Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

huraaaaaaaaaaaaaaaaaa wspanialeeeeeeee :DDD wielkie gratulacje Andzia :DD olej prace , odpoczywaj długooo , ale fajnooo Ci 2 ksiezniczki będą :))) siły męsko damskie sie wyrównuja :DD Gosiam dzięki wielkie za porade , byłam zobaczłam i już troche spokojniejsza jesstem ;)) z tymi winogronami hmm ja je tonami jadłam a one maja wysoki jak grom ten iG .. no ale wiem już na co uważac ..:)) no i sto lat sto lat Andzia :))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny:)

Szczerze mówiąc nie brałamtakiej opcji pod uwagę, chciałam pareczkę, a przeczucie podpowiadało mi, że dwóch chłopaków.
Ale cieszę się ogromnie:)
A skoro na września tyle chłopaków, to będą miały w czym wybierać:)

Właśnie tak patzrę na te moje wyniki i pomyliłam się, 235 mm to obwód głowy, a nie długość ciała!!!
Długości nie znam, nie zmierzył mi pan doktor:(

A swoją drogą dziewczyny, to się naoglądałm dzisiaj na tej Polnej:(
Co druga za wysoki cukier, kobiety po kilku poronieniach, w ogóle masakra jakas!!!
Ja jeszcze nie miałam robionego testu obciążenia glukozą, ale chyba przystopuję z tymi lodami. Bo ostatnio poniżej trzech dziennie nie schodzę:(

Odnośnik do komentarza

DZiewczyny jeszcze raz dziekuje za wszystkie gratulacje:)
Bliźniaki są dwujajowe, czyli niekoniecznie beda do siebie podobne. Ale to lepiej, bo ponoc jednojajowe ciaze sa jeszcze bardziej zagrozone!!!

Stasiu sie ucieszył, ale nie weim, czy ona tak do końca to rozumie. Cały czs było mówione, ze mama ma dzidzie w brzuchu, a teraz nagle jakies dziewczyny, o co chodzi:Szok:
Ale zapowiedział, ze on sie nie bedzie bawił lalkami, tylko nauczy te dzidzie jeździć traktorami:Uśmiech::Uśmiech::Uśmiech:

Byli wczoraj u nas znajomi opic dziewuchy:Oczko: i posiedzieli do 3!!! Umieram dzisiaj!!!
Moja przyjaciółka tez jest w ciazy, ma termin na 3 wrzesnia, więc wspólnych tematów było sporo. Maz sie smieje, ze musimy korzystac, bo z trójka dzieci, to juz tak nie poimprezujemy:Histeria:

Pozdrawiam cieplutko:Oczko:

Odnośnik do komentarza

A ja sobie u teściów odpoczywam:) ciesze się tym bardziej, że jestem w tej małej części kraju w której ma dziś słoneczko świecić;)
Oj Andzia na pewno niemało pracy Cię czeka. Mój narzeczony ma brata bliźniaka, są zupełnie inni, Piotrek się śmieje, że jak byli mali to nawet uciekali mamie w różnych kierunkach i ona biedna nie wiedziała za którym biec;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...