Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

witam:)

z kawką;)
ale mam lenia dziewczyny masakra totalna, a muszę z dzieciakami chociaż na godzinkę wyjść, bo dzisiaj idę do pracy, więc pogoda jest w miarę , jak wczoraj siedziałam w domu to padało...:Zły:
idę troszeczkę ogarnąć i umyć się i muszę wziąć się w garść i iść na dwór... miłego dnia bedę zalądać

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Cześć kobiety!

I u nas lekka poprawa pogody, ale ciągle niesie się na deszcz. Młody w p-kolu. Wczoraj wygadał mi się, że będą śpiewali piosenki na dzień mamy i będę musiała klaskać i tupać:lol:
Właśnie napuszczam sobie wody i wskakuję do wanny:D Już nie pamiętam kiedy ostatnio brałam dłuższą kąpiel:Psoty: A ten syf, chociaż kole w oczy, staram się ignorować:D

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Kasioleqq wymiękam z tekstu Kacpra:hahaha: Daj znać jak tam po pracy! Na którą idziesz? Ja mam dzisiaj nockę ale dopiero na 19.

Andzia
najfajniejsze są początki sezonu jak jeszcze dzieciaki się nie nudzą na tej działce, nie? Najpierw szał piaskownicy, później basen a potem nudzi im się wszystko:Szok: To w tym roku kupujecie huśtawkę czy coś sobie ubzdurałam? Jak tak, to będą mieli niezłą radochę:yes:
Biedna Zośka:Histeria: Dobrze, że udało Ci się tą drzazgę wyjąć...
Fajne plany weekendowe się Wam szykują. Na pewno super spędzicie czas! Oby tylko nie padało.

Magda w pracy mamy restaurację i z niej możemy zamawiać ze zniżką 50%. To dużo jak na prywatny zakład. Ciągle przez to coś tam jem, bo dziewczyny smacznie gotują i niedrogo wychodzi::):
Tak jak piszesz, chłopaki mają jeszcze czas. Ja widzę, że jak Filipo się stara to koloruje bardzo ładnie, ale najczęściej macha ręką bez ładu i składu.

Gosia nie mogę, naprawdę każdemu dziecku życzę takiej ospy! Pewnie, że nie ma co ryzykować... Jak możesz młodego jeszcze w domu zostawić to niech posiedzi...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

hej
łeb mnie napieprza, oczy sie kleja. Młoda zasnela i choyba tez sie poloze, tylko najgorsze, bo w dzien nie potrafie zasnac.
P. mial dzisiaj na 11:40 do pracy i nie wiem ile razy od rana podniosl mi cisnienie :(((

Mei odpoczywaj, syf nie zajac - nie ucieknie :)

Gosia zostaw Kube ten tydzien w domu. Michał tez tydzien zostal, a i tak skonczylo sie zapaleniem ucha. NAwet jak tak lekko ta ospe przechodzil to na pewno organizm jest bardzo oslabiony.
MAcie jakies auto na oku? Cos konkretnego szukacie?

KAsioleqq powodzenia w pracy!
Mowisz, ze w miare na dworze? Widze przed soba tylko szare, zachmurzone niebo :( Nosa sie nie chce za drzwi wystawiac :(
Ale przejde sie z Alką, bo musze jej zelazo kupic.

Andzia super macie plany na weekend. I ja zazdroszcze szopingu. W nic sie nie mieszze i ciagle w wiesniackich spodniach ciazowych chodze. Czuje sie po prostu zajebiscie :(

Odnośnik do komentarza

mai idę na 15 do 19, na 4 godzinki dzisiaj, bo teraz będę się uczyć, co i jak, jak naciągnać klienta krótko mówiąc... kochana nie chciałabyś widzieć tego syfu, który jest u mnie....:/ w dupie to mam...

madzia odpocznij, póki maluda śpi, to poleż sobie, chociaż jak nie możesz zasnąć...co P.,nawywijał? na dworze było całkiem ładnie chyba tylko do 9:lup: a teraz szlag trafia jak patrzę, nawet z nimi nie wyszłam i już nie pójdę bo już się szykuje, dam im obiad i lecę...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Magda :Całus::Całus::Całus:
Takie dołki sa normalne, zwłaszcza przy ciągłym zmęczeniu i niedospaniu. Jutro na pewno będzie lepiej:Całus:

Mei
dokładnie tak jak piszesz, wszystko jest atrakcją na krótko. Huśtawkę ze zjeżdżalnią robi mi brat, obiecał, ze na początek maja będzie, a na Dzień Dziecka chcemy im kupić trampoline
Fajny relaks w wannie::):

Odnośnik do komentarza

bylam z Alką na spacerze. Zimno, mokro. Bleee :( Zalozylam zimowa kurtke i w trakcie spaceru rekawiczki - tak obrzydliwie jest. Buuu!
A młoda co sie zatrzymywalam to ryk. No co za dziecko :lup:
Za to jak dojezdzalysmy do domu to pieknie zasnela i ciagle spi w wozku. Misiek juz jest w domu, wiec nie odespie.

A jutro od rana do wieczora sama z gadzinami :(

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
andzia
Laskom wychodzą piegi...normalnie załamka:Płacz:
Ja swoich nienawidzę i miałam nadzieje, że żadne z dzieci ich po mnie nie odziedziczy::(:

ale ty masz sliczne piegi!
Ja tez jestem piegus, ale juz sie z tym pogodzilam. hehe

Hehe, dzięki, ale swoje wiem. Zawsze miałam straszne kompleksy przez piegi i nie znosze ich.

Wcale nie pisalam tego z grzecznosci. Super Ci pasuja te pieguski. Masz ciemna karnacje i ladnie to wyglada.

Odnośnik do komentarza

witajcie piegusy:lol:
i ja piegus,ale jakos sie przyzywczailam
i zastanawialam sie kiedy wlasnie piegi wychodza-musze dokladnie obejrzec olasa

andziadziewczyny sa takie slicze,ze piegi wcale a wcale im nie zaszkodza a wrecz przeciwnie!

magdabidulko:Całus:
mimo wszsytko stara sie w dzien troche pospac

kasioleqqpowodzenia w pracy

meirelaks w wannie udany?

goskadziewczyny dobrze radza,spokojnie jeszcze z tydzien zostaw kubule w domu

Odnośnik do komentarza

goska fajne auto
mocno porysowalas??
ale sie wkurzylas,co?

magda nie myslalam,ze chcialabys oddac psa,naprawde
w sklepie ok
od poniedz zaczynamy na calego-mam juz dziewczyne
a chlopcy dzisiaj nawet nie zaplakali
zakladamy paputki i maszeruja do sali,szooook
kazdy ma swoja ulubiona pania i tyle
pieknie jedza,tancza,maluja,rysuja
wyspacerowani,wyspani-jest zajebiscie

ja jutro do pracy
K tez powinien a nie mamy z kim dzieciakow zostawic
takze ja wroce kolo 13 to K pojedzie:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...