Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Anielinka super z pracą, oby udało się na stałe:) jak Pani trunkowa to nie powinien mieć wyrzutów, i podziękować jej za współpracę::):

magda och tak ja też podziwiam Andzie i Cafe, z dwójką szlag trafia, a co dopiero z trójką :lup: ja bym chyba nie dała sobie rady...

cafe super że chłopcy zdrowi::): no i fajnie z tą dziewczyna:)

Andzia pewnie po shoppingu odpoczywasz::):

idę się szykować bo muszę iść na dwór dzisiaj pogoda u nas piękna::):

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

I my po lekarzu...najpierw pojechałam do jednej przychodni, a tam ludzi, aż nie było jak wejść, pojechałam do drugiej, a tam wcale nie lepiej...wrr, siedziałam z półtorej godziny :Zły: Amelka mi usneła na kolanach, zresztą inne dzieci tez pozasypiały z tego znużenia....
Osłuchowo ok, gardło niby tylko zaczerwienione i tyle...
zajechałyśmy jeszcze do apteki, a że apteka w bieronce to zaszłyśmy na chwile, a tam spotkałam jeszcze koleżanke, jak sie rozgadałysmy to stałysmy z pół godziny dobre:Szok:

Cafe
dobrze że chłopcy osłuchowo ok, co dajesz na kaszel?

Kasioleq ale pech z lapkiem:( musisz koniecznie zareklamować skoro nowy...

Magda nie dziwie się że ciężko z dwójką dzieci się gdzieś wybrać, ale niedługo się przyzwyczaisz i będzie ok:)

ide dopiero teraz na bok, bo wcześniej mi mój tata przerwał bo przyszedł.

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Cześć laseczki...

Zaraz zmykam spać, bo jutro idę do pracy na dniówkę... Trochę zmieniliśmy plany i nie pojechaliśmy na tą farmę strusi. Pojedziemy jak zrobi się naprawdę ciepło.
W piątek jak odbierałam Filipka z p-kola, pogadałam chwilę z panią co pomaga... Nie przekazała mi zbyt dobrych wieści:( Najpierw powiedziała, że młody zbił dwoje dzieci... Jednego chłopca (choć nie pochwalam) to wcale się nie dziwię, że zbił, bo ten chłopiec bije wszystkie inne dzieci, ale drugiego zbił klockiem całkiem bez powodu... Po prostu sobie siedział obok::(: Mi powiedział, że ten chłopiec mu przeszkadzał... Zaczęłam wypytywać panią jak to z Filipem jest... Inna pani mówiła mi, że jest ok, że trochę stroni od dzieci, ale bawi się i w ogóle... A ta mi powiedziała, że on jest mocno na uboczu. Nie chce się z nikim bawić, jak pani wymyśla zabawy to też niezbyt chętnie uczestniczy... Strasznie mi się smutno zrobiło, bo ja też byłam w p-kolu takim alienem, tylko nie biłam nikogo. Mam nadzieję, że Filip jakoś dojdzie do siebie i trochę się uspołeczni, bo mi się to nigdy nie udało i ciężko mi z tym było... Naprawdę nie jestem za jakimiś psychologami ale chyba nic innego mi nie pozostało...
Tak poza tym, to pierwszy raz od bardzo dawna w sobotę udało mi się wyciągnąć Filipa na długaśny spacer i ani razu nie powiedział, że chce iść do domu, czy że mu zimno::): Było naprawdę super! Na dzisiaj też planowałam spacer, lub rower ale niestety od samego rana leje jak z cebra. Poszliśmy więc na kulki z jego "kolegą" z p-kola. Wyjście też udane, chociaż większość czasu Filip latał sam. Czasem mam wrażenie, że on nie potrzebuje innych dzieci kompletnie i najlepiej czuje się sam (ze mną)... A jak jakieś się pojawią, to reaguje agresją. Smutno mi przez to.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Andzia jak tam po zakupach? Udane łowy? ::):
A co do piegów, to milion razy bardziej wolałabym piegi bo jestem popieprzona jak nie powiem co:/ Wygląda to obrzydliwie. Najgorsze jest to, że Filipowi wyskakują już pieprzyki:Szok:

Anielinka zdrówka dla Amelki! Super, że wyrwałaś się z domu choć na tak krótko. Trzymam kciuki, żeby jednak coś się poukładało na dłużej!

Cafe zdrówka dla chłopaków! Oby jak najszybciej doszli do siebie.
Rozpierduchę w końcu ogarniesz... Na razie bym się tym nie przejmowała:) Dla mnie i tak jesteś mistrzem:o_master:

Kasioleqq nie mogę z Kacpra:sofunny: Ten to ma gadane! Mi właśnie też padła bateria i teraz to już w ogóle odechciewa mi się dziada włączać:Kiepsko: Bo się nigdzie z nim nie ruszę nawet!

Magda dobrze, że z brzuszkiem młodej ciut lepiej... Ale Was z chaty wywiało:D No ale co się dziwić:) Najważniejsze, że było fajnie!
U Ciebie linieje jeden pies a u mnie trzy koty:Kiepsko: Momentami czuję się jakbym mieszkała w chlewie:Histeria:

Gosia faktycznie niefart z tą rysą, ale zobaczysz, za to będzie Wam chodziło bezawaryjnie!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cześć,
dzisiaj będe miec szczęśliwy dzień, bo w drodze do przedszkola wdepłam w gówno i to dość konkretnie, umazałam cały bok zamszowego baletka i za chu nie wiem jak go teraz doczyścić, bo co się schylam to mam odruch wymiotny:Kiepsko:

Zakupy tak se, obkupiłam trochę dzieciaki, a sobie buty i torebke. Przymierzałam całą kupę fajnych spodni i sukienek, ale jestem tak spasiona, że ryczeć mi się w tych przymierzalniach chciało:Płacz:Musze się wziać za siebie, teraz już tak na serio.

Odnośnik do komentarza

Cafe zdrówka dla Twoich chłopaczków!!! Podziwiam Was strasznie za ten pęd, ale najważniejsze, że Wam to odpowiada i jesteście zadowolenii:yes:
Mam nadzieje, że rewolucje zołądkowe już przeszły.

Magda dobrze, ze Alunia lepiej. I super spędziliście sobote, naprawde pozazdrościć, że masz takich przyjaciół, na których zawsze możesz liczyc::):

Odnośnik do komentarza

Mei kazdej mamie jest przykro, jak słyszy, że jej dziecko jakoś się wyróżnia, jest troszkę inne niż wszyscy. NIe wiem co Ci poradzić na te bójki, może rzeczywiście psycholog to jakies rozwiązanie, coś podpowie, ale myślę, że nie masz się co za bardzo zamartwiać, może Filip potrzebuje więcej czasu, żeby się tak fest zaklimatyzowac w przedszkolu.
I super ze spacerkiem, podstępami będziesz go wyciągać, to w końcu się przekona, że spacery sa super:yes:
A popieprzona ja też jestem, uwierz. I dosłownie i w przenośni::):

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82
i bardzo cie podziwam
ja w zyciu bym przez 3 lata nie dala rady

Oj tam, oj tam, a teraz co niby robisz? Dajesz rade:lol:

dla mnie ten ponad rok to byl max moich mozliwosci
duuuuzo mnie to kosztowalo,baaaardzo duzo
ale bylo minelo,czas pomyslec i o sobie
tak do tego podchodze

Baaardzo mądre podejście:yes:

Zrobiłąm porządke w letnich ciuchach dzieciaków i załamka, wszystko za małe, może ze dwie bluzeczki będa dobre. U Stacha to sama. Zresztą u mnie niż lepiej, też wszystko za małe:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia kuzwa polec mi cos dobrego na siniaki
wieszalam pranie i na chwile spuscilam z oczu dzieciaki
i olek popchnal cezara - ten zaryl polikiem o zabawke i ma taaaaka jape,ja pierdole
sinior na pol twarzy

meiczym smarowalas filipa?

Cafe najlepsze w takich sytuacjach jest relanium dla Ciebie.
Współczuje:Całus:
Pokaż go jak wygląda

Odnośnik do komentarza

hej
od wczoraj mam taki podly nastroj, ze bez kija nie podchodz. Wczorajszy dzien bez historii, bylismy na lodach, chlopacy na gokartach, ale ja sie slowem nie odezwalam. Ppotem mislismy gosci i dzien zlecial. Noc koszmarna. Zaczelam podwac młodej zelazo i nie wiem czy po tym znowu bole brzucha nie wrocily :(
Dobrze, ze P. mial dzisiaj na 14 to pospalam 1,5 h.
Zaraz jade po mlodego, dzisiaj debiut z mloda. juz nie chce, zeby t. go odbierala jak ma go tuczyc jak kaczke i on ma siedziec przed tv. w dupie ich mam i bede juz codziennie po niego jezdzic.

Odnośnik do komentarza

andzia fajnie, ze chociaz wyrwalas sie na zakupy. A buty i torebka to nie malo. jakie buty kupilas?
I ja mma dola, bo w nic nie wchodze. Nie mam nawet butow, tylko adidasy. i nie mam ani jednej wiosennej bluzki. naprawde hcodze jak lump. To mi humoru nie poprawia :(

Mei tulam mocno. Sama wiem jak to jest z dzieckiem aspolecznym. Michu jak dobrze wiesz tez nie bawi sie z dziecmi. Fakt, ze nikogo nie bije, ale nie zmienia to faktu, ze ciezko mu w ralacjach z rwiesnikami. I tez wiem co czujesz, bo ja tez mialam takie opory i do tej pory nielatwo mi poznawac nowych ludzi. Mialam nadzieje, ze taki spadek po mnie go ominie.
Tak czy naczej wiem od kilku psychologow, ze te nasze chlopaki mieszcza sie w normie i zuplnie normalne jest to, ze nie ciagna jeszcze d odzieci. Glowa do gory! W koncu sie przelamia i bedzie lepiej!

Cafe niesamowita jestes! Jak Ty wszystko ogarniasz?
Mi tez ciezko bylo siedziec w domu z Michałem, po 10 m-cach mialam dosyc. Ale pewnie gdybym mogla z nim czy z Alicją ziostac dluzej to chyba bym zostala. A ze nie mam wyjscia to nawet sie nie zastnawiam.
jak sie czujesz?

Odnośnik do komentarza

Magda :Całus: Nadal nie rozmawiasz z P?
Współczuje tych nocek, musisz uzbroić się w cierpliwość, w końcu to minie. I olewaj ją trochę, nieco popiszczy w łóżeczku, nic jej nie będzie.
A jakie żelazo dajesz? Moje zołzy źle tolerowały Hemofer, bóle brzuche, nawet biegunki, gdzie wydawało by się, że po żelazie szybciej zatwardzenia mogłyby wystąpić. Zmienili nam wtedy na Ferrum Lek i było o niebo lepiej

Odnośnik do komentarza

Magda jakie ja mogłam kupić buty? Zwykłe szmaciane cichojebki jak to K. mówi. Chciałam jakies fajne na szpilce albo jazzówki zamszowe, ale nic mnie nie zauroczyło. Z kolezanką doszłyśmy do wniosku, że jak się jedzie z dzieciakami na zakupy to więcej człowiek se kupi, niż jak może cały dzień na spokojnie łazić, przymierzac itp

Odnośnik do komentarza

meino wlasnie ma rane wiec nie chce mu dokladac
kurde

magdamacie z P ciagle ciche dni??
o co poszlo,ze tak was trzyma?
daj znac jak po dzisiejszym debiucie
zobaczysz,ze raz drugi i to bedzie pestka
a ja czuje sie lepiej,dziekuje

andzianie wiesz jak to jest?
tak to podoba sie wszsytko,wszsytko by sie kupilo
a jak jest okazja,kasa itd to nagle nic nie mozna wybrac
a jak kuba dal rade z dzieciakami?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...