Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Ze wzgledu na hipotrofie od razu w szpitalu miala robione usg glowki i brzucha. No i i na usg wyszlo, ze jest wylew. Jakos pozytywnie do tego podchodze ,wierze, ze maluda jest zdrowa :)

Michu tez ostatnio faza na kolorowanie i rysowanie. I o ile kolorowanie mu wychodzi zajebiscie to rysowanie jest kompletna abstrakcja. hehe. No, ale najwazniejsze, ze on wie co tam jest :hahaha:

Aaaa, moja mama dzisiaj uczestniczyla w konferencji odnosnie rozwoju przedszkolengo i gotowosci szkolnej 6-latkow itp. No i rozmawialam z psychologami dzieciecymi odnosnie Michała. Wszyscy potwierdzili, ze z ta swoja aspolecznoscia miesci sie w normie. Nie musi w tym wieku lgnac do inncyh dzieci. Wazne, ze jest zadowolony ityle. Mamy tylko stwarzac mu jak najwiecej okazji do spotykania sie z rowiesnikami. Troche o nich ciezko, ale jak bedzie cieplej i ladniej to codziennie bedziemy siedziec na placu zabaw. Moze sie w koncu przelamie.

Odnośnik do komentarza

MAGDA oby szybko się wchłopnęło, biedna malutka... fajnie że Sobczyk już o was poinformowany::): ja jak do niego idę z jednym to zaraz pyta o drugie, aż dziwne że pamięta wszystkich czy co...::): na prawdę jest świetny konkretny lekarz z powołania:Oczko: oby więcej takich.
A dzieciaki będzie pilnowała mi mama i R., jak będzie mógł akurat to troszkę pomoże, tak bynajmniej się oferował::):

Andzia no to nie źle Cię urządził ten podstarzały doktorek...ehhh dajcie spokój ma nadzieję że szybko Ci minie:)

a ja zapierdzielam na szmacie dzisiaj pogoda jest tak paskudna, że nawet wyjśc nie ma jak, byłam z kacprem coś załatwić, ale co chwila padało...a kornela sie kisi w domu masakra jakaś...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

A ja dopiero teraz mam chwilę:) Roboty dzisiaj było, że hej i wcale mi przez to czas szybciej nie zleciał:Oczko: No ale już lada moment do domciu:D Koleżanka namówiła mnie na naleśniki (miałam ochotę na naleśniory na słodko, ale ta mnie namówiła na takie z warzywami...), no i zjadłam... Fakt, dobre były, ale tak mi się po nich rzygać zachciało i jeszcze czosnem waliło ode mnie na pół recepcji, że miałam ochotę stąd uciec:lol: Na szczęście już mi lepiej.

Magda no genialny jest ten Wasz pan doktor:yes: Macie z Kasioleqq szczęście...
Z tym wylewem to najważniejsze, że to I stopień i jesteście pod obserwacją więc nie ma się co martwić... No i szczęście w nieszczęściu, że młoda to wcześniak. Skorzystacie ze szczepień i będziecie spokojniejsi a parę ładnych stówek zostanie w portfelu... Ja nie szczepiłam Filipa na pneumo, bo kasy nie miałam:/

Kasioleqq też nie masz co robić, tylko sprzątać:Oczko: Odsapnij kobieto sobie! Pogoda i u nas do kitu... Mam nadzieję, że do weekendu się poprawi bo chcę pojechać z Filipem na farmę strusi:)

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

słuchajcie przebieram Kornelii pampersa, młoda leży i mówi coś po swojemu i za chwilę jakby gaworzyła "a giiii" no to ja do niej "a guuuu" ona znowu "a giii" no to ja znowu "a guuu" - na co Kacper stanął podparł się pod boki i mówi:- "a góóóówno mama ona już nie jest malutkim dzidziusiem co tak gada!!!" :lup: myślałam że się zesikam...:sofunny:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

mój kacper w ogóle nie chce rysować, o kolorowaniu nie ma mowy, bo jego zawsze boli rączka, nóżka, dupka i jest zmęczony.... a poza tym to on zawsze mówi, że jak będzie dorosły to będzie umiał, a teraz nie musi... nie wiem co z nim, bo ja pamietam że lubiłam rysować kolorować malować farbami, a on pobazgrze minutkę dwie i rzuca kredki, w kąt i ma w dupie...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

kasioleqq
słuchajcie przebieram Kornelii pampersa, młoda leży i mówi coś po swojemu i za chwilę jakby gaworzyła "a giiii" no to ja do niej "a guuuu" ona znowu "a giii" no to ja znowu "a guuu" - na co Kacper stanął podparł się pod boki i mówi:- "a góóóówno mama ona już nie jest malutkim dzidziusiem co tak gada!!!" :lup: myślałam że się zesikam...:sofunny:

:sofunny::sofunny::sofunny:
No nie moge! uwielbiam jak te nasze dzieciory troche nas do pionu stawiaja :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Mieliśmy intensywne popołudnie z Hubertem i jagodą. Pogoda się trochę spieprtzyła, ale wzięłyśmy ich trochę do parku na rowery, Zośka miała mały wypadek, podarła spodnie:Rozgniewany: i mocno zdarła rączkę, weszła jej drzazga i chyba ją cały Ksiąz słyszał jka ją wyciągałam:Padnięty:
Laski jeszcze śpiewają w łóżkach, Stasiu śpiewa w wannie, jeju wykańczają mnie te samotne wieczory i samotne obsługiwanie całego burdlu:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Mei Michu ladnie koloruje, ale jak cos rysuje to masakra. I zawsze mowi, ze rysuje maszyne. Ale jaka? za cholere nie dojrzysz. jeszcze chlopaki maja czas na rozwijanie swoich plastycznych zdolnosci.

W pracy macie posilki czy cos sobie zamawiacie?
Fajnie z planami z farma strusi! My mamy strusie prawie pod domem i na Michale juz wrazenia nie robia. A za to my jezdzimy ogladac indyki :)

Cafe i tak super, ze w ogole zagladasz. moge sobie tylko wyobrazic jaki masz zapieprz!

Odnośnik do komentarza

Andzia oj, biedna Zośka!
I Ciebie tulam, bo z trojca pewnie ciezko wszystko ogarnac.

Ja w jakiejs czesci juz wiem jak to jest. Dzisiaj kapalam Michała, a młoda w tym czasie sie darlam. Wiec biegiem do niej, do cyca, a mlody w ym czasie sie bawil w wannie. Usypial zawsze przytulony do mnie, a teraz musi dac sobie rade jak siedze z mloda u niego na lozku.

Teraz oboje spia, ale młoda jeszcze kapiel czeka.

Odnośnik do komentarza

Magda my tu wszystkie wiedziałyśmy, że z Michał jest fajny, normalny chłopak, ale ciesze się, że Cię psychologowie uspokoili. NIe ma to jak opinia specjalisty::): może za jakiś czas uda Ci się skumplowac z jakąs przedszkolną mamą i będziecie się nawzajem z dziećmi odwiedzac:)

Kaśka sikam normalnie:sofunny:
Co do malowania to u nas kolorowanie super,Pani je dzisiaj chwaliła, że się przykłądają i kolorują najładniej i najstaranniej z całej grupy, za to z rysowaniem podobnie jak u Magdy:Oczko: Wiem jednak, że taki postęp w tej dziedzinie jest tylko i wyłącznie dzięki temu, że chodzą do p-kola. I na Kacpra przyjdzie czas, laski miał szał na puzzle, potrafiły ułożyć nawet 200 elementów, a od dłuuuugiego czasu nie układają nic, nie wiem czy by sobie z 30-tkami poradziły. Później był szał na gry, od rana do nocy wciąż chciały grać, teraz rzadko, od czasu do czasu jedynie chca pograć w wojnę. No a teraz jest szał na kolorowanie, ciekawe jak długo:Oczko:

Odnośnik do komentarza

A moj syn chyba jakas fascynacje kolezanka przezywa. Juz kiedys zauwazylam, ze podoba mu sie jedna dziewczynka. Ma na szczescie dobry gust, bo najfajniejsza z jego grupy :hahaha:
Ale dlugo jej nie bylo, ponad miesiac. Mlody dzisiaj wpada i krzyczy: mamusiu, moja kolezanka wrocila!!! Byla na zwolnieniu!
Pytam sie ktora. A on: nie chce o niej rozmawiac :lup:
Ja: Marcelina?
Michu z krzykiem: taaaak! juhuuuu!

:sofunny:

Odnośnik do komentarza

Cafe dłuższe doby:) Jesteś niesamowicie dzielna kobita i można się przy Tobie kompleksów nabawić. A w sklepie będziesz miała net?

Mei ale bym sobie takie naleśniory zjadła:) Fajne plany na weekend, u nas pogoda ma być średnia, my w sobote mamy gości ze Szkocji, a w niedziele jade z koleżanką na szoping a tatuś będzie nadrabiał zaległości z dziećmi::):

Odnośnik do komentarza

magda_79
A moj syn chyba jakas fascynacje kolezanka przezywa. Juz kiedys zauwazylam, ze podoba mu sie jedna dziewczynka. Ma na szczescie dobry gust, bo najfajniejsza z jego grupy :hahaha:
Ale dlugo jej nie bylo, ponad miesiac. Mlody dzisiaj wpada i krzyczy: mamusiu, moja kolezanka wrocila!!! Byla na zwolnieniu!
Pytam sie ktora. A on: nie chce o niej rozmawiac :lup:
Ja: Marcelina?
Michu z krzykiem: taaaak! juhuuuu!

:sofunny:

Ale fajnie::):::):::):

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
U nas ok:) trochę pogoda do d... no ale mam nadzieję, że to kwestia kilu dni i zrobi sie cieplej... Wczoraj mogłyśmy dzieci wziąć na boisko, a dzisiaj nosa ze świetlicy nie mogliśmy wystawić:/
Kubę w chacie roznosi... Ile ja go mam trzymać w domu? Dzisiaj jest tydzień jak zachorował... nie wiem kiedy go posłać...
Rozglądamy się za autem... mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będziemy coś mieć bo życie bez auta jest straszne:/ ;) hehe człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego;)

Odnośnik do komentarza

magda_79
A moj syn chyba jakas fascynacje kolezanka przezywa. Juz kiedys zauwazylam, ze podoba mu sie jedna dziewczynka. Ma na szczescie dobry gust, bo najfajniejsza z jego grupy :hahaha:
Ale dlugo jej nie bylo, ponad miesiac. Mlody dzisiaj wpada i krzyczy: mamusiu, moja kolezanka wrocila!!! Byla na zwolnieniu!
Pytam sie ktora. A on: nie chce o niej rozmawiac :lup:
Ja: Marcelina?
Michu z krzykiem: taaaak! juhuuuu!

:sofunny:

:hahaha::hahaha:

dzieciaki sa zajebiste...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Napisałam pota, zapatrzyłam się w aukcje z samochodami i nic wam nie poodpisywałam :lup:
Madzia fajnie, że malutka tak przybiera i, że będziecie mieć szczepienie na pneumo za free:) Pediatry zazdroszczę! Za małą trzymma kciuki żeby ta torbiel szybciutko się wchłonęła:)
Kasioleqq hehehe fajne mały ma teksty, z Kuby też czasami można sikać:)))))
Mei fajne plany weekenedowe:)
Andzia u Ciebie widzę niegorsze plany weekendowe:) Ten szoping to już w ogóle - czad :Oczko: Ja muszę się wybrać po jakąś kieckę i buty bo za tydzień jesteśmy na weselu:) Miałam fajne szpilki... w sumie wieczorem sobie o nich przypomniałam.... super by się nadały na tańce ale za cholerę nie wiem gdzie je włożyłam:/ pewnie się znajdą po weselu:/
Cafe co ja dużo będę pisać - podziwiam i niezmiennie trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

Witam z kawką:)
Za chwile wychodzę na autobus :lup:
Andzia na wesele idziemy do mojego kuzyna:) będzie cała rodzinka, a więc będzie wesoło:) Tak sobie myślałam kiedy tego małego puścić i tak jak piszesz chyba potrzymam go jeszcze tydzień w domu... Nie chciałabym ryzykować... Teściowa ma przyjechać, żeby się nim zaopiekować w czasie wesela, to może przyjechałaby trochę wcześniej...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...