Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
kasioleqq
hej:)

ale tu puściutko, ja też od rana biegam sprzątam, byliśmy na krótkim spacerku całkiem ładna pogoda, niby słonka nie ma ale jest przyjemnie, na 15 idę do pracy, fajnie strasznie się cieszę::):

Andzia nie strasz że 2kg masz do przodu, ja nawet na wagę nie wchodzę bo się boję, że wyskoczy karteczka z napisem "nie stawać grupowo" ...::(:

cafe powodzenia dzisiaj!!!

Gosia fajnie, że tata Cię podrzucił do pracy:)

:sofunny::sofunny::sofunny:

Bo padne :)

Powodzenia w pracy!

I ja się posikałam:sofunny:

Odnośnik do komentarza

baby ale rzeczywiście dzisiaj pustki...

j już po 'pracy' to było godzinne szkolenie:) a zaczynam w piątek na 15 do 19 na początek, a od przyszłego tyg.już normalnie:) fajnie strasznie się cieszę:)

magda bidulo dacie radę:) oby Ala się uspokoila wreszcie::):

andzia fajnie że dziewczyny mogły poszaleć, u nas do południa była ładna pogoda, ale teraz pada i pada, ale mimo to jest bardzo cieplutko:)

idę ogarnąć moją dziatwę..:) bo rozpierduchę mi przez godzinę zrobili, ze nie wiem gdzie mam kanapę w pokoju :lup:

aaaa postanowiłam, nie jem dzisiaj kolacji... ciekawe czy wyrobie...:Kiepsko:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Ja w ramach postanowienia, ze ni ebede sie tak obzerac - zjadlam wlasnie kawal ciacha. No nie potrafie sie oprzec. Innych rzeczy prawie nie jem, a ciacho jakos tak mi wchodzi :)

MAła franca od 14 spi z przerwa na karmienie. Juz sobie noc wyobrazam :lup:

andzia bralas cos oslonowo przy tych antybiotykach?

KAsioleqq gdzie Ty bedziesz pracowac?

Cafe jak dzisiaj poszlo?

Odnośnik do komentarza

jessssu umieram z głodu przyjaciółka wpadła z piwkiem, wypiłyśmy po jednym i taaaak głodna się zrobiłam... nic nie jadłam na kolację... chuba muszę jakieś jabłko wciągnąć...

Magda no to ma Alicja melodię do spanka w dzień:) a ja będę pracowała na Wyszyńskiego tzn,na Starym Mieście, w call center tp i orange, będę dzwonić po ludziach i wciskać im różne promocje::):

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Hej kobitki,
wczoraj wróciliśmy od rodziców przed 22-gą, były moje kuzynki z dzieciakami, więc nie mogłam tej mojej dziatwy wyciągnąć. Myślałam, że nie wstaną rano, a CI o 6-tej rześcy jak skowronki:Padnięty:
Jak. K. wstanie to idziemy na działkę porobić kilka rzeczy, zasiac reszte trawy itp., mam nadzieje, że juz nie przymrozi.

Odnośnik do komentarza

hej laski
wrocilysmy wlasnie z kontroli od naszego kochanego pediatry :)
Alka super, osiagnela wlasnie wage urodzeniowa brata, czyli 2770 :)
oznacza to, ze w ciagu tygodnia przybrala 320 g!!! 150 byloby juz super, wiec 2 razy tyle to bajka.

przepisal jej zelazo w dawce profilaktycznej, bo z takimi przyrostami wagi jej anemia moze sie poglebic.
okazalo sie, ze ze wzgledu na jej niska wage urodzeniowa i wczesniactwo bedzie miala szczepienia na pneumo za free :yuppi:
no i powiedzial, ze torbielka ktora ma w glowie to wylew wewnatrzkomorowy I stopnia :(( mam nadzieje, ze sie wchlonie i nie bedzie mial wplywu na jej rozwoj.
co do brzucha to powiedzial, ze jeszcze 3 tyg. temu wszystko tam bylo jalowe, a teraz przetwarza takie ilosci zarcia, ze dziwne jakby nie bolal, bo jak sie okazuje to zre jak smok :)

a poza tym to jak zwykle wizyta super! wszystko juz o niej wiedzial od pediatry ze szpitala :) popytal o Michała. cudny lekarz :)

Odnośnik do komentarza

Andzia ale fajnie spedziliscie wczoraj czas!
jak Ty sie czujesz?

ja dzisiaj odwazylam sie stanac na wage i okazalo sie, ze mam jednak 0,5 kg mniej. uffff, odetchnelam.

cafe ale zajebiscie ze zlobem chlopakow. warte kazdej zlotowki, co?
dlatego Ala tez pojdzie do zloba, jak bedzie miala rok. niestety do panstwowgo, ale dopiero otwarty i super warunki.
powodzenia w sklepie!

kasioleqq super z praca! mama bedzie zostawac z mlodymi??
bedziesz pracowac na "mojej" dzielnicy. tam mieszkalam i tam mam mieszkanie :) uwielbiam te okolice!

Odnośnik do komentarza

Byłam u lekarza, tyle ludzi, że prawie 2 h w poczekalni kwitłam. No i mam mocne zapalenie jamy ustnej, na szczęście nie grzybica. Powiedziała, że te dwa antybiotyki były zupełnie niepotrzebne, jeden by wystarczył-ech trzeba było słuchać swojej intuicji-no i mam teraz wszystko wyjałowione...

Ide sprzątać, bo popołudniu przychodzi kolega Stasia i Aga z Jagodą, mam nadzieje, że pogoda sie utrzyma to pójdziemy do parku

Odnośnik do komentarza

Magda wiedziałaś wcześniej o tej torbieli? Przestraszyłam się jak o tym przeczytałam::(: Ala przybiera pięknie! Pewnie te wszystkie ciasta i inne pyszności to w mleko idą a nie mamusi w uda:D Super!

Andzia no tak to jest z tymi lekarzami... Naprawdę człowiek idzie i po wizycie sam jeszcze raz wszystko studiuje, czy aby na pewno dobrze zostało dobrane... A prawda jest taka, że antybiotyki bez antybiogramu to sobie często można o kant dupy rozbić:/
Udanego spotkania:)

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Kasioleqq słyszałam, że to bardzo ciężka praca... Ludzie potrafią człowieka psychicznie wykończyć... Ale z Ciebie taka silna babka, że na bank dasz sobie świetnie radę:yes: Ja bym poległa...

Cafe najważniejsze, że jesteście zadowoleni z tego żłobka:yes: Aż Wam zazdroszczę, że macie możliwość posłania tam chłopaków:yes: Filipo też zaczął chodzić jak skończył rok, ale nasz żłobek był nieporównywalnie uboższy... Fajnie, że już babeczki do Ciebie zaglądają, oby szybko się wszystko rozkręciło. A co do wyboru między dziewczynami to Ci nie pomogę niestety:)

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

andzia ale Cie zalatwil tymi antybiotykami :((( Teraz co Ci lekarka przepisala na to zapalenie???

Mei Michał tez niezbyt skory do wychodzenia na spacery :( Na szczescie w p-kolu wychodza nadwor, a wczoraj z P. na boisku dodatkowo byl 1,5 h.

O torbieli wiedzialam, ze malutka i sie wchlonie. Nie wiedzialam tylko, ze to jest wlasnie wylew wewnatrzkomorowy. I nie wiem czy to sie stalo juz po porodzie czy w czasie ciazy.

Odnośnik do komentarza

Ta torbiel czy tez wylew ma gdzies pod czaszka. Nic wiecej nie jest opisane. Czytalam na necie, te I stopnia sa przysciolkowe czy jakos tak i nie maja wplywu na dziecko. Wynika to z drobnych i kruchych naczyn krwionosnych. Skala jest IV-stopniowa, przy IV stopniu dzieci sa zazwyczaj uposledzone zarowno fizycznie jak i psychicznie, a najczesciej umieraja.
Trzeba ja obserwowac poki co i tyle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...