Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Kobitki:)
Własnie dostałam "opierdziel" od Justynki że nic się nie odzywam także biegnę sie poprawic i odkupic winy:))
Tak jak Wam pisałam niestety w robocie moge juz zapomniec o siedzeniu na necie, także podczytuje Was czasami w domku w wolnej chwili, chodź niestety mam go ostatnio bardzo mało. Mąż starsznie zapracowany i wszytsko tak naprawde na mojej głowie, ale mam może tak będzie jeszcze ze 2 tygodnie i już wszytsko wróci do normy:)
W robocie u mnie coraz gorzej, ruchu zero, a co za tym idzie kredytów tez zero no i wiecie co na to boss, wieczne tłumaczenia się dlaczego tak słabo, co zrobic aby było lepiej itp. obawiam sie że już nie długo ta firma sie zwinie...
Mateo superowy, gada jak najety i mówi coraz piekniej:) wczoraj myślałam że padne ze smiechu:
Widze ze mati robi kupsztala i pytam sie go: robisz kupe?
on: cisza
pytam znowu: robisz kupe? on znowu : cisza
Więc odwracam się do męża i mówię cicho: Maeto chyba wali kupę. Pytam sie za chwilkę znowu małego: mati robisz kupę? a on odwraca sie do mnie i mówi: tak WALĘ:))

Odnośnik do komentarza

Tynia
Hej Kobitki:)
Własnie dostałam "opierdziel" od Justynki że nic się nie odzywam także biegnę sie poprawic i odkupic winy:))
Tak jak Wam pisałam niestety w robocie moge juz zapomniec o siedzeniu na necie, także podczytuje Was czasami w domku w wolnej chwili, chodź niestety mam go ostatnio bardzo mało. Mąż starsznie zapracowany i wszytsko tak naprawde na mojej głowie, ale mam może tak będzie jeszcze ze 2 tygodnie i już wszytsko wróci do normy:)
W robocie u mnie coraz gorzej, ruchu zero, a co za tym idzie kredytów tez zero no i wiecie co na to boss, wieczne tłumaczenia się dlaczego tak słabo, co zrobic aby było lepiej itp. obawiam sie że już nie długo ta firma sie zwinie...
Mateo superowy, gada jak najety i mówi coraz piekniej:) wczoraj myślałam że padne ze smiechu:
Widze ze mati robi kupsztala i pytam sie go: robisz kupe?
on: cisza
pytam znowu: robisz kupe? on znowu : cisza
Więc odwracam się do męża i mówię cicho: Maeto chyba wali kupę. Pytam sie za chwilkę znowu małego: mati robisz kupę? a on odwraca sie do mnie i mówi: tak WALĘ:))

Hahaha padlam z tego kupsztala :) gratuluje synka

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s20mmckvk4mz7.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcupjy3s2ez5z9.png

Odnośnik do komentarza

A dzekuje, dziękuje:) ostatnio mmnie zaskakuje co chwilke, normalnie z godziny na godzine robi takie postepy w mowie że szok:)
W dodatku zrobił sie tak strasznie kulturalny że az czasem śmieszny heheh, co chwilke dziekuję, przeprasza itp:) beknie sobie czy pusci bączka i mówi: przepraszam, czy tez cos mu podam to mówi dziekuje:) Dzis jadłam obiad u mamy i chciałam mutroszke dac i mówie: weś zjedz, a on do mnie dziekuję, nie chce:) Mówie Wam jakie to fajnie brzmi z ust takiego człowieczka ehehh

Odnośnik do komentarza

A tu co za bunt? Andzi nie ma i takie pustki! Nunu!

Ja sama w domku z Miśkiem, mlody zajada wlasnie racuchy z jablkiem i bananem. No, a ja mam chwile odpoczynku.
Jutro mam wolne, musialam wziac, zeby sytuacje u t. uspokoic, bo znowu szaleje :( Jest taaaaak zimno i przeraza mnie troche siedzenie caly dzien w domu. P. jak rano wyjdzie to wroci po parapetowce u kumpla, pewnie w nocy.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja na szybciutko... głowa mnie tak boli, że masakra!!!
Wczoraj staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami auta:) Dzisiaj już jeździłam:) Jakoś daję radę... chocaż powiem wam, że boję się jak cholera.... no ale trzeba sobie radzić... dzisiaj już zaliczyłam miasto:) Musimy małemu kupić fotelik, bo ma u taty w aucie, ale że kupowaliśmy po kuzynce to już jest w takim stanie,że szkoda gadać:/
Justynka a to dziwne, że nie ma tych klocków w biedronce, u nas jest pełno...

Odnośnik do komentarza

Z t. w skrocie napisze:
wczoraj Michał nie zjadl obiadu (zęby) i od razu panika, ze trzeba sie w koncu za niego zabrac, bo to chore dziecko :lup:
Rano juz czekala z lista preparatow na poprawe apetytu itp. Podobno wczoraj obejrzala problem o niejadkach i trzeba ich leczyc. Klamie tak, ze szok! P. sie na nia wkurzyl, trzasnal drzwiami i wyszedl. Ja postanoiwlam wziac wolne, zeby troche oczyscic atmosfere.

Cafe suuuper, ze juz w domku!

Gosia ale fajowo, ze juz macie autko! Pochwalisz sie?

Andzia wracaj do nas, wracaj :)

Odnośnik do komentarza

hej dzieci w lozkach wiec mam luzik juz/.
Andzia wracaj szybko do zdrowia.
Magda nie daj sie tesciowej. Michal to madry chlopiec i wcale na niejadka nie wyglada. Jak to przez zeby, to normalne przeciez. Juz nie pamieta wol jak cieleciem byl? Wrr wspolczuje tesciowej.
Cafe jak sie czujesz? Juz w domku?
Anielinka co z Toba? Halo, halo...
Kasiulek wkoncu udalo mi sie dzis wygrzebac wszystko i wsadzic w paczke. Jutro wysylam. Zastanawiam sie nad kurierem, bo paczka jest ogromna.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s20mmckvk4mz7.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcupjy3s2ez5z9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...