzieci szkoła i jeszcze własny interes

a ja wczoraj bylam pierwszy dzien w pracy nowej ale w sumie tylko o 9,30 bo pozniej musialam jechac do starej pracy po skierowanie na badania, kupiłam ciasto i zrobiłam pożegnanie.
a co do nowej pracy to bede pisała pozniej jak juz popracuje dlużej....bo wiadomo jak to na początku badania, bhp itp.

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki kochane:)
U nas ok:) Wczoraj byliśmy w Poznaniu bo ja miałam seminarium... teraz najgorszy czas wszystko trzeba dograć, a czasu coraz mniej... ehhh ale mam nadzieję, że mi się wszystko uda... zobaczymy... Przy okazji Poznania pojechaliśmy do Starego Zoo do małpek, Kuba przy wejściu zobaczył quady i już nie chciał słyszeć o małpkach, zwierzątkach i innych pierdołach tylko samochody mu w głowie były :lup: zobaczył ogon małp stwierdził, że on już je widział i może już iść jeździć samochodami...:lup:
Potem pojechaliśmy do tesco na zakupy, a mały został w sali zabaw:) Pierwszy raz tak został i będziemy z tego częściej korzystać;)
Magda zdjęcia super:) Ty pięknie wyglądasz:) Michał zarąbisty kibic:) Ja na meczu tak się darłam, że Kuba nie wiedział o co chodzi;) hehe myślałam, że padne na zawał...
Cafe u Ciebie widzę nadal intensywnie:) trzymam kciuki za ostatnie egzaminy:) Super, że siostra pomaga:)
Andzia jak tam sypanie kwiatków??

Odnośnik do komentarza

a my dzisiaj na spokojnie
byly inne plany,ale zostalismy w domu
w sumie to tak zostalismy,ze ja od 7 jezdze,hehe
ale musialam troche popracowac,pozniej bylismy obejrzec panele do sklepu
spacer i przelecialo
a teraz sie pogoda zaczyna pierdzielic wiec nigdzie juz nie idziemy
aaaa no i poszlam sie uczyc do sypilani i padlam,spalam 2 godziny:Nieśmiały:

Odnośnik do komentarza

hej
jestem. od rana w biegu, bo bylismy z mlodym u audiologa na badaniach sluchu. Potem P. przedluzal umowe na tel i zeszlo. Pojechal do pracy i powrot do rzeczywistosci :(
syf w chacie i niczego nie moge ogarnac.

cafe zdrowka dla Olka! udalo Ci sie cos pouczyc?
U nas od jakiegos czasu bajki przestaly byc interesujace i Michu minuty przed tv nie usiedzi.
jak wyniki egzaminu???

gosia jestem pewna, ze i Michal by wybral quady a nie zwierzeta :lup:

andzia hop hop!

Odnośnik do komentarza

cześc dziewczyny
ale pustki tutaj....wiosna przyszła i takie są skutki, niektórzy jeszcze mają szkołę i egzaminy :)
a u mnie narazie nic sie nie zmienilo, chłopaki wlasnie ogladaja misia jogi a jak odpoczywam, zaraz zbieram sie z olkiem do dentysty bo go boli caly czas zab i jest opuchniety jadziemy robic na siłe bo inaczej to sie juz nie da....

cafe a jak tam po weekendzie???

magda jak tam dzieciaki???

powiedzcie mi dziewczyny dajecie dzieci do przedszkola w wakacje??? bo ja musze zwarzywszy na to ze teraz tescie beda caly czas z nimi i przynajmniej do poludnia beda mieli troszke spokoju....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...